banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 16:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113928 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4677, 4678, 4679, 4680, 4681, 4682, 4683 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Sep 2018, 19:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Ovi kad bi ne znam sta uradili nema im podrske zatvorili su vrata na svim poljima nikad vise ljudi nisu mrzili upravu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Sep 2018, 19:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
iskreni navijač je napisao:
Moji momci, nikakvi ste vi navijaci, zalosno je to sto pisete o svom klubu, tj. postavljam sam sebi pitanja da liste vi uopste ljudi koji vole Borac ili ste mozda botovi koji su tu da urusavaju svjest o Velikanu.
Momci moji, ja da sam uprava, nikada marke jedne sa takvim pristupom ne bi dobili ni za sta, a dobijalo se godinama unazad, doduse nije to zvanicni stav, ali ne ruzno to sto se pise.
A ono sto treba da shvatite da ce biti uvjek nas koji cemo doci da gledamo, da uzivamo u fudbalu kakav god da je, doce roditelji sa djecom, nece biti paljenja baklji, klub nece placati kazne, momci mnogi klubovi u evropi u svim i velikim i malim ligama nemaju navijace (navijace sa bakljama itd.), ali imaju publiku, imaju porodicne ljude imaju djecu, zene.
Momci moji pa ne postoji Borac gigant Velikan niti zavisi od vas 200-300-1000, Banjaluka ima 250 000 stanovnika, niste vi Borac, ili ga volite pa ga gledajte i hocete necete navijajte, a to da se vas nesto pita i ds vas se treba pitati, ja vam ne bi nikada dao nista sa takvim pristupom. Ako niste botovi kazem, a iskteno se nadam da jeste.

Ima 250 000 i vidim koliko ti sada dolazi ma stadion od tih silnih ljudi. Nema vas 100 , niste prodali ni deset sezonskih karata, ljudi sjede na zapadu i navijaju za zelju iz budzaka protiv Borca... i naravno da zavisi od nas uvijek je zavisio i uvijek ce zavisiti, jer igraci i uprave su prolazne mi smo tu godinama!a to sta bi nam ti dao ili ne bi nas boli kurac iskreno!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Sep 2018, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Iskreni navijač, е сад упитно је колико си искрен... Можеш видјети моје постове на теми прије, док је и ова управа била у клубу, али док је било атмосфере, дешавања, ишло се ка напријед, на стадиону било 5 и више хиљада људи, био сам итекако оптимистичан и подржавао то... Можда нисам изгледао тако, али знам да сам био препоносан на то све, ипак сам, као и већина (очигледно, чим је стадион бивао пун) вјеровао у боље дане, оптимизма ми није мањкало... Вјеровао сам да је можда ипак све оно негативно што је ишло уз нашу светињу све ове године напокон одстрањено, анулирано... Али од јесени-зиме прошле године, показали су демони из управе своје право лице... Своју незналост, или рекао бих радије - злобност и поквареност. Од тада људи не иду на утакмице, од тада је негативна енергија, и већина је почела да мисли ово што мисли и сада. Помињеш да би посјећеност била боља да играмо ПЛ? Па играли смо на прољеће ПЛ, па колико је људи долазило? А и тај број се вишестртуко смањио испадањем из лиге на ЈАКО чудан начин и разних оправдања из фотеља те исте управе... Не могу се они правом, ИСКРЕНОМ навијачу Борца никад опрати, а ти размисли јеси ли прави, искрени како се називаш или ниси.

Немој ти сумњати да не волим Борац јер му не дајем подршку... Дајем, на другачије начине, и увијек ће ми бити у срцу. Само не могу да овој управи дам подршку и оваквом раду са клубом који то никако не заслужује. Можда си још млад, недавно почео да пратиш Борац и дешавања, па киптиш од жеље да навијаш, да аплаудираш свакој шанси, да скачеш кад дамо гол... Али ситуације у којима је сад клуб нису никако за радовање... И ти, ако си прави навијач, не можеш да подржаваш ова дешавања и пишање по нама свима који волимо Борац. Замисли да поджаваш, волиш некога ко ти се испишао у уста буквално, ко те направио леватом, навукао на нешто тако што је започео неку фину пруичу и онда ти окренуо дупе и леђа и посрао ти се на главу (извињавам се на псовкама). Е то управа и тај дела у спрези са управом ради по нама, искреним навијачима. Размисли мало...

Сматрај се почашћеним што, иако си ме назвао болесником више пута, сам се смиловао да ти напишем овакав пост, да те нисам пријавио администрацији за вријеђање, па по протоколу да прођеш...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Sep 2018, 22:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
Ja bi samo nesto da dodam...razmisljam od kad sam postavio ono zvanicno obavjestenje ,tj od kad sam ga i sam procitao...''jebe'' me onaj dug prema Glisicu....vuce se taj dug vec godinama,stoji nam ko mac nad glavom,mnoge uprave su samo odgadjale neodgodivo i da me pogresno ne shvatite prvo cu da nabijem na neku stvar cijelu upravu od vice pa do zadnjeg u lancu.JA im Boku necu NIKADA oprostiti,ali ono sto bi zelio da kazem je da sam po pitanju jedne stvari ja licno zadovoljan i ponavljam ovo je moje licno misljenje,ko se slozio ,slozio a ko ne,nema veze.... SAMO ovakva uprava,hostaplerska je mogla da izadje na kraj sa tim dugom i ako je rijesenje da jednu sezonu igramo ovu ligu a da zauzvrat vise nemamo Glisu za vratom ja im cestitam...nasao se veci jalijas od Glise....da podvucem jos jednom....ovu upravu ne podrzavam i nabijem ih lagano na neku stvar ali ako ...ponavljam AKO su uspjeli rijesit ovo sa Glisicem imaju PLUS kod mene u moru minusa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Sep 2018, 23:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Слажем се и ја. Али опет, ова управа у свом комбинованом саставу која је ту већ двије године, могу слободно рећи да је финансијски поткованија од неких прошлих, ем ту су људи који имају неког бизниса и капитала, подршка спонзора бар онда у ПЛ је била врло солидна, па спонзорске вечери, па на крају и публика и улазнице од утакмица које бројношћу се нису дешавале још од оне шампионске сезоне малтене... Па је некако и нормално да су успјели да ријеше одређена дуговања. Свака част и од мене, да не буде да сам негативац толики, али генерално није да нису имали колико-толикo финансија на располагању, па чак паметном расподјелом новца се могао џаја платити и да се добије лиценца. Но пта је ту је, ако смо ријешили тог џају на крају, нека играња једну годину у лиги РС, то си у праву.

Али да имају гомилу минуса и то каквих, имају.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 06:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Ja im ne mogu zaboraviti sta su nam do sad uradili i navijacima i klubu da ne znam sta sad urade za mene su klosari i ne mogu im vjerovati...Ne dozvolite da vam se mazu oci!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 07:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
Gojko 123 je napisao:
Ja im ne mogu zaboraviti sta su nam do sad uradili i navijacima i klubu da ne znam sta sad urade za mene su klosari i ne mogu im vjerovati...Ne dozvolite da vam se mazu oci!


Kolega,nije mazanje ociju,ja im isto necu zaboraviti mnogo toga i za mene su klosari ali ja hocu reci da samo na klosarski nacin se i moglo ovo rijesiti sa glisom....jebes sipovca,npr,njemu nije bilo ni na kraj pameti da rjesava ovo,''guraj dok je mandata pa neka se jebe onaj poslije mene'' evo ovi su pored svih neoprostivih sranja napravili jedan plus,pa taman da se zrtvuje PL, uzmu pare od celika.... ili ne znam sta sve ne.... ja sam ionako na stadionu,bila ova liga ili PL...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 09:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Hirosima je napisao:
Gojko 123 je napisao:
Ja im ne mogu zaboraviti sta su nam do sad uradili i navijacima i klubu da ne znam sta sad urade za mene su klosari i ne mogu im vjerovati...Ne dozvolite da vam se mazu oci!


Kolega,nije mazanje ociju,ja im isto necu zaboraviti mnogo toga i za mene su klosari ali ja hocu reci da samo na klosarski nacin se i moglo ovo rijesiti sa glisom....jebes sipovca,npr,njemu nije bilo ni na kraj pameti da rjesava ovo,''guraj dok je mandata pa neka se jebe onaj poslije mene'' evo ovi su pored svih neoprostivih sranja napravili jedan plus,pa taman da se zrtvuje PL, uzmu pare od celika.... ili ne znam sta sve ne.... ja sam ionako na stadionu,bila ova liga ili PL...


Taj isti sipovac je borac dva puta u evropu uveo, i sve kao ne valja uprava a sad se neki plusevi djele vici i njima i napominje se da su dosta neoprostivih stvari napravili ali ipak plus... ispisam se ja i na vase pluseve i na to sto ste vi na stadionu bila premijer liga ili rs. Ko i malo voli taj Borac ne treba da vidi nista dobro u radu te uprave od samog pocetka njihovog mandata jer nista dobro nisu ni napravili, vidjecete isto ovo za glisu i dzaju pazite sta vam kazem, kakvo vracanje duga kakvo mazanje ociju glupacima, sjeticete se mog posta za jedno pola godine godinu....

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
VicoBl je napisao:
Hirosima je napisao:
Gojko 123 je napisao:
Ja im ne mogu zaboraviti sta su nam do sad uradili i navijacima i klubu da ne znam sta sad urade za mene su klosari i ne mogu im vjerovati...Ne dozvolite da vam se mazu oci!


Kolega,nije mazanje ociju,ja im isto necu zaboraviti mnogo toga i za mene su klosari ali ja hocu reci da samo na klosarski nacin se i moglo ovo rijesiti sa glisom....jebes sipovca,npr,njemu nije bilo ni na kraj pameti da rjesava ovo,''guraj dok je mandata pa neka se jebe onaj poslije mene'' evo ovi su pored svih neoprostivih sranja napravili jedan plus,pa taman da se zrtvuje PL, uzmu pare od celika.... ili ne znam sta sve ne.... ja sam ionako na stadionu,bila ova liga ili PL...


Taj isti sipovac je borac dva puta u evropu uveo, i sve kao ne valja uprava a sad se neki plusevi djele vici i njima i napominje se da su dosta neoprostivih stvari napravili ali ipak plus... ispisam se ja i na vase pluseve i na to sto ste vi na stadionu bila premijer liga ili rs. Ko i malo voli taj Borac ne treba da vidi nista dobro u radu te uprave od samog pocetka njihovog mandata jer nista dobro nisu ni napravili, vidjecete isto ovo za glisu i dzaju pazite sta vam kazem, kakvo vracanje duga kakvo mazanje ociju glupacima, sjeticete se mog posta za jedno pola godine godinu....


Tjeras me da postanem vulgaran....aj odjebi vise odavde idiote!
Nabijem na k***ac i tebe i vicu i sipovca ne valjate ni jedan ko ni crno pod noktom,da si manje glup nego sto jesi skontao bi sta zelim da kazem a ne da se kurcis iza tastature i kontriras svima redom...hajde za svoje 33godina (ako ih i imas upola manje) idi igraj klikera iza skole i ne jedi vise govana kad imas cevape za 3.5 km


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 10:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Ljudi ja samo izkreno govorim sta mislim ovi mogu uraditi i neke dobre stvari ali za mene su i dalje fuj i ne ide mi se na stadion dok ti klosari ne odu jednostavno ljudi ne postuju ni navijace ni ime kluba niti bilo sta ko god zivi u ovom gradu zna da njih boli kurac za borcem...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 12:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Hirosima je napisao:
VicoBl je napisao:
Hirosima je napisao:
Gojko 123 je napisao:
Ja im ne mogu zaboraviti sta su nam do sad uradili i navijacima i klubu da ne znam sta sad urade za mene su klosari i ne mogu im vjerovati...Ne dozvolite da vam se mazu oci!


Kolega,nije mazanje ociju,ja im isto necu zaboraviti mnogo toga i za mene su klosari ali ja hocu reci da samo na klosarski nacin se i moglo ovo rijesiti sa glisom....jebes sipovca,npr,njemu nije bilo ni na kraj pameti da rjesava ovo,''guraj dok je mandata pa neka se jebe onaj poslije mene'' evo ovi su pored svih neoprostivih sranja napravili jedan plus,pa taman da se zrtvuje PL, uzmu pare od celika.... ili ne znam sta sve ne.... ja sam ionako na stadionu,bila ova liga ili PL...


Taj isti sipovac je borac dva puta u evropu uveo, i sve kao ne valja uprava a sad se neki plusevi djele vici i njima i napominje se da su dosta neoprostivih stvari napravili ali ipak plus... ispisam se ja i na vase pluseve i na to sto ste vi na stadionu bila premijer liga ili rs. Ko i malo voli taj Borac ne treba da vidi nista dobro u radu te uprave od samog pocetka njihovog mandata jer nista dobro nisu ni napravili, vidjecete isto ovo za glisu i dzaju pazite sta vam kazem, kakvo vracanje duga kakvo mazanje ociju glupacima, sjeticete se mog posta za jedno pola godine godinu....


Tjeras me da postanem vulgaran....aj odjebi vise odavde idiote!
Nabijem na k***ac i tebe i vicu i sipovca ne valjate ni jedan ko ni crno pod noktom,da si manje glup nego sto jesi skontao bi sta zelim da kazem a ne da se kurcis iza tastature i kontriras svima redom...hajde za svoje 33godina (ako ih i imas upola manje) idi igraj klikera iza skole i ne jedi vise govana kad imas cevape za 3.5 km

cuj da odjebem, pa d ti mozes da se nastavis praviti pametan ovde i da ti niko nista ne pise sto tebi ne odgovara.... glupane jedan pojma nemas o zivotu a kamoli o Borcu cim ti pluseve vici i njima dajes i ti hoces da neko odjebe odavde...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 12:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Gojko 123 je napisao:
Ljudi ja samo izkreno govorim sta mislim ovi mogu uraditi i neke dobre stvari ali za mene su i dalje fuj i ne ide mi se na stadion dok ti klosari ne odu jednostavno ljudi ne postuju ni navijace ni ime kluba niti bilo sta ko god zivi u ovom gradu zna da njih boli kurac za borcem...

Pa kko ce postovati klub ja sam cuo sa vise strana od pouzdanih izvora da je taj vico isti govorio otvoreno kako navija za igokeu i kako bi volio da Borac propadne, rekao sam vam vec on nije bio niko i nista prije ove sada funkcije i njemu imponuje kada mu je slika malo malo u blicu kada pise vico zeljkovic predsjednik fk Borac jer niko nije znao za njega a sad je koliko toliko bitan i vazan...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Gojko 123 je napisao:
Ljudi ja samo izkreno govorim sta mislim ovi mogu uraditi i neke dobre stvari ali za mene su i dalje fuj i ne ide mi se na stadion dok ti klosari ne odu jednostavno ljudi ne postuju ni navijace ni ime kluba niti bilo sta ko god zivi u ovom gradu zna da njih boli kurac za borcem...

x2

Ако је дуг ријешен, АКО је, то само по себи као чињеница је ок, али то се могло и без икаквог угрожавања лиценце на првостепеној комисији, а камо ли још да се мора испасти из лиге због тога... А узели су и они себи у џеп пара и пара, није то од челика отишло искључиво џаји, немојте се заваравати.

Ма таман да им је једима грешка да су скренули са свог сопственог обећања, петогодишњег плана којег су се држали као пијан плота, дакле да само једна ставка није испуњена, извол'те да се гоните са стадиона. Препустите неком способнијем да ради то, кад своје обећање не можете да испуните. На страну сви дебилизми које су урадили приде, Бока, шамарање по западу, терен ораница, гурање сопствених играча, на крају и продавање спотских резултата што би требало да буде приоритетно за сваки ФК, па онда лажи и обмане поводом тога...

Па не да имате право да се гоните већ да се направе 2 реда навијача са обје стране улазних врата стадиона па докле се стигне, и да између тих редова сви из управе лагано ходају погнуте главе, а да им сваки навијач и симпатизер пукне по шамарчину како буду пролазили, да ли по лицу, да ли ногама... Тако с багром.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 22:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2018, 07:56
Postovi: 49
Za mene je ovo vracanje duga Dzaji i skidanje tog ogromnoga tereta, vrijednije od igranja Premijer lige jedne, pa cak i dvije godine, meni je pravljenje pomocnog terena vrijednije od jedne, dvije ili tri godine igranja Premijer lige, ajde ljudi ako mozete izracunati 2 i 2 jasno je da su ovo krucijalne stvari bile za klub, a jedna godina u Premijer ligi, ako se u istoj nemas kvalitet nj budzet boriti sada za evropu, kakva je vajda igrati je ? Bolje da su rjesili Dzaju i jesu sigurno, jer bi se onaj sigurno opet oglasio i prozivao.
Nema nazad tu smo gdje jesmo, neka rade sada kao sto su krenulili ova 2-3 mjeseca, ima tu pozitivnih stvari sa djecom skolom, ima i negativnih lose igre i svega, al eto cujem da su isplatili danas, juce plate igracima sve, desava se nesto... treba pratiti i davati realan sud, moje misljenje je da je stanje dosta bolje, mnogo bolje u odnosu na prije 3-4 mjeseca i izbacivanje i jebavanje sa dzajom.
Ovo je misljenje koje djeli mnogo ljudi ozbiljnih u gradu, ako cemo samo realno, ako necemo onda mozemo svasta srati. Ko misli da ovo nije realno, ja ga pitam, sta je uradjeno lose u zadnjih 2-3 mjeseca ? A naveo sam sta mi se cini mao dobro, samo realni da budemo, eto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 22:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
ahahha cuj 2,3 mjeseca druze oni su u klubu vec ce 3 godine uskoro i za taj period su uspjeli postati najgora uprava u istoriji kluba eto samo 2 puta za te 3 god su uspjeli ispasti iz lige pri tome najavljujuci borbu za evropu i trosenje boga oca na "pojacanja" a ne stabilizaciju,dzaju i igranje prve lige RS kako ti kazes,o ostalim glupostima da ne pricamo Boka itd.... ;)

koliko ih ljudi podrzava vidi se po stadionu 19 ljudi i vesna vrljanovic :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 25 Sep 2018, 22:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Нека Весне....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Sep 2018, 05:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2011, 14:40
Postovi: 599
Pa tu je uglavnom raja koju Vicko kara

_________________
Penis, to ti je kao kurac, samo manje.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Sep 2018, 06:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2011, 13:08
Postovi: 260
Lokacija: Бања Лука
Нова Варош je napisao:
Нека Весне....

+1


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Sep 2018, 06:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Dec 2017, 00:34
Postovi: 64
Bog te mazo jos malo ce mo krenutu pisati ajmo ih podrzsti ajmo im reci svaka cas bas ste super...Nikad uaboraviti nikad oprostiti sta su nam uradili !!!!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Sep 2018, 07:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 476
Gojko 123 je napisao:
Bog te mazo jos malo ce mo krenutu pisati ajmo ih podrzsti ajmo im reci svaka cas bas ste super...Nikad uaboraviti nikad oprostiti sta su nam uradili !!!!!!!


Izgleda da sam opet neshvacen....ja podvukao evo i boldovacu NABIJAM IH NA K***C sve redom u upravi ali ono sto sam htio reci da samo sa hostaplerom mogu na kraj izaci hostapleri,da sam znao da ce se ovoliko zatalasati klinac bi napisao bilo sta,niko ne podrzava ove iz uprave ali ako...AKO su rijesili dug i da je zrtva za to sve neigranje PL ja sam ZA,pa taman da su i uzeli pare od Celika.....a cisto sumnjam da je Celiku toliko stalo (300-400 000 km) da igra PL.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113928 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4677, 4678, 4679, 4680, 4681, 4682, 4683 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs