banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 23:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 127  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jan 2021, 12:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Studentski centar i Mladost Zemun su ozbiljne ekipe.Ali da, u pravu si kad je u pitanju ulazak iz ABA2 u ABA1.Ali zašto krilati, i ići tako brzo, nema potrebe.Sjetimo se koliko je bilo komentara šta imamo tražiti u ABA 2 , što će nam to, bezveze itd.I sad odmah gledamo ka ABA1.Ok mjesto nam je tu ali korak po korak.Biće teško izboriti da se naredne sezone igra ABA 2, a da ne govorim dalje.Htio sam reći da moramo biti drugi ali treci u BiH ligi da bi sledeće sezone igrali ABA2


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 12:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ako cemo se mi plasiti Bratunca na strani onda ga hebi, jedino sto ce biti tesko dobiti je Spars u Sarajevu, a ostalo bi se moglouzeti bez problema. Mozda i nije lose sto smo izgubili sada od Sirokog jer nam opet dolaze i tesko da nas mogu dva puta kuci dobiti, gotovo nemoguce. Po meni Borac i Sparsi imaju najsiri roster, ostali igraju sa max osam igraca, pa taj Bratunac kad ga pominjete igra sa sest, sedam igraca. Ne kazem da su loši, ali ih se i ne treba bojati. Jbg ''polapet'' i ti si ovde kad se dobija kad gubimo manje te ima, nemoj samo brojati ko sta i kada pise, mozda su ljudi zauzeti hebem li ga. Niko ne spori da je odigrana odlična utakmica, i da nas zdravlje posluzi samo ovako nastaviti. Nista vise ne mijenjati i dovoditi samo ce nas to ukopati. Meni se jedino ne dopada ovaj Davis koji je jedan klasicni americki ''divljak'' jedna ga krene i pet sljedecih nas ukopa, ali ne pitam se pa tako da ...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 13:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Ma tu je polapet i u dobru i u zlu ne brini.Al jbt ti avatar čas ovako čas onako.Čas za Kočića čas što dođe.
Lecsot ozbijo djeluke, Lescuot ne zna jel dosao ili pošao.
Covjek se tek oporavio od vremenske razlike, dajte malo strpljenja.
Davis loš, tjerati, pa onda ne mjenjajte ništa!
Polako, sve će to da legne, Amerima treba objasniti šta se od njih očekuje i biće to ok.
Zasto pocjenjujemo Bratunac?
Imaju najbolji par play-eva , dobre sve ekipe.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 15:04 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Za Kocica jesam rekao, jer sam smatrao da decko godinu dana nije odigrao minute utakmice i ubacili smo ga u dril, i nazalost povreda. Sto se tice ovog Leskaulta pogledao sam njegove statistike u Austriji gdje je bio dobar, kao i neke njegove you tube snimke, po tome je djelovao ok, ali stojim iza toga da ne zna jos uvijek jel pošao ili došao. Sjeti se da smo ovakvu utakmicu imali i na Zlatiboru protiv domacina, pa su se pisali hvalospjevi. Poslije toga, opet corak.Napisao sam da Dejvisa treba sto prije otjerati, stojim iza toga jer on nema bas nikave kvalitete, gleda samo sebe i svoju statistiku. Neka on nama i dalje jase po grbaci, izdrzacemo, barem ja, ako neko misli da je to kvalitetatn igrac onda ok.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 15:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Davis je tad bio Šćekićev izbor vjerovatno, i da je mogao bolji da se nađe, slažem se.Ali šta je tu je sad.Mislim da mu se samo trebaju objasniti neke stvari, i da mu treba malo muda zavrnuti, i time mu dati do znanja da je interes kluba na prvom mjestu, a nakon toga 3 mjesta parazna, pa tek onda statistika pojedinačana.Interes kluba je pobjeda, a pobjede nema bez odbrane.To kad shavti, biće ok.A shvata po malo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 17:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Borac ima dosta precijenjenih i preplacenih igraca. Pocevs od Davisa preko Djumica, Nikolica, Kocica, Radukica... Ovaj novi je mislim odlican igrac ali pitanje je koliko je spreman u ovom trenutku. Ova ekipa uopste nije garant da se moze dobijati u nizu na strani pa cak i kuci i velika je sreca da samo 1 ekipa ispada i da se moze lakse uci u nastavak sezone inace i tu bi bilo frke. Ekipe iz lige bih su na slicnom nivou kao ekipe iz aba 2 i nema tu neke velike razlike, a koja god ekipa iz aba 2 bude igrala razigravanje sa timom iz aba nece imati sansu jer to je prevelika razlika a i tim iz aba 1 ima domaci teren i igra se na 2 pobjede. Sreca da je Gorica izgubila prve 4 utamice 20-0 jer je to uz SC najbolja ekipa lige i pitanje je da li mogu nadoknaditi to u borbi za top 8.
Ne treba letiti nakon pobjede protiv Podgorice pogotovo sto je bila vanredna situacija sa sutem koji je isao kao nikad plus domaci teren a i ta Podgorica nije toliko jaka ekipa kao sto se mislilo nakon prvog balona vjerovatno zato sto ih je Ljubicic napustio. Nedavno ih je u ligi cg Arsenije Vuckovic sa svojom ekipom dobio 30 razlike tako da treba ostati prizeman.

Imaju jos 2 turnira nece vise biti domaceg terena treba prvo osigurati plasman u 8 pa onda pricati dalje, a nece biti lako jer slijede dosta teski protivnici a Borac nema igru ako ne krene sut jer ocigledno da trener nije sposoban ni za sta drugo sem za galamu. Sto se tice organizacije zavrsnog turnira ne znam kakva su tu pravila ali po meni jedino normalno bi tu bilo da onaj koji je prvi dobije organizaciju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Ovaj prethodni post je glas razuma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 20:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
borikbl je napisao:
Borac ima dosta precijenjenih i preplacenih igraca. Pocevs od Davisa preko Djumica, Nikolica, Kocica, Radukica... Ovaj novi je mislim odlican igrac ali pitanje je koliko je spreman u ovom trenutku. Ova ekipa uopste nije garant da se moze dobijati u nizu na strani pa cak i kuci i velika je sreca da samo 1 ekipa ispada i da se moze lakse uci u nastavak sezone inace i tu bi bilo frke. Ekipe iz lige bih su na slicnom nivou kao ekipe iz aba 2 i nema tu neke velike razlike, a koja god ekipa iz aba 2 bude igrala razigravanje sa timom iz aba nece imati sansu jer to je prevelika razlika a i tim iz aba 1 ima domaci teren i igra se na 2 pobjede. Sreca da je Gorica izgubila prve 4 utamice 20-0 jer je to uz SC najbolja ekipa lige i pitanje je da li mogu nadoknaditi to u borbi za top 8.
Ne treba letiti nakon pobjede protiv Podgorice pogotovo sto je bila vanredna situacija sa sutem koji je isao kao nikad plus domaci teren a i ta Podgorica nije toliko jaka ekipa kao sto se mislilo nakon prvog balona vjerovatno zato sto ih je Ljubicic napustio. Nedavno ih je u ligi cg Arsenije Vuckovic sa svojom ekipom dobio 30 razlike tako da treba ostati prizeman.

Imaju jos 2 turnira nece vise biti domaceg terena treba prvo osigurati plasman u 8 pa onda pricati dalje, a nece biti lako jer slijede dosta teski protivnici a Borac nema igru ako ne krene sut jer ocigledno da trener nije sposoban ni za sta drugo sem za galamu. Sto se tice organizacije zavrsnog turnira ne znam kakva su tu pravila ali po meni jedino normalno bi tu bilo da onaj koji je prvi dobije organizaciju.


U potpunosti se slazem,Liga Bih i Aba 2 su tu negdje po kvalitetu u 5% da je jedna jaca od druge.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 21:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Tu negdje?
Pogledajte koje pozicije zauzimaju Široki i Sparsi u BiH Ligi a koje u ABA2.Nemoj da se lazemo.Opet ova pozicija Borcana tabeli ABA2 , ne treba da zavaravj jer je bilo 20:0 protiv Gorice, ali nije loše.U BiH ligi moralo je i mora bolje tu nema dileme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 22:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 450
Borac u srcu je napisao:
Hipotetički, Borac bude drugi, možda čak i četvrti u ABA ligi i time prije finala Play off izbjegava Studentski centar. Finalista Play offa razigrava sa 13 iz ABA 1. Zadar.
Može se i na taj način u ABA al u kec jer se tamo ne ide kroz domaće lige. Kažem to jer po meni osim ekipe SC ovih preostalih 7-8 na tabeli svako svakog može pobijediti. Potpuno su izjednačeni. Niko ne odskače. Možda čak i finalni turnir bude u BL uz publiku jer realno Borac i MZT su najzvučnija imena u ovom rangu


Studentski centar je bezveze ekipa, ovo je zavaravanje kako oni igraju. Jesu za top5-6, ali ovo da nemaju poraza nije realno i nema sanse da iznesu do kraja sezone ovim tempom.

Ovdje je komplet liga u par poena razlike. Mladost Zemun je na papiru daleko najbolji sastav i prvi favorit, sve ovo ostalo je u pet deka.

Vrv. su cak Zlatibor i Sloboda tu najzajebaniji, a Gorica i Sutjeska neki dark horse koji bi mogli lagano sa neke osme pozicije izbaciti St. centar ako se upare.

Borac tu nije nista slabiji, na papiru sada sa Knezevicem, Kocicem, Radukicem i novim strancem to je ekipa za gornji dio ABA 2. Ali sve su ekipe slicnog kvaliteta, tako da ce bas sitnice odlucivati u plej-ofu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jan 2021, 22:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 08 Jul 2020, 11:03
Postovi: 134
polapet je napisao:
Tu negdje?
Pogledajte koje pozicije zauzimaju Široki i Sparsi u BiH Ligi a koje u ABA2.Nemoj da se lazemo.Opet ova pozicija Borcana tabeli ABA2 , ne treba da zavaravj jer je bilo 20:0 protiv Gorice, ali nije loše.U BiH ligi moralo je i mora bolje tu nema dileme.


Siguran sam da 90% ekipa iz Aba2 ne bi moglo dobiti u gostima npr.Capljinu ili Slobodu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2021, 12:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Kako je zavrsila utakmica u kupu sinoc? Neki izvjestaj, slike..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2021, 12:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Okt 2020, 17:34
Postovi: 67
Pobjeda 134:41. Srijeda protiv Igokee polufinale u Laktasima.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2021, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Sad su moral, zelja i elan na visokom nivou. Kakva je to ekipa kad su 90 plus razlike izgubili ? Jesu li se branili?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2021, 19:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Pitaj pametne glave u savezu koji ukrste drugoligaša i aba 2 ligaša.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jan 2021, 19:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4884
Lokacija: Tu preko puta
Nema to veze ko je koja liga. Igokea je one godine Borca dobila koliko se sjecam 50 ili 60 razlike, a tad su uzeli ligaski dio aba lige pa su ih pokrali za evroligu. A Borac sa djecom iz naselja igrao prvu RS. Nego ne mogu da vjerujem da je ta ekipa, odakle god da je toliko losa da izgube maltene 100 razlike. Pa jesu to kadeti, juniori?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Jan 2021, 15:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
To je bilo nekad, ove godine su nize lige jako skromnog kvaliteta, recimo Prva liga RS u odnosu na proslu godinu daleko slabija. Za Drugu ligu, koja se inace igra po grupama, da ne govorim i ovaj klub Best je iz Doboja i oni su u svojoj grupi na prvom mjestu i to ti sve govori o kvaliteti. Primjer je Borca iz prosle godine koji se na finalu Kupa RS dobro nosio sa premijerligasima, dok ove godine ni jedan klub iz Prve lige iz RS ne bi prošao ispod 20 razlike. Eto Borac je igrao sa Slobodom iz NG u kupu i razlika je bila negdje oko 40 poena i protiv Prnjavora oko 20 poena.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2021, 16:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Ovo Kukic bio u posjeti, lijepo od njega, trebao je i SKK posjetiti. Jel mi ovo imamo jos jednog tamnoputog igraca ili mi se cini. Cudno da danasnje utakmice nema na stream, ili bar stats, onda ovdje objavite rezultat ako nije problem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2021, 16:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
Vi košarkaši ste baš neki misteriozni ljudi.

Ako spominjete utakmice napišite ko s kim igra, koje takmičenje, koji rezultat. Koji je to Kup o kojem vijećate, RS ili BH i koje kolo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jan 2021, 16:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4839
A ti @dostojevski si najgori ovdje od svih :D Samo uletiš i pukneš rezultat, a mi da vračamo ostalo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2534 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52 ... 127  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs