banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Maj 2018, 03:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Apr 2018, 05:10
Postovi: 59
Otkako se desio ovaj slucaj,skonto sam koliko dugo crkvena ide kroz one ogromne cijevi ko tuneli,iste su kao one u americkim filmovima i kazemo da nemamo podzemlje,kozna kolikih zmija i pacova tamo ima,a mozda i sljepi miseva :D .Sjecam se ko dijete kad su u ratnim godinama,prekrivali kod trznice dio jer je uzasno smrdilo i sjecam se tih sirokihvcijevi,cini mi se da su na izbeetonirano korito,dodavali polucijevi ogromnih dimenzija.Trazio sam bas na netu da vidim koje godine je od lausa napravljen taj kolektor kroz kojim se za divno cudo izgleda moze i hodati? :) Skoro zaboravljeni toliki prostor ispod ceste,tu bi se filmovi mogli snimat,da se precisti Crkvena.Grad je prije toga sa crkvenom izgledao sigurno drugacije pricaju oni stari.Mozda je steta sto nisu tu rijeku procistili,odveli negdje drugdje kanalizacije,sad bi grad imao dvije rijeke.Sad koliko je prohodan kanal ,dali je rijeka iskopala neke opasne rupe,moguce da se cak moze proci i negazeci u crkvenu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2018, 08:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Snimali bi mnogi filmove, kad bi smjeli ući od nindža kornjača sa Lauša. Splinter živi niže, kod tržnice.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Maj 2018, 22:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Apr 2018, 05:10
Postovi: 59
Mislim da je to ne istrazena teritorija... 8) al smrdi uzasno,morali bi imat gas maske za cijelu trasu,da nebi ostetili pluca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Avg 2018, 21:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Некад је Црквена била баш та "друга" ријека града, Кастел рецимо је грађен на ушћу Црквене у Врбас, као и Калемегдан, по мени је дијелом грешка што је насута, бар естетски је штета. Е сад, не знам шта би то значило током већих падавина, како би се понашало... И сад плави, мада... Шта би било кад би било. А за снимање кадрова, постоји рецимо "андерграунд" КЦ-а исто мало познат простор, а једнако погодан за сличне тематике филма, неки кримић, СФ, и слично... Ко је пролазио, зна о чему причам ;) Нисам ни знао за то да постоји док нисам лежао једном у болници на претрагама, и требао да пређем у други блок. И одведе мене сестра у подрум... :oops: Кад имам шта да видим :)

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Avg 2018, 08:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Kopernikus je napisao:
Mislim da je to ne istrazena teritorija... 8) al smrdi uzasno,morali bi imat gas maske za cijelu trasu,da nebi ostetili pluca.

Jes' vala, trebali bi napraviti ekspediciju da istražimo kanalizaciju. :D

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs