banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 10:46 Danas je 22 Jun 2026, 10:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2798, 2799, 2800, 2801, 2802, 2803, 2804 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Feb 2023, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4955
Lokacija: Yugoslavia
Rider on the storm je napisao:
Kakogod, svijetla lager piva sa prostora Ex-Yu su u pet deka.
Ovo sam napisao prije skoro 2 godine.. od tada probao domaće kraftove (Gorštak i MCB) i strane, švapske pšenične weisbier-ove, irske stout-e, nekoliko IPA i još svašta, i dalje ne znam je li bolje da idem na kvalitet ili na kvantitet.
Preferiram po ukusu IPA (India pale ale) i 'šenične Švabe koje su blage, pitke, negorke, a imaju do 5,5% alkohola.
Totalno različite vrste piva, ali jbg obje mi pašu.
Nemam iskustva sa belgijskim pivima.
Skoro degustirao ove Švabe, Erdinger i Paulaner možda najbolji ako volite blago i negorko:

Slika

I dalje je najukusnije pivo koje sam ikada probao Tomislav, zagrebačka pivara..
Nema ga kupiti ovdje.. nema ga kupiti ni u Srednjoj Bosni, tamo sam ga pio samo u ugostiteljskim objektima.
Jajce, Travnik, Bugojno, Vakuf..
Nema boljeg, tako je gusto, slasno, ukusno, aromatično.

Slika

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Feb 2023, 22:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10200
Ali Rajderu sine, on je Hrvat.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Feb 2023, 23:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4955
Lokacija: Yugoslavia
Pa šta, čemu diskriminacija, ja sam Islanđanin, crnac, transgender, osjećam se kao žena, zarobljen u muškom tijelu, a i vegan sam, gluten netolerantan, a i inzulinski rezistentan, pričam ruski, a svijet sada ne voli Ruse..
Elem, poslije ovoliko piva i drugih sredstava ne mogu odlučiti šta me najbolje radi..
Nikšićko tamno se pokvarilo, ni blizu kao devedesetih.
E da, ova Estrella španska je baš super - pogotovo klipača od 0,66 litara.

Slika

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 07:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2010, 19:08
Postovi: 222
Gdje se mogu odložiti stare baterije?

* Bilo je moguće u DM-u na Bulevaru i u Konzumu u Emporiumu, ali obe opcije koliko ja znam više nisu dostupne.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 09:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Ja sam baš prije 3,4 dana ugledao u konzumu kantu za taj poseban otpad, ali poseban šljam ih puni svakodnevnim otpadom, tako da ne znam ni da bi ih mogao "nagurati".

A da li je neko skoro naletio na kineske papuče Fila, koje odavno se odavno zovu: Feta, Eeta, Lila, Fita, itd? Tražim jedne za "po kući", baš jer su lagane ko pero, a ne mogu ih više i kod kineza naći..

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 10:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Pijaca majka ..

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 11:14 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6807
Lokacija: Banja Luka
Imaš gumene lagane u Waikiki-u, tj makar ih bude ljeti


Sent from my RMX3081 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 16:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2010, 19:08
Postovi: 222
Iggy_PoP je napisao:
Ja sam baš prije 3,4 dana ugledao u konzumu kantu za taj poseban otpad, ali poseban šljam ih puni svakodnevnim otpadom, tako da ne znam ni da bi ih mogao "nagurati".


Ma i ja sam prošao prije možda 5 dana i vidio sam da su staklenim šajbama zatvorili onaj ulaz gdje je bilo voće, a tada ne primjetih sa desne strane ni one Čajevčeve proizvode, niti te kante za elektronski otpad.

P.S. A da je narod stoka jer baca sve i sva u to, jeste.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
A ko kod nas reciklira litijum baterije?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Feb 2023, 22:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
siki je napisao:
Iggy_PoP je napisao:
Ja sam baš prije 3,4 dana ugledao u konzumu kantu za taj poseban otpad, ali poseban šljam ih puni svakodnevnim otpadom, tako da ne znam ni da bi ih mogao "nagurati".


Ma i ja sam prošao prije možda 5 dana i vidio sam da su staklenim šajbama zatvorili onaj ulaz gdje je bilo voće, a tada ne primjetih sa desne strane ni one Čajevčeve proizvode, niti te kante za elektronski otpad.

P.S. A da je narod stoka jer baca sve i sva u to, jeste.
Imaju te "kante" za otpad i u DMu unutra. Slika je iz onog u Emporijumu, a ima i u onom kod Kulture. Vjerovatno ima i u ostalim, nisam obracao paznju.

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2023, 08:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
A gdje zavrsi smece iz tih sarenih kanti?


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Mar 2023, 09:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
U šarenom kontejneru.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2023, 10:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2010, 19:08
Postovi: 222
Odložio sam juče baterije u DM-u u Emporiumu.
Što se tiče Konzuma odmah pored, opet nisam primjetio da imaju one kutije.

Što se tiče reciklaže litijumskih baterija, pretpostavljam da kod nas niko to ne radi.
Poenta zašto ja to radim jeste u pravilnom odlaganju, a u DM imam povjerenje da to urade kako treba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2023, 10:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Realno, možeš se samo ti osjećati bolje.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2023, 16:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
A i to ako si Danica


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2023, 17:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
Kad se nauka pravi oko odlaganja baterije.. brate dragi

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2023, 17:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
I treba da bude nauka.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Mar 2023, 23:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Treba, ali je ipak samo sareni kontejner, odnosno sarena laza.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Mar 2023, 12:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5744
Lokacija: 78000
<Enter_name> je napisao:
I treba da bude nauka.

Ne treba brate. Gdje si ti odlagao baterije prije 10+godina ? Bacao u kesu za smece pa u kontejner ko i svi.
Sad kao nesto ce bolje biti sa sarenim tim kontejnerima.. hoce malo sutra

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Mar 2023, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2758
Danas sam koristio javni prevoz pa sam bio prinuđen da slušam 4 starije osobe kako pričaju o koroni, zemljotresu u Turskoj i ratu R vs U. Od svih gluposti koje sam čuo, ova je bolja


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2798, 2799, 2800, 2801, 2802, 2803, 2804 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs