banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 19:59

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114432 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5277, 5278, 5279, 5280, 5281, 5282, 5283 ... 5722  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 00:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 490
U Antaliji je 26 igrača, od toga čak 11 igrača U21. Lijepo je to za naše klince i baš bi volio da neko odskoči npr Jotić, Drča, Erić... Mols i Grgić ostali u BL.

Citiraj:
Put Antalije krenulo je 26 igrača. Na spisku su:

Jovo Lukić, Dino Ćorić, Dejan Meleg, Panajotis Moraitis, Ferhad Ajaz, Vasilije Jotić, Boro Erić, Luka Drča, Đorđe Milojević, Amar Begić, Marko Kujundžić, David Čavić, Ljubiša Reljić, Enver Kulašin, Luka Damjanović, Filip Račić, Bojan Pavlović, Aleksandar Vojnović, Aleksandar Subić, Milan Vušurović, Goran Brkić, Nikola Ćetković, Strahinja Bošnjak, Luka Cucin, Obren Cvijanović i Toni Jović, dok će se Donald Mols zbog prehlade ekipi priključiti naknadno.

Članovi stručnog štaba koji su krenuli u Tursku su: Nemanja Miljanović, Armando Marenci, Siniša Mrkobrada, Bojan Puzigaća, Boris Raspudić, Predrag Božić, Čedomir Ćulum, Vladimir Pilipović, Darko Dejanović, Nikola Vučenović, Milovan Maksić i Tomislav Ivković.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 08:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 490
Simpatičan kviz su napravili braća Rusi na svojim društvenim mrežama sa ciljem da svoje navijače upoznaju s kim igraju danas. Neka od pitanja su: koliko puta je Borac bio šampion BiH, na kojem mjestu se trenutno nalazi, koliko godina proslavlja klub, koje su boje kluba itd. Interesantno pitanje je koji igrač Borca nije nastupao u Rusiji, a ponuđeni odgovori su Luka Cucin, Ognjen Vranješ, Darko Maletić i Branislav Krunić. Iako je pripremna utakmica stvarno su se potrudili i svaka im čast.

Inače, FK Akron osnovan je 2018. godine i trenutno su na 8. mjestu druge lige Rusije. Odigrali su prije par dan pripremni meč sa Proleterom NS i pobijedili 2:1. Na TM procijenjena vrijednost tima je 7,18 M.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 09:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1877
Lokacija: Бања Лука
Ево линк за пренос утакмице
https://youtu.be/lMZy6J2prIw

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 10:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2721
Na poluvremenu gubimo 1:2, jedini strijelac Cucin poslije kornera.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1676
Фино су момци одиграли друго полувријеме, уз још увијежбавања мсм да би ово могло да личи на нешто у наставку сезоне. Под хитно штопер, и да се продужи уговор Ћорићу.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Ovo poluvrijeme sto sam odgledao Rusi nisu centar presli. Ubili smo ih u svakom smislu posebno u trkackom. Bilo je par finih akcija. Strijelci Cucin i Kulasin cini mi se.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 11:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Mar 2020, 22:34
Postovi: 246
Stvarno dobro drugo poluvrijeme, moje zapazanje da smo jalovi na krilnim pozicijama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 11:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4899
Lokacija: Tu preko puta
Ova ekipa iz drugog poluvremena ce nam i biti prvih 11 uz jednu/dvije korekcije. Nije lose izgledalo, da to se to hoce fino iskristalisati u nastavku pa da u siroki idemo po 3 boda puni optimizma.
Od ovih mladjih, Drca igra fino, Jotic takodje. Cavic definitivno u prvu RS na kaljenje, a pri tom da nabije mase i snage. Kulasin dobar, Milojevic klasika..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 11:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4887
Nije Kulašin. Odličan pas Melega, pa prodor turčina šut, i na odbijanac naletio Vušurović. Tako se meni čini. Znači ovo je sad bio prvi naš prenos na YT kanalu. Ajde da smo i to dočekali.
Turčin je ušao kasnije u drugom i prije toga imao je još jedan prodor i šut. Ako je uopšte onaj bradonja na lijevoj strani turčin :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Jeste 77 Vusurovic. Raspucao se on mozda ovo bude njegova sezona.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4971
Lokacija: Republika Srpska
Jel ovo nas Kurd izvrnuo kicmu njihovom odbrambenom prije drugog gola? :D
Sto bi se reklo - mozda i bude dobro iznenadjenje.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 13:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4899
Lokacija: Tu preko puta
Jeste Cucin dao go, al po njegovoj strani skripi bas.. drugi go smo primili odatle.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 13:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Puno brze u odnosu na jesenju polusezonu, jači presing i više trčanja.
sad da li je do rivala ili je to zelja da se igra u nastavku vidjecemo

Iako je kriv za gol jasno je da Brkic zna fudbal, vjerovatno placa ceh sto nije igrao jer se ne sjecam da je ovako gubio lopte. Ipak cini mi se da uvijek zna sta zeli i vjerujem da ce sa porastom minutaze igrati sve bolje.
On i Meleg su imali bas kriticnih izgubljenih lopti u opasnoj zoni.

Vusur je sad na svojoj poziciji tako da će siguran sam biti bolji ali ima nedostatke koje ne moze da popravi. Ali generalno je zahvalan igrač koji će omogućiti i Dini da više ide naprijed jer je defanzivno odgovoran.

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 17:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4887
Izgleda da će sljedeća pridošlica biti Nikola Eskić. Isto do kraja sezone ugovor


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 18:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16771
Ovo sa ugovorima do kraja sezone i nije loša stvar.

Ove prijateljske ne zarezujem ni 2% ali volio bi da u ligi igramo modrrnije. Visok presing, mala razlika među linijama, brzi igraci po krilima.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 18:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12650
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ovo su pripremne utakmice i kao takve ih treba posmatrati, prvo su uslovi za igru bili dista losi i pomalo je nejasna pozicija Jovica, Vojin igra odlicno i nekako je nas najstandardniji igrac, takodje Subaru pokazuje znakove zivota... Kod drugog gola naseg cini mi se da je Turcin nekom njihovom liku izvrnuo prsljenove... Uglavnom kako sam i ocekivao pokusava se napraviti tim na terenu, ako se uspije sa takvim naumom nema brige za evropu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 31 Jan 2022, 19:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 490
Evo snimak golova i šansi https://m.youtube.com/watch?v=WITusdkUy ... e=youtu.be

Što kaže Rba ovu su pripremne utakmice, tu se pokušavaju sprovesti zamisli u djelo. Rezultat je u drugom planu i sjetimo se samo prošle Antalije kada ni jednog gola nismo dali pa smo uzeli titulu. Takođe, ovo su prve pripreme sa ekipom Miljanovića i Boke, pojačani su sa Marencijem i Puzijem. Mislim da lošiji ne možemo biti a koliko ćemo napredovati vidjet ćemo kroz mjesec dana. Interesantno, prva tri meča u nastavku sezone igramo sa Širokim, Veležom, Sarajevom i svi će dio priprema odraditi u Antaliji.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Feb 2022, 08:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Nisam za to da se zaviruje u tudja dvorista, ali procitah da je Velez nekog klinca koji nije odigrao ni dvije utakmice za prvi tim utopio u Angers(doduse B tim) za 250.000e. Ne znam koliko je Sarajevo dobilo za Pidru koji ce u MLS.

Ja ne mogu prezaliti onaj transfer Ziljkica i kako su smecarski to sve odradili, a njega spominjem jer je najsvjeziji dokaz kako radimo protiv sebe. Na stranu sto je bio u tom trenutku nas najbolji igrac, godine su mu takodje isle u prilog ali to pompezno objavljivanje kako je transfer vrijedan 1 000 000e i ustrajanje u tome i onda kad Olimpija objavi prave detalje islo se na to da MOZE otici do miliona uz bonuse za nastupe, golove, asistencije itd da se izvuku iz lazi i evo sad imamo situaciju da Ziljkic stvarno igra ekstra i gdje su sad te pare? Svi se ucutali niko ga vise ne spominje. Ja stvarno ne mogu shvatiti da mi u 2022.godini i dalje ne mozemo prodati igraca za vise od 100 000e.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Feb 2022, 11:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4887
Sve je to tim gore ako se uzme u obzir kontekst prodaje Ziljkića. Nismo imali izgledan ni jedan drugi veći transfer, znalo se da ostali odoše za Dž.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 02 Feb 2022, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2721
Kad smo vec kod kritikovanja,pored pohvale štoo sam uputio marketing sluzbi vezano za pokretanje YT kanala koji je za početak sasvim solidan, mislim da smo jedini veći klub u bih koji nema članstvo. Gledam neki dan OFK Beograd koji je treća liga Srbije ima članstvo i jednu od jačih stranica na instagramu/fb. Evo gledam željovci pokrenuli akciju hoće da dodju do 10 hiljada članova po 20 km što nije mala cifra. A lijepo je imati neki dokaz da si član kluba dugi niz godina. Do sezone je ostalo još mjesec dana i mislim da se to mođe pokrenuti i da preraste u jednu lijepu tradici. Tipa od pogodnosti daš pravo preče kupovine za evropske utakmice i npr 10% popusta kod juvente u šopu na stadionu prilikom kupovine nekih rekvizita i mislim da bi se masovno uzimalo. Za djecu staviti 10 km i super.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114432 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5277, 5278, 5279, 5280, 5281, 5282, 5283 ... 5722  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs