banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 15:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Potraga za poslom
PostPoslato: 13 Apr 2012, 21:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2010, 14:51
Postovi: 698
Lokacija: Zagreb
U životu sam bio 20 godina zaposlenik jedne firme. U njoj sam promjenio nekoliko radnih mjesta, sve dok nisam "uhvatio" mirovinu, odnosno dok me nisu protjerali u mirovinu. Kako se još ne osjecam da sam za "staro željezo" otišavši u mirovinu nisam prestao raditi. Naprotiv promjenio sam više razlicitih poslova koje sam radio honorarno. Zabavljalo me je da radim nešta novo što nije imalo nikakve veze sa dosadašnjim poslovima. Radim i sada, ali gledam šta bih želio raditi.



Slika


Pružila mi se prilika da za prošli vikend otputujem u Keln, Njemacka, pa proslavu 40-te godišnjice postojanja firme u kojoj sada radim. Kakva je to bila proslava ...


Slika


Jelo se i pilo, plesalo i družilo sve na racun firme cijelo popodne i duboko u noc...


Slika


Slika


... ali na toj proslavi otkrih jedno zanimljivo, meni jako, jako privlacno zanimanje. Mislim da bih ga odmah želio zapoceti raditi. Radio bih ga sa velikom voljom i požrtvovnošcu i po danu i po noci. Pogledajte, molim vas ovu fotografiju ispod...


Slika


... zar nije predivno. Cijeli tank piva imam na ledima. Rezervuar je dobro termicki zašticen tako da se pivca ne grije, a niti hladi za leda. Slavina ti je po cijeli dan u ruci. Lagano šetaš, nadotocuješ pivce drugima, ali tank je veliki ima i za tebe.

Jedina mana je ako se ne dopadne moj rad šefovima mogu mi utrapiti ovaj rezervuar, pa eto ti muka po Olimpu.


Slika

:occasion5: :occasion5: :occasion5:

_________________
Živim snove, ne sanjam život


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs