banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Avg 2019, 11:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4475 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 224  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Maj 2013, 18:54 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Po usranoj sirotinji i treba pišati, ma i pišat i srat u isto vrijeme. Evo danas, širom svijeta demonstracije, tučnjava sa policijom, sve to u zemljama gdje radnici imaju sva prava i plate dostojne čovjeka, plate i prava o kojima ova naša stoka mašta i guzice bi dali za ista...
Nači svugdje demonstracije, iskazivanje nezadovoljstva, jedino kod nas fukara onako krezava, neuredna, pocrnjelih faca od duvana... njima sve potaman, ono, sve pet, raspalili roštilje, keslajuse onim krezavim osmjesima, igraju kolo i sve viču iju iju ijuju..., a sutra će negdje među 4 zida da kenjaju kako je život nepravedan i kako rade 7 dana u sedmici za 300 kerma, kako će i 1. maj morat naradit i da nemaju godišnji...
Ma treba ih gazit, ne dat im ni to što im je dato, svejedno pristaju na sve, pa zašto im išta i dati?

E da, umalo da zaboravim, najebem se majke i svoj ovoj ušljivoj bosanskoj sirotinji, svim krezavcima koje poslodavci izramljuju, a oni ipak danas roštiljaju usmrđene ćevape, igraju kolo i viču iju iju ijuju.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:16 
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
:lol:

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:18 
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Nakon ovog posta sjetih se ovog genijalnog videa.Kao da ga je OFM miksao

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:21 
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2011, 20:10
Pogodio si u srz.
Jebo me svak, ako bi 60% danasnje omladine znalo uopste sta predstavlja Prvi maj. Njima je bitno da se naroljaju i da naprave nered, a sve ostalo nije vazno.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:30 
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
old fashion men je napisao:
Po usranoj sirotinji i treba pišati, ma i pišat i srat u isto vrijeme. Evo danas, širom svijeta demonstracije, tučnjava sa policijom, sve to u zemljama gdje radnici imaju sva prava i plate dostojne čovjeka, plate i prava o kojima ova naša stoka mašta i guzice bi dali za ista...
Nači svugdje demonstracije, iskazivanje nezadovoljstva, jedino kod nas fukara onako krezava, neuredna, pocrnjelih faca od duvana... njima sve potaman, ono, sve pet, raspalili roštilje, keslajuse onim krezavim osmjesima, igraju kolo i sve viču iju iju ijuju..., a sutra će negdje među 4 zida da kenjaju kako je život nepravedan i kako rade 7 dana u sedmici za 300 kerma, kako će i 1. maj morat naradit i da nemaju godišnji...
Ma treba ih gazit, ne dat im ni to što im je dato, svejedno pristaju na sve, pa zašto im išta i dati?

E da, umalo da zaboravim, najebem se majke i svoj ovoj ušljivoj bosanskoj sirotinji, svim krezavcima koje poslodavci izramljuju, a oni ipak danas roštiljaju usmrđene ćevape, igraju kolo i viču iju iju ijuju.

Zvuci nevjerovatno , ali ja se sa Ofmarom, starom ragom, ovaj put slazem od A do Z .

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:42 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Pa ne znam ni ko bi uzeo one jastučiće od kesica čipsa. Naduvana kesa, protreseš a unutra skoro pa ništa.
Uzmeš teretnu kesu čipsa i udri jedi dok ne počne na uši izlaziti.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:49 
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Mislim da kenjate pretjerano.
Pametan narod je shvatio da se protestima i demonstracijama ne može ništa postići.Došao je prvi maj a kako naš narod drži do tradicije,nešto se i okrenulo na roštilju,malo se zapjevalo,proveselilo.Koji k...c više mi sa ovih prostora trebamo da mjenjamo svijet i da prolijevamo krv.Ko im jebe mater,kako tema kaže,neka se glože i protestuju,samo neka nas zaobiđu.Jesti ćemo paštetu i luk ali nećemo više da protestujemo.Ko to hoće ,niko mu ne brani ali pusti ostale da pjevaju i igraju.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:52 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Nisu u pravu....protesti su jedino što je ostalo. Jedini način da se nešto promijeni je revolucija. I biće revolucija. I biće krvi do koljena.....

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:55 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2011, 19:22
Zoka, o kojoj državi pričaš?

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 19:57 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

O ovoj šupku kosmosa od države....

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:08 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

spijo je napisao:
Pametan narod je shvatio da se protestima i demonstracijama ne može ništa postići.

Ma ja pametan narod živi ovako kako živi, dok glupe švabe, šveđani i ostali, ne kontaju ništa.
Pa čovječe sve što su drugi postigli, postigli su krvlju, borbom i protestima.
Pa ovi isti krezavci što su danas pijani i upišani igrali kolo i roštiljali, ta ista stoka se upravo danas popišala po grobu radnika iz Čikaga u čiju slavu ti krezavci kao nešto slave.
Ovi su se ginući izborili za radnička prava, osmosatno radno vrijeme, godišnji odmor, pravo na bolovanje, dječiji doplatak, trudničko, ali ova naša stoka je sve to pogazila, pristajući na sve i ne buneći se, dok su ovi iz Čikaga prije 100 godina krv prolili, ova fukara koja nema nikakva prava (da ne govorim o 50% nezaposlenih) piša na sve to.
Zašto ih uopće smatrati dostojnima bilo kakvih prava, oni ne zaslužuju ništa, zaslužuju i manje od ovoga što sad imaju i iskreno sam presrećan kad vidim njihov fukarluk i bijedu, nadam se da će ih još više gaziti i izrabljivati, jer nisu dostojni ničeg boljeg.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:10 
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Lijepo je rekao pokojni Stipe Šuvar ( ma šta neko o njemu mislio), za nacionalistički indoktriniranim radnicima ne vrijedi žaliti. Dakle, sami ste birali, sad plivajte u govnima, uzmite lonac , u njega gurnite sve zastave i grbove , polijte vodom, posolite, skuvajte i žderite, mučki žderite i gutajte dok vam na šupak ne izađu, makar u obliku krvavih hemeroida.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:12 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

OFM komunjara...

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:13 
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
_зока je napisao:
O ovoj šupku kosmosa od države....

Nema BiH nikakve veze sa kosmosom, pa ni kao supak istog :)

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:14 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Jesi siguran? Ako treba osnovaće ovi naši i agenciju za istraživanje kosmosa samo da bi uhljebili rođake i strančke kolege.....

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:17 
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
ofm..poceo si malo lutati,ili mi se samo cini ..ovo vecerasnje pisanje ti se ne uklapa sa stalnim pljuvanjem po mracnom vremenu socijalizma..

tad bilo 5 radnika na jednog penzionera,a juce citamo da po prvi put vise penzionera nego radnika..

tad je najveci problem bio kako najpravednije raspodjeliti ogroman visak para u penzionom fondu i kome od tih para izgraditi vise skola,vrtica...

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:21 
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

dr. Jovo Ubiparip je napisao:
Lijepo je rekao pokojni Stipe Šuvar ( ma šta neko o njemu mislio), za nacionalistički indoktriniranim radnicima ne vrijedi žaliti. Dakle, sami ste birali, sad plivajte u govnima, uzmite lonac , u njega gurnite sve zastave i grbove , polijte vodom, posolite, skuvajte i žderite, mučki žderite i gutajte dok vam na šupak ne izađu, makar u obliku krvavih hemeroida.

Ma ludilo brate :lol:
Danas u Srbiji ikonografija iz SFRJ,zastave, petokrake,crvene marame.
U Sarajevu razvučene zastave SR BIH.I još kažu da su ža sva zla krivi vjerski poglavari koji su devedesetih tvrdili da je njihova vjera čistija. :roll:

Poslednji put menjao Čiča iz Rogače dana 01 Maj 2013, 20:22, izmenjena samo jedanput

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:21 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

_зока je napisao:
OFM komunjara...

Zoka nisam komunjara, samo nisam slijep.
Inače ova svijest ljudi upravo potiče iz komunističke uspavanke i hipnoze iz koje se krezuba stoka još nije probudila, što je najgore uspavljuju i hipnotišu mlade generacije. Danas na TV, tako neki krezubi fosilac iz onog sistema se hvali kako oni podučavaju mlade što je 1. maj i kako se isti slavi, kao dok roštiljaju, igraju koli i viču iju iju ijuju, da kao trebaju i bacati kamena s ramena, povlačiti konopac, a nije loše ni da zaigraju klisa... msm, pa jebem te živote i jebem takvu mladež, pa pogledajte Rim, berlin, Atinu, Istambul, Madrid, London... :roll:

E da, da ne zaboravim, najebem se majke i komunistima i naslijeđu koje je ostalo iza njih.

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:25 
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

old fashion men je napisao:
_зока je napisao:
OFM komunjara...

Zoka nisam komunjara, samo nisam slijep.
Inače ova svijest ljudi upravo potiče iz komunističke uspavanke i hipnoze iz koje se krezuba stoka još nije probudila, .

U pravu si. Ovo je krivica komunističkog sistema koji je radnicima u krilo bacio radnička prava nakon drugog svjetskog rata. Dok su radnici po zapadu svoja prava morali krvlju da izbore naši su ih dobili servirana...

Vrh

PostPoslato: 01 Maj 2013, 20:27 
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Treba malo citat izmedju redova. :-?
Ovo o sirotinji sto pisu pojedinci.Vole oni taj napaceni siroti krezavi narod vole, osjeti se to da su im bliski i svoji.

Vidi se znaju ih u dusu do boce su pronikli u taj mentalitet ko da su iznjega i sami iznjedrili. :lol:

Ma jednim okom u trenu sagledaju,pronadju i otkriju sve ma bas sve, ko ovan predvodnik kad na stado baci pogled ostri. :lol:
Taj izliv jada,stenjanja i bijesa je zbog suosjecanja,zalosti i brige i "ZA" a ne protiv sirotinje. :wink: :wink:
Treba to gledat. :)

Iz govora Perikla poginulim vojnicima.

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4475 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 224  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]