banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:03

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 44 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Dec 2013, 04:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 207
Igraonica Dzungla u Vilsonovoj - nedavno smo tamo slavili rodjendan sinu - 20 djece uzrasta od 2 do 13 godina, vecina je bila 8-9 godina starosti pa ih je trebalo dobro animirati, sto su dvije animatorke i uspjele (jedna od njih je i vlasnica Valentina). Smisljale su im igre, takmicenja, a poseban fazon je bio kad su im na kraju podjelile diplome...klinci popadali od srece. Roditelji su bili u prvom dijelu igraonice, mali kafic, tasno se osjecas kao u svojoj dnevnoj sobi. I pice i hranu donosis sam, mi smo iskoristili njihove veze/preporuke pa smo naruciti ketering preko vlasnice. Odlicno mjesto - za preporuciti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Dec 2013, 08:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
blaf77 je napisao:

Bio sam u jednoj igraonici, mislim da jos ni nema ime, ispod nove zgrade kad se ide ka Vrbanji, pedesetak metara poslije Lagune odvaja se skretanje desno, jedno 200m uzbrdo pa opet desno ispod zgrade. Jako velik prostor za odrasle, za djecu malo manji ali pretpostavljam da nije guzva i prezauzeta jer je zabacena.
Zabac je 100KM za rodjendan, nisam bio mimo rodjedana. Ne znam cijenu za ovu drugu.

to je "Jurić i prijatelji"

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Daj nabrojte mi cijene svega i svaccega sto naplacuju u igraonicama....de mame recite sta bi vi uvele u igraonicama
isplatili se to uopste drzati

nemam sta lagati i kriti...jedna od tih igraonica koje ste nabrojali je moj postor pa se dvoumim uci u to ili ne


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Imam poslovni predlog za tebe, ali u cetiri oka i da mi ne otmes ideju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
samo sapni...necu tita mi haahahah


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ma dobra je fora, a ja nemam para, kontam ti idji sa kesom, meni das da vodim dok se ne razradi posao, pa onda ako se budemo sirili delimo posao


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
podsjecas me na onog lika iz Vruceg vetra sto ga glumio Bora Todorovic hahahahah


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
:lol:

Ja sam ozbiljan a ti se zajebavas, javi se sutra, mozemo popricati, pa baci racunicu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
znaci moje je samo da dam pare i nist se ne brinem......


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Otprilike :lol:

Ma nije bas to tako, moram ti objasniti, ima ulaganja, ali moze i "na crno" pa da prepolovis ulaganja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 207
_Krol_ je napisao:
Daj nabrojte mi cijene svega i svaccega sto naplacuju u igraonicama....de mame recite sta bi vi uvele u igraonicama
isplatili se to uopste drzati

nemam sta lagati i kriti...jedna od tih igraonica koje ste nabrojali je moj postor pa se dvoumim uci u to ili ne


Hoces ozbiljno???
Onda 'vako:
postoji "gap" oliti praznina za uzrast od 6-10 godina - vecina igraonica ima lavirint sa lopticama gdje se ovaj uzrast ili uzasava da udje ili ga mozes inicirati na 15minutni "okrsaj" sa zadacima tipa "ko ce brze proci". A jos nisu veliki za kuglanu...
Ni jedna igraonica nema prave animatore - vecinom su to cure koje kako-tako rade - ja sam bila jako zadovoljna Dzunglom, jer je vlasnica se zaista potrudila, kad nje nije bilo na drugim rodjendanima i atmosfera je bila drugacija. Animatori smisljaju citavu pricu, dogadjaj, igru, dok je ovde to samo usmjeravanje paznje. Prijateljica u BGD radi na rodjendanima po igraonicama i privatno po kucama i smisli dogadjaj, napravi kostime, nasminka djecu....djeca o tome pricaju mjesecima.

Nije u pitanju ni prostor ni lokacija, vec ideja....a ovde je sve "copy-paste". Ako te interesuje, napisacu jos...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
napisi molim te....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Moja ideja upravo pokriva sve i mogu reci da je za uzraste od 3-15 godina, tako da je sirok krug klijenata...

Krol, nekada se i ideje dobro placaju, ali ja bih vise neki partner deal, da ulozimo zajedno


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
stan malo sta si upro ko vo u kupus....navrati suta na kafu pa pricamo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 20:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 207
Samo da klince "strpam" u krevet pa pisem :)))


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2443
Krol ako budes imao sadrzajan prostor a da moze stati 30 djece i 50 odraslih, ja cu ti biti siguran gost u igraonicama za rodjendane a dovescu ti jos ljudi.

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


"Hajde reci zar nije 
ona noć bila kao iz sna 
al video sam da kriješ 
tugu u tim lepim očima 
Hajde reci za koga kriješ 
tu tajnu na usnama 
ako te izgubim noćas 
to biće za uvek znao sam tad "


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jul 2014, 21:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 207
Ok, tu sam.
Mnogo ideja se sigurno moze razraditi buduci da ova grupacija djece voli da poziva "svoje" drustvo, a "prislepa" se samo poneki brat/sestra koji rado prihvataju igre odraslih:
sve zavisi za koga se pravi - ako je veca grupa djevojcica ideje tipa "Mia i ja", "Zaledjeno kraljevstvo" do djecaka sa HPoterom, kuce duhova, trazenja blaga....sve ove ideje zahtjevaju minimalno kostima (zamjeniti ih plastovima iz metraze "na kilo") i puno maste. Ja sam pravila za bratica "Noc vjestica" gdje su svi imali zadatak da oboje dio kostima i imali neke zadatke pa su se proveli divno. Ili prosto napraviti maskembal ali traziti i da roditelji ucestvuju u karnevalu sa zadacima koji ukljucuju ples, karaoke, itd....ima mnogo ideja.
Ono sto ja mislim je da osmisljavanje ovoga zahtjeva vremena, a ti kao vlasnik mozes da ponudis 10tak ideja sa cijenama - npr - maskembal sa ukljucenim sminkanjem kosta toliko, HPoter toliko itd - napraviti pinjate je prilicno lako, a uvrstiti ih kao atrakciju - priceless. Jos ako se uvezes sa nekim ko pravi torte, slatkise, cupcakes u fazonu tih ideja....wow.
Sretno!!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 11:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Sep 2015, 10:25
Postovi: 1
Lijep pozdrav.
Od navedenih igraonica sam bila u skoro svim i mogu vam reci da svaka igraonica u gradu ima neku svoju posebnost.
Generalno govoreci, sve su prilagodjene djeci predskolskog i skolskog uzrasta, sa razlicitim sadrzajima. Misljenja sam da su svi komentari pristrasni, odnosno vodjeni nekim licnim nagonima, a ne realnim stanjem stvari. Sve igraonice u gradu imaju svoje sajtove gde mozete dobiti sve potrebne informacije, nema potrebe da se vodite komentarima kojekakvih isfrustriranih zena. Krajnje je neumjesno komentarisati neciji fizicki izgled, pogotovo kad se radi o TAKVOM MJESTU. U PORODIČNOM ZAKONU O RODITELJSKOM STARANJU, CLAN 70. STOJI: Roditelji imaju pravo i dužnost da čuvaju i podižu dijete tako što će se oni lično
starati o njegovom životu i zdravlju.
Roditelji ne smiju podvrgavati dijete ponižavajućim postupcima i kaznama koje
vrijeđaju ljudsko dostojanstvo djeteta i dužni su da dijete štite od takvih postupaka
drugih lica.
Roditelji ne smiju ostavljati bez nadzora dijete predškolskog uzrasta.
Roditelji mogu privremeno povjeriti dijete drugom licu samo ako to lice ispunjava
uslove za staratelja.
Sto bi dalje znacilo da svako VASE OSTAVLJANJE DJETETA U IGRAONICI ILI BILO KOM DRUGOM SLICNOM MJESTU, KOJE NIJE VASPITNO-OBRAZOVNA USTANOVA JE PROTUZAKONITO, I U SLUCAJU INSPEKCIUJE, MOZETE BITI KRIVICNO GONJENI!
Ove "tete po coskovima" kako ih vi nazivate, su tu da nadgledaju prostor igraone, a samim tim i djecu, NISU OBAVEZNE da CUVAJU vasu decu, dok vi ispijate kafu po gradu, to je cisto njihova dobra volja, i cesto je njihovo ponasanje prema vama, nista drugo nego samo odraz vaseg ponasanja prema njima. Zamislite kad bi "tete po coskovima" pocele da na javnim forumima komentarisu, IMENOM I PREZIMENOM, koji roditelj vodi brigu o licnoj higijeni djeteta, koji roditelj ostavi djete pa po dva sata ispija kafu da se i ne okrene za svojim djetetom, koji roditelj ostavi dete na duzi vremenski period u igraoni pa se ne javlja na kontakt telefon kad ga TETA IZ COSKA poziva i tako dalje, i tako dalje.
MOJ SAVJET VAM JE DA JEDNOSTAVNO SJEDNETE U AUTO PA IH SAMI OBIDJETE I ODABERETE ONU KOJA VAMA NAJVISE ODGOVARA!!! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 11:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Bili smo par puta u igraonici u Emporiumu, nije loše :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Sep 2015, 11:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
Jos da kafana nije odvojena staklom.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 44 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs