banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 13:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5225, 5226, 5227, 5228, 5229, 5230, 5231 ... 5696  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Sep 2021, 11:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1846
Lokacija: Бања Лука
tatamata je napisao:
Dobro smo odigrali ovu utakmicu zasluzena pobjeda. Vidi se pomak u igri i to raduje pitam se je li stvarno moguce da je odlazak trojca popravio atmosferu u ekipi? Ja bih posebno pohvalio Molsa koji izgleda da cita forum. Sto neko napisa veliki je radnik i kretanje i defanziva su mu super a evo i ofanzivno se trgnuo. Sto se sudijskih gresaka konkretno tice ne vidim da je sudija napravio neke kardinalne greske pogotovo u nasu korist. Ona situacija kad igrac Sirokog ide prema golu jedina ispravna odluka je mogla biti zuti karton. Start nije bio ostar jedva ga je pipnuo za rame a druga stvar u trenutku starta mi se cini da i nije bio zadnji igrac odbrane. A u vezi drugog zutog za Vojnovica realno izbio je prvo loptu. Pomocnik je morao bolje u par situacija.

Mene sad najvise zanima ko ce biti stoperski par protiv Veleza. Jovanovic-Drca mozda?
Sta je s onim Bosnjakom je l moze igrati on?

И ја сам мишљења да није било за црвени јер је и Јовановић трчао и уклизао би сигурно испред играча Широког, тако да те њихове приче да је за црвени не пију воду.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Sep 2021, 12:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4829
SuperDjomla je napisao:
У сриједу је са Вележом и вјероватно недјеља Сарајево.


Piše na Areni u utorak. U srijedu u tom terminu piše Sarajevo Željo.

Zrinjski i Tuzla su se puno odvojili i jedini su napravili barem dvije pobjede zaredom. Mi imamo meč manje ali bez obzira, nakon 8 kola nevjerovatan zaostatak.

Interesantno je to jer su te dvije ekipe izvisile prošle god za Evropu i promijenile čitav roster. Sad odjednom oni neka sila.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 08:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1846
Lokacija: Бања Лука
Borac u srcu je napisao:
SuperDjomla je napisao:
У сриједу је са Вележом и вјероватно недјеља Сарајево.


Piše na Areni u utorak. U srijedu u tom terminu piše Sarajevo Željo.

Zrinjski i Tuzla su se puno odvojili i jedini su napravili barem dvije pobjede zaredom. Mi imamo meč manje ali bez obzira, nakon 8 kola nevjerovatan zaostatak.

Interesantno je to jer su te dvije ekipe izvisile prošle god za Evropu i promijenile čitav roster. Sad odjednom oni neka sila.

Потврђено, уторак у 20:10 против Вележа.
Бошњак није регистрован, Војновић суспендован, Милојевић вјероватно штопер са Марком.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 08:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
Onog Zivkovica ni u protokolu vise nema..
Ja sam mislio da smo mi te djecije bolesti prevazisli, al izgleda da sam se zajebao

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 09:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1846
Lokacija: Бања Лука
Био је неки дан против Широког на клупи.
Пише да играмо против Сарајева у суботу у 19:00.
Треба од сриједе почети са мобилизацијом града, рекламе, лајавац, Вултуреси, морамо побиједити јалију.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 10:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Citiraj:
"Slijedi nam još jedan težak rival u gustom rasporedu. Ekipu Veleža odlikuju borbenost, agresivnost i individualni kvalitet. Mostarci izlaze iz krize, konsolidovali su se poslije nekoliko loših rezultata u šampionatu zbog učešća u Evropi. Cilj im je vrh tabele, možda i nešto više. Do nas je da odigramo pametno i čvrsto. Velež je hrabra ekipa i moramo da im se isto tako suprotstavimo. Glavni cilj je da nastavimo sa pozitivnim rezultatima, uvijek idemo na pobjedu, ali ako osvojimo bod bićemo zadovoljni, to je pozitivan rezultat s obzirom na veliko rivalstvo dva tima“, rekao je trener Borca Nemanja Miljanović.

Šef stručnog štaba Borca sutra neće moći računati na suspendovanog Vojnovića, povrijeđenog Milojevića, odnosno Strahinju Bošnjaka, čiji papiri za registraciju nisu gotovi. U stroj se vraća krilni fudbaler Milan Vušurović.


Nadam se da je ovo priča za javnost. Samo ponoviti igru iz Tuzle i protiv Širokog, napuniti levate koliko god može. Kasnimo puno bodova i mora se ići na pobjedu. Zajebi tu priču o famoznoj tradiciji, ako ne može Miljanović neka onda Boka nabrijava igrače, pobijte se dole.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 10:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1560
Daj Boku na stopera :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 11:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
Igramo protiv Stupcanice u gostima u kuupu. Ako se ne varam, 2.liga centar tj treća liga ukupno.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 11:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5252
Lokacija: Црвено - плави град
У Купу Бих против великана из Олова, Ступчанице 8-)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 11:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
Jel to olovo negdje kod sarajeva ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 12:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Bilo bi lijepo da ti ljudi i žene što drndaju po društvenim mrežama objave s kim i kad igramo u kupu. Već su objavili svi klubovi i portali, red je bio da i oni isprate. Mada, ne bi me čudilo da još ne znaju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 14:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1298
korpus je napisao:
Citiraj:
"Slijedi nam još jedan težak rival u gustom rasporedu. Ekipu Veleža odlikuju borbenost, agresivnost i individualni kvalitet. Mostarci izlaze iz krize, konsolidovali su se poslije nekoliko loših rezultata u šampionatu zbog učešća u Evropi. Cilj im je vrh tabele, možda i nešto više. Do nas je da odigramo pametno i čvrsto. Velež je hrabra ekipa i moramo da im se isto tako suprotstavimo. Glavni cilj je da nastavimo sa pozitivnim rezultatima, uvijek idemo na pobjedu, ali ako osvojimo bod bićemo zadovoljni, to je pozitivan rezultat s obzirom na veliko rivalstvo dva tima“, rekao je trener Borca Nemanja Miljanović.

Šef stručnog štaba Borca sutra neće moći računati na suspendovanog Vojnovića, povrijeđenog Milojevića, odnosno Strahinju Bošnjaka, čiji papiri za registraciju nisu gotovi. U stroj se vraća krilni fudbaler Milan Vušurović.


Nadam se da je ovo priča za javnost. Samo ponoviti igru iz Tuzle i protiv Širokog, napuniti levate koliko god može. Kasnimo puno bodova i mora se ići na pobjedu. Zajebi tu priču o famoznoj tradiciji, ako ne može Miljanović neka onda Boka nabrijava igrače, pobijte se dole.


Miljanović je poslije Slobode izjavio da je bio zadovoljan i sa bodom pred utakmicu, tek kad su oni dobili crveni, onda su samo tri boda bila opcija. Evo sad mu je opet bod po mjeri?

Neka mu neko javi da više nije trener Mladosti iz Doboja kod Kaknja, nego Borca koji brani titulu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 14:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Човјек је свјестан да смо десетковани у одбрани, и није таласао са изјавама. Зна да Борац доле никада није узео три бода, и свјестан је каква ће атмосфера бити на утакмици. Не треба скидати гаће, али не треба ни да се таласа. А момцима нека је са срећом сутра.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4829
Nije Miljanović isprosipao bodove, ali tako je to, mora sad pobjeđivati da nadoknadi kikseve. Nema tu šta ko izjavljivati, nas samo pobjede vraćaju u život.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 15:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4960
Lokacija: Republika Srpska
Samo da napomenem da mi dole nikad nismo pobijedili. Ni mostarski a ni ovaj Velez iz Vrapcica.
Tako da je bod odlican s obzirom da tek sad licimo na nesto.

Iz 3 naredne ako izvucemo 6 bodova mozemo se udarati u guzicu. Sve preko toga je bonus, mada imam osjecaj da cemo uzeti 5. Po bod u Vrapcicima i protiv Sarajeva, a tri protiv Zeljeznicara.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 18:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 725
Evo ja sam zadovoljan ako primimo manje od 2 gola. Najbolje je da predamo utakmicu 3:0 i onda kad se oporave svi i prodju suspenzije da se polako pripremamo za naredne meceve.

"Sampionska" ekipa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 19:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
I ko ce nam sad igrati stopera,ili jos gore ko ce biti rezerva,za ne daj Boze da se Jovanovic povrijedi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1298
pendula je napisao:
I ko ce nam sad igrati stopera,ili jos gore ko ce biti rezerva,za ne daj Boze da se Jovanovic povrijedi


Onaj dječak Drča što je igrao protiv Proletera sa Jovanovićem u tandemu. Ili možda Begić bude improvizovao.
Ovo je direktna posljedica gluposti sa tjeranjem Uzelca i Ćosića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Sep 2021, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4829
Uvijek ovako pred Mostar. Jedni traže pobjedu. Drugi zadovoljni bodom ali ono što je konstanta jeste loša igra dole. Nikad ni blizu pobjede.
A opet nije ni Zrinjski nas nikad pobijedio u BL pa nas razmontira onako. Što ni mi ne bismo otresli velež 3,4 razlike. Nije ni kod njih idealno stanje, a tek poraz od Borca bi ih načisto uništio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Sep 2021, 14:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Ne treba puno pametovati ...dajte sve od sebe ...jebes statistiku igrajte fudbal i ostavite srce na terenu!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5225, 5226, 5227, 5228, 5229, 5230, 5231 ... 5696  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs