banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 07:27 Danas je 23 Jun 2026, 07:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121499 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5954, 5955, 5956, 5957, 5958, 5959, 5960 ... 6075  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 18:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1875
Lokacija: banja luka
Nažalost Sarajevo zasluzeno pobjedilo danas, a mi smo uali u tekmu "lako ćemo" i to nam se obilo o glavu.

Danas je po meni malo ko dobio prolazu ocjenu,ne bih puno crnio nikog posebno ali evo ako moram nekog izdvojiti to su mladi Čavić i danas bezvoljni Krvžić.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 18:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Okt 2022, 10:15
Postovi: 150
Sarajevo ce nam se u 2 utakmice posrati na cijelu sezonu.


Cava i Vranjes, genocid koji traje.

Sent from my SM-S928B using Tapatalk


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 18:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Zrinjski gospodski kup pusti odmah. Mi se mučimo, zatrpavamo raspored, čak ganjamo i Kup RS, a na kraju ćemo i jedan i drugi prepustiti na ovaj ili onaj nacin. U subotu se pretvaramo u Mančester i gazimo ih

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 15 Apr 2025, 18:41, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 18:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Nov 2020, 20:13
Postovi: 361
Loše odigrano danas skroz.
U subotu ih uzimamo i polako grabimo prema tituli države u pokušaju.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 19:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Sas je gotovo, za prolivenim mlijekom nema zaliti. U subotu ih moramo pregaziti, kako znamo i umijemo. Sa onim slavljem na kraju su nam se popisali u usta i zato treba da gori sve u subotu od 1. do 90. minute.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 19:26 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Okt 2005, 21:36
Postovi: 1646
Lokacija: Karanovac - Banjaluka
Borac je loše igrao, ali šta je tu je. Ne treba sad kukati. Što kolege iznad rekoše, u subotu im se krvi napiti.

_________________
Radio grmljavina
Centar za podršku studentima sa invaliditetom na Univerzitetu u Banjoj Luci


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 19:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1836
Јуче осигуран мандат, а за мир у кући Сарајеву пролаз. Је л' и Зрињском титула?.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 19:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1595
Nema Borcu duple krune dok je Vico na čelu saveza.
Svake sezone kad se uzela titula kup je služio za potkusurivanje i mir u kući.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 19:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Pa jel prodano?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1836
2021, Сарајеву куп као утјешна награда. Прошле године Зрињском, а ове Сарајеву пролаз за мир у кући. Не видим разлог зашто више да играмо тај куп, нека испадну одмах и ћао. Него судије шиље над Челиком, да би се у полуфиналу, или финалу склонили сарајевским клубовима, или Зрињском. Фуј.
Хвала им што су омогућили Сарајеву да нам се на данашњи дан свима попишају са оним слављем.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1595
ББЛ je napisao:
2021, Сарајеву куп као утјешна награда. Прошле године Зрињском, а ове Сарајеву пролаз за мир у кући. Не видим разлог зашто више да играмо тај куп, нека испадну одмах и ћао.


Ako ispadneš odmah nemaš sa čime da trguješ.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 20:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Моријентес je napisao:
Nema Borcu duple krune dok je Vico na čelu saveza.
Svake sezone kad se uzela titula kup je služio za potkusurivanje i mir u kući.
Sljedece je dupla za 100 godina. Zato ne moze ove biti. Zato BSK ulazi sljedece, imacemo 4 nasa kluba i bukvalno raditi sta nam je volia.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 20:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 10299
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
gsasa je napisao:
Borac je loše igrao, ali šta je tu je. Ne treba sad kukati. Što kolege iznad rekoše, u subotu im se krvi napiti.


Neka se napuše k**** u subotu, zato što su dozvolili jaliji da se raduje danas na gradskom. Mogu im i deset komada uvaljati u subotu ne vrijedi im. Pičketine prodane. Gospodo nemojte dalje igrati prodajte i titulu.

I opet majmuni neće da otvore kapiju na istoku da se može izaći sa stadiona na tri mjesta. A dječurlije na istoku ko u priči.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Сарајево нас редовно добија у БЛ, и имају добрих појединаца, и кад су нас Слобода и Гошк намучили зашто не би могли и они добити, то је једна страна приче... Али мислим да ћемо као што сад излазе на видјело разне приче око намјештених трофеја из бивше Југе, тако читати свашта нешто интересантно и о овом времену. Превише је ту нечега да би било случајност, на крају крајева Чава, Врањеш и Бајде кога Бог видио није читаву сезону сад улазе да окрену???? Надам се само да Зрињском не иде уз Суперкуп и пар милиона од Европе. У суботу ће баш да гори, тешко и хиљаду људи да ће се доћи захебавати око ових срања

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 20:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Dugo već ne pišem ništa ovdje ali ovo pljuvanje ekipe koja je ove sezone odigrala "100" utakmica, izginula na terenu, donijela nam neviđenu radost, to mi nikako nije jasno.
Umor, loš dan, protivnik naložen maksimalno jer spašavaju sezonu.
Igračima i Treneru naklon do poda. U subotu će biti druga priča

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 20:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5650
Lokacija: Црвено - плави град
Пу*и курац Жижовићу кад год у игру гурнеш Чавића и Стојана! Сви, али апсолутно сви су подбацили данас, и нешто опасно не штима око овога данас, риба смрди од главе! Момци су ми превише среће донијели ове сезоне, и не замјерам им нити секунде, главу горе, али за ово силовање фудбала са Чавићем и дедом Стојаном је за сваку казну!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 20:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Ni meni to nije jasno. Lose se odigra jedna utakmica i kataklizma.

Ziza treba da prestane da se zajebava sa Marceticem, momak je zelen za ovakve utakmice.

2025. godina a nama Vranjes ulazi da preokrene. :D
Cavu da ne pominjem.

U subotu u kost!

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 21:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Naravno da je normalno da ekipa ima los dan, ali nije normalno da se i dalje pitamo koliko vremena treba proći da neko u klubu kaže "ok, cava i vranjes nisu za nas vise".

Kratka nam je klupa jbg.

Bice bolje u subotu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 22:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
Cuj sto se nije ispalo ranije u kupu!? Ajme majko mentola!!!
Klasicni smecarski banjalucki mentalitet na djelu. Cim se izgubi utakmica odma prodano i nista na svijetu ne valja.
Jos su gori ovi sto pricaju kako su ZNALI da ce se pustiti utakmica. Sto niste onda igrali kladionicu i lijepe pare uzeli?

Sve goli strucnjaci i analiticari


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Apr 2025, 23:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Стручњаче лош дан, у праву си. Нек си објаснио. У суботу има да гори. Бољи позив нису могли упутити бањалучанима, ако их ово не раздрма да похрле на Градски све су то болиди и ментоли

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 [ 121499 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5954, 5955, 5956, 5957, 5958, 5959, 5960 ... 6075  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs