banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Dec 2010, 13:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Novi član foruma Olimp se obratio administraciji foruma sa prijedlogom da mu se kreira oblast pod nazivom "Olimpove priče" na kojima će on otvarati teme o svojim putovanjima rijekama, prirodom, a sve je potkrijepljeno fotografijama. Korisnici naravno mogu komentarisati na tim temama ali je generalna ideja da samo Olimp ovde otvara teme (zato se ova oblast i zove "Olimpove priče").

Evo šta on sam kaže o svemu tome:


Olimp je napisao:
Olimpove priče krenule su spontano, neplanirano i iskreno iz mene. Cilj im nije da se hvalim ili ističem kao osoba koja je uradila nešta što drugi nisu, nije im cilj da ikoga vrijeđaju ili omalovažavaju, već im je cilj da sve one neodlučne koje priroda zove k sebi, a oni se opiru tome zovu, jednostavno pobude da krenu na njen poziv, da što više borave u prirodi i DA JE ČUVAJU, paze i očuvaju za buduće pokoljenja, koja možda već sada držeći za ručicu šetaju.

Cilj mi je i da kroz te pričice svako za sebe, koliko više može, izvuče pouka i savjeta za boravak i kretanje kroz prirodu, da upozna i stekne informacije o putevima kojima je već netko prije njega prošao i spozna šta ga sve može na tim putevima očekivati.

Također mi je cilj da svi vidite da uz rijeku ima života, ima ljudi i da ste kod svih dobrodošli ako su u vama dobre namjere.

Prije svakoga puta izvršite si ne samo materijalnu pripremu za put, nego prikupite si što više informacija o krajevima kroz koje ćete putovati, običajima, ljudima... Tako ćete biti sami sebi vredniji, na putu doći do dodatnih informacija koje će vas obogatiti raznim saznanjima. I uvijek gledajte da što više ljudi upoznate. Vrednujte ljude po tome da li su ili nisu pošteni, a ne što su po narodnosti ili vjeroispovjesti. Svi su pošteni ljudi podjednaki, dobronamjerni i dobri domaćini koji će vam ostati u dugom ugodnom sjećanju. Zle ljude rijetko ćete susresti, a ako ih i sretnete ne spuštajte se na njihovu razinu, nego ih dostojanstveno obiđite i pođite dalje.

I za kraj, pričice su istinite i prikazujem ih onako kako sam ih doživio. Ljude opisujem onako kakvi su bili kada sam ih upoznao, a svoje komentare poslije svake pričice možete postaviti, neke informacije proširiti ili neke netočnosti koje su napisane a ja nisam znao da su netačne, ispraviti. VAŠI KOMENTARI SU DOBRODOŠLI.

Ako vam se pričice sviđaju uživajte u njima. Ima ih puno, a još će ih doći svakim mojim izlaskom na rijeku.

Pozdravlja vas Olimp.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs