banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 01:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1335 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 67  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Apr 2017, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
_Krol_ je napisao:
i da....salim se ja fikrete...nista ne skeniraj i ne objavljuj...jos mi samo fali da me 2 dusmana...da ne kazem nesvezana kera....zajebavaju


Taman posla ,da se objave .....

bar na pet strana si uslikan neracunajuci onu kad si bio mlad i bujne kose ...... ima toga jos moj vodnice .... ti kao da si namjerno namjestao da te slikaju na okupljanjima :lol: :lol: :lol:

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
voli me fotograf....slikao sin od jednog naseg saborca....momak sakuplja sve zivo vezano za bvp...kackete...oznake...dijelove opreme....fotografije...bukvalno sve


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 19:00 
Imate li vi ikakve veze sa standardnom policijom?

Ako je odgovor da de neka neko kaze onim starjesinama ili ko god trenira policajce da ne bulje u ljude na ulici dok patroliraju, retardirano je, nekulturno i nepristojno...neka me zaustavi i pretrazi od glave do pete, ali nemoj 'nako gledati u mene kao da imam ku**c na celu...

inace ovakva faca me pratila dok prolazim pored danasnjeg policajca...covjek koji je bio u titinoj policiji danas mi kaze "ovi danasnji policajci su nenormalni, sve ludo"... :D

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 19:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
jes siguran da nemas tuki na celu....baci ti pogled u ogledalo....kako samo u tebe bulje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 19:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Nema kurac na čelu već pičku na bradi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 19:15 
Supak na bradi imam...a picka sam u dusi...


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 19:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Milan je napisao:
Imate li vi ikakve veze sa standardnom policijom?

Ako je odgovor da de neka neko kaze onim starjesinama ili ko god trenira policajce da ne bulje u ljude na ulici dok patroliraju, retardirano je, nekulturno i nepristojno...neka me zaustavi i pretrazi od glave do pete, ali nemoj 'nako gledati u mene kao da imam ku**c na celu...

inace ovakva faca me pratila dok prolazim pored danasnjeg policajca...covjek koji je bio u titinoj policiji danas mi kaze "ovi danasnji policajci su nenormalni, sve ludo"... :D

Slika


Cuti dobro si prosao ako je samo na pogledu bilo, pitaj Apija kako se proveo kad su pretresali... :lol: :D

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Apr 2017, 20:02 
Ma neka me pretresu tri puta, ali nemoj me onako gledati kao kakav retard...imam osjecaj da covjek nema iq veci od broja cipela...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 14:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Tensi povrijeđena osjećanja jel ga ružno gledaju...bu hu :P

Mene u Kotor V. ubacili u sobicu u MUP-u, mislili da sam vehabija, baš pustio bradu, raspitivao se za oružije, ganjao direktoru lovačku pušku, kad su vidjeli u ličnoj da ne može srpskije ime i prezime, izvinuli se i izljubili se

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 15:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
motozeljo je napisao:

Cuti dobro si prosao ako je samo na pogledu bilo, pitaj Apija kako se proveo kad su pretresali... :lol: :D

Ja njima selam oni meni tako...

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 21:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
De ti LOLO priznaj da od tada i drugacije izgledas i drugacije razmisljas :D pusti prazne price.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2017, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2011, 00:56
Postovi: 5164
Da se od tada brijem, brijem. :D

_________________
Spoiler:
Nije bitno koliko znaš,imaš ili možeš.Bitno je koliko si spreman da to što znaš,imaš ili možeš podijeliš sa onima koji ne znaju,nemaju ili ne mogu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Apr 2017, 22:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Isjecak iz Monografije

Lijevo ili desno ???
Nasa jedinica je u vise navrata u toku rata , upucivana na podrucje Ozrena gdje je ucestvovala , stalno , u borbenim dejstvima. Jedno od specificnih naredjenja koje smo izvrsili bio je odlazak na Dugi rat. Tamo nas je vodio zastavnik Baja , nas pedesetak. Dio puta smo isli vozilima , a dobar dio prevalil pjesice. Na toj cuki ostali smo nekoliko dana. Stalan problem je bio nedostatak pitke vode i nemogucnost da pronadjemo bilo kakav izvor. Baja , vidno iznerviran, zvao je komandu nekoliko puta i zahtjevao da se dostavi hrana i voda ili da jedinica bude zamjenjena. Veze lose , tesko razumljive. U neko doba , vezom je javljeno da krenemo nazad i da nas kamioni cekaju na jednoj raskrsnici.
Spustanje nocu je bilo jako tesko , strm teren , podloga nestabilna. Zbog nepoznavanja terena , cesto smo se zaustavljali i pokusavali nekako orjentisati. Baja , uvijek smiren , promucuran i nekog instikta koji je malo ko imao, odluci ne slusati savjete sa radio-veze , vec umjesto lijevo naredi da kolona skrene desno. Kada smo dosli na mjesto gdje je trebalo da budu kamioni,istih nije bilo. Baja , onako ljut naredi da nastavimo do baze pjesice. Dolaskom u bazu , Baja je odmah rekao Rasi svasta , a ni ovaj mu , onako temperamentan , nije ostao duzan.
Kada su se smirili , Raso rece: "E , moj Baja , nisi ti sa mnom pricao vec sa muslimanima"! Tek tada smo shvatili da nas je Bajin instikt spasao sigurne zasjede u kojoj su nas cekali muslimani.

vojnik Z.T. - Tadija

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Bolje se rodit bez one stvari nego bez sreće


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 17:03 
Vjerovatno je znao ili bar imao dobru pretpostavku oko toga da su muslimani lijevo. Mislim bezveze je, kazu ti "evo nas 200 metara lijevo", a ti umjesto toga odes 200 metara desno i ljut si sto te ne cekaju kamioni...

Pretpostavljam da je glumio pred ekipom da je ljut sto nema kamiona, a duboko u sebi znao da je vjerovatno klopka u pitanju...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 17:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
eto pitacemo Baju jel postao Kleopatra......
inace Baja je jedan od ranjenih policajaca u gradu....kupili dezertere...pokucao na vrata na paprikovcu i srbin mu kroz vrata sprasio metak iz m48 u stomak....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 18:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Očigledno nešto nije u redu s njim(te preživi baliluk, te tandžaru)?!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 18:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
kakvi u redu..ko jos ima u josavci da je u redu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 19:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Milan je napisao:
Vjerovatno je znao ili bar imao dobru pretpostavku oko toga da su muslimani lijevo. Mislim bezveze je, kazu ti "evo nas 200 metara lijevo", a ti umjesto toga odes 200 metara desno i ljut si sto te ne cekaju kamioni...

Pretpostavljam da je glumio pred ekipom da je ljut sto nema kamiona, a duboko u sebi znao da je vjerovatno klopka u pitanju...

Ma sigurno se urotio pa čak i platio nekoga da radio vezom to govori,kako bi ispao još veći Baja.
Dragi Milane...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Apr 2017, 19:24 
Ma ne kazem ja nista, samo bezveze mi to "ajte lijevo", a ti umjesto toga lijevo sprzis desno nakon 100 posto jasnih instrukcija i onda si kao bijesan jer "e hej ovdje nema kamiona"...jebes ga valjda sam idiot pa ne znam...


Citiraj:
pokucao na vrata na paprikovcu i srbin mu kroz vrata sprasio metak iz m48 u stomak....


bem te zemljo arabijo...zar je i ovoga bilo?


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1335 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 67  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 29 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs