banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 21:47 Danas je 22 Jun 2026, 21:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2433, 2434, 2435, 2436, 2437, 2438, 2439 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Sep 2017, 10:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4956
Lokacija: Yugoslavia
Sargas je napisao:
osim u odnosu na vozila koja se kreću raskrsnicom na kojoj je saobraćaj regulisan svetlosnim saobraćajnim znakovima
Dakle, očigledno da nemaju prvenstvo u odnosu na semafor.
Tako sam i mislio.
Mogu shvatiti da hitne službe nekad prođu na crveno, ali ako dovoljno uspore da mogu vidjeti da nema vozila sa suprotnih strana.
Jedino me nerviraju vozila viših političara pod pratnjom koji prolaze gdje hoće, ali nigdje ne žure jer ništa konkretno ne rade.
Vjerovatno ne smiju da stanu jer bi ih linčovao narod.

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Sargas je napisao:
Ispravio sam gluposti što sam pisao. Pogrešno sam pročitao...

У пракси пролазе куда стигну.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12600
Kako se vode policija, hitna i vatrogasci? Nema baš smisla da zakonom moraju stajati na crvenom svjetlu...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Напротив. Гузице>>>> хитна и ватрогасци.

Члан 126.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:12 
Владимир je napisao:
Напротив. Гузице>>>> хитна и ватрогасци.

Члан 126.


zar nije to prije par mjeseci rijeseno?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
ЗООБС који ја имам вели да су праћена возила приоритет.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4956
Lokacija: Yugoslavia
Sargas je napisao:
Kako se vode policija, hitna i vatrogasci? Nema baš smisla da zakonom moraju stajati na crvenom svjetlu...
Pa ne možeš očekivati da baš prolete kroz crveno i rizikuju da izazovu direktan sudar?
Moraju stati, ali opet kažem da u praksi obično prolaze ako uspore i ako se uvjere da nema nikoga sa suprotnih strana.
Ako je zaista hitna situacija, u redu je da prođu ako ne ugrožavaju nikoga.
Ali guzice nigdje ne žure i nemaju nikakvu svrhu, a prolaze gdje hoće i to me jako nervira.
Владимир je napisao:
Напротив. Гузице>>>> хитна и ватрогасци.

Члан 126.
Da, vozila pod pratnjom imaju prvenstvo prolaza u odnosu na vozila sa rotacijama. Ali svi oni moraju poštovati saobraćajnog policajca i semafor.

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Zakoni su ok kad bi se poštovali. Kod nas gdje god se okreneš vidiš kršenje zakona i nikom ništa. Navikli.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12600
Rider on the storm je napisao:
Sargas je napisao:
Kako se vode policija, hitna i vatrogasci? Nema baš smisla da zakonom moraju stajati na crvenom svjetlu...
Pa ne možeš očekivati da baš prolete kroz crveno i rizikuju da izazovu direktan sudar?
Moraju stati, ali opet kažem da u praksi obično prolaze ako uspore i ako se uvjere da nema nikoga sa suprotnih strana.
Ako je zaista hitna situacija, u redu je da prođu ako ne ugrožavaju nikoga.
Ali guzice nigdje ne žure i nemaju nikakvu svrhu, a prolaze gdje hoće i to me jako nervira.
Владимир je napisao:
Напротив. Гузице>>>> хитна и ватрогасци.

Члан 126.
Da, vozila pod pratnjom imaju prvenstvo prolaza u odnosu na vozila sa rotacijama. Ali svi oni moraju poštovati saobraćajnog policajca i semafor.


Ne kažem da trebaju proletiti kroz crveno i izazivati nesreće.
Ono što ne kontam je da recimo za policiju, hitnu ili vatrogasce u hitnoći važe semafori. Ne radi se o tome da li je u redu da prođu ili ne, nego da li je zakonom zabranjeno ili ne. Ne mogu da vjerujem da bi zakon zaustavio hitnu na semaforu, ako prevozi nekog kome te sekunde život znače...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 11:47 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Na raskrsnici na bulevaru Hitna često zna proći i suprotnom trakom, oko ostrva, nakon što dok prilazi da zvučni signal da upozori ostale učesnike.

Sent from my Lenovo A6020a40 using Tapatalk

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 14:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5745
Lokacija: 78000
Po meni jedino hitna ima rezona za jurisanje kroz crveno, pa vatrogasci, policija. Ovo sa guzonjama je komedija, i nek me neko ispravi, al mislim da to samo kod nas ima.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 14:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Треба разликовати возила под пратњом, која су ријеткост, од гомиле "октавија" и "пасата" са уграђеним блинкерима. Прво користи пар битнијих у земљи и то је свугдје тако, а ово друго је нелегално и нико није дужан да им се склања. Ја сам их пар пута и нервирао намјерно.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 14:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Problem je sto policija(mup) ima pravo na plave blinkere na neobiljezenim autima.

Pa ti gataj da li je policija iza tebe ili neki cato iz ministarstva finansija.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 15:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ja se sklanjam hitnoj i vatrogascima, i naravno policiji. Sva ova "civilna" auta sa rotacijama - sklonim se polako kad mi se ukaze prilika, ne trudim se nesto posebno da im se sklonim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 15:27 
blaf77 je napisao:
Ja se sklanjam hitnoj i vatrogascima, i naravno policiji. Sva ova "civilna" auta sa rotacijama - sklonim se polako kad mi se ukaze prilika, ne trudim se nesto posebno da im se sklonim.


i ja tako nekako, ko i' jebe :D

je li opet nesto ima u srebrenici? maloprije neki belgijanci me ustavise i pitaju za put, rek'o yu hir rajt nau, yu go hir ahid end zribrnca hir...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 17:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
Idu na hodočašće


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 20:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Milan je napisao:


:(

Nisam ni znala da je bio bolestan....

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Sep 2017, 23:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2011, 23:57
Postovi: 740
Da nema neko klasicnu gitaru da ne koristi i da je voljan/na posuditi istu :)

_________________
Who said nights were for sleep?


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 14:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
@zoka
imate li u Kulturi novi nastavak Milenijuma? Covjek.koji je lovio svoju sjenu? Vako nekako?

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Sep 2017, 15:08 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Oko za oko. Biće krajem iduće sedmice možda.

Sent from my Lenovo A6020a40 using Tapatalk

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2433, 2434, 2435, 2436, 2437, 2438, 2439 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs