banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 10:46 Danas je 25 Jun 2026, 10:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2400, 2401, 2402, 2403, 2404, 2405, 2406 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Maj 2017, 09:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Gdje ima u BL servis koji popravlja usisivače?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 09:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Мени су поправљали, у гаранцији додуше, ови из Секулића. БЕКОви овлаштени.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 09:50 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Gdje se nalaze i popravljaju li i ostale marke?

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 09:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
051/232-400
Negdje su pod Starčevicom valjda.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 10:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Церска улица. Из Мајке Југовића што се наставља. Требало би да поправљају.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 10:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Ma to je Bekov servis ovl. kod kula, prekoputa čuvene mesnice, ona nova zgrada sa lijeve strane prije uključenja na ovu glavnu ulicu uz Starčevicu što ide...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 12:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jul 2013, 14:00
Postovi: 2937
Ima li gdje u BL da se iznajmi kakav autic za 40KM po danu,trebao bi mi dva dana....


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 15:53 
Pomagajte ljudi, koja banka uzima najmanje provizije kod nas?

imam novu, lnb, addiko i mozda jos neku na raspolaganju


Poslednji put menjao Milan dana 29 Maj 2017, 15:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 15:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Na šta?

Znam da NLB ima niže provizije za plaćanje od recimo Sber, Adico ili Raiffeisen...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 15:59 
za dizanje kesa na bankomatu

nema sberbank, imam ove gore navedene i mozda jos koju, ne znam ni da li ima reiffeisen


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 16:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Nemam pojma...imam račun u NLB i plaćam samo 2KM vođenje računa i 1KM mKlik uslugu...ništa za dizanje keša


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 16:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
И ђука се намлатио паретина.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1540
Milan je napisao:
za dizanje kesa na bankomatu

nema sberbank, imam ove gore navedene i mozda jos koju, ne znam ni da li ima reiffeisen

Unicredit


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 17:14 
imam pristup toj banci, znas li koliko uzimaju provizije?


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 17:16 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Ako dižeš na bankomatu čiju karticu imaš nijedna banka ne uzima proviziju. To kad dižež kod nas. Za inostranstvo ti je bolje plaćati karticom jer su provizije na to minimalne.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 17:51 
Znam to, ali sam sada u vukojebini (omanji grad u RS) gdje nema moje maticne banke odnosno sberbank-a. Placam karticom u prodavnicama i li marketima kada kupujem, ali moracu platiti kartu u gotovini za bus i jedino zbog toga moram dici novac. Ne vjerujem da se moze platiti na autobuskoj na stanici za kartu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 18:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
crni tensa jes to fasovo kalinovik


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:03 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
jel sredjen most preko ukrine, onaj kod banje kulasi..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:07 
Blizu si Krol, Sokolac je u pitanju. Samo da kazem, ljudi su jako prijatni i ljubazni, pogled iz radnog dvorista je prelijep, kotlina koja se prostire kilometrima. Svi lokalci roljaju rakiju od ranog jutra, u fazonu kava/rakija, ali niko ne jebe kavu ni 5 posto, jako dobri i vrijedni ljudi. Zene su zgodne i kako cujem jako su vrijedne i dobre domacice. Sve u svemu od mene pet plus za Romaniju i ljude ovdje. Ah da, klima je odlicna, ja u BL umirem od znoja i temperature, ovdje vjetar rijetko pada ispod 3 metra po sekundi, ne znojim se ni najmanje. Temperatura takodje bar 5 stepeni nize nego kod nas. Da sam Alky napisao bih "would fuck"...lako moguce da cu ostati par dana duze nego sto sam planirao...


edit, bio sam i na Palama, najzalije sto sa tuda prosao a nisam upoznao OFM-a...on mi je bio u mislima dok sam prolazio...


Poslednji put menjao Milan dana 29 Maj 2017, 19:12, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Maj 2017, 19:11 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Mislim da nije bitno na kom bankomatu ćeš dići pare jer proviziju određuje tvoja banka. Mislim.

Послато са Lenovo A6020a40 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2400, 2401, 2402, 2403, 2404, 2405, 2406 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs