banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 04:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1895 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 95  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Avg 2020, 13:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3057
Ja bih kaznio ove što su otišli


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2020, 20:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
ERROR je napisao:
"Veterani iz regiona u organizaciji Centra za nenasilnu akciju do sada su prisustvovali komemoracijama u BiH u Gornjem Vakufu, na Koti 715 kod Zavidovića, Stogu kod Vozuće, Novom Gradu/Bosanskom Novom, Sanskom Mostu (Hrastova glavica), Sijekovcu kod Broda, Laništima kod Brčkog, Trusini kod Konjica, Ahmićima kod Viteza, Grabovici kod Mostara, Skelanima kod Srebrenice, Briševu i Zecovima kod Prijedora, Stupnom Dolu kod Vareša, u Srbiji u Grdeličkoj klisuri kod Leskovca, Varvarinu kod Kruševca, Aleksincu, te u Hrvatskoj u Pakracu, Varivodama i Gošiću kod Knina."

Sta je problem?


Prvo pitanje.
Kakve veze imaju veterani iz Federacije BiH sa Grdeličkom klisurom, Varvarinom, Aleksincom u Srbiji(tad SR Jugoslaviji) kad su ti isti muslimani i hrvati likovali i radovali se kad je NATO bombardovao SR Jugoslaviju? Ti isti muslimani i hrvati su davali podršku bombardovanju, Hrvatska više(kroz omogućavanje preleta aviona) a BiH(Federacija) malo manje.
Jel to proradila savjest ili se zapad i razne NVO koje isti sponzoriše parama pere i traži oprost za ubistva civila i trovanje zemlje sa osiromašenim uranijumom i otimanje Kosova i Metohije od matice Srbije?

Drugo pitanje.
Za aktivnosti veterana VRS je odgovorna Boračka organizacija RS koju NIKO NIJE pitao (provjerio sam u istoj) o učešću veterana VRS na pomenutom inventu niti je iko od veterana VRS dobio dozvolu od Boračke organizacije RS da učestvuje u ovim aktivnostima. Da li veterani VRS koji se pojavljuju na pomenutim inventima imaju podršku od mene, Rokera, Krola ili bilo kojeg drugog veterana VRS?

Treće pitanje.
Zašto na svakom pomenu i spomeniku žrtvama zločina koje su počinili srbi piše, citiram, "Spomenik žrtvama četničkog masakra(terora ili šta već)?

Četvrto pitanje.
Da li je ovo jedan od bezbroj "nasilnih" pokušaja pomirenja od strane "nenasilnih" NVO organizacija?

Peto pitanje.
Kada će američki veterani iz Vijetnamskog rata otići u Vijetnam i pokloniti se civilnim žrtvama?

Evo i ovaj tekst, za sve one kojima je proradila savjest, zapadnim zemljama i njihoviim vladama kao i NVO đubradima.
https://www.alo.rs/vesti/drustvo/mala-m ... 41460/vest

Milice, Anđele neka ti je laka zemlja.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Poslednji put menjao motozeljo dana 22 Avg 2020, 20:51, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Avg 2020, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
vlakanje je napisao:
Evo motozeljo moze da kaze jel' bio neko s' one strane u Sijekovcu!? Za pocetak! Njemu vjerujem vise nego kliksu.


Provjeriću.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 07:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Jbga, neki od nas hoce da pokazu da su ljudi, mozda ne u tvoje licno ime i uz tvoju dozvolu, vec samo za sebe i zbog sebe, to je njihovo pravo. To oni ne bi smjeli reci da su veterani bez tvoje dozvole? Isto kao i ovi koji su cinili zlocine nisu pitali za dozvolu i amin od cijele vojske ili nacije koju su tim ocrnili. Niko tebi i slicnima ne brani da i dalje pjenis i do smrti ne pokazes zrno saosjecanja i razumijevanja za druge, ali dozvoli drugima da rade kako oni misle da je bolje.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 08:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Opet greška podmeće i radi zamjenu teza...
idi na onaj bosanski forum (i ovdje vrbuju članove) pa tamo prodavaj tu priču, sigurno će te podržati, ovdje ti je to uzaludno, samo se jediš bez potrebe...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 09:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9228
https://youtu.be/-tCeI7cB08Y

Jebeš ti nas, Paunoviću....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 09:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
ERROR je napisao:
Jbga, neki od nas hoce da pokazu da su ljudi, mozda ne u tvoje licno ime i uz tvoju dozvolu, vec samo za sebe i zbog sebe, to je njihovo pravo. To oni ne bi smjeli reci da su veterani bez tvoje dozvole? Isto kao i ovi koji su cinili zlocine nisu pitali za dozvolu i amin od cijele vojske ili nacije koju su tim ocrnili. Niko tebi i slicnima ne brani da i dalje pjenis i do smrti ne pokazes zrno saosjecanja i razumijevanja za druge, ali dozvoli drugima da rade kako oni misle da je bolje.



Po svom starom običaju optužiješ nekoga bez ikakvih dokaza...ali krenimo redom.

Nisi mi odgovorio ni na jedno postavljeno pitanje, ponoviću samo prvo.
Kakve veze imaju veterani Federacije BiH sa ubistvima civila u nato bombardovanju voza u Grdeličkoj klisuri?

Veterani VRS djeluju ako i samo ako dobiju dozvolu od Boračke organizacije RS, drugačije ne mogu ...ovi su sebi uzeli za pravo da predstavljaju VRS a za to nemaju dozvolu.
Vjerujem da su dobili pare a vrlo lako se da provjeriti koji su to "veterani"?

Koliko sam upućen za zločin na Korićanskim stijenama određena lica su uhapšena, procesuirana i osuđena na zatvorske kazne a neki su i odslužili svoje u zatvoru. Dobili su što su zaslužili.
Zašto tvoj narod slavi Nasera Orića kao heroja koji je ubijao, silovao, vadio oči ne samo srbima već i svojim sunarodnjacima? Koji ih je ostavio na cjedilu kao najveća pičketina i pobjegao u Tuzlu kad im je bio najpotrebniji?

Uopšte neću da se tebi pravdam, ali odakle ti pravo da mene ili bilo koga drugog optužuješ da nemamo saosjećanja, pa po ovoj tvojoj tvrdnji ispada da ja podržavam zločine i zločince?
Mlado momče za nekog kao ti koji je odrastao u zapadnoj civilizaciji iznositi ovakve optužbe znači sud i dokazivanje krivice(da ne shvatiš ovo ozbiljno, da smo na čestitom zapadu završilo bi na sudu).

Dozvoliću da drugi rade onako kako hoće, ali neće predstavljati veterane VRS je za to nemaju dozvolu od Boračke organizacije Republike Srpske, a ni od mene kao ni bilo kojeg drugog čestitog borca VRS.

Samo uđi u link na komentare i u prvom komentaru piše i govori se o bijelim trakama u Prijedoru? Znači i dalje se svodi na laži i nedokazane tvrdnje o lažnim pričama o dešavanjima u Prijedoru...a koliko znam u Prijedoru su prvi napali muslimani na srbe, srbin je prva žrtva agresije muslimana na grad Prijedor i njegove građane.

Nikad mi nisi odgovorio da li si za da Naser Orić bude osuđen na doživotnu robiju zbog ubistva, silovanja, vađenja očiju živim ljudima.....vjerujem da ni sada nećeš biti hrabar pa reći tako nešto.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 09:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3057
ERROR je napisao:
Jbga, neki od nas hoce da pokazu da su ljudi, mozda ne u tvoje licno ime i uz tvoju dozvolu, vec samo za sebe i zbog sebe, to je njihovo pravo.


Lutko moja pametna, ako je u svoje ime, onda ne ides i pričaš predstavljas udruzenje, nego pod svojim imenom.
Ali kao sto neko rece, ovo je vjerovatno skup šupaka koji su za par eura spremni pristati na sve i pljunuti na sve.

Sa druge strane, ja bih platio odredjeni broj eura adminima ako se odluce da banuju tvoju bezobraznu njusku odavde.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 13:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Ja bar jednog u to skupu znam, i znam da nije supak, vec castan borac i rvi. Taj isti lik se najeo govana hrpe i hrpe od "nasih" bas zbog toga sto ne plese kako se svira iz centra, vec se ponasa po sopstvenoj svijesti i obrazu. To cijenim vise nego sve spomenice ,ljiljane i medalje.

O eurima nemojmo, jer i mala djeca u BiH znaju da su vam ta "casna " i prepostena udruzenja od prvog do zadnjeg do papaka u guzici od Milorada ili Bakira, a sve za manju ili vecu saku eura za sebe i svoje . Godinama tako dok borci i invalidi prose po cesti ili internetu.

@motozeljo ti se bas nafurao da si neki lik? Sta cu ja tebi odgovarati, clanak je postavio drugi forumas, napisano je od strane nekog portala, tako da se njima obrati.
Je.o te NAser i svi sto ga obozavaju.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 13:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
U prilog hrabrom nato savezu i njegovom komandantu, bar je priznao da su gađali civilne ciljeve kad nisu mogli vojsku Jugoslavije.....hrabro nema šta... i poučno.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 3534239922

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Poslednji put menjao motozeljo dana 23 Avg 2020, 13:58, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3057
Prije ili kasnije opet ćemo doći do zaključka "Ko nas ba zavadi...jebeni srbi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 13:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
ERROR je napisao:
Ja bar jednog u to skupu znam, i znam da nije supak, vec castan borac i rvi. Taj isti lik se najeo govana hrpe i hrpe od "nasih" bas zbog toga sto ne plese kako se svira iz centra, vec se ponasa po sopstvenoj svijesti i obrazu. To cijenim vise nego sve spomenice ,ljiljane i medalje.

O eurima nemojmo, jer i mala djeca u BiH znaju da su vam ta "casna " i prepostena udruzenja od prvog do zadnjeg do papaka u guzici od Milorada ili Bakira, a sve za manju ili vecu saku eura za sebe i svoje . Godinama tako dok borci i invalidi prose po cesti ili internetu.

@motozeljo ti se bas nafurao da si neki lik? Sta cu ja tebi odgovarati, clanak je postavio drugi forumas, napisano je od strane nekog portala, tako da se njima obrati.
Je.o te NAser i svi sto ga obozavaju.


Ako nekog poznaješ i znaš/misliš da znaš da nije šupak, već častan borac i rvi, kako onda za mene kojeg ne poznaješ imaš potpuno suprotno mišljenje.
Da li je to zato što ne dijelim isti stav kao tvoj poznanik(samim tim ispada da nisam častan borac), ili je zato što i ja mislim svojom glavom i recimo kažem: Za Korićanske stijene su krivci pohapšeni i osuđeni(I neka su) , a za Sijekovac, Vozuću i Skelane još nisu i vjerujem da nikad ni neće biti osuđeni jer u ovom ratu srbi kao žrtve nisu bitni....Koliko su dobili godina robije ubice srba za ova tri stratišta? Nula godina ....žalosno i jadno , došli muslimanski i hrvatski dželati da se klanjaju srpskim žrtvama , a niko nije osuđen pa ček ni osumnjičen za zločin iako se sve zna.

Kada muslimani i hrvati priznaju zločine počinjene nad srbima (a to se neće nikad desiti) kada sud u Hagu i u BiH osudi muslimane i hrvate na po 1000 godina zatvora(koliko su dobili osuđeni do sada srbi), kada muslimani i hrvati priznaju da njihova istorija nije samo jedna i ispravna a sve srpsko laž i obmana prvi ću otići na Korićanske stijene i zapaliti svijeću. A ti ćeš sa mnom u Sijekovac ....ako si hrabar.

Po svom starom običaju , kada nemaš argumenata, NIKAD ti nećeš priznati da je Orić ratni zločinac i da treba da odrobija priličan broj godina, al zato si raspoložen da psuješ i da vrijeđaš, sve one koji ne misle i razmišljaju kao ti.
Ako neko poriče zločin i prikriva isti, i još ne želi da prizna da se isti desio, niti želi da oni koji su isti počinili za to odgovaraju, za mene je papak i šupčina kao i onaj idiot koji je i počinio ratni zločin.
Pošto od tebe da sad nisam uspio dobiti odgovor da li je Naser Orić ratni zločinac i da li treba da odrobija jedno 100 godina za ubistva i silovanja, već jedino psovke i vrijeđanja, vjerujem da si ti skoro pa isti kao i tvoji sunarodnici koji i dalje tvrde da su u Građanskom i Vjerskom ratu u BiH samo ubijani muslimani i hrvati a srbi nisu i da srpske žrtve nisu iste kao muslimanske ili hrvatske.
Od nekog ko je odrastao na zapadu to je premalo i neljudski, nemaš nimalo saosjećanja za srpske žrtve, jer ako niko nije procesuiran i osuđen teoretski ratni zločin se i nije desio.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 14:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 5621
Lokacija: Banja Luka
motozeljo je napisao:
U prilog hrabrom nato savezu i njegovom komandantu, bar je priznao da su gađali civilne ciljeve kad nisu mogli vojsku Jugoslavije.....hrabro nema šta... i poučno.

https://www.facebook.com/permalink.php? ... 3534239922
Kako se zove Amerikanac?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 15:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
motozeljo je napisao:
ERROR je napisao:
Ja bar jednog u to skupu znam, i znam da nije supak, vec castan borac i rvi. Taj isti lik se najeo govana hrpe i hrpe od "nasih" bas zbog toga sto ne plese kako se svira iz centra, vec se ponasa po sopstvenoj svijesti i obrazu. To cijenim vise nego sve spomenice ,ljiljane i medalje.

O eurima nemojmo, jer i mala djeca u BiH znaju da su vam ta "casna " i prepostena udruzenja od prvog do zadnjeg do papaka u guzici od Milorada ili Bakira, a sve za manju ili vecu saku eura za sebe i svoje . Godinama tako dok borci i invalidi prose po cesti ili internetu.

@motozeljo ti se bas nafurao da si neki lik? Sta cu ja tebi odgovarati, clanak je postavio drugi forumas, napisano je od strane nekog portala, tako da se njima obrati.
Je.o te NAser i svi sto ga obozavaju.


Ako nekog poznaješ i znaš/misliš da znaš da nije šupak, već častan borac i rvi, kako onda za mene kojeg ne poznaješ imaš potpuno suprotno mišljenje.
Da li je to zato što ne dijelim isti stav kao tvoj poznanik(samim tim ispada da nisam častan borac), ili je zato što i ja mislim svojom glavom i recimo kažem: Za Korićanske stijene su krivci pohapšeni i osuđeni(I neka su) , a za Sijekovac, Vozuću i Skelane još nisu i vjerujem da nikad ni neće biti osuđeni jer u ovom ratu srbi kao žrtve nisu bitni....Koliko su dobili godina robije ubice srba za ova tri stratišta? Nula godina ....žalosno i jadno , došli muslimanski i hrvatski dželati da se klanjaju srpskim žrtvama , a niko nije osuđen pa ček ni osumnjičen za zločin iako se sve zna.

Kada muslimani i hrvati priznaju zločine počinjene nad srbima (a to se neće nikad desiti) kada sud u Hagu i u BiH osudi muslimane i hrvate na po 1000 godina zatvora(koliko su dobili osuđeni do sada srbi), kada muslimani i hrvati priznaju da njihova istorija nije samo jedna i ispravna a sve srpsko laž i obmana prvi ću otići na Korićanske stijene i zapaliti svijeću. A ti ćeš sa mnom u Sijekovac ....ako si hrabar.

Po svom starom običaju , kada nemaš argumenata, NIKAD ti nećeš priznati da je Orić ratni zločinac i da treba da odrobija priličan broj godina, al zato si raspoložen da psuješ i da vrijeđaš, sve one koji ne misle i razmišljaju kao ti.
Ako neko poriče zločin i prikriva isti, i još ne želi da prizna da se isti desio, niti želi da oni koji su isti počinili za to odgovaraju, za mene je papak i šupčina kao i onaj idiot koji je i počinio ratni zločin.
Pošto od tebe da sad nisam uspio dobiti odgovor da li je Naser Orić ratni zločinac i da li treba da odrobija jedno 100 godina za ubistva i silovanja, već jedino psovke i vrijeđanja, vjerujem da si ti skoro pa isti kao i tvoji sunarodnici koji i dalje tvrde da su u Građanskom i Vjerskom ratu u BiH samo ubijani muslimani i hrvati a srbi nisu i da srpske žrtve nisu iste kao muslimanske ili hrvatske.
Od nekog ko je odrastao na zapadu to je premalo i neljudski, nemaš nimalo saosjećanja za srpske žrtve, jer ako niko nije procesuiran i osuđen teoretski ratni zločin se i nije desio.


Nemas pojma koliko grijesis.
1. Oric jeste ratni zlocinac i nevidjeno govno, da bog postoji bio bi uhvacen i odstrijeljen ko pas prije svih drugih jos prije pada Srebrenice
2. Ja ne psujem i ne vrijedjam
3. Nisam odrastao na zapadu, zamijenio si me s nekim
4. U zadnjem ratu je izvrsena masa ratnih zlocina, pojedinacnih kao i grupnih, planiranih i "spontanih", skrivanih i javno poznatih. Zlocini su vrseni nad pojedincima svih konstitutivnih naroda i nacionalnih manjina na teritoriji ex Yu. Ja sam licno bio dole do 93 i svjedocio sam nekim ili iz prve, druge ruke slusao o drugim, imam clanove porodice imao prijatelje koji su muceni , zlostavljani , zatvarani i ubijani. Ipak kad se prica o ratnim zlocinima, meni prvi na pamet pada ovaj: https://www.dw.com/bs/sje%C4%87anje-na-petra-i-pavla-plavu%C5%A1ane-iz-kom%C5%A1iluka/a-45506181

Ne volim kad su ljudi stoka, pa makar i moj brat bio.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8772
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Možda i griješim ali...
1. Dugo ti je trebalo. Jedno tri godine....
2. Ne psuješ i vrijeđaš, ovo su tvoje riječi. Citiram: "Je.o te NAser i svi sto ga obozavaju."
3. Ako nisi odrastao na zapadu bar sad jesi tamo. Da ne bi srba ne bi ti vidio Švedsku.
4. Odavno znam za ovaj zločin, gledao sam i dokumentarac o tome.

4A. Bio si u Pd kada se desio pokušaj napada muslimana na grad. Kada je isti pokušaj napada propao da li se sjećaš da li je i ko morao nositi bijele trake? Da li su iste morali nosili muslimani i hrvati ili je to još jedna notorna laž ne bi li se srbi oklevetali za nešto što nije tačno.

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Avg 2020, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Opet nam ovu temu zagađuju padobranci . . .

Bilo bi korektno da neko od admina (koji su inače masno plaćeni :D ) sve postove u vezi ovih "tralala ajde da se mirimo" prebace na neku drugu temu.

@error
Druže, jaro itd, mani se toga, pitaj tog svog jarana ko u stvari dobija pare za te obilaske i ko to sve plaća ? Pa kad ti kaže onda sjedi i razmisli zašto bi neko davao pare za takvo što i koji mu je interes.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2020, 06:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Rocker je napisao:
Opet nam ovu temu zagađuju padobranci . . .

Bilo bi korektno da neko od admina (koji su inače masno plaćeni :D ) sve postove u vezi ovih "tralala ajde da se mirimo" prebace na neku drugu temu.

@error
Druže, jaro itd, mani se toga, pitaj tog svog jarana ko u stvari dobija pare za te obilaske i ko to sve plaća ? Pa kad ti kaže onda sjedi i razmisli zašto bi neko davao pare za takvo što i koji mu je interes.


De ti stavi naocale pa malo bolje pogledaj ko je krenuo pricu i postavio vijest, ja ne.

Citiraj:
4A. Bio si u Pd kada se desio pokušaj napada muslimana na grad. Kada je isti pokušaj napada propao da li se sjećaš da li je i ko morao nositi bijele trake? Da li su iste morali nosili muslimani i hrvati ili je to još jedna notorna laž ne bi li se srbi oklevetali za nešto što nije tačno.

Nisam bio u PD, malo izvan, a bio je napad, ne pokusaj. Pokusaj zauzimanja grada je bolji termin. Glupa akcija, samo dala jos potpale za zlo. Tu gdje sam ja bio vazili su carsafi na kucu,stan ,a za trake cuo jesam, u Pd se nije moglo zbog "situacije". S trakom ili bez, bili smo ko kokosi u kokosinjcu, ko je htjeo mogao te ubiti, odvesti u logor, silovati itd.

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2020, 09:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Rocker je napisao:
Opet nam ovu temu zagađuju padobranci . . .

Bilo bi korektno da neko od admina (koji su inače masno plaćeni :D ) sve postove u vezi ovih "tralala ajde da se mirimo" prebace na neku drugu temu.


Alternativa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2020, 09:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5030
Lokacija: Gradiška
Kaže, nije napad već "Pokusaj zauzimanja grada je bolji termin", nedao bog da je agresija!
Srbi kad napadaju to je onda agresija, tu nema dileme!
Srbi su se odselili iz Sarajeva, sve na fin i kulturan način, a nisu proterani kao neki drugi iz Prijedora!!!
Srbi su počinili genocid u Srebrenici, a pojedini muslimani sporadičan zločin u Podrinju, nije to isto.
I tako dalje i tako dalje... Greška, koliko god se trudio da to sakrije, standardno podmeće, jer ipak, njega "ko je htjeo mogao ga ubiti, odvesti u logor, silovati itd", na teritoriji gdje su drugi narodi imali kontrolu to se ni pod kakvim uslovima nije moglo desiti...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Avg 2020, 10:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8505
Ćuj ba, ne kontaš ti to jarane.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1895 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81 ... 95  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs