banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 11:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114562 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5305, 5306, 5307, 5308, 5309, 5310, 5311 ... 5729  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2022, 19:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16784
Ni naši momci nisu bili u Sarajevu....
Isto zabranjeno bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Apr 2022, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1582
Нова Варош je napisao:
Ni naši momci nisu bili u Sarajevu....
Isto zabranjeno bilo.

Nebitno, nikada nismo gledali sta oni rade, ne treba ni sada.

Skroz glup potez kluba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2022, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2722
Jedino po čemu ova sezona može biti uspješna je promjena podloge na stadionu. Mislim da ako protiv Sarajeva izvučemo pobjedu ili X možemo ostatak sezone igrati na drugom stadionu. Takođe je i uspjeh i izlazak u Evropu ali ne vidim šta imamo tamo tražiti sa ovakvim timom. Treba nam 10 igrača za pristojnu ekipu za evropska takmičenja.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2022, 14:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 491
Smatram da svi gostujući navijači na svim stadionima trebaju biti od prvog do zadnjeg minuta. Činjenica je da zbog raznih okolnosti i samovolje pojedinaca to nije moguće što je žalosno. U ovom slučaju hoću da podsjetim da smo prije mjesec i po dana, tačnije 12.03. na Koševu igrali. Znamo da Lešinari nisu prisustvali, ali nisam tad primijetio ovoliko pljuvačine kako na portalima tako i na ovom forumu. Po ko zna koji put podliježe se pritisku čaršijskih medija.

U ovoj sezoni sreo sam na stadionu ljude iz Rusije, Njemačke, Poljske i još nekih zemalja, dakle otvoreni smo za razne nacije i vjere ako je to uopšte bitno. Ako se u subotu dozvoli prisustvo gostujućim navijačima, treba dati do znanja da je Banja Luka otvoren evropski grad kao što i jeste. Da su na Gradskom stadionu svi dobrodošli i da se nećemo služiti mahalskim forama kao što se oni služe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2022, 15:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1333
Do 22. kola je bila zabrana gostovanja od strane saveza zbog korona mjera, a pojedini su uprkos tome puštali goste, Rudar i Posušje najviše. Naši su mislim pustili samo Ultrase i AB jesenas.

Sad je ukinuta zabrana i svi mogu svugdje ići.
Da im je MUP zabranio nije problem, nije naša stvar. Ali ovdje klub FK Borac obavještava drugi klub da nije u mogućnosti da osigura prijem gostujuće grupe uz još gluplje obrazloženje.
Isto je Sloboda uradila Veležovim navijačima prije par kola, kao renoviraju tribinu pa ne možete doći.

Jedno je kad ti gostovanje zabrani MUP ili savez, ali ovdje klub zabranjuje što je totalna glupost i srozavanje imidža kluba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2022, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1582
Klub bi trebao da se pozabavi malo više sa privlačenjem publike na stadion u subotu. Pojačajte prisustvo u medijima i na internetu.
Miriše mi na očajnu posjetu, a vodimo borbu za evropu. Gdje su ti Banjalučani?

Gosti bi trebali biti na stadionu, po onome što sam načuo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2022, 16:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 491
Моријентес je napisao:
Do 22. kola je bila zabrana gostovanja od strane saveza zbog korona mjera, a pojedini su uprkos tome puštali goste, Rudar i Posušje najviše. Naši su mislim pustili samo Ultrase i AB jesenas.

Sad je ukinuta zabrana i svi mogu svugdje ići.
Da im je MUP zabranio nije problem, nije naša stvar. Ali ovdje klub FK Borac obavještava drugi klub da nije u mogućnosti da osigura prijem gostujuće grupe uz još gluplje obrazloženje.
Isto je Sloboda uradila Veležovim navijačima prije par kola, kao renoviraju tribinu pa ne možete doći.

Jedno je kad ti gostovanje zabrani MUP ili savez, ali ovdje klub zabranjuje što je totalna glupost i srozavanje imidža kluba.


Ko je zabranio Lešinarima prisustvo na Koševu? Evo ja da kažem, nije ni savez, ni mup, već FK Sarajevo. Bezveze je pljuvati samo po našem klubu, ali istine radi neka se zna. Ponavljam, volio bi da svi gostujući navijači prisustvuju svim utakmicama od prvog do zadnjeg minuta kao što je svuda u svijetu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2022, 17:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 182
https://meridianbetsport.ba/featured/me ... er-u-kinu/

Meleg ostaje u Borcu bar zasad, izradili ga Kinezi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Apr 2022, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4907
Lokacija: 78000
Proigrao je on fino u ovom drugom dijelu.. dobro je sto ostaje

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2022, 13:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16784
Inače, dolaze hz u BL...

Bilbija sudija.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 28 Apr 2022, 17:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 491
borac-sport je napisao:
Најватренији навијачи Сарајева, популарне ”Хорде зла”, ипак ће бити присутни на трибинама Градског стадиона на дербију против Борца.

Прије два дана, из Платонове улице је на адресу Сарајева послат допис да Борац није у прилици да обезбиједи присуство гостујуће групе навијача, али је на крају одлука промијењена након молбе Сарајева, што је потврђено дописом који је током данашњег дана послат на Кошево.

– Разматрајући ваш допис број 191/22 од 27.4.2022. године у којем нас молите да поново размотримо донесену одлуку о недоласку ваших навијача, те да дозволимо организован долазак навијача ФК Сарајево на утакмицу 28. кола m:tel Премијер лиге која се одиграва у Бањалуци, а како се не би поновила ситуација из 22. кола m:tel Премијер лиге, гдје сте нас дописом број 99/22 од дана 7.0.2022. године, обавијестили како за утакмицу 22. кола m:tel Премијер лиге која се одиграла дана 12.3.2022. године у Сарајеву између ФК Сарајево и ФК Борац Бањалука, нисте у могућности осигурати пријем организоване групе навијача ФК Борац Бањалука, гдје сте као разлог навели актуелну политичку ситуацију, испаде навијача ФК Борац Бањалука, могућност појаве вербалне националистичке и политичке провокације и слично, гдје наши навијачи нису присуствовали наведеној утакмици, одлучили смо да изађемо у сусрет Вашој молби.

Како је ФК Борац Бањалука увијек добар домаћин, разматрајући вашу молбу, обавјештавамо вас да је Управа ФК Борац Бањалука уложила максималне напоре, те одржала низ састанака са релевантним републичким институцијама и свим актерима који су задужени за организацију и безбједно одигравање утакмице. Одлучено је да ће ФК Борац Бањалука с обзиром на важност утакмице за обје екипе, а све у циљу како би фудбалска јавност и заљубљеници у фудбал уживали у лијепој атмосфери и добром фудбалу на градском стадиону у Бањалуци, појачати снаге припадника обезбјеђења, повећати број истих на максималан ниво, те ОДОБРИТИ долазак ваших навијача у броју који је и најављен у вашем допису.

Надамо се да ће навијачи ФК Сарајево своју екипу подржати коректним понашањем и навијањем за свој клуб, те да ни на који начин неће провоцирати, вријеђати, недолично се понашати или на било који сличан начин покварити овај спортски спектакл и дерби старих спортских ривала!!!

Управа ФК Борац Бањалука – објављено је у клупском допису послатом према Сарајеву.


U boldiranom dijelu naveden je dopis Sarajeva u kojem su zabranili Lešinarima prisustvo na Koševu. Iz toga se vidi da je i Borac uzvratio istom mjerom i naveo iste razloge.

Evidentno je da mahalska medijska mašinerija vrši pritisak na sve što dolazi iz Banja Luke i Republike Srpske, a kad oni zabrane dolazak gostujućim navijačima onda je to sve u granicama normalnog i sa valjanim razlogom. Navikli smo na sve to u ovih 20 godina od kada se igra PL, pa me i ne pogađa. Ali me jako pogađa kada naši ljudi popuše priču iz federalnih medija kako u Banja Luci ništa nevalja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Apr 2022, 03:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Neka su im dozvolili da dodju, ako su oni jalija ne moramo mi biti. Medjutim meni nesto drugo upada u oko, a to je tekstopisac koji u ovom zvanicnom i formalnom pismu "ozbiljne" uprave kluba koristi tri uzvicnika?

Da ne govorim koliko floskularno i pacenicki zvuce cestitke rodjendana koje se konstantno pisu za svakog igraca kao da smo Vikom.

Evrope ce biti ali s ovom upravom iskoraka nema jer nisu dorasli izazovu. Sve prilike za odskakanje i ozbiljnu pricu su propustili. A sta ce biti kad Vico ode ili ga smijene (sto je lako moguce), vidjecemo.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Apr 2022, 11:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1582
https://pravdabl.com/apel-fudbalera-bor ... i-gradski/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Apr 2022, 11:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1333
korpus je napisao:
borac-sport je napisao:
Најватренији навијачи Сарајева, популарне ”Хорде зла”, ипак ће бити присутни на трибинама Градског стадиона на дербију против Борца.

Прије два дана, из Платонове улице је на адресу Сарајева послат допис да Борац није у прилици да обезбиједи присуство гостујуће групе навијача, али је на крају одлука промијењена након молбе Сарајева, што је потврђено дописом који је током данашњег дана послат на Кошево.

– Разматрајући ваш допис број 191/22 од 27.4.2022. године у којем нас молите да поново размотримо донесену одлуку о недоласку ваших навијача, те да дозволимо организован долазак навијача ФК Сарајево на утакмицу 28. кола m:tel Премијер лиге која се одиграва у Бањалуци, а како се не би поновила ситуација из 22. кола m:tel Премијер лиге, гдје сте нас дописом број 99/22 од дана 7.0.2022. године, обавијестили како за утакмицу 22. кола m:tel Премијер лиге која се одиграла дана 12.3.2022. године у Сарајеву између ФК Сарајево и ФК Борац Бањалука, нисте у могућности осигурати пријем организоване групе навијача ФК Борац Бањалука, гдје сте као разлог навели актуелну политичку ситуацију, испаде навијача ФК Борац Бањалука, могућност појаве вербалне националистичке и политичке провокације и слично, гдје наши навијачи нису присуствовали наведеној утакмици, одлучили смо да изађемо у сусрет Вашој молби.

Како је ФК Борац Бањалука увијек добар домаћин, разматрајући вашу молбу, обавјештавамо вас да је Управа ФК Борац Бањалука уложила максималне напоре, те одржала низ састанака са релевантним републичким институцијама и свим актерима који су задужени за организацију и безбједно одигравање утакмице. Одлучено је да ће ФК Борац Бањалука с обзиром на важност утакмице за обје екипе, а све у циљу како би фудбалска јавност и заљубљеници у фудбал уживали у лијепој атмосфери и добром фудбалу на градском стадиону у Бањалуци, појачати снаге припадника обезбјеђења, повећати број истих на максималан ниво, те ОДОБРИТИ долазак ваших навијача у броју који је и најављен у вашем допису.

Надамо се да ће навијачи ФК Сарајево своју екипу подржати коректним понашањем и навијањем за свој клуб, те да ни на који начин неће провоцирати, вријеђати, недолично се понашати или на било који сличан начин покварити овај спортски спектакл и дерби старих спортских ривала!!!

Управа ФК Борац Бањалука – објављено је у клупском допису послатом према Сарајеву.


U boldiranom dijelu naveden je dopis Sarajeva u kojem su zabranili Lešinarima prisustvo na Koševu. Iz toga se vidi da je i Borac uzvratio istom mjerom i naveo iste razloge.

Evidentno je da mahalska medijska mašinerija vrši pritisak na sve što dolazi iz Banja Luke i Republike Srpske, a kad oni zabrane dolazak gostujućim navijačima onda je to sve u granicama normalnog i sa valjanim razlogom. Navikli smo na sve to u ovih 20 godina od kada se igra PL, pa me i ne pogađa. Ali me jako pogađa kada naši ljudi popuše priču iz federalnih medija kako u Banja Luci ništa nevalja.


U pravu si. Ali se ovdje vidi i da je Sarajevo slalo dodatnu molbu uz medijski pritisak. Cima li se naš klub tako za svoje navijače kad im zabrane dolazak negdje?
Ili BL novinari što besplatno idu u Antaliju i Bled.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Apr 2022, 12:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 491
U pravu si i ti. Aktivirat će se novinari kad bude aktuelan Bled ili tako nešto, ne brini. Ko malo bolje prati novinare koji gravitiraju oko Borca, vrlo lako se primijeti da su najaktivniji momci koji nemaju nikakve benificije od kluba.

Evropa je prioritet, opet ponavljam igračima ako čitaju da odigraju maksimalno zbog Borčevaca, zbog ljudi koji ih podržavaju. Nije vrijeme i mjesto za nešto konkretnije iznositi, ali...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 29 Apr 2022, 15:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2747
Gledam ove slike sa presa i od strucnog staba vidim samo ove iz hrvatske. Jesu li puzigaca,raspudic i mrkobrada ikebane,ukras,pita li se njih sta tj,koja je njihova uloga u strucnom stabu? Dobro,mrkobrada je trener golmana,ovo se vise odnosi na ovu dvojicu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2022, 07:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
pinkara je napisao:
Gledam ove slike sa presa i od strucnog staba vidim samo ove iz hrvatske. Jesu li puzigaca,raspudic i mrkobrada ikebane,ukras,pita li se njih sta tj,koja je njihova uloga u strucnom stabu? Dobro,mrkobrada je trener golmana,ovo se vise odnosi na ovu dvojicu

Tu su a nisu. Nije ih niko zvao a vidi se koliko Ivkovic vodi racuna o strucnom stabu, njemu je bitno da mu je tu gospodja.
Ipak njih dvojica Ivkovic i Marenci kad pozovu publiku na stadion ima vecu tezinu od poziva Raspudica i Puzigace. Oni su veci borcevci od poslednje dvojice, Borac je njihov klub, Banja Luka njihov grad. Fuj


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2022, 08:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16784
Мени се чини да ивковић има вјетар у леђа од стране управе.
Не би ме чудило да добије преко љета нешто већи менварски простор, па да нас појачају Ждунићи и Виштице, као Жељезничара, те а плаћамо 70 000еура тренинг комензација. Треба се пазити на тавке ствари, али је питање ко би то пазио...

Него, ако су Тони и Обрен фит, требају на крила данас. Ваљда толико знају слијепци.
Такође, Субић лијево, да не гледамо излете малог кујунџе. Милојевић/Бошњак исти ђаво.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2022, 09:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5290
Lokacija: Црвено - плави град
А кога у првих 11 од млађих? Бегић и Ћетковић?

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2022, 15:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16784
Ko god je otvorio jedan ulaz na istok, i da se ne može na svaki ulaz ući, nek se napuši kurca


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114562 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5305, 5306, 5307, 5308, 5309, 5310, 5311 ... 5729  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs