banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 12:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 01:21 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 17 Avg 2009, 07:33
Postovi: 1098
Prije par dana drži predavanje u Apifu o sporosti administracije


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 07:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Megi je napisao:
nedostupan cijeli dan... .

pa kad je u vodovodu, istjeruje pravdu
blaf77 je napisao:
Ja bih platio nekom da mi otkrije njegovu dijagnozu.

po svemu pročitanom, mislim da je u pitanju više šifri

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Poslednji put menjao Alkibijad Dajguz V dana 22 Dec 2016, 07:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 07:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
:lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
nepokoreni je napisao:
Ubjedljiv je i rječit i dosta se razumije u mnoge stvari, da me je zavrnuo prikovao bi ga za invalidska kolica doživotno!

nepokoreni je napisao:
Njega ne bi bilo loše zatvoriti u mračan podrum zavezanog jedno pet dana, možda bi ga to otrijeznilo i rehabilitovalo.


Slika

BSE je napisao:

mozda mu fali daska, ali ne i citava stolarija :lol:

Slika

Megi je napisao:
Vidim oglas... Traze se radnici za rad u prodavnici kućne hemije. Avgust mjesec. Odem na razgovor... Izvadim sve moguce nalaze, doduse sve je on platio. Prica ide bavi se industrijskom hemijom. Lista sa papiricem za nalaze sto je napisao između ostalog piše i labAratorija, a čovjek hemicar. Sumnjivo od tada. Cekam svaki put novi izgovor. Neki dan smo ko fol napunili nesto u radnji sa tom hemijom, robe koliko ima kod mene kući. Danas trebali početi, nedostupan cijeli dan... Hajd nisam se potrosila, samo sam izgubila vrijeme i skinuo me sa biroa jer smo mi CAK i ugovor potpisali. Zao mi je i sramota me je, al ja sam jedna velika budala. Tek neki dan saznam za forum i njega. Prijavicu ga policiji sutra, tim njegovim prevarama neko mora stati u kraj.

da si ranije čitala forum...
ivory je napisao:
Samo da vam javim da je opet aktivan po BL. Ima prodavnice sa kucnom hemijom i to bas mu dobro ide, ima vec 8 prodavnica i 16 radnica. I siri se... :)

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 11:41 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Kome smeta jak PAPLA??

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 19:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Pa žena je u pravu, naravno da ga konačno neko mora prijaviti!
Megi, podrška 100%


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 19:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Dec 2016, 21:01
Postovi: 0
Nije toliko ni zbog sebe, koliko zbog sledecih naivnih djevojaka poput mene koje ce tek prevariti. Sve što sam ja izgubila je vrijeme i bila u iščekivanju. Toj budali neko mora stati u kraj. Nije mi uopste jasno kako takva persona uopste slobodno seta gradom. Njemu je mjesto il na psihijatriji ili u policijskoj stanici. Eto u kakvoj državi mi živimo. Ne znam samo zbog čega to radi i kakva je to bolest u pitanju. Ali više to raditi neće. Sutra ujutro idem u policijsku stanicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 19:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Misliš da si prva koja je to uradila? Baš me zanima šta će ti policija reći. Mirišem još jedno razočarenje.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 20:00 
ma oke sve to, ali kada nekoj sirotinji kaze da treba neke papire i ona recimo posudi novac da bi digla papire zbog ludjaka koji je na kraju ispali...

nisam siguran, ali mislim da mu ni policija nista nece moci, mislim da on tehnicki nije nikakav zakon prekrsio...nema nista potpisano na papiru ili slicno...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 20:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3623
Lokacija: Roma
Nemojte ženu obeshrabrivati, uvijek treba reagovati, onda si barem uradio sve što je u tvojoj moći, a vidjećemo kakav će biti ishod.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 20:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 7803
Lokacija: Mejdan
Meni nešto nije jasno. Papla je uradio gotovo istu stvar u Prnjavoru i Laktašima. Bila frka na birou u Prnjavoru jer je biro objavio oglas. I umjseto da biroi razmijene podatke oni odjavljuju sa evidencije one koje Papla "zapošljava". Kao da je Prnjavor Amerika, Laktaši Azija pa da ne razmijene podatke. Neko u BL dođe da se odjavi, oni prvo pitaju "jel' Papla poslodavac?" Ako je odgovor "jest' " ne odjave nezaposlenog. Čas posla :D

Evo jedan stariji tekst. Od prije par godina.
Citiraj:
Oglas o prijemu „12 devojaka, starosti do 35 godina, u maloprodajama u Prnjavoru, koje žele da budu deo uspešnog tima koji trenutno broji 125 zaposlenih u preduzeću „Tviti“ sa sedištem u Laktašima“, osvanuo je na oglasnoj tabli prnjavorskog Biroa za nezaposlene. Mada u rukopisu, dobio je „zeleno svetlo“ kad je Pavlović objasnio da je sa akcijom prijema radnika upoznata i direktorka SŠC u Prnjavoru.

- Zatražio je od nas da mu preporučimo primerne učenice koje su završile školu, za rad u njegovim buticima. Čak smo ga zamolili da ima u vidu i nezaposlene supruge naših profesora i rodbine. To je bio moj jedini kontakt sa tim čovekom - iznenađana je direktorka škole Suzana Švraka.

U Birou su oglas skinuli tek kad su od kolega iz Laktaša saznali da je navodni biznismen prevario oko 50 devojaka, koje sada biju bitku kako da dođu do svojih radnih knjižica, fotografija, lekarskih uverenja i ostalih dokumenata.


Edit: Kada bolje razmislim kakve dijabole rade na Birou, dobro su prošli. Zamislite da se prijavio za podsticaje i uzeo lovu.


Poslednji put menjao Choban dana 22 Dec 2016, 20:31, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 20:31 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
points je napisao:
Nemojte ženu obeshrabrivati, uvijek treba reagovati, onda si barem uradio sve što je u tvojoj moći, a vidjećemo kakav će biti ishod.


Ima na drugoj temi gde se prodaje utoka,treba samo da se dogovori sa prodavcem da je ukraden :lol: :lol:
Jos i porez na budale da placa zena

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 20:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Papla je kao oni šibicari u BL, svi ih znaju, ako uspiju koga zavrnuti uspiju, ako ne nikom ništa.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 22 Dec 2016, 22:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
Papla je nesalomljiv .. jednom u školi najjači od naše generacije i zaleta ga direkt u grudi opali nogom on padne ko fosna bez daha ostade, ladno ustaje i ovom će "E jebem ti mater razbiću te" :) ... Znači nemoguć je ... Jednom mog poznanika izradio al baš junački ... Ovaj mu našao oca, kaže stari e moj junače ti si svoju robu našao, a meni moj problem ostaje ... :) Jednostavno iz x situacija sam čuo za njegove marifetluke raznorazne, samo me interesuje koliko je energije uložio dosada je stvarno mogao imati firmicu kakvu takvu i gluplji od njega imaju firme pa čak i dobit .. Daleko od tog da je on glup ..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 23 Dec 2016, 07:30 
nije njega niko ni nazvao glupim vec covjek ima mentalne probleme, ovo sto on radi je za finu dijagnozu...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 23 Dec 2016, 11:10 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Dec 2016, 21:01
Postovi: 0
Mene je skinuo sa biroa u BL, jedino sto mi nije jasno kako je uspio samo na osnovu ugovora. Kod mene je moja radnja knjižica. Eto kako ne skidaju sa biroa, a lično me on skinuo. Ako neko zna, koliko dugo trebam čekati da se ponovno prijavim na biro kada raskinem ugovor? Da li mora proći izvjestan period... Ili mogu odmah.. Znam da kada kasnis sa prijavljivanjem skinu te na par mjeseci valjda.. Ali sa ovim stanjem me zanima, ako neko zna? Trenutno nisam u BL.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 23 Dec 2016, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Možeš se nama (odmah) prijaviti.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 23 Dec 2016, 11:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 21 Dec 2016, 21:01
Postovi: 0
E to je dobro.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 23 Dec 2016, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Ako ti bude trebalo malo pogurati to prijavljivanje pošalji pp.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Dragan Pavlovic
PostPoslato: 03 Feb 2017, 19:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Jan 2017, 18:04
Postovi: 0
Da li je Dragan stvarno prijavljen u policiji?
Nekidan u opstini Banjoj Luci kad ono on ganja neku pravdu...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 235 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs