banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 16:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Apr 2012, 22:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2010, 14:51
Postovi: 698
Lokacija: Zagreb
... Prijepodne treceg dana puta prema Beogradu polako izmice. Rijeka Sava postepeno postaje cišca ocistivši svu prljavštinu Zagreba i Siska koja je u nju izrucena na dopušteni ili nedopušteni nacin. Voda i obala pomalo sve više isijavaju mirise po kojima se raspoznaje priroda uz rijeku i rijeka u prirodnom okruženju. Plovim tako i kod jedne rijecne krivine koja oštro zavija u desno stvarajuci pješcani rt vidim pogoleme životinje.


Slika


U prvi mah su me iznenadile i zbog daljine i kosine obale nisam odmah shvatio o kojim životinjama je rijec, ali mi tihi rzaj sa obale privuce pažnju i povrh sebe ugledam prekradne konje. Prestao sam veslati da ih ne uznemirim i kako me rijeka polako nosila dalje naidoh na mješano krdo konja i krava.


Slika


Slika



Sišli su niz strmu obalu do rijeke da se tu napiju vode, malo se rashlade, a zatim da nastave pašu.


Slika


Slika



Polako sam ih prošao, savladao krivinu i nešto dalje od njih pristao uz obalu sa namjerom da vidim gdje te životinje borave.


Slika


Popeo sam se uz obalu i došao na pašnjak koji je predivno izgledao. Smješten je izmedu šume i rijecne krivine, bogato obrastao travom, sa nekoliko drveca koje o podnevnim vremenu daje hladovinu, pašnjak kao iz kakve price.


Slika


Slika


Jedno vrijeme sam ga razgledao i divio mu se, a nakon toga sišao do kanua i nastavio put.


Slika


Nasuprot pašnjaku je selo Puska gdje je postavljena rijecna oznaka udaljenosti na kojoj se na crnoj podlozi jasno ocitavao broj 533. Ako prolazite ovuda uzmite malo vremena, zastanite i popnite se na obalu desne strane rijeke. Pogled na pašnjak možda pobudi i kakve uspomene kod vas kao što je pobudio i u meni na rodno nizinsko selo i pašnjake koji su ga okruživali, a na kojima smo se mi, seoska djeca, rado igrali svakojakih igara koje može izmisliti samo djecja mašta...

:occasion5: :occasion5: :occasion5:

_________________
Živim snove, ne sanjam život


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Maj 2012, 08:18 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 22 Apr 2012, 19:50
Postovi: 1
Stvarno vama nije jasno, da napadi na forum nece prestati dok se ne ispune oni uslovi koje je napadac trazio, ja ne znam sta se vise ovdje komplikuje i moljaka i pokusava zastititi forum.
Jeste ima logike.
Da se novi clanovi kada se registruju moraju cekati na aktivaciju racuna. Fin pristup a sta mislite koliko se "botova" registrovalo bas kao i racun. ???
Sta mislite hoce li proxy koji ima 2 do 4 IP adrese stalno mijenjati ?
Primjera radi:
Kako je upuceno ako se osjeti napada na IP 178.63.235.45 da ce se forum sakriti iza 176.66.236.46, Sta ako napadac onako odluci da u isto vrijeme udari dvije IP ? Koliko ce vas hosting provajder uopste da vas trpi ?
Sta mislite vrijede li ti clanovi i to malo ekipe od administratora da se postavljaju sa toliko tvrdoglavim idejama i ono njihovoje "JA" vise ne vrijedi ni na njihovom terenu ((forumu))
Ako ste toliko ismijavali i sve gdje su vam rezultati ?
Jeste li nasli sta osim bruke IP adresa koji dolaze iz pripickovica.
Ima li smisla "ratovati" dalje ?
Ili ?
Sve sto se desava desava se sa razlogom, i ono sto vam admini pisu tehnicki upgrade nadogradnja vako nako nedostupnost, budite sigurni da vas LAZU !
:D Zna se tko stoji iza svega ovoga
http://www.jezgra.org
Uzivajte :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs