banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 21:12

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 13:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Ma dajte molim vas - sto se ne prestanete izvaljivati... Da je i izdaleka nesto tako moguce, pa ne bi tokom, evo recimo npr. - hladnog rata izbijale tolike spijunske afere, isplivavale nemoguce spijunske misije i sl.
Svi bi se 'ladno spijunirali tim vasim astralnim letovima i ostalim glupostima...

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 17:01 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Fritz je napisao:
Cekaj jel ti hoces kitu.. ili demonstraciju?

Nego, kada bi i neki znalac nesto dokazivao nekome kao sto si ti i maran ata, cijela jedna sfera ljudi bi ga se odrekla.
A ti ljudi za mene vrijede kao vas dvojica nekoliko stotina puta.

Al ja nisam sposoban da ikom ista dokazem.. zato ces morati to potraziti na nekom drugom mjestu.

A volim ja tebe.. iako ti sebe .. ;)

Nego imas li ti djevojku?
Radi li ona ista?

Za maran atu pretpostavljam da nema.. zato je takav.. al ti me zabrinjavas...

Ajd uzdravlje.. staljine..


MaranAta, dodji brzo ovamo, imamo besplatnu psiholoshku analizu ovdje !!!

Fritz, sta je reci za slijedeci nacin izrazavanja? :
- cijela jedna sfera ljudi
- A ti ljudi za mene vrijede kao vas dvojica nekoliko stotina puta *** kazu da je covjekov zivot ne procjenjiv. drugim rijecima cijena je beskonacna. Matematicki, Beskonacno*2 nije manje od Beskonacno*100 , Dakle ocigledno je da si ti nama odredio neku "vrijednost"... Dakle, nacista :) Ok ovo je bila shala ;)
- Nego imash li ti djevojku - :oops: - kakve to veze ima, phew
- Staljine? - svasta ...

Ovaj, ukratko, samo blebetash price za djecu i nista ne dokazujesh. Normalno. Jer kako bi dokazao nesto sto je BEZ VEZE (eto tako najljepse zvuci) ...

Sinoc u kasne sate sam gledao jednu emisiju u kojoj neka plavusha sa Floride prica o tome kako je neka organizacija uvukla u svoju mrezu upravo takvim pricama kakve vi ovdje prosipate. I da je zestoko "nastradala" i da su na kraju ti ljudi ipak prevaranti, da im je vodja pun para, a da radnici nemaju rapa ni za cigarete, da su joj isprali mozak, da je ovo da je ono --- a sve sto je opisivala je isto ko i ove vashe price ovdje ...

Eto ako neko vec ne vjeruje u logiku, neka barem uci na tudjim greskama ...
Fritz, idi otresi kitu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Avg 2005, 20:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Eto ako Che-ova cura ne radi svasta, moja radi ;) Tako da ce mi demonstracija biti dovoljna - dobrovoljci? :oops:

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Sep 2005, 18:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Slika



Jedan sajt o vantjelesnim iskustvima

http://www.out-of-body.com/

i nekim tehnikama:

http://www.out-of-body.com/techniques/index.html



Evo ovde samo nekoliko knjiga o astralnoj projekciji koje se mogu naručiti preko amazona

http://www.amazon.com/exec/obidos/ASIN/ ... k_code=as1



Malo o "srebrnoj niti" koja veže astralno za fizičko tijelo a koja se pominje i u Svetom Pismu:

http://www.near-death.com/experiences/research12.html

i neke slike

Slika

Slika


jedna gif animacija izlaska iz tijela

Slika

na stranici sa nekim tehnikama

http://www.crystalinks.com/astral.html


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Sep 2005, 14:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Dokazi, ne obecanja :D

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2005, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Kliničke smrti i vantjelesna iskustva nekih poznatih ličnosti na

http://forum.blic.net/viewtopic.php?p=299891#299891


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2005, 19:34 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Haha Vader, dobre stranice ... svaka ima "Shop" & "Bookstore" - to je najvaznije. Vidi se da im nije do materjalnog svijeta , haahhahahahhaaa


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2005, 20:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
hahahahahaha :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2005, 21:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2003, 09:14
Postovi: 2011
Lokacija: underground & under
hehehe :D

_________________
life style, stile without life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Sep 2005, 21:47 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2005, 08:21 
che.guevara je napisao:
Šta je Fritz, malo pre objašnjavaš dženiti kako kružiš oko mjeseca ko supermen a sad ne možeš ni kitu da otreseš?




=D> :salute: :hello1: :laughing3:

Crko sam od smjeha.... :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2005, 12:14 
http://www.mach1audio.com/cgi-local/store/commerce.cgi?product=astral_projection

Vidite vi cijene.....pa ako volko kosta astralna projekcija shta da kazem.

Jebo to...ja cu radije na jednu ladnu.. :drinking:


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2005, 01:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Imam ja sasvim dovoljno literature
Ne stigoh je nikad svu procitati, tako je to kad si zauzet

Iskopao sam knjigu na engleskom "techniques of astral projection" od R.Crookal-a, ali lik uopste ne obradjuje tehnike, vec uglavnom samo iznosi dokaze za AP, tako da je naslov knjige upitan.
Nadjoh i jos neku podebelu, al je isto na engleskom pa me mrzi chitati...jedva sam izasao na kraj sa onom prvom :-?

A od domacih autora je jako dobar Z.M.Slavinski :P

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2005, 08:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2005, 19:58
Postovi: 217
Lokacija: Banja Luka
Pa slavinski je bio jedan od zacetnika okultnog u bivsoj jugi...
Jako dobar autor knjiga i mnogo tehnika. Svojih naravno.

_________________
I u Svetlosti i u Tami Ja Jesam. Ja sam Mracan kao Ambis u koji se moras spustiti, da bi pronasao Ono za cim tragas. U praznini Nistavila Ja postojim.
USUDI SA DA ZNAS - NEMA SVETLOSTI BEZ TAME


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Sep 2005, 14:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Svjedočenje i iskustva jedne osobe



Šta sam doživeo na astralu



Astralna projekcija se najlakše dočarava tako što se setite nekog sna. Ono što ste u njemu doživeli je upravo to. Problem je što ste dok sanjate, rob svojih nagona i žudnji, pa lutate krajnje nekontrolisano. Za svesnu projekciju i kasnije prisećanje, potrebno je mnogo, mnogo životne snage. Retki su oni koji poseduju ovu sposobnost, osim ako nisu prirodno predisponirani. Pored bolesti, fizičkog umora i prežderavanja mesom, razlozi gubitka energije potrebne za ulazak u astral su i odbrana psihičkog integriteta, svojih stavova, nametanje tuđe volje, seks i druge aktivnosti koje iscrpljuju (govorim o svom iskustvu).
Postoje mnoge tehnike za sticanje snage opisane u literaturi, koje su vrlo uspešne ali ovo je bitno - ako ste loše raspoloženi bolje ih nemojte raditi jer tada tražite nevolju.
Prvo iskustvo: iz sna me probudila strahovita buka i leteo sam tunelom... Klasičan opis početka smrti - iako sam bio jako mlad, zdrav i nisam imao nikakav udes ili srčani udar. Ali mi je jedna osoba tada saopštila nešto što mi je izmenilo život.
Odmah sam nabavio knjige i krenuo da vežbam. Strah je bio najveća prepreka, jer kada poletite iz svog čela velikom brzinom napred u nepoznato, tada ćete saznati šta je to strah.
Dugo nisam smeo da produžim to stanje i vidim šta će se desiti, sve dok se nisam ohrabrio alkoholom. Ovde napominjem da alkohol izaziva obrtanje polariteta struje i pretvara muškarca u ženu i obrnuto, pa se često koristi u ritualnoj magiji.
Iako sam dugo leteo, uspeo sam da se odignem samo metar od kreveta. Jedva sam prepoznao svoju sobu. Vrata, prozori i zidovi su bili na pogrešnim stranama. To je drugi problem koji se javlja. Vidite sve odjednom, sa svih strana i ne znate šta je ispred a šta iza, percepcija na koju smo navikli tamo ne važi i kad se vratite, pomislite da vam nedostaje bar jedno oko. Postoji i problem sa kretanjem, ali to se brzo nauči. Ovo je već opisano u literaturi, pa sam znao kako da se pokrenem a imao sam i pomoć.
Astralni svet je svet ispunjenja želja i sve ono za šta smo inače uskraćeni imamo u izobilju i stvarnosti. Novac, zlato i druge dragocenosti nemaju nikakvu svrhu pa sam počeo naivno da ih prezirem, što mi se kasnije žestoko osvetilo.
Preterivanje je prva opasnost. Živim dva paralelna i podjednako stvarna života, ali ne znam koji je pravi. Ono što nemam ovde imam tamo - pa da li ja to stvarno imam i da li mi to uopšte treba? Svi odbrambeni mehanizini ličnosti se odmah i u potpunosti ispoljavaju, jer imaju sasvim konkretnu realizaciju te polako tonete u bolest, iako ste prividno srećni. Postao sam ravnodušan prema svemu i počeo da prezirem ljude upoznajući njihovu stvarnu prirodu. Saznavao sam da je sve čemu ljudi teže čitavog života, zapravo gomila budalaština. U to nikoga nisam uspeo da ubedim - naprotiv. A želeo sam da postanem Učitelj. Ego je dostigao dimenzije pravog džina.
Ono što hoću da kažem jeste da ljudi žive svoje živote naopako: traže gomilu stvari koje će ih usrećiti smatrajući da su time ostvareni, umesto da prvo spoznaju svoju suštinu i da onda traže ono što je potrebno, a toga je jako malo. Većina nas je promašila čak i profesiju.
Nepoznavanje ljudske prirode i odnosa izaziva većinu naših nevolja.
Kada jednom doživite projekciju, stičete moć da čitate ljude jednim pogledom. Veoma često znam i njihove misli. Istina je uglavnom bolna ali je, takođe, i veoma korisna.
Najveća opasnost je u tome što vas fizički svet posmatra kao strano telo i trudi se da vas eliminiše. Ko god se bavi bilo kakvom vrstom duhovnosti, rizikuje da ostane sam i da nema porodicu. Ovo pod uslovom da se ponašate kao svetac, u suprotnom kazne su strahovite, karma je sada ubrzana.
Svaki hod po astralu mora biti praćen izrazito fizičkim aktivnostima kako bi se očuvala ravnoteža. Ko lebdi između - igra se životom, telom ili razumom. Jer projekcija je zaista najlepše iskustvo koje se može doživeti. Problemi se javljaju posle.
U Astralu možete saznati i buduće događaje ali nikad po datumu već uvek vezano - kad bude ono, tad će biti ovo. To ume strašno da nervira pa brzo odustanete. Ovde moram da napomenem da je budućnost uglavnom crna, pa iako se u to svakodnevno uveravamo nada mora da postoji. Ali da nije tako šta bi uopšte naučili?
Takođe, budućnost se može lako izmeniti.
Priče o čudovištima, ljuskama i sličnom, proizvod su nečijih strahova i lošeg karaktera pa se takvima i dešavaju. Objektivno, postoje stvari koje treba izbegavati ali vas one ne diraju dok to sami ne zatražite. Evo mog primera:
Pre dva meseca, hteo sam da saznam kakva je sudbina Srbije i naleteo sam na astralu na izvesnog tipa, a da nisam pokazao znak LUX koji nas štiti u sumnjivim situacijama. Čuo sam i ranije da je prisustvo adepta neizdržljivo ali ovo je bilo zaista grozno. Dok sam ga pratio, video sam kako moja snaga otiče ka njemu i znao sam da ću je teško povratiti. Znam da uzima energiju da bi je koristio za dobra dela i bio sam dobrovoljni davalac hteo - ne hteo. Ovo izgleda čudno jer energije ima koliko hoćete, na svakom koraku, ali znam zašto to radi pa mu ne zameram. "Put do pakla popločan je dobrim namerama". Od tada ne mogu da se dovoljno odmorim i naspavam, a projekcije su veoma retke.
Posebno me nervira što, kad treba da otvorim neka vrata, nisam siguran šta je iza njih pa makar to bila i vrata moje sobe. I eto vam nervnog rastrojstva. Još gore je što se ponekad sitni predmeti pokreću kad sam u njihovoj blizini, pa je posle teško objasniti zapanjenim ljudima šta se dogodilo. Ali ne dozvoljavam da se to poveže sa mojim prisustvom. Prosto je neverovatno kako ljudi svašta progutaju i kako lako sebe ubede da ih rođene oči varaju. Naravno, ako želim da se predmet pokrene, to se neće dogoditi.
Ovo nije vezano za opisani događaj, već za prizivanje novca starom tehnikom turbine (tj. centripetalne sile) koja je bila previše uspešna. Za slične nevolje odmah znate i lek, ali lečenje je nažalost dugotrajno.
Naveo sam sve opasnosti koje čekaju astralnog putnika, za koje ja znam. Pored ovih primera ima puno lepih, korisnih i zabavnih stvari. Javljaju se spontano, iako to niste tražili, i mnoge sitne sposobnosti koje ranije niste imali ili su bile prikrivene. Uglavnom su jako zabavne i veoma, veoma korisne, ali morate ih kriti da vas ljudi ne bi izbegavali. One se stiču i ako samo vežbate projekciju, a zahtevaju visoku moralnost.
Ako neko želi da proba, evo najefikasnije tehnike za projektovanje a ujedno i najjednostavnije, i pravo je čudo da je totalno nepoznata. Potrebno je samo dosta relaksacije, pa onda zamišljajte kako se penjete uz dugačko uže u potpunom mraku (nikakve slike). To je sve.
Vežbate dok ne steknete dovoljno snage. To ide vrlo brzo i onda se desi iznenada. Neverovatno je efikasna metoda, ali (to prokleto ali) fenomeni koji se javljaju u telu su neizdržljivi za početnika i osete se već u samom početku vežbanja, iako su istovremeno i znak da ste veoma blizu. Nema tu baš nikakvih opasnosti, jedino što može da se desi kad izađete iz tela je da i dalje ostanete u mraku, ali i ne mora. Meni se desilo samo jednom.
I najvažnije, nikome ne pričajte čime se bavite!
Evo ja upravo to radim, ali anonimno. Pozdrav svima.

Zoran iz Zemuna


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Sep 2005, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2002, 20:27
Postovi: 2244
Снови су начин на који демони најлакше подваљују човечијем уму оно што им је воља. Јер, у току сна, човек нема контролу над својим помислима. Монаси који се у свом животу боре за чистоту мисли, избегавају спавање као стање у коме су најрањивији. Поједини спавају само ЈЕДАН сат дневно, управо из поменутих разлога. :roll:

_________________
Маран Ата


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Sep 2005, 16:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2004, 00:25
Postovi: 2875
Lokacija: Klinika za privikavanje na alkohol
Maran Ata je napisao:
Снови су начин на који демони најлакше подваљују човечијем уму оно што им је воља. Јер, у току сна, човек нема контролу над својим помислима. Монаси који се у свом животу боре за чистоту мисли, избегавају спавање као стање у коме су најрањивији. Поједини спавају само ЈЕДАН сат дневно, управо из поменутих разлога. :roll:


Mislim , vjerujem ja u Boga i postujem monaski zivot, ali ja vece gluposti ODAVNO nisam cuo...


A zivote... Ej...


:drinking: :drinking: :drinking:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Sep 2005, 17:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2002, 20:27
Postovi: 2244
Шта је по теби ту "глупо"? :drinking:

_________________
Маран Ата


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Sep 2005, 23:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 02:21
Postovi: 3752
Lokacija: Inward Path
Citiraj:
Strah je bio najveća prepreka, jer kada poletite iz svog čela velikom brzinom napred u nepoznato, tada ćete saznati šta je to strah.


Definitivno istina

Citiraj:
Kada jednom doživite projekciju, stičete moć da čitate ljude jednim pogledom. Veoma često znam i njihove misli. Istina je uglavnom bolna ali je, takođe, i veoma korisna.


I ovo je istina
I ostale stvari, mozda ima nekih pretjerivanja ali sustina se slaze.

_________________
conquering the darkest places


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Okt 2005, 10:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ako nađem još nešto postaviću. Pogledaj po još nekim domaćim forumima, mada se ne sjećam da li sam na nešto slično nailazio. Ovde je Jivan nešto svoje već iznosio.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 336 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 17  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs