banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5111, 5112, 5113, 5114, 5115, 5116, 5117 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
tatamata je napisao:
Нова Варош je napisao:
Краљ ббл :lol: :lol:
Ко би био горе у тој пози?

Али сјајна партија Ћосића.


Kaze BBL popusice nama oni kurac! Al i mi cemo njimaA :lol:

Борац је пушио у периоду од 2013-2018 а сада ће они сви Борцу, и све тако у круг у овој опанак лиги. А ја се једино надам да ће овај наш главоња да добије још један мандат. Не због титула, него само зато да и ми не би нашу стогодишњицу клуба дочекали у расположењу у којој данас навијачи Жеље дочекују. А све су прилике да ће тако и бити у колико овај не добије још 4 године. Сад је лијепо и уживајте од мене поздрав свима :wave:

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 16:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Pribojavao sam se Zrinjskog , sa razlogom. Ljudi su došli igrali otvoren fudbal, dali gol, imali prilika i prečku.
Ne bih previse analizirao nas, IDEMO LJUDI IZGURATI OVO, napisao sam ja još ranije da će biti rasipanja bodova, na sreću Sarajevu se to desilo.

Atmosfefa je bomba, to mi se najvise svidja ...sa takvom atmosferom na Grbavicu bez straha.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 17:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6114
Jako je bitna utakmica RADNIK - OLIMPIK. Ako Radnik ne pobjedi, onda su gotovi...ispadaju iz lige i nemaju motiva protiv Sarajeva. Ako pobjede, morace punom snagom na Sarajevo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 18:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2521
Cuj nemaju motiv. Zar treba veci od toga da konacno Srpski klub uzme titulu?

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 18:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 714
Plasirali smo se u 1/4 finale kupa grada, pobjeda nad OKF Banja Luka od 16:0. Makedonac 3 gola.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 18:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Avg 2020, 11:37
Postovi: 319
https://srpskainfo.com/povratak-na-gol- ... jeznicara/ Pavlovic i Suba spremni.Ziljka nadam se zadnja dva kola da ce moci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 19:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Super su današnji rezovi. Sad svi imaju šanse za Evropu i Velež i Široki i Zrinja pa nek se zabavljaju s tim, nek se nama skinu s glave. Dobro je i što bi Krupa mogla ostati uz Rudar koji ulazi. Samo da izguramo ovo do kraja kako treba. Aj Borac. Samo jako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Највећа грешка би била потцијенити ове са грбавице у недељу...у контраритму су то је тачно, ал ће се бацати на главу да нам ујебу ствар.
Јачи смо од њих на буквално свим позицијама на терену, ал ће требати литре зноја да то добијемо.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Maj 2021, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Bajram Šerif Mubarek Olsun našem bratu Ziljki!
Takodje želim srećan Bajran svim ostalim fudbalerima i navijačima Borca.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Maj 2021, 21:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Srećan praznik Ziljki i Elvisu i svim Borčevcima koji danas slave!

Lalat izgleda ide kod Njanja.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Maj 2021, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Mujic sudi na Grbavici.To onaj navijac Zelje

https://sportsport.ba/fudbal/sudije-pre ... olo/398980


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Maj 2021, 11:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Izgleda finale kupa pred 1000 gledalaca.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Maj 2021, 12:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
https://sportsport.ba/fudbal/sarajevo-b ... ale/399011

400 nama, 400 njima, 200 savezu i da bude pravo finale. :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Maj 2021, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Rangarok je napisao:
https://sportsport.ba/fudbal/sarajevo-borac-najava-kup-bih-finale/399011

400 nama, 400 njima, 200 savezu i da bude pravo finale. :D

Pa gledajuci i sad neke utakmnice cinimi se da se skupi toliko ljudi na tribinama


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Maj 2021, 18:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Okt 2015, 08:44
Postovi: 306
https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1044602/ ... dosti.html

_________________
Борац Бања Лука Република Српска


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Maj 2021, 09:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
ББЛ je napisao:
tatamata je napisao:
Нова Варош je napisao:
Краљ ббл :lol: :lol:
Ко би био горе у тој пози?

Али сјајна партија Ћосића.


Kaze BBL popusice nama oni kurac! Al i mi cemo njimaA :lol:

Борац је пушио у периоду од 2013-2018 а сада ће они сви Борцу, и све тако у круг у овој опанак лиги. А ја се једино надам да ће овај наш главоња да добије још један мандат. Не због титула, него само зато да и ми не би нашу стогодишњицу клуба дочекали у расположењу у којој данас навијачи Жеље дочекују. А све су прилике да ће тако и бити у колико овај не добије још 4 године. Сад је лијепо и уживајте од мене поздрав свима :wave:

Хоћеш рећи да ми ове резултате не можемо и не бисмо постигли да нема нећака? Баш супротно, 101% сам увјерен да је ово чисто плод спортског дијела клуба. Имамо бољи играчки кадар него прошле сезоне, бољег тренера, а и тад смо изборили Европу. Сада, са бољим свим тим можемо бити шампиони. Сасвим јасно. Прошле сезоне вицо није био у савезу, зато поредим. Дакле? вицо једино што је урадио Борцу је изроварен терен и тјерање навијача с трибине. Не знам како уопште неко може да вјерује у те јалијашке приче о помагању и навлачењу.

Људи, радујмо се успјеху, два бода више од другопласираног, коначно лијепо играмо... Куд ћеш више :D . И да, као и свако, и ја сам почео да кунем Марка и да мислим да, нажалост, ми од Владе не можемо иматибољег и успјешнијег тренера, након пораза у врапчићима зимус. Али, човјек нас разувјерио, нанизао 9 побједа, од малтене средине табеле нас винуо у сами врх, гдје након сваког кола све више напредујемо! Свака ти част, надам се да ће остати с нама још неко вријеме, да ово потраје.

Врањеша смо исто кињили, па ето, статистика је неумољива и да њега не би, имали бисмо 15 бодова мање. Напокон играмо лијеп фудбал, без страха на ком год да смо стадиону, "чинимо немогуће"... И напокон, и на форуму и у граду и било гдје кад се прича о Борцу, прича се о игри, резултатима, табели, а не о дуговима, управи, срамотама и стваима које немају везе са спортом.

Ај Борац и лагано до титуле, прво Жељо да падне, а пашће, само се сјетити како нам се зове клуб!⬛⬜

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Maj 2021, 10:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Момци играју фино, игра је много боље и љепше него када је Јагодић водио екипу. Али чињенично стање је да су судије нама наклоњене, јбг сад је дошло наше златно доба. А и шта је све Борац прошао док су "поштењачине" из федерације били главни у савезу, то није нити ће икада проћи ни Жељо ни Сарајево, а ни Зрињски.Прошло је вријеме када су нас судије "клали". Ал' сматрам да нема потребе да се свака и најмањи контакт свира у нашу корист, и да то буде толико провидно. Глупо је. На тај начин штети и екипи, и даје се повод "поштењачинама" да коментаришу, и да умањују квалитет екипе. И јер нам у Европи неће свирати сваку ситницу. Ови из Сарајева и западног Мостара спомињу поштење, и позивају се на исто. То је исто као када курва почне да прича о моралу. Виде све када су они закинути и када се некоме навлачи, а када су они закидали и навлачили тад им је све било регуларно. Било је може нам се. Е па сад се нама може. Понашају се као да је криминал и лоповлук ушао у савез тек након што је овај наш главоња засјео, као да је раније било све како треба. Ма важи. Као што је овде неко једном написао, када им направи терене, уведе вар, има у дупе да га љубе. Сад је лијепо и треба да се ужива, и да се надамо да ће овај да остане 8 година на челу. А послије њега нам вјероватно слиједи период 2013-2018. Што би нас и овако и онако чекало.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Maj 2021, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Ал га насра поштено...

Као да смо имали суђење као у серији А до ове полусезоне, па да се човјек згрожава на фауле на средини терена и ли ла офсајде који се свирају свако коло.

Играмо далеко најбољи фудбал тренутно, имамо можда најквалитетнији кадар, узели смо и Сарајево, Широки, Зрињски и сјебали Вележа у врапчићима. Узећемо и жељу абд. За Лиге шампиона довољно.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Maj 2021, 10:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Umetnik je napisao:
ББЛ je napisao:
tatamata je napisao:
Нова Варош je napisao:
Краљ ббл :lol: :lol:
Ко би био горе у тој пози?

Али сјајна партија Ћосића.


Kaze BBL popusice nama oni kurac! Al i mi cemo njimaA :lol:

Борац је пушио у периоду од 2013-2018 а сада ће они сви Борцу, и све тако у круг у овој опанак лиги. А ја се једино надам да ће овај наш главоња да добије још један мандат. Не због титула, него само зато да и ми не би нашу стогодишњицу клуба дочекали у расположењу у којој данас навијачи Жеље дочекују. А све су прилике да ће тако и бити у колико овај не добије још 4 године. Сад је лијепо и уживајте од мене поздрав свима :wave:

Хоћеш рећи да ми ове резултате не можемо и не бисмо постигли да нема нећака? Баш супротно, 101% сам увјерен да је ово чисто плод спортског дијела клуба. Имамо бољи играчки кадар него прошле сезоне, бољег тренера, а и тад смо изборили Европу. Сада, са бољим свим тим можемо бити шампиони. Сасвим јасно. Прошле сезоне вицо није био у савезу, зато поредим. Дакле? вицо једино што је урадио Борцу је изроварен терен и тјерање навијача с трибине. Не знам како уопште неко може да вјерује у те јалијашке приче о помагању и навлачењу.

Људи, радујмо се успјеху, два бода више од другопласираног, коначно лијепо играмо... Куд ћеш више :D . И да, као и свако, и ја сам почео да кунем Марка и да мислим да, нажалост, ми од Владе не можемо иматибољег и успјешнијег тренера, након пораза у врапчићима зимус. Али, човјек нас разувјерио, нанизао 9 побједа, од малтене средине табеле нас винуо у сами врх, гдје након сваког кола све више напредујемо! Свака ти част, надам се да ће остати с нама још неко вријеме, да ово потраје.

Врањеша смо исто кињили, па ето, статистика је неумољива и да њега не би, имали бисмо 15 бодова мање. Напокон играмо лијеп фудбал, без страха на ком год да смо стадиону, "чинимо немогуће"... И напокон, и на форуму и у граду и било гдје кад се прича о Борцу, прича се о игри, резултатима, табели, а не о дуговима, управи, срамотама и стваима које немају везе са спортом.

Ај Борац и лагано до титуле, прво Жељо да падне, а пашће, само се сјетити како нам се зове клуб!⬛⬜

Sta ti ovo crno bijelo na kraju znaci?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Maj 2021, 10:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Црвено плаво је, они емотикони, само се не приказује на сваком претраживачу исто :D Неки приказују сами монохроматски, без боја.

ББЛ, слажем се да су нас клали до прије годину-двије и да остала екипа из ПЛ то сигурно неће доживјети, али да нам се навлачи ове сезоне, не бих то тако рекао. Ове, а и прошле сезоне судије суде много поштеније, тај сегмент лиге је доста узнапредовао, сјећам се раније колико су се псовале мајке и породице људима у црном, а боме, од 2019. игра тече, не нервирам се скоро уопште колико сам раније.

Ако имамо поштено суђење, не значи да нам навлаче. Па и ако јесу, то стварно није нешто пресудно, нити подједнако колико су нам одмагали до сад. Ни приближно.

Ето, неко моје мишљење.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5111, 5112, 5113, 5114, 5115, 5116, 5117 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs