banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 16:50

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 30 Avg 2011, 19:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
JivanMukta je napisao:
Bas ti hvala Vader, nisi mi dao tako lak zadatak. :)

Astralni svijet ima vise nivoa. No, sreca pa mi ne mozemo u sve njih. Recimo, u astral ne ulae samo dobre osobe, duhovne, vec ima i onih koji tu ravan zloupotrebljavaju. Imao sam par puta problema sa nekim od njih u astralu.
Jednom je neka poznatija zena, necu da je imenujem, sada je pokojna, koja je znala koristiti astral, napala me. Sve je krenulo kada sam skinuo psihicki uticaj sa nekih ljudi na koje je djelovala. Te noci sam imao cudna vidjenja astralnih bica oko kuce u kojoj sam boravio. Cak ih je i primjetila bivsa zena. No, ocistio sam prostor u kuci i legao da spavam. Negdje oko 3 ujutro, najbolje vijeme za magijeske napade pred zoru, sam se probudio unutar tijela. Neko vrijeme sam se trudio da ne dozivim astralnu projekciju, jer mi je ponekad nelagodno, ali nisam uspio. Izletio sam izvan tijela i okrenuo se prema krevetu na kome smo spavali. Vidio sam da je tijelo jos uvijek zivo, (u to vrijeme jos sam se privikavao na astralne izlaske, tako da sam cesto puta pomislio kako sam umro) :). Unutar mene je glas rekao kako moram da izadjem van iz prostorije jer imam problem koji moram da rijesim. NARAVNO da nisam htio izaci van. Jasno mi je bilo da ce "letjeti perje". No, bez obzira koliko nisam zelio izasao sam. Tj. otvorio vrata. U tom trenutku, na mene je skocila malena zgurena sjena. I zgrabila me za vrat. Pocelo je davljenje. Uhvatila me je panika, jer nisam znao sta da uradim. Jedino cega sam se sjetio i sto sam mogao u tom trenutku da napravim bilo je da izgovorim Rijeci.
U ime Oca, Sina i Svetog Duha, naredjujem ti da odes. ( to je jedino bilo cega sam se sjetio, bez obzira koliko bilo otrcano, zahvaljujuci filmovima) U toku tog izgovaranja iz predjela srca i predjela izmedju ociju, pojavile su se dva zlatna svijetla koja su se spojila negdje oko vrata par centimetara ispred. I bljesnule prema toj sjeni. Znam da je sve oko mene eksplodiralo. (ne znam kako da drugacije kazem) Sljedece cega se sjecam bilo je udjenje u tijelu, tj. tjelo se probudilo i ja u njemu. Vrat mije bio natecen nekih par dana, sto je svima bilo cudno, ali sam to opisao kao da me boli grlo. :)

No, neke od opasnosti, pa moze vam se svidjeti i sve vise pocecete da boravite u njemu, sto ce reci zanemaricete sebe i svoj zivot u ovom svijetu, mozete naletjeti na nekog tko i nije raspolozen za "caskanje", :) pa recimo u pocetku ne smijete ici daleko od tijela. Neko vijeme dok se ne priviknete, pa recimo u jednom trenutku nece biti dovoljna misao da se vratite u tijelo. Ako precesto picite tamo, fizicko tijelo moze da lagano slabi. Jer niste zainteresovani za njega. A da ne pricam o bicima koja tamo zive. No, najbolje je ostati samo posmatrac. No, ima i opasnosti o kojima nije preporucljivo pisati javno. Ako te interesuje poslacu ti poruku. NO, zanimljivo je ali nije cilj zivota. Najdalje sto sam ja isao bilo je putovanje po ovoj realnosti i putovanje po suncevom sistemu. U par navrata razgovarao sam sa par visih bica koje borave na Marsu i na Mjesecu, ali i oko nas. No, ne bih o tome. Jedna stvar koja se meni svidjela u astralnoj projekciji, jeste sto moze da vidis nesto sto vecina nece nikada, od predjela do postojanja svijeta paralelno sa nasim, a najsladje mi je da LETIM. WOW.
U raznim stilovima. :)
Osjetite slobodu duha, ali nemojte da joj robujete. To treba da robuje vama.
Astalnu projekciju sam doziveo pa otprilike izmedju 50 i 80 puta. No, nikada me nije toliko privukla da proucavam astral. To sto sam vam rekao je samo djelomicno vidjenje. Ni ja NE ZNAM previse o tome. No, imam filing da Androgin zna vise, kao i Terzilla, ako sam dobro napisao ime. Posto obojica vise proucavaju hermeticke nauke, a one cesto rade sa astralom. Stoga ako oni zele rece vam vise od mene i cak mozda i mene ispraviti. Jer meni nije cilj astral, vec mnoooooogo vise. :)

Mentalnu projekciju sam doziveo mislim 3 ili 4 puta. Slicna je astralnoj, samo mnogo direktnija i neprijatnija u pocetku. Neprijatna zbog jakog straha. Tako da ne znam mnogo o tom svijetu, jer nisam isao daleko od tijela.
Desilo se zadnji put pre nekih dve godine. Lezao sam u kuci punca i punice, a tamu su mi se uvijek desavale razne gluposti. Od umiranja nekih zivotinja a mene probudi ujutro, da idem popusiti cigaretu na nekom mjestu, a one mi pridju i umru na nogama, pa do milovanja sove u snu koja je stajala na prozoru, cega i ne bi bio svijestan da me bivsa zena nije probudila.
Ah, i tako u jednom trenutku opet budjenje u tijelu. Ali ovog puta jako cudno, nisam osjecao astralno tijelo. U predjelu treceg oka mi je gorila zlatna svijetlost u obliku okomitog okao kao na slikama Shive. U sebi sam se pitao koji je k..ac to. Sljedece je bilo da sam imao osjecaj kako me neka sila izvan tijela zgrabila i izvukla van. Stajao sam kraj tijela, ali nisam imao granice astralnog tijela, niti bilo kog drugog, samo bezoblicna svijest. Sto god sam pozelio to se desilo, mislim na kretanje. Cuo sam da se proiblizava auto na cesti i nasao se tamo. Spustio se u razinu njega i cekao da prodje kroz mene. Zanimljiv osjecaj. Troje osobaje bilo u njemu i sl. Nakon par minuta sam se se prepao kako cu da se vratim u tijelo. Pomislio sam na tijelo, i bio kraj njega. Ali nikako nisam migao da udjem jer nisam znao kako. Koje god sam fazone probao nista. Tada je ostao samo jos jedan. Da se osjetim u njemu. Cim mi je to palo na pamet probao sam i opet je neka sila sada iz tijela me zgrabila i uvukla u njega. nakon cega sam se probudio.

Meni je najneugodnije kada se probudim u tijelu, a u astral mi se ne ide, pa onda muke sa sobom zarobljenim u tijelu. No, svako to iskustvo me oslobadjalo straha od smrti. Jer sam vidio da postoji nesto vise od fizickoj tijela.
Postoji par laksih nacina astralne projekcije. Neka se krecu od pokusaja da osjetite astralno tijelo dok ste budni, neki od toga da se sjetite ako se probudite u tijelu, da podignete sake iznad ociju, (ovo je bio moj prvi izlazak), neki od penjanja liftom ili stepenicama, neki od ljuljacke .... imogo slicnih.
No, opet kazem bolje je da u ovom sudjeluju dvojica koje sam gore spomenuo, mislim da vise znaju.
Moj cilje je probudjenje a sve ostalo je posljedica tog.

Sretno.


tad mora da si bio dobro olesen i da si se nedje vatio dobrog skanka,zesceg hibrida :D (zajebavam se)
ovaj kako sad da se postigne to stanje,pojasni malo,znam da se koristi idoser pa budes kao van tjela,probo i imo neki cudan osjecaj sve mi bilo napeto iako sam bio opusten.

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Avg 2011, 21:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Avg 2011, 13:22
Postovi: 18
Поздрав свима и још једном напомена за све заинтересоване за ову тему:

http://astral.lovediscussion.net/
http://groups.google.com/group/astralna-projekcija

:roll: :roll: :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 20:54 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:16
Postovi: 3
Novi sam, na ovu temu samposlije mnogo trazenja nagooglao i da znate da sam sretan zbog toga jer konacno mogu objasnit samom sebi ono sto sam dozivio i da nisam sam,sve sam procitao u jednom dahu i ponovo cu, o ovome odnosno o onom sta sam dozivio,nisam puno pricao jer kome god da bi se otvorio izazvao bih podsmijeh..ruzno al sta ces takav je nas svijet.
zanimljivo al vski put sam zapisivao sta sam dozivio i imam to jos,mada sam se mislio toga rijesit,da ko ne nadje i ne pomisli sta.
i da ..letio sam, nedaleko od svog doma,ne visoko na nekih 5-6 metara od tla, a osjetio sam da mogu i vise al bojim se visine,osjecaj je oslobadjajuci,mozes sve sto hoces. ne mogu da vjerujem da sam to konacno rekao nekome ko to razumije. rado cu podjeliti svoja iskustva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 20:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
e a kako to? ozb pitam,1000+ puta pokuso i ne ide :/

I DObro nam Dosao :D

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
E a kako to? Pa lijepo... Koga interesuje, ko vjeruje, može sve.
nicknama, dobrodošao. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
ti mala da sutis khhk mhmm...:P :lol: mrkvice kolko ti znas o tom? :D

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
:roll:
Dovoljno. Pročitaj temu, malo googlaj.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
Jel ti se desilo ikad?

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Da nije ne bih pisala na temi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
i kako je bilo?

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Umirujuće, mada ujedno i strašno... Nemam volje da ti opisujem detalje. Ozbiljno, malo čitaj o tome, googlaj, informiši se...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
mrkvica je napisao:
Umirujuće, mada ujedno i strašno... Nemam volje da ti opisujem detalje. Ozbiljno, malo čitaj o tome, googlaj, informiši se...




:confused4: Mrrrrrkvice, sljedeci put oba uha na online! :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Tebe sam čekala da se javiš. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 21:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Vuce nesto:'' Pogledaj aktivne teme'', usi mi poparalo. Nicknama, osjecaj se slobodnim za utiske :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Apr 2012, 22:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:16
Postovi: 3
prvi put se desilo prije 10 god,oko 4h ujutro sjecam se ko da je sad, sva skoro onako kao sto je vec opisano, probudila me jeziva..ono filmski jeziva hladnoca, a ljeto..toplo u pm.
E SAD..nemam razloga za bilo kakva oblik lazi samopromocije i li bilo cega u negativnom kontextu al vidio sam TO, bioo je pored mog kreveta, jasno sam vidio zelenkasta sjenka..silueta covjecijeg oblika u polozaju u kojem me gleda i onda je pocelo sve..
bilo je tu 2..3 sec i onda paraliza..ja znaci usran od straha,ne mogu nista,cujem samo misli i otkucaje srca i nista vise..noge ruke.jeyik ,glas.nista nepostoje,ne postoji osjecaj nizasta,samo misao sta je ovo u pi..materinu.
i jedina stvar sto sam mislio da moze pomoci je da se pomolim,u sebi sam molio Oce nas. trajalo je neko vrijeme i onda je popustilo, nisam mogao od tog dojma da se odvojim sigurno desetak dana.
I onda ponovo i ponovo i ponovo u narednim godinama od prilike 3 puta godisne,svaki put oko 3 do 5h u jutro..onda se desilo nesta sto je bilo vrhunac a to je da sam se probudio jedne noci ynao sam jednostavno neki predosjecaj je bio, jebi ga bilo je jebeno pravo,sve se treslo..bar ja ne mogu da se otmem tom dojmu..krevet..pod..strah jeben do pi..materine..
i onda nedugo potom i nedavno..ybog cega sam i poceo da se informisem konacno na ovu temu..poletio sam, znam da sam se nasao pored kuce,sumrak al dovoljno jasno da se sve vidi, iznad tresnje koja je pored kuce,kako da objasnim, vinuo sam se u visinu i osjetio strah da ne padnam i odmah sam se kako da kazem ..spustio..ko jebeni supermen, nemozes vjerovat, i onda sam klizio tamo kamo sam pogledao i htio otic, blizu je jedan brijeg, dosao sam do tamo,pa se spustio tik do zemlje i ono nista ti nije jasno kako to mozes, a slobodan si , covjece kako si slobodan,nemogu opisati.. ti si sve i sve si ti,nema mahanja ko ptica, samo ides,klizis letis lebdis kako da opisem..tamo gdje hoces koliko brzo hoces, nisam daleko isao,ne znam zasto, strah sta li.
Probudio me sat..u zivotu svom ja teze budjenje imao nisam..ono,hoces a ne mozes da se probudis,tezak,ko umor ko nenaspavan,ne mogu iz kreveta,ne znam sta je..i onda kontam ja zajebanog sna,sve mi jos ziv osjecaj svega.
i popodne kad sam se vracao s posla..znaci ja jos kontam da je sve san, prolazim pored susjedove kuce i on me zove da svratim i da mi pokaze sta je radio i ja ostajem ukopan, sjeban filing..
ja susjedovo dvoriste ne vidim jer je iza njegove kuce..posadio je tuje uz ogradu..ukrasno drvece i basta koju ima je sva prekopana i pitam ga kad je to radio kaze jucer..a ja to vidio ..u letu. e onda je nastao sjeb..jer ne postoji teoretska sansa da sam ja mogao vidjeti tu iskopanu bastu i sadnice, pa sam uhvatio da se malo googla da vidim sta se ovo desava u pi..lijepe materine. Nista vijezba,nista meditiranje..samo od sebe.
eto ljudi moji to je ono sta se meni desilo na brzake malo i povrsno napisah,i iskreno i najiskrenije volio bi da se ne desi vise nikad..al dabogda
i da i to, nekad neke stvari pomenem, i one se dese,sjetim se osobe koju ne vidim godinama onako spontano ko zna zbog cega, i ne prodje koji sat, eto je neod kud.
iskreno ne volim sto se sve ovo desava, i volio bi da se vise nikad ne dese, ja vjerujem da sve ovo mozda zvuci spektakularno, al ima nesta cega se bojim u svemu ovome al ne znam sta je, jeben je pritisak od svega.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 08:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
nicknama je napisao:
eto ljudi moji to je ono sta se meni desilo na brzake malo i povrsno napisah,i iskreno i najiskrenije volio bi da se ne desi vise nikad..al dabogda
i da i to, nekad neke stvari pomenem, i one se dese,sjetim se osobe koju ne vidim godinama onako spontano ko zna zbog cega, i ne prodje koji sat, eto je neod kud.
iskreno ne volim sto se sve ovo desava, i volio bi da se vise nikad ne dese, ja vjerujem da sve ovo mozda zvuci spektakularno, al ima nesta cega se bojim u svemu ovome al ne znam sta je, jeben je pritisak od svega.


Ne znam zašto ne bi volio da ti se to opet desi. Ali dobro. Valjda bi trebalo da ti bude lakše kakos e ponavlja to. Znaš šta te očekuje pa se ne prepadneš kao prvi put. A to za stvari koje spomeneš pa se dese... to je čista moć podsvijesti. ;) Privlačiš mislima... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 09:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Uh sat i po čitam temu :D nikad nisam ovoliko vremena utrošila na čitanje, bravo ja. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 11:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
mrkvica je napisao:
Ne znam zašto ne bi volio da ti se to opet desi. Ali dobro. Valjda bi trebalo da ti bude lakše kakos e ponavlja to. Znaš šta te očekuje pa se ne prepadneš kao prvi put. A to za stvari koje spomeneš pa se dese... to je čista moć podsvijesti. ;) Privlačiš mislima... :)


Potpisujem. Stvarno, ako si vec iskusio, i ako imas odredjenu kontrolu i svijest o tom sto se desava, napreduj, pokazace ti se zasto, ja ne znam, ali sve ima svoj razlog. NISTA- nije slucajnost. Otkrivaj taj drugi svijet, pokusaj se osloboditi pa prenesi utiske :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 15:56 
Ajoj da mogu ja da ostavim tjelo da se odmara jedno 7 sati...taman bih astralno voajerisao po komsiluku...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 19:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
ijoojj tensSa :D ja kad izletim iz tjela imam jedno mjesto koje moram obavezno posjetiti :D

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs