banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Savjetovaliste
PostPoslato: 15 Maj 2012, 11:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2005, 10:00
Postovi: 1425
Lokacija: Banjaluka...
eh dragi roditelji......savjetovaliste, kontole i vakcinacije.....ja cu veoma brzo morati ici po neki papir da dobijem dozvolu da se odem tamo posteno izgalamiti na koga god stignem...ili da nekog fizicki obradim...
trebas nazvati da bi narucio dijete na kontrolu/vakcinu, pritom se niko nikad ne javlja...kad pocne da zvoni postoje dve varijante ( da odzvoni do kraja ili da se nakon 3 zvona ukljuci faks) u najboljem slucaju moze da se javi neko i da ti kaze isto tako vise odjeba.....nije ovo smjena vaseg pedijatra, nema vakcina i zovite nakon praznika....varijanta da narucis dijete na kontrolu na licu mjesta ne dolazi u obzir jer gospodje tamo kazu MORATE NAZVATI DA SE NARUCITE...ok postujemo narucivanje i da svako ima svoj termin ali jel vidi neko osim mene da je tamo nesto slicno gerijatiji i da mali bebci nemaju osjecaja "sacekaj cekamo svoj red" .....ja vec mjesec i po dana cekam MMR vakcinu i trebam da zavrsim pregled redovni sa 12 mjeseci da bi dijete moglo da zavrsi sa tom ustanovom i da ako ne daj boze nesto bude ide kod svog pedijatra u polikliniku......dakle vec mjesec i po dana ja cekam tu vakcinu i dobijam iste odgovore, nema vakcina jos, doce za par dana nazovite tad....majko nazovite poslije praznika sam cula do sad jedno 16 puta, pocinjem se pitati jel gospodja misli na novogodisnje praznike kako je krenulo......ok
odustanem juce od te varijante jer sam cula da je dijete obavezno da se dovodi na kontrole u savjetovaliste mjesec dana nakon navrsenih 12. , dakle sa 13. i nakon toga ide kod pedijatra, moja damica je napunila i 12 i 13 mjeseci i odem juce u polikliniku da je narucim kad ce meni sestra tamo, ne obavezno je tamo da se zavrsi taj obavezni zadnji pregled i onda kod njih u polikliniku....
nebeskim silama dobijem jutros savjetovaliste i kaze meni gospodja, majko pa vakcina jos nema zovite za koji dan....ok gospodjo necu sad vakcinu mogu li dijete da dovedem na kontrolu pa cemo mi opet doci kad bude dosla vakcina...ne ne dijete se mora pregledati prije vakcine....

jel ja gubim sive mozdane celije i pocinjem da oglupljujem ili je gospodja tako prebijena u glavi da ne kuzi da meni nije tesko da svoje dijete dovedem kad dodje to govno od vakcine?

_________________
IzvinjavaM Se Na RukopisU
http://www.youtube.com/watch?v=lqHgv0g3x1o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjetovaliste
PostPoslato: 15 Maj 2012, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Samo ti mogu reći ne gubi živce, jer te čeka još sijaset takvih smirenoumnih osoba tokom dječijeg predškolskog i školskog perioda.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjetovaliste
PostPoslato: 28 Jan 2013, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3229
Lokacija: Banja Luka
Imate li preporuku za pedijatra? Jel gužva u DZ, treba li ići kod nekog od privatnika?

http://www.zdravstvo-srpske.org/files/o ... k_avg2.pdf


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjetovaliste
PostPoslato: 28 Jan 2013, 15:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2003, 17:28
Postovi: 475
Lokacija: BanjaLuka
e sad za polemiku treba ili ne, ja dijete vodim u privatnu ordinaciju pod pokroviteljstvom pio-a. i mogu reci više nego zadovoljan.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i toljagom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Savjetovaliste
PostPoslato: 22 Feb 2013, 20:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
ja vodim djevojcicu kod DR.Milene Dragisic u Polikliniku. i mogu reci da je ok. cak radi i ultrazvuk kukova, pa ne morate mnogo da ganjate po drugim ambulantama

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs