banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 08:43

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:37 
tasko gospodin... ne znam zasto, ali pade mi na pamet ona pjesma rodio se sin, mali gospodin..

:lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Ja se slažem sa lollipop.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
MonaLisa je napisao:
Ja se slažem sa lollipop.


Me too...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Miodrag96 je napisao:
Ташко je napisao:
Zoka, prebacuj temu u cafe, gori mi pod nogama...
Imam dva upozorenja, pazim se grubih startova...


Gospodine Taško, ne razumijem Vas nikako.
Prije svega, šta Vama ima da "gori pod nogama" odnosno, ako sam dobro razumio, smeta ovo što ja pišem i zašto se Vi uznemirujete, kad za to postoje administratori koji će riješiti svaku Vašu nedoumicu blagovremeno. Dakle, to je njihova dužnost i onu su svjesni iste i nema potrebe da ih vrijeđate na taj način da ih prozivate da ovo premještaju nedgje drugdje...

Ako Vam se ne sviđam ja i moja politička mišljenja, hvala što ste to na tako "lijep" metaforički način iskazali svima nama, i zamoljavam Vas da više ne posjećujete ovu temu...


To si ti nesto umislio... Fino sam napisao da bih volio da tema bude prebacena u cafe, da "spamujemo" ko ljudi... Ja protiv tvog politickog djelovanja nemam nista...
Iskreno, zaboli me. Radis sta hoces i kad hoces... Meni ne smeta uopste sto ti pises; naprotiv...


A za ovo "Gospodine" ide klepka.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Ташко je napisao:
A za ovo "Gospodine" ide klepka.

Spoiler:
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
shakal je napisao:
Poredis tenis i politiku sto i nije bas pogodno za poredjenje, iz vise razloga.
Je l' znas mozda jos nekog politicara koji se sprema za to od sedme ili petnaeste godine?

I vezano za poslednju recenicu prvog pasusa - poznajes nekog postenog politicara ovde kod nas, koji ne stavlja sebe u prvi plan ispred opsteg interesa?


Naravno da se može porediti, radi se o interesovanjima, i odricanjima radi istih. Vjerovatno bi mnogi od nas mogli reći ponešto o tome, o stvarima koje smo propustili radi nečega, ili stvari koje nismo ostvarili jer nismo bili spremni na odricanje.

Da budem iskren, nisam siguran da poznajem ijednog političara. A možda u tom grmu i leži zec, možda i jesu loši jer se ne spremaju za to od mlađih dana. Nisam rekao da će Miodrag sigurno biti superkul poštenjačina niti nužno dobar političar. Ali je očigledno svjesniji nekih stvari od većine vršnjaka, i spreman je da mijenja stvari. Možda će ga godine pregaziti, ne znam, ali će mu biti lakše ako ni mi ovdje ne odmažemo. Ne moramo ga ni dizati u zvijezde, može se jednostavno iskulirati i prećutati, ali podjebavanje po difoltu već postaje besmisleno i glupo.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
lollipop je napisao:
znam miodraga licno, potice iz jedne divne porodice intelektualaca, nije nafurani tatin sin, probisvijet,narkoman, klosar.... i slicno..
on jedno jako pametno dijete za svoje godine, za svoju generaciju... po meni u njemu stvarno lezi kapacitet.. stacu vecim dijelom na njegovu stranu jer su uvijek djeca koja su se na neki nacin izdvajala, pogotovo inteligencijom bila ismijavana...
medjutim, slazem se sa talijom i mislim da bi trebao malo vise uzivati u vragolijama njegove generacije..
ali ako njega interesovanje za politiku, astronomiju i slicno ispunjava duhovno i intelektualno, ne vidim potrebu da zbog toga svoje slobodno vrijeme utrosi na te stvari..


Hvala Vam na jako lijepim riječima i podršci.

Antropologija i psihologija se slažu da svaki čovjek ima u sebi određene potrebe, želje, čežnje i sl.
Pa tako ni ja kao jedan petnaestogodišnjak nisam izuzetak. Jednostavno, mene interesuju pomenute stvari i trudim se kako sam naveo da ne pređem granicu u svom izražavanju i uopšteno, u bavljenju tim stvarima, i nadam se da je nisam prešao- to procijenite Vi jer ja sebe ne mogu da vidim sa strane :)

Ako me poznajete, i naravno ako želite možete mi se javiti, biće mi svakako drago! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Miodraze, samo ti udri po tim interesovanjima, politici, antropologijama i psihologijama. Ali nemoj zapostavljati curice, pivo, sport, Vrbas, itd, itd...

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 15:59 
slazem se sa ppktptl, i hvala ostalima koji dijele moje misljenje jer mislim da decka ne treba ismijavati, ako vam je cudan, ne slazete se s njim ili bilo sta, kazite to svojim stavom a nemojte se izrugivati. meni je to u ovom slucaju ruzno, i sto neko rece nije to ni aiv, kobra i niti onaj sto pise o zenama iz kioska i njihovom obavljanju nuzde

p.s. znam te miso jos kad si krisom pio pivo iza fotelje a imao si svega 2/3 godine.. :lol: vidis da neka djeca ranije prodju neke stvari pa je sasvim razumljivo da sa 15 godina ima ovakva interesovanja :wink:
i nemoj mi govoriti Vi :D

i da, slusaj sta musko kaze, ne zapostavljaj zene ni pod razno.. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Najbezbrižniji i najrasterećeniji period života jeste djetinjstvo.
Ja sam svoje proživjela i rado ga se sjećam. Čak i dan danas priuštim sebi neki djetinjasti ispad.
Zato, ako može i ako želi neka djetinjstvo izživi punim plućima jer vrijeme brzo proleti, a ako ima neka druga interesovanja ... Bože moj.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
Talija je napisao:
Najbezbrižniji i najrasterećeniji period života jeste djetinjstvo.
Ja sam svoje proživjela i rado ga se sjećam. Čak i dan danas priuštim sebi neki djetinjasti ispad.
Zato, ako može i ako želi neka djetinjstvo izživi punim plućima jer vrijeme brzo proleti, a ako ima neka druga interesovanja ... Bože moj.


:D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
lollipop je napisao:
slazem se sa ppktptl, i hvala ostalima koji dijele moje misljenje jer mislim da decka ne treba ismijavati, ako vam je cudan, ne slazete se s njim ili bilo sta, kazite to svojim stavom a nemojte se izrugivati. meni je to u ovom slucaju ruzno, i sto neko rece nije to ni aiv, kobra i niti onaj sto pise o zenama iz kioska i njihovom obavljanju nuzde

p.s. znam te miso jos kad si krisom pio pivo iza fotelje a imao si svega 2/3 godine.. :lol: vidis da neka djeca ranije prodju neke stvari pa je sasvim razumljivo da sa 15 godina ima ovakva interesovanja :wink:
i nemoj mi govoriti Vi :D

i da, slusaj sta musko kaze, ne zapostavljaj zene ni pod razno.. :D


Naravno, za sve će biti vremena! ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Све је то ОК, што вели Попокатепетл, а и чињеница је да је глупо дечка исмијавати зато што има другачије интересе од већина вршњака, али с овим поређењем с Ђоковићем се не бих сложио.
Никад нисам сматрао да је политика професија нити да то смије бити. Политиком би се (у идеалном случају) требали бавити искусни људи, али искусни у некој другој професији - економији, праву, науци... Људи који су доказали способност у нечему животном - управљали фирмама, изградили властити бизнис ни из чега, били судије или успјешни адвокати, односно доказали се на неком професионалном пољу невезано за политику.
Професионални политичар је идеолог. Ја имам и година и образовања, али сам себи не бих допустио да се бавим политиком! Јер, ко сам ја? Чиме сам ја то доказао своју способност? Шта сам ја то постигао на личном плану да би било киме могао управљати? Могу да будем само продавац магле.

А, ни чињеница је је дечкић изабрао владајућу странку за одскочну даску у својој жељи за промјеном му никако не иде у прилог. :)

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
Evil_Dead je napisao:
Све је то ОК, што вели Попокатепетл, а и чињеница је да је глупо дечка исмијавати зато што има другачије интересе од већина вршњака, али с овим поређењем с Ђоковићем се не бих сложио.
Никад нисам сматрао да је политика професија нити да то смије бити. Политиком би се (у идеалном случају) требали бавити искусни људи, али искусни у некој другој професији - економији, праву, науци... Људи који су доказали способност у нечему животном - управљали фирмама, изградили властити бизнис ни из чега, били судије или успјешни адвокати, односно доказали се на неком професионалном пољу невезано за политику.
Професионални политичар је идеолог. Ја имам и година и образовања, али сам себи не бих допустио да се бавим политиком! Јер, ко сам ја? Чиме сам ја то доказао своју способност? Шта сам ја то постигао на личном плану да би било киме могао управљати? Могу да будем само продавац магле.

А, ни чињеница је је дечкић изабрао владајућу странку за одскочну даску у својој жељи за промјеном му никако не иде у прилог. :)


Gospodine Zli Mrtvacu, ja nigdje nisam naveo koju stranku favorizujem. I za Vašu informaciju, ne favorizujem Savez Nezavisnih Socijal- Demokrata! :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Evil_Dead je napisao:
Све је то ОК, што вели Попокатепетл, а и чињеница је да је глупо дечка исмијавати зато што има другачије интересе од већина вршњака, али с овим поређењем с Ђоковићем се не бих сложио.
Никад нисам сматрао да је политика професија нити да то смије бити. Политиком би се (у идеалном случају) требали бавити искусни људи, али искусни у некој другој професији - економији, праву, науци... Људи који су доказали способност у нечему животном - управљали фирмама, изградили властити бизнис ни из чега, били судије или успјешни адвокати, односно доказали се на неком професионалном пољу невезано за политику.
Професионални политичар је идеолог. Ја имам и година и образовања, али сам себи не бих допустио да се бавим политиком! Јер, ко сам ја? Чиме сам ја то доказао своју способност? Шта сам ја то постигао на личном плану да би било киме могао управљати? Могу да будем само продавац магле.

А, ни чињеница је је дечкић изабрао владајућу странку за одскочну даску у својој жељи за промјеном му никако не иде у прилог. :)


+1.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2011, 00:53
Postovi: 1620
Lokacija: дебља страна Елта кабела
Miodrag96 je napisao:
Gospodine Zli Mrtvacu, ja nigdje nisam naveo koju stranku favorizujem. I za Vašu informaciju, ne favorizujem Savez Nezavisnih Socijal- Demokrata! :)

[url]http://www.facebook.com/pages/Miodrag-Milošević/227754203917176#!/photo.php?fbid=244036755622254&set=a.235221799837083.82260.227754203917176&type=1&theater[/url]

_________________
Правда за пОвлаку!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Evil_Dead je napisao:
Miodrag96 je napisao:
Gospodine Zli Mrtvacu, ja nigdje nisam naveo koju stranku favorizujem. I za Vašu informaciju, ne favorizujem Savez Nezavisnih Socijal- Demokrata! :)

[url]http://www.facebook.com/pages/Miodrag-Milošević/227754203917176#!/photo.php?fbid=244036755622254&set=a.235221799837083.82260.227754203917176&type=1&theater[/url]


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=fluFYHa-9sI[/youtube]

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8343
Lokacija: BL
Evil_Dead je napisao:
Политиком би се (у идеалном случају) требали бавити искусни људи, али искусни у некој другој професији - економији, праву, науци... Људи који су доказали способност у нечему животном - управљали фирмама, изградили властити бизнис ни из чега, били судије или успјешни адвокати, односно доказали се на неком професионалном пољу невезано за политику.


Sa ovim se slažem, čak sam isto mišljenje u jednoj drugoj prilici oblikovao identičnim formulacijama :D Mene je, recimo, fraza "mladi u politici" i slično uvijek nervirala, jer smatram da mladi nemaju nešto posebno tražiti u politici, jer su najčešće epigoni, sljedbenici bez stava. Mladi ljudi treba da stvaraju, da steknu iskustvo, radno i životno. Za politiku uvijek imaju četrdesete i pedesete godine.

Poređenje sa Đokovićem (ili bilo kim drugim) se, kao što sam naglasio, odnosilo na neku strast, interesovanje, radi kojih se manje rade neke druge, "normalnije" stvari. Možda ovaj klinjo neće ni biti političar, možda ga privuče pravo, politička teorija i sl. Ne treba odmah paljbu osipati.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 27 Okt 2009, 17:52
Postovi: 190
Evil_Dead je napisao:
Miodrag96 je napisao:
Gospodine Zli Mrtvacu, ja nigdje nisam naveo koju stranku favorizujem. I za Vašu informaciju, ne favorizujem Savez Nezavisnih Socijal- Demokrata! :)

[url]http://www.facebook.com/pages/Miodrag-Milošević/227754203917176#!/photo.php?fbid=244036755622254&set=a.235221799837083.82260.227754203917176&type=1&theater[/url]


Ta zgrada je morala biti sagrađena kad- tad. Igrom slučaja sagrađena je za vrijeme vlasti Milorada Dodika. Mogao je to biti i Ivanić ili bilo ko drugi :wink:

Tom fotografijom sam htio ismijati vlast, ništa više :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jul 2011, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Izvinite, mozete li nam ukratko objasniti na koji ste nacin pokusali ismijati vlast postavljajuci ovu sliku?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 81 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs