banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 03:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:49 
shakal je napisao:
Izvinite, mozete li nam ukratko objasniti na koji ste nacin pokusali ismijati vlast postavljajuci ovu sliku?


vidis kako mozes fino na nivou razgovarati, sad idi na temu o vanzemaljcima i budi isto tako kulturan i vaspitan.. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ja već pola sata imam iluzije koje se ne viđaju svakog dana. Sky tema ti je odlična :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
lollipop je napisao:
shakal je napisao:
Izvinite, mozete li nam ukratko objasniti na koji ste nacin pokusali ismijati vlast postavljajuci ovu sliku?


vidis kako mozes fino na nivou razgovarati, sad idi na temu o vanzemaljcima i budi isto tako kulturan i vaspitan.. :lol:


Pa ja bih prvo htio da se izvinim svim prisutnim na svom negativnom stavu prema mladom gospodinu, iako doticni to nije zasluzio.

Ipak treba mladim dati priliku, pruziti podrsku u ovim teskim vremenima kada se malo ko zalaze za prave stvari i vrijednosti a gleda se samo licni interes.

Nadam se da g.Miodrag nece biti jedan od "njih" i ja cu da mu pruzim svoju bezrezervnu podrsku u daljem radu i procesu izucavanju prava Republike Srpske.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
shakal je napisao:
lollipop je napisao:
shakal je napisao:
Izvinite, mozete li nam ukratko objasniti na koji ste nacin pokusali ismijati vlast postavljajuci ovu sliku?


Pa ja bih prvo htio da se izvinim svim prisutnim na svom negativnom stavu prema mladom gospodinu, iako doticni to nije zasluzio.

Ipak treba mladim dati priliku, pruziti podrsku u ovim teskim vremenima kada se malo ko zalaze za prave stvari i vrijednosti a gleda se samo licni interes.

Nadam se da g.Miodrag nece biti jedan od "njih" i ja cu da mu pruzim svoju bezrezervnu podrsku u daljem radu i procesu izucavanju prava Republike Srpske.


Hvala Vam u svakom slučaju, mada to niste ni zaslužili, jer svi prisutni znaju da se iza ovako jedva napisanih "bontonskih" riječi krije Vaša loša strana karaktera!

Naravno da svaki čovjek voli sebe najviše i želi prije svega sebi najbolje, ali postoji nešto što se naziva savjest koja kod mene ima uticaja. I da dospijem na poziciju, nikada si ne bih dozvolio ništa što ste Vi napisali i trudio bih se da od ove "rupe" napravim nešto.

Ali, takođe, nikada si ne bih dozvolio da obraćam pretjeranu pažnju na ljude sa strane, poput Vas, jer Vi ste onaj dio populacije kome ništa ne valja. Nikome ne vjerujete, mislite da znate sve najbolje, pametujete i povodite život po forumima, ovako, misleći da ste u stvari postigli nešto što ste nekoga ismijali. Skeptici nisu nikome potrebni, a ako pak nalazite ličnu satisfakciju u provociranju drugih onda imate i duševnih problema.

Gospodine Šakal, ovo je zadnji post/ poruka koji/ u sam ja lično uputio Vama.


Poslednji put menjao Miodrag96 dana 15 Jul 2011, 17:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
Još jednom, prije udaljavanja sa teme, bih htio da se od sveg srca zahvalim korisnicima koji su me podržali: Lolipop, Talija, MonaLisa, Mrkvica, Popokatepetl. Hvala Vam! :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Balavac...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:34 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Mladicu, ti da imas bilo sta od onoga sto pokusavas da ovde prezentujes, znao bi da se sa starijima od sebe, tako ne prica. Niti u ludilu. To nema veze ni sa zivotnim aspiracijama, obrazovanjem, itd. To je osnovna kultura. Sto kaze Momo Kapor, "to te nauci baba".

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
MuskoBre je napisao:
Mladicu, ti da imas bilo sta od onoga sto pokusavas da ovde prezentujes, znao bi da se sa starijima od sebe, tako ne prica. Niti u ludilu. To nema veze ni sa zivotnim aspiracijama, obrazovanjem, itd. To je osnovna kultura. Sto kaze Momo Kapor, "to te nauci baba".


Ja sam vrlo dobro vaspitan i poznajem razne načine komunikacije. U početku sam "Šakalu" izražavao veliko poštovanje, a s vremenom kako je tekla diskusija shvatio sam da on poštovanje od moje strane ne zaslužuje. To što je rođen prije mene je puka slučajnost, jer sam npr. ja mogao biti rođen u 18. vijeku, pa bih bio stariji od Vas sviju zajedno. Ali, godine ne čine moj karakter. Njega čine životni postupci. Da li sam bio dobar ili zao, pošten ili lopov, hrabar ili kukavica... to je nešto od čega je on satkan.

Svima sam na pružio veliko poštovanje, od sitnih detalja (kao npr. "gospodine"), ali onaj ko me konstantno provocira to NE zaslužuje!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
shakal je napisao:
Balavac...


Da li ste slijepi ili šta? Ovo je uvreda. I onaj koji ovako piše o meni ne može ni u ludilu da očekuje da ga pretjerano poštujem. Smatram da je to po svakoj logici ispravno!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Miodrag96 je napisao:
To što je rođen prije mene je puka slučajnost, jer sam npr. ja mogao biti rođen u 18. vijeku, pa bih bio stariji od Vas sviju zajedno.



This is fucking brilliant. :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Miodrag96 je napisao:
MuskoBre je napisao:
Mladicu, ti da imas bilo sta od onoga sto pokusavas da ovde prezentujes, znao bi da se sa starijima od sebe, tako ne prica. Niti u ludilu. To nema veze ni sa zivotnim aspiracijama, obrazovanjem, itd. To je osnovna kultura. Sto kaze Momo Kapor, "to te nauci baba".


Ja sam vrlo dobro vaspitan i poznajem razne načine komunikacije. U početku sam "Šakalu" izražavao veliko poštovanje, a s vremenom kako je tekla diskusija shvatio sam da on poštovanje od moje strane ne zaslužuje. To što je rođen prije mene je puka slučajnost, jer sam npr. ja mogao biti rođen u 18. vijeku, pa bih bio stariji od Vas sviju zajedno. Ali, godine ne čine moj karakter. Njega čine životni postupci. Da li sam bio dobar ili zao, pošten ili lopov, hrabar ili kukavica... to je nešto od čega je on satkan.

Svima sam na pružio veliko poštovanje, od sitnih detalja (kao npr. "gospodine"), ali onaj ko me konstantno provocira to NE zaslužuje!


Nadam se da ces tu teoriju o pukoj slucajnosti sa godinama rodjenja, vrlo brzo prezentovati profesorima koji te cekaju u buducim godinama obrazovanja. I da njima objasnis kako godine ne cine tvoj karakter. Bice jako zanimljivo cuti njihovu reakciju. Keep us posted.

Btw, previse ti imas teorija za tako malo godina. Naravno, ogroman broj istih, apsolutno je pogresan. Kreni od ove sa godinama.
Meni je to u najmanju ruku jako simptomaticno, i upucuje na nesto.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 17:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Miodraže, oplodi me!!!!!

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
Zašto je moja teorija o godinama pogrešna?
Da li ste svjesni kolika je bila vjerovatnoća da se Vi uopšte rodite? A, kamoli kad ćete se roditi!
Jedan naprema ...

Što se tiče profesora, sa njima sam imao i više nego kolegijalan odnos. Iz Osnovne škole čuvam drage uspomene i mnogobrojne diplome i zahvalnice od uprave, direktora i pojedinih nastavnika.
Čak sam šestim razredima držao u par navrata predavanja iz npr. geografije.
Tako da, malo ste se ...

Evo par diplomica, a ima ih mali milion :evil3:

http://s1237.photobucket.com/albums/ff475/MiodragMilosevic/?action=view&current=DSC01853.jpg

http://s1237.photobucket.com/albums/ff475/MiodragMilosevic/?action=view&current=DSC01853.jpg#!oZZ2QQcurrentZZhttp%3A%2F%2Fs1237.photobucket.com%2Falbums%2Fff475%2FMiodragMilosevic%2F%3Faction%3Dview%26current%3DDSC01852.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
Džontra je napisao:
Miodraže, oplodi me!!!!!


Nemam komentara!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Miodraze.
Sokole.

Znas ti koliko dasaka ide u kubik bukovine?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
MuskoBre je napisao:
Miodraze.
Sokole.

Znas ti koliko dasaka ide u kubik bukovine?


Ne, i ne interesuje me. Takvu problematiku bih ostavio Vama, jer očigledno, Vi sve znate.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Miodrag96 je napisao:
MuskoBre je napisao:
Miodraze.
Sokole.

Znas ti koliko dasaka ide u kubik bukovine?


Ne, i ne interesuje me. Takvu problematiku bih ostavio Vama, jer očigledno, Vi sve znate.


Ti ocigledno imas takodje problem sa osnovama logike. Sa dedukcijom, premisama i konkluzijama.

Da se ti ipak malo ufatis lopte, a?

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
MuskoBre je napisao:
Miodrag96 je napisao:
MuskoBre je napisao:
Miodraze.
Sokole.

Znas ti koliko dasaka ide u kubik bukovine?


Ne, i ne interesuje me. Takvu problematiku bih ostavio Vama, jer očigledno, Vi sve znate.


Ti ocigledno imas takodje problem sa osnovama logike. Sa dedukcijom, premisama i konkluzijama.

Da se ti ipak malo ufatis lopte, a?


Nemam problema sa zaključivanjem, a to što se Vi ne slažete sa mnom je isključivo Vaša stvar. Ljudi su različiti i neka je tako, ali ne možete Vi na osnovu toga što je Vaše mišljenje drugačije od mojega, tvrditi da je pogrešno. To pokazuje jednu značajnu crtu Vaših osobina.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Pitanje je za Miodraga,
zasto ti je crvena boja na avataru okolo slike?

Pozdrav

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 18:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Ako neko tvrdi da je 2+2=5, ja cu itekako tvrditi da je to pogresno, zato sto je moje misljenje da je ispravno 4.

Mladicu, ovo sa vasom nekulturom kada je u pitanju odnos i komunikacija sa nekim ko ti moze biti otac, mnogo je veca sramota nego ne znati koliko je 2+2.

A, imati toliko malo godina, i upustati se u procjene kakav je ciji profil, u najmanju ruku je sumanuto.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs