banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 08:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Apr 2012, 20:02 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
A šta misliš da ti ja astralno projektujem jednu iza ušiju? Smanji spamovanje po temi.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 20:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
jooj ako sam spamovo,admine ili ko vec obrisi to

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Apr 2012, 23:06 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2012, 14:32
Postovi: 3
Lokacija: Novi Sad
Ne želim nikoga da uplašim, ali mnogi su se opekli igrajući se s astralnom projekcijom i stanjima svijesti. Potrudite se da se dobro informišete. Očistite svoj organizam, poradite na mislima i volji. Dovedite sebe u red na fizičkom nivou, samim tim će početi promjene i na mentalnom nivou, a nakon toga ćete mnogo lakše shvatiti, a i pristupati astralnom svijetu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Apr 2012, 07:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Metafizičar je napisao:
Ne želim nikoga da uplašim, ali mnogi su se opekli igrajući se s astralnom projekcijom i stanjima svijesti. Potrudite se da se dobro informišete. Očistite svoj organizam, poradite na mislima i volji. Dovedite sebe u red na fizičkom nivou, samim tim će početi promjene i na mentalnom nivou, a nakon toga ćete mnogo lakše shvatiti, a i pristupati astralnom svijetu.


A jesi li ti imao ta astralna iskustva, kako ti izgleda?

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 00:16 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:16
Postovi: 3
ljudi moji dragi,iskusio sam TO nesto, nesto sto ja ne kontrolisem uopste, nesta sto se deslo samo od sebe bez predhodnog upozorenja, bez najave,samo se desilo, to izbivanje izvan tijela kako da ga nazovem se desilo jednom, i lagao bi da mi se to kroz misli i razmosljanja ne provlaci svaki dan od tad, sta je pobogu to i kako se to desilo, zasto se to desilo,pitanja pitanja i jos pitanja i svaki put kad odem spavat ne znam sta ce da se desi

Pomislio sam i na to da ce neki mozda pomislita da sam se napusio ili koristio neke halucogene droge..NE,ponekad koje pivo sto popijem i to je sve tad nisam andola popio.
Bilo gdje da covjek podje malo se informise o putu o onome gdje ide kako je tamo, ponese se nesta, a ovo jejednostavno katalputiranje tamo gdje ne znas gdje ides i kako je tamo i sta te tamo ceka.
Da, postoji izvijesna kontrola, ali potpuna kontrola..ja je nisam iskusio,bilo je ko s neba pa u rebra eeee ja letim,euforija ali i upitnik iznad glave kako i zasto.
Vidim ljudi se spremaju za to mjesecima, vjezbaju treniraju fokusiraju se koncentrisu sta sve ne, ali pokusajte se dovesti u neki osjecaj koji nikad, ama bas nikad u zivotu niste imali, sta bi osjecali..ja iskreno osjecam jedan veliki jebeni strah, prvo nisam slijep imam savrsen vid,sve sjenke sam iskljucio i dalje sam siguran 200%da sam vidio nesta sto se u literaturi oznacava kao duh, sta je to ne znam ko je nemam pojma, al vidio sam ga. tamo gdje sam bio, nema sumnje da i TOGA ima, e jebi ga dali bi nekom bilo drago da se nadje s necim takvim i da pojma nemas sta je to ili lose ili dobro.
sama ta hladnoca kad se to desi je neki posebaan oblik hladnoce nije samo ona povrsna kao kad puse vjetar nego parlizirajuca do kosti, da li je to pokusaj obuzimanja, ruzno mi je to i pomenuti,al svasta sam cuo,pa sam to prije sve prepisivao ljudskoj masti,praznovjerju, babaskom naglabanju i temama za filmove, al natjeran sam da pocnem razmisljati u drugom smijeru.
ko god kaze da nista osim ovoga svijeta ne postoji sad znam da nije u pravu,prije su postojale sumnje, sad decizno vise ne, ali to iskusavati ,nisam kukavica u zivotu nikad bio,svasta sam znao i znam uradit i radit cu i dalje,nije me strah ljudi,tukao sam i bio tucen, ali ovo je nesta ponovo kazem nesta sasvim novo na sta ne znam odgovor i zato me je frka da mi se to ne ponovi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 23 Apr 2012, 00:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
JivanMukta je napisao:
Astralni svijet ima vise nivoa.

Pretty much for not interested...

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 12:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 02 Dec 2007, 01:43
Postovi: 2164
Lokacija: Banjaluka
Ja nisam nikad imao takva iskustva, a nesto me bas to i ne privlaci mislim da je bolje ostati u voom svijetu, peci prasici i janjici cugati pivo i biti jednostavan covjek.

_________________
Bla, bla, bla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 12:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
+1

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 12:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Nadam se da mi se ovo navedno neće nikada desiti, mislim na to izlijetanje. :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 12:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
_зока je napisao:
A šta misliš da ti ja astralno projektujem jednu iza ušiju?

Sila Boga ne moli...

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 16:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
@nicknama, ti tačno opisuješ sve ono kroz šta sam ja prolazio s svojim spontanim iskustvima... zastrašujući osjećaj, parališući strah i sve to. Meni je godinama bilo tako. Čak i kad sam saznao da doživljavam nešto što se zove spontana astralna projekcija, nisam uspijevao da kontrolišem strah bez obzira na to koliko sam želio. Tek nakon mnogo godina sam uspio savladati strah. Spontana iskustva mi se dešavaju i dan danas, ali se više ne plašim, već ih sad doživljavam kao fascinantan fenomen i uživam u njima.

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 17:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Warrior of the Light je napisao:
@nicknama, ti tačno opisuješ sve ono kroz šta sam ja prolazio s svojim spontanim iskustvima... zastrašujući osjećaj, parališući strah i sve to. Meni je godinama bilo tako. Čak i kad sam saznao da doživljavam nešto što se zove spontana astralna projekcija, nisam uspijevao da kontrolišem strah bez obzira na to koliko sam želio. Tek nakon mnogo godina sam uspio savladati strah. Spontana iskustva mi se dešavaju i dan danas, ali se više ne plašim, već ih sad doživljavam kao fascinantan fenomen i uživam u njima.


Vjezbe, tehnike, meditacije, molitve?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 19:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Citiraj:
Vjezbe, tehnike, meditacije, molitve?

Ništa precizno i konkretno, ali generalno imam stalnu zainteresovanost za "metafizičke" pojave, takođe sam mnogo čitao o AP i nekoliko puta započinjao treninge za postizanje kontrolisane AP (po nekoliko različitih sistema), ali nikad nisam izgurao do kraja (zbog nedostatka vremena i adekvatnog prostora za vježbu), međutim, broj i intenzitet tih spontanih iskustava mi se uvijek jako povećavao tokom tih treninga. Mislim da sam već pisao o tome negdje na temi i to poodavno, ne da mi se sad pretraživati.

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2012, 20:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Warrior of the Light je napisao:
Ništa precizno i konkretno, ali generalno imam stalnu zainteresovanost za "metafizičke" pojave

Takodje. Zato sam te i pitala. S tim da treba raditi na duboko ukorijenjenim strahovima, koji me sputavaju uvijek i stalno, :pale: da bi potrazila neke odgovore u sebi. A oni su mi visoki elektricni zidovi kojima trazim bombu.
Inace, skrecem s teme, pa necu vise.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Maj 2012, 15:53 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Apr 2012, 14:32
Postovi: 3
Lokacija: Novi Sad
Ljudi obično odmah pokušavaju praktikovati tehnike astralnog "izlaska", bez da se više informišu i bez da pokušaju shvatiti šta su one zapravo. Prilikom bavljenja metafizičkim stvarima, potrebno je:
1. Shvatiti
2. Pročistiti se, fizički i duhovno (duhovno bi mogli objasniti kao izbjegavanje negativnih misli o sebi i drugima, podizanje moralnosti)!
3. Tek onda preći na praksu.

U povišenim stanjima svijesti možete mnogo naštetiti sebi i drugima, ukoliko nemate kontrolu nad svojim mislima.
Shvatite to veoma ozbiljno.

Za sve ljude koji osjećaju želju za istraživanjem "onoga iza", preporučujem sledeće knjige za početak:

1. Anthony de Mello - Buđenje
2. Otac Tadej - Kakve su ti misli, takav ti je život
3. Scott Peck - Put kojim se rjeđe ide
4. Sergej Nikolajevič Lazarev - Dijagnostika karme (9 knjiga)

(Knjige ovih autora možete pronaći na balkanknjiga.com, a Lazareve knjige možete putem Google lako iskopati. Ukoliko ne možete pronaći neke od ovih knjiga, obratite mi se na PM)

Preporučujem i istraživanje na polju zdrave ishrane, jer je ona jako bitna za duhovni razvoj:
1. Dr Pol Volk - Načela zdravog života
http://www.zakonizdravlja.com/nacela_z_z.html

2. Dr Kristin Nolfi - Liječenje raka sirovom hranom
http://www.cps.org.rs/Zdravlje/sirova.htm

3. Dr Robert Elez - BSE - Bolest ludih krava
http://www.cps.org.rs/Zdravlje/bse.htm

4. Nepoznat autor - Zdrava ishrana
http://www.cps.org.rs/Zdravlje/hrana.htm

Nakon proučavanja ovakve literature, u dublje proučavanje metafizike se možete upustiti preko literature objavljenje na ovom sajtu:
http://www.ivantic.net


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 12:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Nov 2008, 12:56
Postovi: 402
Hvala na savjetima i preporukama literature.

_________________
PERMAKULTURA JE REVOLUCIJA POD MASKOM BAŠTOVANSTVA!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs