banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 14:58 Danas je 25 Jun 2026, 14:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2397, 2398, 2399, 2400, 2401, 2402, 2403 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Maj 2017, 20:38 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
gase torrente i to momacki...ukucaj limetorrent.

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 20:40 
pirate bay?

ja tu sve skidam...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2017, 20:43 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
neki dan ugasili extratorrent, cini mi se drugi sajt na listi po velicini..a nisam gusara koristio odavno, sad ukuca vidim da radi..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 05:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
spavac je napisao:
neki dan ugasili extratorrent, cini mi se drugi sajt na listi po velicini..a nisam gusara koristio odavno, sad ukuca vidim da radi..

sve sam skidao preko extra torenta, ugašen prije sedam dana. U piratskoj luci nema ništa za skinuti. sa torent project-a sam do neki dan isto normalno skidao, sad ima samo ono magnetic link, al neće ni to.
ja još samo znam za torent hound, al on mi traži da nešto instaliram.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 06:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
predji na kodi i rijesen problem


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 06:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
pitanje jednostavno...kazu treba do kraja juna produziti oruzni list za oruzje za licnu bezbjednost, je li tako ? imam lovacku pusku, valjda to nije oruzje za licnu bezbjednost ? sta s tom dozvolom ??? ima li tu sta da se odradi ? hvala


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 07:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
dadotb je napisao:
predji na kodi i rijesen problem

mogu li se igrice skidati na kodiju?

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 07:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 10300
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
dadotb je napisao:
pitanje jednostavno...kazu treba do kraja juna produziti oruzni list za oruzje za licnu bezbjednost, je li tako ? imam lovacku pusku, valjda to nije oruzje za licnu bezbjednost ? sta s tom dozvolom ??? ima li tu sta da se odradi ? hvala


Eh novinari ...... Ako oruzje ima oruzni list , bez obzira da li je lovacko ili oruzje za licnu bezbjednost , TREBA se produziti oruzni list ili nabaviti novi ako je drzava propisala tako.
Zamisli sebe da ne produzis licnu kartu ili vozacku ili saobracajnu .......

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 09:12 
Alkibijad Dajguz V je napisao:
dadotb je napisao:
predji na kodi i rijesen problem

mogu li se igrice skidati na kodiju?


ja sam do sada sve igrice skidao na pirat bayu, nije se desilo da je nema...doduse sve su popularniej iz perioda 2000-2008


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 09:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20527
Lokacija: SAO Krmine
spavac je napisao:
gase torrente i to momacki...ukucaj limetorrent.


Kakav je ovo fazon sa njihovom app koju traze da downloadas?
Koliko je sigurno? Jesi li ti koristio limetorrent?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 09:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Milan je napisao:
Alkibijad Dajguz V je napisao:
dadotb je napisao:
predji na kodi i rijesen problem

mogu li se igrice skidati na kodiju?


ja sam do sada sve igrice skidao na pirat bayu, nije se desilo da je nema...doduse sve su popularniej iz perioda 2000-2008

kad si zadnji put skidao? ja tražio mount&blade i nema. nešto puno seru u zadnjih par dana sa torentima

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 09:39 
Alkibijad Dajguz V je napisao:
Milan je napisao:
Alkibijad Dajguz V je napisao:
dadotb je napisao:
predji na kodi i rijesen problem

mogu li se igrice skidati na kodiju?


ja sam do sada sve igrice skidao na pirat bayu, nije se desilo da je nema...doduse sve su popularniej iz perioda 2000-2008

kad si zadnji put skidao? ja tražio mount&blade i nema. nešto puno seru u zadnjih par dana sa torentima


ubaci samo link pajratbeja i dodaj ovo dole

/search/mount%20blade/0/99/0


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 11:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
limetorrent skidao sam par stvari, ok sljaka, ali u zadnje vrijeme nemaju bas nista.. do tada zakon bugarski zamunda. net

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 11:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
motozeljo je napisao:
dadotb je napisao:
pitanje jednostavno...kazu treba do kraja juna produziti oruzni list za oruzje za licnu bezbjednost, je li tako ? imam lovacku pusku, valjda to nije oruzje za licnu bezbjednost ? sta s tom dozvolom ??? ima li tu sta da se odradi ? hvala


Eh novinari ...... Ako oruzje ima oruzni list , bez obzira da li je lovacko ili oruzje za licnu bezbjednost , TREBA se produziti oruzni list ili nabaviti novi ako je drzava propisala tako.
Zamisli sebe da ne produzis licnu kartu ili vozacku ili saobracajnu .......

hvala, dakle prvo ljekarski pa onda dalje, supeerrr... khmmnkhmmmmm

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 11:45 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13459
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
V@nja je napisao:
spavac je napisao:
gase torrente i to momacki...ukucaj limetorrent.


Kakav je ovo fazon sa njihovom app koju traze da downloadas?
Koliko je sigurno? Jesi li ti koristio limetorrent?


koristim na pc i tablet..samo filmove skinem..na tablet ne koristim app..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 12:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
dadotb je napisao:
motozeljo je napisao:
dadotb je napisao:
pitanje jednostavno...kazu treba do kraja juna produziti oruzni list za oruzje za licnu bezbjednost, je li tako ? imam lovacku pusku, valjda to nije oruzje za licnu bezbjednost ? sta s tom dozvolom ??? ima li tu sta da se odradi ? hvala


Eh novinari ...... Ako oruzje ima oruzni list , bez obzira da li je lovacko ili oruzje za licnu bezbjednost , TREBA se produziti oruzni list ili nabaviti novi ako je drzava propisala tako.
Zamisli sebe da ne produzis licnu kartu ili vozacku ili saobracajnu .......

hvala, dakle prvo ljekarski pa onda dalje, supeerrr... khmmnkhmmmmm

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Lovačko oružje nije za ličnu bezbjednost, to su pištolji i revolveri. A pošto to ne znaš treba te na kurs kod Gere gore u Juventu.
E sad ozbilja, zimus sam ih pitao za dozvole za lovačko i one su trajne, jedino ako su pohabana dokumenta...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 13:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
sad sam zbunjen.. 2 oprecna misljenja.. Munjo, jesi ti u mup pitao?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 14:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Da. Stanica Centar I na spratu reonski pol.me uputio kod tete u kanc dole u priz.gdje se zahtjevi podnose, teta teče da ne treba ništa sine.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 17:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 10300
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
dadotb je napisao:
sad sam zbunjen.. 2 oprecna misljenja.. Munjo, jesi ti u mup pitao?

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk



Munja je u pravu , moja greska priznajem :-? usput se i izvinjavam !!!

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Maj 2017, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2961
HVALA

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2397, 2398, 2399, 2400, 2401, 2402, 2403 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs