banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Mar 2024, 06:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 218 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 28 Avg 2012, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
BMary je napisao:
Ma da, i ja sam odustala od njih upravo zbog pojedinih jako loših usluga. Uglavnom komentar im je da oni ne mogu na to uticati i da mi kao kupci/korisnici moramo zatjevati ful tretman kao i kada plaćamo ful cijenu. Taman posla da prigovaram.
U stvari, po nekoj logici to bi trebala biti prolazna karta ali oni to izgleda ne shvataju. Da npr. zubar ili kozmetičarka odradi plaćenu uslugu kako treba ja bih opet došla, ovako jedva čekajući da me ispuste iz ruku definitivno gube mušteriju a dobijaju -goodwill.

pa da,ja uvijek uz taj kupon ,potrosim jos koju markicu u salonu,barem cu obrve srediti,ili npr ako sam radila manikir bar cu nokte na nogama namazati istim lakom...
a ovako vise im nikad necu krociti u salon i naravno da cu glasno i jasno negodovati...

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 28 Avg 2012, 22:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Ja kad radim ponudu sa nekim, potpisujemo ugovor u kome je jasno navedeno da korisnik kupona ne smije biti ostecen i da se prema njemu mora odnositi kao i prema drugim korisnicima. Na to se uvijek obrati posebna paznja a sad sto ovi iz salona ne kapiraju da rade sebi na stetu i da im se niko nece vratiti to je druga stvar... Inace vlasnik ludog popusta, ako sazna za takve stvari odbija dalju saradnju sa takvim ljudima, bar koliko sam vidio do sad... A koji salon konkretno je u pitanju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 28 Avg 2012, 23:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Nevena i Acapulko ili kako se vec pise,ajd za ovaj drugi,nisam do sada ni isla,ali bolje ni sad da nisam,otici cu na ispravku jer sama ne mogu popraviti ovo sto je napravila,ali isto tako to mi je dodatni trosak benzina i gubljenje vremena,sto je najgore to je vlasnica/sefica,sta li vec ali definitivno se vise nikad necu tamo vratiti, a da sam zadovoljna radom,otisla bih ponovo,
ne znam u cemu je fora,ili prodaju previse kupona pa im je guzva ili su malo naplatili pa otaljaju tek tako.. ne znam ali je bas grozan osjecaj

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 29 Avg 2012, 08:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
oki, prijavicu ja to... Vidjecemo sta ce biti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 29 Avg 2012, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
Siki, ziv bio, ko vam pise ove debilne tekstove :lol: :lol: :lol: :lol:

Lice ne može da priča, ali to je znak za uzbunu. Generalka poslije jahanja morskih talasa bi "sjela kao kec na deset" :)

http://www.ludipopust.com/ponude/443/19 ... D34IaD47fk
jel samo meni pada na pamet sve osim tretmana za lice?! :lol: :lol: :lol:


Nego...ja sam do sada 2 puta kupovala preko Ludog popusta i zadovoljna sam.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 29 Avg 2012, 15:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Rekao sam im da smanje sa rakijom.... :(


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 29 Avg 2012, 15:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 36383
Meni nista ne pada na pamet. Ovo je stvarno besmislica :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 29 Avg 2012, 15:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
"Generalka posle jahanja" :lol: :lol: Jesam pogan :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 29 Avg 2012, 23:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1517
Popratni tekstovi! :lol:

Macko, hoce li biti skoro ponuda za neku teretanu?

_________________
Zaradite iznoseći svoje mišljenje! ;)
JaZnam online panel za popunjavanje anketa.
Registrujte se ovde


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 30 Avg 2012, 22:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Cula sam zalbe u par navrata za otaljavanje posla musterijama preko ludog popusta, ali ja licno nisam imala problema do sada. Uglavnom se ljudi zale na kozmeticke i frizerske salone. Neki dan sam bila na manikiru i mislila sam da cu kozemticarku morati moliti da me pusti kuci samo da prespavam i da se odmah ujutru vratim na nastavak koliko je detaljna bila :).

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 30 Avg 2012, 23:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
A.J.V.A.R. je napisao:
Cula sam zalbe u par navrata za otaljavanje posla musterijama preko ludog popusta, ali ja licno nisam imala problema do sada. Uglavnom se ljudi zale na kozmeticke i frizerske salone. Neki dan sam bila na manikiru i mislila sam da cu kozemticarku morati moliti da me pusti kuci samo da prespavam i da se odmah ujutru vratim na nastavak koliko je detaljna bila :).

blago tebi,ja sam ocigledno totalni baksuz,a danas je malo falilo da ubijem onu poluretardiranu kokosku u akapulku,toliko o "trajnom" laku koji je jos strucnije uradjen da je vec za dva dana doobro ispucao i odlijepio se sa dva nokta,a nisu se potrudile da ispostuju cak ni vrijeme za reklamaciju,2 dana unaprijed zakazano,zaista sam bijesna,uzas koliko su drske,bezobrazne nekulturne i neprofesionalne,a vjerovatno nisam jedina koja nije zadovoljna uslugama ali vjerovatno je neke zene i sramota reagovati :-?

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 07:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Taj akapulko je bio u vise navrata za vise stvari koliko se sjecam, srecom nisam uzimala :(. Ja sam bila u diversisu, obican manikir i masaza ruku i zadovoljna sam. I kao sto si ti spomenula, posto sam bila zadovoljna, zakazala i sisanje i korekciju obrva kod njih regularno i opet zadovoljna ja ali zadovoljni i oni :D.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 08:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Pričate o Akapulku a ja ne vjerujem. Ja samo tamo mjesecima radila nokte. Radila mi djevojka jedna, zove se Jelena. Jako prijatna i kulturna i dobro radi svoj posao. Sa ostalim curama nisam imala previše kontakta ali koliko uspjedoh vidjeti, sve su dobre, uvijek vesele i pričljive.
Nisam koristila kupone sa Ludog popusta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 08:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Apr 2012, 12:52
Postovi: 1411
Nisam bila u Akapulku ali sam imala kupon u kozmetickom salonu Kika. Djevojka koja mi je radila nadogradnju bila je jako gruba ali meni se vise cini da to ima veze sa njenom licnoscu a ne sa kuponom. Osim toga, bila sam prilicno nezadovoljna kvalitetom usluge jer mi je lak na nogama spao bukvalno dok sam dosla do kuce, na rukama gel ispucao vrlo brzo dok na opstu ljubaznost nemam primjedbi, sve je bilo ok.

_________________
Everything I touched was golden
Everything I loved got broken...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 13:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
ovo je vec za pdf humor :lol: :lol: :lol:

Dilema postoji, ali to zaista jeste Vi. Nesanica, briga, nervoza... Opasan trio se udružio i tukao Vas olovnim maljem ispod očiju i nabio ogromne "fele"... :(

http://www.ludipopust.com/ponude/405/16 ... ECx06DvKqY

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 14:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
mrkvica je napisao:
Pričate o Akapulku a ja ne vjerujem. Ja samo tamo mjesecima radila nokte. Radila mi djevojka jedna, zove se Jelena. Jako prijatna i kulturna i dobro radi svoj posao. Sa ostalim curama nisam imala previše kontakta ali koliko uspjedoh vidjeti, sve su dobre, uvijek vesele i pričljive.
Nisam koristila kupone sa Ludog popusta

meni je trajni lak radila sefica,koji se polomio nakon 2 dana a da ne spominjem sve one mrve ispod i kako je namazan.n znam koliko si vidjela u onom mraku,a nokte na nogama je radila neka crna ko da je umrla prije 3 dana a niko joj nije javio,uglavnom bas bas su fuj nekulturne i ocajno rade,sad da li je to do kupona ili su inace takve ne znam...eto i mama je juce bila u onom donna perfecta za pedikir,koji je solidno uradjen ,usput je nalakirala i nokte na rukama,jutros lak i na nogama i na rukama sav iskrzan :-? nalakiras kuci noke na nogama i traje lak 7 dana pa makar bio i onaj kineski od 1,5km

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 19:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ima li neki maler u ovom svetu da se tebi nije desio :?
:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 31 Avg 2012, 19:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Znam, vidjela sam. Ne znam, stvarno. Možda je do kupona, možda se to njima jednostavno ne da. Mada nema smisla. Jbt, pa treba mušterije nekako i zadržati. A ta gazdarica im je užas, to znam iz priča. Koliko sam sati provela tamo kod njih, naslušala sam se svega.
Meni su jednom radile gel na prirodne nokte, gel se digao odmah isti dan. Bez problema su mi opet uradile, izvinule se. Nisam imala sa njima loših iskustava.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Ludi popust
PostPoslato: 13 Sep 2012, 23:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Evo jedna fina ponudica na Ludom Popustu, pocetni kurs Engleskog za samo 135km. :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 218 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs