banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 23:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114038 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4299, 4300, 4301, 4302, 4303, 4304, 4305 ... 5702  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2017, 13:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
O svemu ovome dovoljan je jedan podatak

uporedite izjavu Vice sinoc nakon Vuletovog presa i danas

prvo tvrdi kako Vule nije radio za 1000 maraka a danas je to u izjavi za Mondo potvrdio.

prije dva mjeseca je rekao kako Blic laze da je sukob ispao zbog Danilovica a sinoc je upravo to spomenuo kako subo traje vec mjesecima

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2017, 14:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
a ciji su ovo igraci kojim trener nije dao da igraju..ako su 100% Borcevi, da obestecenje ide klubu, pa ajd ..razumjem

ako bilo kakav procenat obestecenja ima bilo koji menadzer... e onda je to opste sranje, da zbog toga trener dobije otkaz


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2017, 15:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Већ други трофеј стиже у витрине, фин :D . Истина, није крупа резултатски неки фактор, али залимсли да су нас побиједили, да је нека тамо крупа побиједила Борац ;) Дакле, није тек тако свеједно. Бар по мом мишљењу. И тачно, нису они никакав пријатељски клуб за нас, зна се све, шта и како се дешавало, нећемо се правити наивни и заборавни. Гдје се сливао новац и на штету кога, итд, итд, тако да пардона без. Илити, док неком не смркне, неком не свиће.

Па да, дај отказ тренеру који те је вратио у премијер лигу јер је тјерао свој хир и направио низ од 25:0, е шта би други клубови урадили за такво нешто, невезано за то што је ливада лига ер-ес. Шта, требали смо да будемо темељни па да се вратимо у пл након пар година, да ето темељно прођему сву лигу РС више пута и водимо се оном "што брзо то кусо", не разумијем. Шта ако није форсирао млађе играче, а и као што неко написа, ко нам је то менаџер тих истих играча? А чак и да је неки проблем испао (ја ово не сматрам уопште проблемом и разлогом за раздор, али ајд), требало би ипак имати респекта за постигнуте резултате, ако ништа. Нека су се распитивали шта ко мисли од тих неких тренера у оптицају, никад није прерано, али постојала је такође могућност да Вуле води екипу из позадине, као помоћни итд.

А оно "није се држао нашег плана па смо га одстранили", то као у доба комунизма, тоталитарна власт. Шта сад то треба да значи, не гледа се резултат већ нешто друго. Надам се само да тај петогодишњи план може да успије и да ће успјети стварно, па и нека буде онда тако, што би рекли "револуција једе своје људе", али бојим се да од тог слабо шта ће да буде. Јер по том плану ми 2018-19 требамо да завршимо или као шампиони или у квалификацијама за ЛЕ, прошавши пар преткола. Хоћемо ли? Има ли изгледа да за тачно годину дана кренемо сезону са циљем првог или првих пар мјеста? И колико ће ова управа да издржи на мјесту? Пошто нисмо баш често виђали да нам управе буду дуже од 2 године.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2017, 18:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
Вуле је поштен човјек, добар момак, јак карактер. Вуле је препознат од стране ове управе, доведен и при том, добио све што је тражио, за овај ниво такмичења. Оно што нико није могао претпоставити, а касније се видјело, чак и овде на форуму, да му је превише важан низ и његов "си-ви". То је ок, али кад играш на вишем нивоу. Борац мора почети да продаје играче. Ко се имало упути у финансије клупске, све му је јасно. Ако ова лига и ови у услови, нису били простор да се афирмише или исфорсира бар 2-3 играча од којих се НЕКАДА нешто може зарадити, онда ниједна није. Од септембра се треба гледати само резултат. Не до сад. Такође, потпуно је реална изјава да би сваки други тренер са овим условима за ову лигу, ушао у ПЛ. (Можда не овим скором, али би ушао.)
И није то једини проблем, нити је Даниловић. Чак и да је само до ове управе, како је могуће да га је "издао" и Јандрић, па они су у пакету дошли, практично... Можда је он најобјективнији да каже шта се све десило?! И немојте да

Што се тиче начина, то такође није било у реду. Први је изашао и то рекао, нико није очекивао тај начин, логично је било да ови одмах иза њега, изађу и кажу своју страну. Али ето, мора се даље... Ја лично мислим да ће Вуле направити каријеру, ако оде вани и добије шансу, али одмах. (колико је то реално, друга је ствар...) У окружењу ће имати исте ствари исту причу, у сваком клубу и око тога је глупо, снебивати се.
Винко није нереалан, напротив. Друловић и Милинковић такође.


@Umetnik, што се тиче циљева из Милуновићеве презентације, какво је стање? Полако са 18-19...

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 26 Maj 2017, 21:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ovako, steta je sto je Vule otisao, mlad je i obecava, a opet realno je jer nema licencu, to je problem, mozda jos veci problem je taj sto bi nekad u toku sezone morao otici da odradi to staziranje vani, neko je spominjao Rusiju, mislim da je to daleko veci problem, nije valjda da smo zaboravili kada je Bobo otisao u Njemacku da to odradi i ostavio ekipu, a mi onda u kupu BiH ispali od nekog plemena iz Hercegovine, dakle mislim da nam takav eksperiment ne treba, e sad, mozda je Vuletu trebalo ponuditi da on bude direktor omladinske skole u periodu dok ne rijesi svoju licencu, jer to traje poprilicno dugo, na taj nacin bi ga zadrzali u klubu i imali bi ga kao alternativu cim stekne licencu, a nama zatreba trener...
Bigman, ako je realna opcija Vinko, evo ja dizem obe ruke, ako pak uprava koketira sa Milinkovicem i Drulovicem, mislim da oni ne rade za kikiriki, mozda bi se za te pare vratio i pravi gospodin, Dragan Jovic.
Sinocnja utakmica je valjda i svakom laiku pokazala da nama urgentno trebaju pojacanja i to redom, desni bek, lijevi bek, stoper, jedan polivalentan vezni, lijevi bocni i napadac, ostalo cemo skrpiti :lol: .
Ako bi licitirali sa imenima, napadac Ahmetovic, lijevi bek Suba, bocni Zakaric, desni bek Benjamin Colic, stoper Vukotic ili Kostic...
E da mozda nam treba i golman :lol: :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 14:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1246
Joj losih prica i pakovanja u cokoladice...je li tesko reci UPRAVA NAPOLJE, nista ovi sibicari nisu naucili osim sto su skontali i pokupili ono najgore od prijasnjih uprava... da postavlja se pitanje lako je tjerati upravu ali sta dalje ili lakse je otjerati trenera nego kompletnu upravu... velikan iz platonove al za malo...provincija smo i to je to...

stoko momak vam vodi klub u usranoj ligi u blatu do grla osvaja bodove... sada kada se iz govana izvuces sada ne valja taj sto je po selendrama vodio klub...umjesto da mu rjesite tu licencu da mu date ugovor i odrjesene ruke vi ga tjerate...

Ovi iz krupe su gospoda za nas, da hoce neki kurton da nas sutne u zadnju mogucu ligu, da sva govna odu iz kluba da ljudi volonteri koji iz ljubavi su tu krenu od nule, takav nam jedan restart treba !!!

cao seljaci upravo...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Чак и да лиценца није проблем, питање је има ли Вуле квалитета да води тим у ПЛ? Можда има, али можда и не би у том случају били такве среће... Како год, сад је готово, ваља гледати шта даље.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 15:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1673
Lokacija: banja luka
Meni ovo nista nije cudno, ne znam, mozda nisam dovoljno pratio Borac, al to smo mi...mi to uvijek radimo.

Zoran Smileski ako se sjecam, ista fora...uvede u PL otkaz
Vlado jagodic, cini mi sse isto ovako nesto cupao iz govana, otkaz.
Vule nema licencu, i ja sam njegov otkaz namirisao i pricalo se o ovome prije 3 mjeseca, i bila je prica, preuzima Jandric, on lafo ima licencu. Mozda i ima ne znam, al ta je bila prica.

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 15:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
Moze li iko odgovoriti..od ovih klinaca sto ih trener kao nije gurao (dao sansu), jel i jedan u vlasnistvu kluba 100% , da ima dugogodisnji ugovor sa FK BORAC ? Kontam da nije...pa bi drugo pitanje bilo ...ko im je menadzer/menadzeri ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 15:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1306
wizzy_bl je napisao:
Moze li iko odgovoriti..od ovih klinaca sto ih trener kao nije gurao (dao sansu), jel i jedan u vlasnistvu kluba 100% , da ima dugogodisnji ugovor sa FK BORAC ? Kontam da nije...pa bi drugo pitanje bilo ...ko im je menadzer/menadzeri ?


Neko je pisao ovdje prije 2-3 mjeseca trajanje ugovora pojedinih igrača, ako se nešto nije promijenilo u međuvremenu:
Trkulja - do ljeta
Kukić, Zekanović - amaterski ugovori, do ljeta
V. Danilovic - do ljeta 2018
Znači, nema niko dugogodišnji. Za menadžere ne znam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 15:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1564
A u cemu je problem dati vecu minutazu mladjim igracima a da pritom imas 20 bodova prednosti i osvojeno prvenstvo?
Ne branim niti jednu stranu, ali po nekoj logici i treba mladje gurati malo u tim trenucima, da se vidi koliko mogu ili ne mogu..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
ma nista to...prvo sa klincima (koji vrijede) potpisati dugogodisnje ugovore ...ali bez klauzule da dio obestecenja dobijaju menadzeri..znaci 100% vlasnisstvo FK BORAC ....onda te klince forsirati i nadati se da ce bar neki eksplodirati i postati solidan igrac...prodas ga, eto para u klub. Jednostavna matematika sa kojom klub dobija. Kad ukljucis menadzere i ostalo...tada si donji 100%


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 15:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
Po meni i Vule je pogrijesio. Nije izabrao pravi trenutak za tu pricu. To sto uprava prica sa drugim trenerima je pravo uprave,. Vule ima ugovor i trebao je staviti klauzulu u slucaju otkaza. Ovako sve je seljackii sa obe strane. Ako je odluka uprave da se forsiraju, klinci cijom prodajom se obezbjedjuje zivot kluba, trener je tu da ispoštuje odluku.
Pojedinci su ovde do juce govorili kako je igra nikakva, nema ni hlavu ni rep, a sad vule ispade Murinjo. Svi samo kenjaju o upravi, pa drugari ko je od vas donio lovu u klub. Daleko od toga da branim upravu, al ajmo malo realnosti. Jesu napravili pomocni stadion, sto nam se obecava milion godina, jesmo se vratili ekspresno u pl. Mnogi od vas sve sto je.dobro uradjeno uzmu zdravo za gotovo. Ovi su mi bolji i uvijek ce biti od krupskog sabana.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 15:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6146
Nije problem ako uprava forsira igrace na kojima ce zaraditi BORAC, tada i trener mora imati razumjevanja...ali ako forsira igrace ne kojima ce zaraditi treca lica, a usput klub....e jbg,to je onda sranje, jer se privatni interesu stavljaju ispred kluba, a kad se desava sranje, krivica je kolektivnam

* napominjem, ne znam sta se desava, niti pratim situaciju...ovo je samo zakljucak na pricu iz novina da je trener dobio otkaz, jer nije forsirao igrace na kojima bi klub u buducnosti prihodovao ( bez objasnjenja...samo klub, ili klub + treca lica)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 17:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Вицо је менаџер неким од тих млађих играча.

Само Даниловић ваља, остало шкарт. Говорим дугорочно. Оставио би или ЗЕкановић или Кукића као резерву, а Кунићу се захвалио.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 18:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
od realnih rjesenja,ja bih najvise volio baju stojnica ili cupu vranjesa.....njima bi se tesko iko mjesao u posao...a dobro su se pokazali u borcu

ne bi ni vuletu,ali to je zavrsena prica,nazalost :(

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4293
wizzy_bl je napisao:
Nije problem ako uprava forsira igrace na kojima ce zaraditi BORAC, tada i trener mora imati razumjevanja...ali ako forsira igrace ne kojima ce zaraditi treca lica, a usput klub....e jbg,to je onda sranje, jer se privatni interesu stavljaju ispred kluba, a kad se desava sranje, krivica je kolektivnam

* napominjem, ne znam sta se desava, niti pratim situaciju...ovo je samo zakljucak na pricu iz novina da je trener dobio otkaz, jer nije forsirao igrace na kojima bi klub u buducnosti prihodovao ( bez objasnjenja...samo klub, ili klub + treca lica)

Mislim da vec 2-3 godine po novim UEFA propisima menadzeri i razne agencije nemaju pravo da imaju procenat od ugovora kao prije sto je bilo.
Znaci oni se namiruju sad drugacije mislim da je sad to stvar igraca i kluba kupca.
Tako se stite klubovi.
E sad sto se tice ove nase price mislim da tu uprava nije u pravu. Dobijali su sasvim solidno priliku i sa tim igracima se mora oprezno raditi jer ih masa nestane negde izmedju prvog tima i juniora iako su obecavali.
Znaci to trener najbolje zna a uprava i menadzeri naravno gledaju onu drugu stranu od koje se zivi.
Ali NIJEDAN trener ne voli da mu se mijesaju u posao. Sa te strane razumijem Vuleta

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 19:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Јел ми играмо данас ил сутра у Зворнику?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 19:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Нова Варош je napisao:
Јел ми играмо данас ил сутра у Зворнику?

У уторак у 17:30

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 27 Maj 2017, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
http://sportsport.ba/bh_fudbal/velimir- ... rca/238668

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114038 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4299, 4300, 4301, 4302, 4303, 4304, 4305 ... 5702  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs