banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Avg 2019, 18:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4480 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 224  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:30 
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
old fashion men je napisao:
Po usranoj sirotinji i treba pišati, ma i pišat i srat u isto vrijeme. Evo danas, širom svijeta demonstracije, tučnjava sa policijom, sve to u zemljama gdje radnici imaju sva prava i plate dostojne čovjeka, plate i prava o kojima ova naša stoka mašta i guzice bi dali za ista...
Nači svugdje demonstracije, iskazivanje nezadovoljstva, jedino kod nas fukara onako krezava, neuredna, pocrnjelih faca od duvana... njima sve potaman, ono, sve pet, raspalili roštilje, keslajuse onim krezavim osmjesima, igraju kolo i sve viču iju iju ijuju..., a sutra će negdje među 4 zida da kenjaju kako je život nepravedan i kako rade 7 dana u sedmici za 300 kerma, kako će i 1. maj morat naradit i da nemaju godišnji...
Ma treba ih gazit, ne dat im ni to što im je dato, svejedno pristaju na sve, pa zašto im išta i dati?

E da, umalo da zaboravim, najebem se majke i svoj ovoj ušljivoj bosanskoj sirotinji, svim krezavcima koje poslodavci izramljuju, a oni ipak danas roštiljaju usmrđene ćevape, igraju kolo i viču iju iju ijuju.

znaci propao rostilj i gulio se cips... :D

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:32 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
_зока je napisao:
Dok su radnici po zapadu svoja prava morali krvlju da izbore naši su ih dobili servirana...

Ma nisu oni dobili ništa, dobili su laž i iluziju, a to se najbolje vidi danas kad je "čarolija" nestala.
Prosječan radnik u SFRJ je morao 20 i kusur godina raditi da bi dobio nekakav betonski golubarnik, a oni koji su odlučili da prave kuće nikad ih nisu završili. Dok sa druge strane, onaj ko je 20 i kusur godina radio u DE, napravio je ovde kuću, vikendicu, kupio sinu stan, sredio se u DE, naučio se poslu i otvorio na kraju ovde uspješnu firmu za izradu aluminijske stolarije u kojoj mu za 300 maraka bez prava na godišnji crnči isti taj koji je kao ovde uživao i dobiJo stan nakon 20 godina rada :roll:

I dajte ljudi najebite se nekom majke, nemojte da samo ja...

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:37 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Prosječan radnik u SFRJ je morao 20 i kusur godina raditi da bi dobio nekakav betonski golubarnik, a oni koji su odlučili da prave kuće nikad ih nisu završili.

Nije lijepo da lažeš...evo moji su dobili dva golubarnika i napravili dve kuće....što je više nego što su dobili njihovi roditelji prije rata ili što ćemo dobijati mi i naša djeca nakon ovog zadnjeg rata...

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:42 
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
_зока je napisao:
Dok su radnici po zapadu svoja prava morali krvlju da izbore naši su ih dobili servirana...

Ma nisu oni dobili ništa, dobili su laž i iluziju, a to se najbolje vidi danas kad je "čarolija" nestala.
Prosječan radnik u SFRJ je morao 20 i kusur godina raditi da bi dobio nekakav betonski golubarnik, a oni koji su odlučili da prave kuće nikad ih nisu završili. Dok sa druge strane, onaj ko je 20 i kusur godina radio u DE, napravio je ovde kuću, vikendicu, kupio sinu stan, sredio se u DE, naučio se poslu i otvorio na kraju ovde uspješnu firmu za izradu aluminijske stolarije u kojoj mu za 300 maraka bez prava na godišnji crnči isti taj koji je kao ovde uživao i dobiJo stan nakon 20 godina rada :roll:

Eto prije kazu u ono mracno doba nisi smio biti bogat, mogo si lako zavrsit u zatvoru.

Ofm, Sad mozes bez straha biti bogat, u stavri svako moze biti bogat, samo je do tebe covjece...eto isto ko u Njemackoj.

U stvari ti si lijen.

Boze ocemo opet ove price. :roll: :roll:

Iz govora Perikla poginulim vojnicima.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:51 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Ovako ljudska bića obilježavaju 1. maj

Slika

Slika

A ovako krezuba, nedostojna stoka sitnog zuba obilježava 1. maj

Slika

Slika

Bar da pokupe smeće za sobom, ali stoka nije ni to u stanju. Ponavljam, ništa nije slučajno, tako ni ovaj jad i bijeda, jad i bijeda je produkt svijesti ovih ljudi i ništa više.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:55 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Brale001 je napisao:
Ofm, Sad mozes bez straha biti bogat, u stavri svako moze biti bogat, samo je do tebe covjece...eto isto ko u Njemackoj.

U stvari ti si lijen.

Ti očito ne razumiješ o čemu pišem, a i nov si na forumu pa ti neću zamjeriti nepoznavanje.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:56 
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
I šta ta ljudska bića mogu promjeniti.Ništa.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 21:00 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Uvijek treba da bude protest. Nikad ne treba biti zadovoljan. Naš problem je što ne znamo da protestujemo. Navikli smo da nas tlače i onda nam je parola "Ćuti, može biti i gore". Valjda su ljudi navikli da im je loše pa kad postane gore onda se i ne bune jer za mnogo bolje i ne znaju, a oni koji znaju već su stari da išta urade. A šta ta ljudska bića mogu promijeniti? Možda ništa, a možda i svašta, nekad se iz malog sranja rodi veliki pičvajz. Meni se čini kao da je njima običaj da protestuju iz radničke solidarnosti, a nama da odmaramo i roštiljamo...

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 21:01 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

spijo je napisao:
I šta ta ljudska bića mogu promjeniti.Ništa.

Čuj ništa, pa pitaj u DE nekog smije li ga poslodavac natjerati da radi kad je neradni dan, smije li mu uskratiti minut godišnjeg, ili ga natjerati da potpiše da je promio topli obrok koji nije vidio, smije li ga držati neprijavljenog ili trudnici dati otkaz, smije li samovoljno smanjiti platu mimo ugovora, ili dati otkaz koji nije po zakonu...?

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 21:04 
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Brale001 je napisao:

U stvari ti si lijen.

Ti očito ne razumiješ o čemu pišem, a i nov si na forumu pa ti neću zamjeriti nepoznavanje.

Ofm pokusavam uhvatit nit al trokiram… a i ti nasiroko... al hocu svim silama da razumijem eto trudim se.
Ako dobro pratim kazes za ona vremena, u doba moga djeda, socijalizma, sistem bio smece al populus je bio cool.
Sad je plebis stoka a sistem je superiska .
Jel ti to poenta…. pomozi.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 21:12 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27

Jebem majku reklamama na nekim sajtovima...ono klip prije klipa...jebo ih Ostin Mahoni i MTV Push

Sa korita Ivanova

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 21:47 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
Po usranoj sirotinji i treba pišati, ma i pišat i srat u isto vrijeme. Evo danas, širom svijeta demonstracije, tučnjava sa policijom, sve to u zemljama gdje radnici imaju sva prava i plate dostojne čovjeka, plate i prava o kojima ova naša stoka mašta i guzice bi dali za ista...
Nači svugdje demonstracije, iskazivanje nezadovoljstva, jedino kod nas fukara onako krezava, neuredna, pocrnjelih faca od duvana... njima sve potaman, ono, sve pet, raspalili roštilje, keslajuse onim krezavim osmjesima, igraju kolo i sve viču iju iju ijuju..., a sutra će negdje među 4 zida da kenjaju kako je život nepravedan i kako rade 7 dana u sedmici za 300 kerma, kako će i 1. maj morat naradit i da nemaju godišnji...
Ma treba ih gazit, ne dat im ni to što im je dato, svejedno pristaju na sve, pa zašto im išta i dati?

+1
Некад и ти кажеш неку паметну... :)

Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 22:22 
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Da li samo meni izgleda glupo demonstrirati za vrijeme praznika,kad se ne radi ili to treba raditi radnim danom.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 22:40 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jun 2011, 21:22
За вријеме празника - да. Али не за вријеме "првомајског" празника.

Vladimir RUS je napisao:
Na RTRS-u kazu 8000, a na Nezavisnim hiljade. :D
Dok je bilo uzivo, na RTRS-u i ATV-u nista. Zato ide live kada se otvara hidroelektrana od 42 miliona KM koja uz to zaposljava tj. bice uposleno 40-ak radnika. Milion KM po radnom mjestu.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 23:09 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
E da, da ne zaboravim, najebem se majke i komunistima i naslijeđu koje je ostalo iza njih.

Šakom u glavu. I tačkica. Zašto uopšte pričate u SFRJ? Jedan mračni period u istoriji čije će se posljedice tek vidjeti. I to treba što prije zaboraviti.

Istorija ide dalje, ali najbitnije da jugoslavije i prokletog komunizma više neće biti.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 23:24 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Čuj "tučnjava" :roll:

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 23:35 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Panzer je napisao:
Uvijek treba da bude protest. Nikad ne treba biti zadovoljan. Naš problem je što ne znamo da protestujemo. Navikli smo da nas tlače i onda nam je parola "Ćuti, može biti i gore". Valjda su ljudi navikli da im je loše pa kad postane gore onda se i ne bune jer za mnogo bolje i ne znaju, a oni koji znaju već su stari da išta urade. A šta ta ljudska bića mogu promijeniti? Možda ništa, a možda i svašta, nekad se iz malog sranja rodi veliki pičvajz. Meni se čini kao da je njima običaj da protestuju iz radničke solidarnosti, a nama da odmaramo i roštiljamo...

X

Ovde je narod navikao da cuti i trpi dok ne dogori do noktiju, kad dodje ono da bukvalno vise nema nazad. Onda nastane sranje, pa opet sve isto... I tako vec dugi niz godina.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 23:55 
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 22:20
Naziv teme je :roll: , ali je možda razgovor o boljkama našeg društa prvi korak do glasnog i jasnog iskazivanja nezadovoljstva trenutnim stanjem.

E sad, Daniele zašto se ti nalaziš pozvan da komentarišeš stanje u SFRJ koju nisi osjetio, u kojoj nisi živio ni jedan dan u životu? Razumijem da postoje ljudi (porodice) koje nisu dobro prošle u bivšem režimu, koje na kraju Drugog svjetskog rata nisu bile na strani pobjednika, koje su htjele ili morale da emigriraju, ali ne razumijem stav dječaka koji dobije rogove čim se pomene socijalizam, komunizam, Jugoslavija, Tito itd.

Ti, koji si rođen u Švedskoj (neću da ulazim u to da li je to istina ili ne) bi trebao da znaš da živiš u socijalnoj državi koja predstavlja ideal uređenosti jedne pravne države. Ti živiš u sistemu koji je mnogo bliži nazovi komunizmu bivše nam zemlje nego zbrka od sistema u kojoj mi živimo danas. Možeš li se složiti?

Spoiler:
Zaista ne bih ovo komentarisala da nisam primjetila da na svakoj temi na kojoj se pomene T od Tita ili J od Jugoslavije ti iznosiš čvrsto formiran stav o "nevaljalosti" države u kojoj je većina živjela pristojno, dok je to danas slučaj ... pa znamo za koga.

Vrh

PostPoslato: 02 Maj 2013, 00:22 
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Ehh, jbt prodje i taj Prvi Maj, eto ko pravi forumski junos ja pomislih sad ce ga neko zavuc onako zesce spicokom il bar jedan vole spola koljena nako po sred jaja dubinski ovoj vrhuski, oligarhiji sto cijedi raju, drila hipofizu i namice sivilo svaki dan.

Kad jest ono sema broj 5. opet lupaj sirotinju po jajima,ismijavaj i zalivaj iz zeludca one dole. :roll:
Valjda se tako olaksamo pa nam bude bolje.

Vrh

PostPoslato: 02 Maj 2013, 00:23 
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2012, 22:52
Ja bi da se najebem majke prvo sam sebi jer radim za 10 debila koji su se zaposlili preko stele i drkaju kurac po cjeli dan.
Onda bih da se najebem mame svim "radnicima" koji se samo tako vode, a u stvari ne rade nista po cjeli dan (nije mi jasno kako im ne dosadi). Da su bilo gdje na svjetu sem u ovoj kretenskoj drzavi odavno bi umrli od gladi. Jebem mater i njihovim pretcima koji su im taj jebeni komunisticki, neradnicki gen prenjeli tako vjerno.
Ovim oblovinama bizmismenima skidam kapu (jebem i njima mater i to puno i ruzno) i zelim im da se sto vise najebu majki svim nesretnik radnicima dok im oci ne iskoce jer kretene i treba jebati.
Jebem mater i ovim idiotima sto po cjeli dan prde po kafama i samo kukaju.
Jebem mater i ovim nekuturnim cobanima sto ne daju zmigavce kad skrecu, ne propustaju pjesake, parkiraju se na mjesta za invalide (njima se posebno puno najebem majke) i slusaju glasno seljacku muziku iz jebenih golfova.

Izvinjavam se ako sam nekog zaboravio da pomenem.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4480 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]