banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 09:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113758 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4555, 4556, 4557, 4558, 4559, 4560, 4561 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 17:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Pero je uz duska stajica glavni krivac sto onomad ne dobismo licencu! Iako su mu isplacene sve pare, nije htjeo da potpise nekakvu izjavu i mi smo ispusili tu evropu!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 15 Dec 2017, 22:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Vodja navijaca Borca, 0 dana radnog staza, nosi Stone Island jaknu koja kosta 2000 maraka (dvije hiljade maraka).

Vico Zeljkovic, sa malo vise, nekih jakih pola godine radnog staza, nosi Philip Plein jaknu od 4000 maraka...

To je sto je vidjeno i provjereno. Ono sto je neprovjereno se prica po gradu i to svako ziv zna, vec se pisalo na forumu i ne bi me cudilo da je istina. Igraci su nezadovoljni jer plata nema. A plata nema jer su se prvo isplatile zene, ljubavnice, poslovna pratnja stavljene na platnu listu kluba, koje pripaju naknade u iznosu prve pomenute jakne.

Smijesno je uopste pricati o sportskom sektoru pored ovoga gore koje je glavno pitanje, i jasno mi je zasto ljudi koji su dugo aktivni na forumu izbjegavaju ovu diskusiju, grad je mali, ljudi sa foruma se vecinom znaju i ne zele da imaju probleme sa ljudima koji su pod zastitom vlasti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2017, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
da je Borac na drugom ili mjestu koje vodi u evropu, koga bi ineresovalo sta ovi rade, ovako ostaje gorak ukus od ovoga sto se radi, naravno, pod uslovom da je to sve tacno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2017, 17:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
http://mondo.ba/a776675/Sport/Fudbal/FK ... AzMmU5CGuZ

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2017, 17:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
"Privremena transfer lista" !!!!!
Buahahahahahahahahahahahahaaaaaa
Ljudi moji da li je moguce da neko izjavi ovako nesto!
Ovo je vrijedjanje intelekta najblaze receno.
A ovo sto kaze da se nije pricalo je cista laz!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2017, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Znalo se na pocetku sezone da ce ovakvi ili slicni scenariji biti..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2017, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
najjace mi je kada se proziva igrace da su ispali smecari jer su kao zbog nesto sitno para izdali interese kluba ....

da mi je jednu upravu navesti koja se normalno razisla sa tim momcima, koji nisu ispali smecari ali ovi ljudski prema igracima ...

gasi svijetlo , spustaj roletne ...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 16 Dec 2017, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Ја не видим разлог тјерања Боке и Пузија, ако већ играју подобни могу барем гријати клупу па нека улете кад се повреде Конкордија и свемоћни Ојданић..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 00:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Po nekim saznanjima tj. informacijama, marke nisu dobili Puzigaca, Avdukic, Delic, Raspudic, Mirkovic, Guberac, oni 100% a vjerovatno ih ima jos. Bravo za upravu, oni ne slave predstojece praznike i ne treba im.
Pitanje za bigmen-a jel upoznat sa ovim ili je uprava i njih namirila?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 02:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 475
Laganica je napisao:
Po nekim saznanjima tj. informacijama, marke nisu dobili Puzigaca, Avdukic, Delic, Raspudic, Mirkovic, Guberac, oni 100% a vjerovatno ih ima jos. Bravo za upravu, oni ne slave predstojece praznike i ne treba im.
Pitanje za bigmen-a jel upoznat sa ovim ili je uprava i njih namirila?



STA GA VISE PITATE KAD ZNAMO STA CE RECI......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 02:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Cisto sumnjam za ovo oko dobijanja para..recimo, Guberac bi davnih dana otisao da marke nije dobio.. vjerujem da plate kasne, da su neredovne..pa cak i da jedna grupa dobija,a druga ne. Ali u ovu drugu grupu staviti nabrojane igrace, u to mi je tesko vjerovati

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 03:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
supersonic je napisao:
Cisto sumnjam za ovo oko dobijanja para..recimo, Guberac bi davnih dana otisao da marke nije dobio.. vjerujem da plate kasne, da su neredovne..pa cak i da jedna grupa dobija,a druga ne. Ali u ovu drugu grupu staviti nabrojane igrace, u to mi je tesko vjerovati


Gubercu nije ugrožena egzistencija jer mu je otac milioner. Njemu ništa ne fali ako se on lijepo osjeća i provodi u BL, kad/ako primi platu, ona mu dođe samo kao džeparac.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 07:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2016, 03:32
Postovi: 28
Treba mi kontakt Predsednika Kovacevica,moj prijatelj trazi klub koji je extra igrac!
Decko je igrao u Glazgov Rendzersima....
Ako neko ima mejl od Kovacevica neka mi posaljo! Za Borac!!!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 08:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Laganica je napisao:
Po nekim saznanjima tj. informacijama, marke nisu dobili Puzigaca, Avdukic, Delic, Raspudic, Mirkovic, Guberac, oni 100% a vjerovatno ih ima jos. Bravo za upravu, oni ne slave predstojece praznike i ne treba im.
Pitanje za bigmen-a jel upoznat sa ovim ili je uprava i njih namirila?
Nisu dobili oni na koje se ne racuna. Sa njima ce se pregovarati oko isplate i dinamike. Koliko ja znam, to su ova tvoja prva cetvorica plus Djordjevic. Naravno da ce ih isplatiti, a kad i kako ne znam. Tolike dugove prethodnih uprava su isplatili, nece ovaj ostaviti. Ili sam i to slagao?

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 08:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Моријентес je napisao:
supersonic je napisao:
Cisto sumnjam za ovo oko dobijanja para..recimo, Guberac bi davnih dana otisao da marke nije dobio.. vjerujem da plate kasne, da su neredovne..pa cak i da jedna grupa dobija,a druga ne. Ali u ovu drugu grupu staviti nabrojane igrace, u to mi je tesko vjerovati


Gubercu nije ugrožena egzistencija jer mu je otac milioner. Njemu ništa ne fali ako se on lijepo osjeća i provodi u BL, kad/ako primi platu, ona mu dođe samo kao džeparac.


njegov cale htio isfinansirati pripreme ali navodno odustao, nije tesko zakljuciti zbog cega


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 09:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
bigman je napisao:
Laganica je napisao:
Po nekim saznanjima tj. informacijama, marke nisu dobili Puzigaca, Avdukic, Delic, Raspudic, Mirkovic, Guberac, oni 100% a vjerovatno ih ima jos. Bravo za upravu, oni ne slave predstojece praznike i ne treba im.
Pitanje za bigmen-a jel upoznat sa ovim ili je uprava i njih namirila?
Nisu dobili oni na koje se ne racuna. Sa njima ce se pregovarati oko isplate i dinamike. Koliko ja znam, to su ova tvoja prva cetvorica plus Djordjevic. Naravno da ce ih isplatiti, a kad i kako ne znam. Tolike dugove prethodnih uprava su isplatili, nece ovaj ostaviti. Ili sam i to slagao?

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока


Cuj zato sto ne racunam na tebe necu te platiti? Kakva je to logika? Da li to nedostaje para pa se pravi nekakva lista prioriteta? Da li je normalno da nekome dugujes 3 plate i samo zato sto ne racunas na njega ne das mu nista a ni u nazad par mjeseci mu nisi nista isplatio? Daj da vidim tog majstora koji moze da zivi bez plate par mjeseci!?
Necu reci da ti je objasnjenje glupo ali ako nemas neke bolje argumente bolje da nisi ovo ni napisao. Navoditi kao razlog da neko nije dobio platu jer je precrtan je nonsens!
Da li ce i ovi momci biti neprijatelji kluba kada stignu njihove tuzbe? Uzgredbudireceno,sve plate od ovih igraca je dogovarao zna se ko prema tome,nema niko pravo da upire prstom u ovog ili onog za par mjeseci kada ovo dodje na naplatu! I da li mislite da ce neko od ovih igraca pristati na bilo koju vrstu dogovora nakon ovakvog ophodjenja prema njima?
Moj savjet ljudima iz kluba je da se psihicki spreme na to da niko od igraca nece pristati na dogovor a ovo govorim iz visegodisnjeg iskustva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
PS: zar se ni na avduku vise ne racuna? Napisao si da nisu dobili oni precrtani a gore je neko i avdukino ime napisao?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 11:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
bigman je napisao:
Laganica je napisao:
Po nekim saznanjima tj. informacijama, marke nisu dobili Puzigaca, Avdukic, Delic, Raspudic, Mirkovic, Guberac, oni 100% a vjerovatno ih ima jos. Bravo za upravu, oni ne slave predstojece praznike i ne treba im.
Pitanje za bigmen-a jel upoznat sa ovim ili je uprava i njih namirila?
Nisu dobili oni na koje se ne racuna. Sa njima ce se pregovarati oko isplate i dinamike. Koliko ja znam, to su ova tvoja prva cetvorica plus Djordjevic. Naravno da ce ih isplatiti, a kad i kako ne znam. Tolike dugove prethodnih uprava su isplatili, nece ovaj ostaviti. Ili sam i to slagao?

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

Ako se vec planira pregovarati i dogovarati oko duga, sa ovim na koje se ne racuna, sjajan potez je to sto su najureni kao psi. To ce olaksati poziciju uprave kad pregovori pocnu.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 11:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Nemoj tako,oni su ipak samo na privremenoj transfer listi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Dec 2017, 12:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Znaci dao si igracu ugovor sa odredjenim primanjima, ne isplatis ono sto si mu obecao ugovorom, precrtas ga, pa ces na kraju sjesti s njim i dogovarati nekakvu dinamiku?

Jesam li dobro shvatio ovu mentalnu vratolomiju?

Jebite nas i dalje! Moze vam se.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113758 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4555, 4556, 4557, 4558, 4559, 4560, 4561 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs