banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1335 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 67  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Apr 2018, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
A da li možda poznaješ Suvajca iz Šnjegotine? :D

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Apr 2018, 22:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8732
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
:D :lol:

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2018, 15:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2018, 09:39
Postovi: 21
motozeljo je napisao:
Ako je bio u Derventi onda bi trebao biti sa Krolom ..... medjutim kao sto napisah mozda je bio kod nas pa kasnije presao u neku brigadnu VP. Ako mozes da provjeris njegovim sinom .....vojna posta 1.bVP je bila vp4627 do kraja 1992. a na pocetku 1993. se promjenila u vp7007. Ako mu sin ima njegovu vojnu knjizicu neka provjeri .....

Ponavljam , ja poznajem ovog Suvajca iz Snjegotine i sa njim sam bio ..... ovog tvog ne poznajem sto opet ne znaci da nije bio kod nas u bataljonu.
Nisi ti bio sa Suvajcem iz Snjegotine. Mozda ga poznajes kao i mnoge o kojima pricas ali sa njim nisi bio. Znas li koja je Suvajac bio ceta,ko mu je bio komandir i naravno do kada je bio u bataljonu...o ostalom necemo....Suvajac je pravi momak bio. Ti motozeljo ne znam koja si bio ceta ali sa suvajcem i sa nekima koje spominjes nisi mogao biti zajedno u ceti jer su oni bili razlicite cete. Pozdrav

Poslano sa mog 7W-1AI6C-A koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Maj 2018, 15:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Apr 2018, 09:39
Postovi: 21
motozeljo je napisao:
Cini mi se ranjen na Vlasicu .... Babanovac???
Dzo nije ranjavan....Rus pokojni je imao nekih drugih zdravstvenih problema 95 na Bunarevima,i jedno lakse ranjavanje na Brodu u Brčkom,poslije Fazanerije...

Poslano sa mog 7W-1AI6C-A koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Maj 2018, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8732
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Kralj Leonida je napisao:
motozeljo je napisao:
Ako je bio u Derventi onda bi trebao biti sa Krolom ..... medjutim kao sto napisah mozda je bio kod nas pa kasnije presao u neku brigadnu VP. Ako mozes da provjeris njegovim sinom .....vojna posta 1.bVP je bila vp4627 do kraja 1992. a na pocetku 1993. se promjenila u vp7007. Ako mu sin ima njegovu vojnu knjizicu neka provjeri .....

Ponavljam , ja poznajem ovog Suvajca iz Snjegotine i sa njim sam bio ..... ovog tvog ne poznajem sto opet ne znaci da nije bio kod nas u bataljonu.
Nisi ti bio sa Suvajcem iz Snjegotine. Mozda ga poznajes kao i mnoge o kojima pricas ali sa njim nisi bio. Znas li koja je Suvajac bio ceta,ko mu je bio komandir i naravno do kada je bio u bataljonu...o ostalom necemo....Suvajac je pravi momak bio. Ti motozeljo ne znam koja si bio ceta ali sa suvajcem i sa nekima koje spominjes nisi mogao biti zajedno u ceti jer su oni bili razlicite cete. Pozdrav

Poslano sa mog 7W-1AI6C-A koristeći Tapatalk



Lijepo smo se ja i "kolega" ispricali preko pp ..... nazalost "kolega " ne odgovori na neka postavljena mu pitanja????
Mozda ce jednom i odgovoriti .....


Slika

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2018, 15:39 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2018, 19:49
Postovi: 66
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Slika

Povodom 28.juna VIDOVDANA i proboja koridora života prema matici Srbiji,svim pripadnicima 1.Bataljona Vojne Policije 1.K.K. koji su učestvovali u toj velikoj i slavnoj akciji,želim sretan praznik Vidovdan i dug i zdrav život.Živi bili do vijeka braćo po oružju..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2018, 17:43 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2018, 19:49
Postovi: 66
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2018, 17:44 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2018, 19:49
Postovi: 66
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2018, 19:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Apr 2013, 13:31
Postovi: 266
Vid' Coske.ova slika je bila naslovnica "krajiskog vojnika"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 12:22 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2018, 19:49
Postovi: 66
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Obećao sam Motozelju da ču napisati jednom ovu priču,pa dođe napokon i ona na red.
................Metak me nije htjeo,ali ošugasmo se ko niko do tada...................................
-Bilo je to na samom kraju proteklog rata,tačnije na Sasini,opšt.Sanski Most,Nekako se kraj rata nazirao u zraku i svi smo se nadali i očekivali da se proglasi to primirje,malo nam je hvalilo da oslobodimo i Sanski Most,ali jebena politika ko će ga znati nije sad ni bitno toliko koliko ova priča koju mnogi NE znaju a i bolje po nas aktere iste..
Bili smo smješteni u nekom zaseoku,neki bi rekli vukojebina kao i sve predhodne gdje smo bili,par kuća i to je to,ali vojsci je to bilo sasvim prihvatljivo kao i uvijek,nema brate spavanja u krevetu,majka BUKVA i bog te veselio,a jesen je već uveliko i noći su hladne ali nije nam prvi put navikli smo se već odavno na to.Osim nekih koji su se dovijali kao i uvijek,a o njima će biti riječi i te kako.Imena neću navoditi iz OPRAVDANIH razloga a ko pročita do kraja znaće i zašto hahaha jebiga tako je to bilo.Nas pet-šest uvijek je bilo zajedno,drugovi više braća,kako tad tako i danas.Dijelili smo sve što smo imali,zadnju cigaretu,kafu ma sve do poslednjeg.Ali dok smo navečer SVI išli na spavanje brat P.D. nestane bez traga i tako sve do jutra kad se pojavi nasmijan,naspavan i sav raščupan na prvu jutarnju kafu.Trajalo je to par dana malo na položaj,malo na odmor u pozadinu.I uvijek tako dok mi pod drvo i u šumi brata... .P.D... NIGDJE NEMA,ali nekakav svrab stalno nas glođe,da poludiš više od neugode.Ono nismo kuće vidjeli već dugo pa ne obraćaš puno pažnju,nemaš gdje oprati uniformu ,niti možeš imati poštene higijenske uslove.Ali svrbi majko božija,svrbi sve više i više,živi smo se ogulili od češanja,dok neko nije više mogao izdržati i otišao do stacionara.ŠUGA,kakva bre ŠUGA SVE TI JEBEM.Jer niko se nije ošugao osim nas šestorice ama baš niko, u crnu zemlju da propadnrmo od sramote.I dođe to kako po propisima i treba do komandira čete por.B.R.te moram i spomenuti da je pošteno popizdio od muke i bijesa na nas NESRETNIKE,pa gdje baš to u njegovoj četi a bio je strog i uvijek nešto ljut i bez takvih pizdarija,Galami,dere se na nas,prijeti,kune a desna mu se ruka malo malo spušta prema njegovom MAGNUMU kojeg je uvijek nosio sa sobom,a mi postrojeni pognutih glava,niti šta smiješ reći,niti ga smiješ pogledati u oči od sramote,a ono SVRBI da umreš od muke hahahaha.Kad se napokon ŠEF kako smo ga zvali smirio od onolike huje i bijesa i izliva emocija koje su kuljale pitaj boga koliko iz njega.odluči da nas posle zaprašivanja pošalje nazad u Kasarnu Kozara jer mu ovakvi nismo bili ni za K...C kako se pjesnički izrazio a i ratna dejstva su manje više završena a više se bojao da se i ostala vojska ne zarazi.Proveli smo tih sedam dana u karantinu paviljona u Kozari kao tifusari,ne smiješ izaći vani niti ko smije ući unutra osim med.osoblja.Tako da smo dočekali povratak Bataljona u kasarnu i kraj rata kao najveći osuđenici.A i dugo je ŠEFU trebalo da to zaboravi i pređe preko toga,mada mislim da nije oprostio NIKADA hahahaha. kao da smo mi krivi za taj zajeb.A što se tiče našeg kliconoše P.D. tek posle dugo vremena je priznao da je sve vreme spavao u nekom napuštenom kokošinjcu u slami i odatle najvjerovatnije fasovao kokošije vaške koje je ni sam ne/znajući nehotice prenijeo na nas ostale,kakva blamaža ali u ratu se dešavaju i ovakve komične situacije kojih je bilo na pretek.jer RAT JE PAKAO kako god...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 12:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8732
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
:lol: :lol: :lol:

Slatko se ismijah!!!

:D :D :D

Ziv bio brate Vesija!!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 18:34 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2018, 19:49
Postovi: 66
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
motozeljo je napisao:
:lol: :lol: :lol:

Slatko se ismijah!!!

:D :D :D

Ziv bio brate Vesija!!!

Ovo ne podlijeze:odsteti i invalidnini u to sam sasvim siguran haha


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 18:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
pih...prica je obecavala,da je P.D nasao neku snasu iz Sane,i pod okriljem noci vas napustao,isao njoj i zarazio vas picajzlama nekim zajednickim peskirom,cebetom i sl....jest da je to rjedji slucaj,ali desava se.....ovako se izgubila ta ljubavno-ratna nota koja ima veliku car 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 18:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Možda se jeste desilo u kokošinjcu, ali ne onako kako je Vesija prepričao, već ovako kao što je Šlager... :lol:

Al sad onaj zanimljivi dio. Šta ste vaš šestorica još dijelili kad ste se tako ošugali??? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 18:50 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Možda se jeste desilo u kokošinjcu, ali ne onako kako je Vesija prepričao, već ovako kao što je Šlager... :lol:


Ruzno je ovo sto si napisao.Malo postovanja nije na odmet,ne znas o kakvim momcima pricas.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12116
Ajde bolan Šlageru, zajebancija...
Nisam ništa ni lože, ni ružno mislio... :D

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 19:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Ma ne zna on još, mali je.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Mar 2018, 19:49
Postovi: 66
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Schlager je napisao:
pih...prica je obecavala,da je P.D nasao neku snasu iz Sane,i pod okriljem noci vas napustao,isao njoj i zarazio vas picajzlama nekim zajednickim peskirom,cebetom i sl....jest da je to rjedji slucaj,ali desava se.....ovako se izgubila ta ljubavno-ratna nota koja ima veliku car 8)

e jebi ga onda,ovo ti dođe otprilike kao španska serija,450 epizoda se nadaš da će efendija okrenuti mladu a na kraju šipak hahahaha.nije tu bilo ništa vrijedno pomena od ženskog življa vjeruj mi na riječ..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Kod Šlagera se ni Regine ne bacaju :D
Je li se ono tako zvaše?

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Jun 2018, 20:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Jel to neka od časnih sestara?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1335 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47 ... 67  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs