banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 22:04 Danas je 26 Jun 2026, 22:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2365, 2366, 2367, 2368, 2369, 2370, 2371 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Feb 2017, 15:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 2045
Lokacija: Бања Лука
Мислим крајем фебруара или почетком марта, онако туристички, мало пртљага, основне ствари. Тражи и она по нету, ал реко да видим има ли неко да је ишао скоро.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2017, 17:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3232
Lokacija: Banja Luka
Treba to mnogo ranije planirati. Bila je neka varijanta let BL-BG, pa Moskva.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2017, 18:42 
to je sve preskupo kada se ide preko BG, bar ja sto sam prije gledao...npr iz zagreba me izadje oko 160 eura povratna, a kada se ide BL-BG pa dalje izadje 310 eura plus skoro duplo duze trajanje leta...

edit, evo najjeftinije je 340 eura ako se ide krajem februara i ostaje npr nekih 10ak dana...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Feb 2017, 01:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2010, 16:23
Postovi: 3669
Lokacija: Kad kreneš od Boske ka mljekari
Da ne zna ko sta se dogadja sa strujom? Pola grada je nema vec 3 sata.

_________________
Ako si najbolji u sobi u pogresnoj si sobi


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Feb 2017, 07:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Pa nestalo je.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Feb 2017, 08:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Zasto?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Feb 2017, 09:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Nestašica jebo ga ti. Zacijedili jezera, a narod nije spremio drva pa bi ovamo da vuče. E neš kolega!

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Feb 2017, 09:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ti fakat imas nekih drva viska :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Feb 2017, 09:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Nemam viška već taman koliko treba.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Feb 2017, 14:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Za biznisa? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Feb 2017, 09:25 
Gdje u bl moze da se napravi kalendar sa logom? ovakav kao na slici

http://m.imgur.com/LgZpSFf


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 13:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Zadnjih par godina kad god prođem pored parka Mladen Stojanović, na samom rubu parka (otprilike blizu pješačkog do marketa), primjetim ona dva visoka betonska stuba, sad već oronula i nikako da se raspitam čemu su služili. Pretpostavljam da su bili predviđeni za neku kapiju ili nešto. Zna li neko nešto o tome?

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 19:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Jun 2015, 12:28
Postovi: 39
Gdje se u Bl vadi uvjerenje da se ne vodi krivicni postupak protiv kandidata, kao i uvjerenje o radnoj sposobnosti?

_________________
Так оставьте ненужные споры –
Я себе уже всё доказал:
Лучше гор могут быть только горы,
На которых ещё не бывал.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 19:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
Osnovni il bi okružni sud?


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 19:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Jun 2015, 12:28
Postovi: 39
Da, ali koji od ta dva? A uvjerenje o radnoj sposobnosti?

_________________
Так оставьте ненужные споры –
Я себе уже всё доказал:
Лучше гор могут быть только горы,
На которых ещё не бывал.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
anna gorenko je napisao:
Gdje se u Bl vadi uvjerenje da se ne vodi krivicni postupak protiv kandidatai?

U onom sudu kod stanice policije (ne znam kako se tačno zove ali ćeš skontati).

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 19:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Jun 2015, 12:28
Postovi: 39
Skontala :), hvala na pomoci forumasima.

_________________
Так оставьте ненужные споры –
Я себе уже всё доказал:
Лучше гор могут быть только горы,
На которых ещё не бывал.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 19:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Iggy_PoP je napisao:
Zadnjih par godina kad god prođem pored parka Mladen Stojanović, na samom rubu parka (otprilike blizu pješačkog do marketa), primjetim ona dva visoka betonska stuba, sad već oronula i nikako da se raspitam čemu su služili. Pretpostavljam da su bili predviđeni za neku kapiju ili nešto. Zna li neko nešto o tome?

Tu su nepijevi vezali konje pre 300-400 godina


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 19:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
Ostaci vijadukta sa Manjače, građeno za vrijeme senatora Nepokoriana...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2017, 20:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Zašto nisi mogao sačekati još koji dan sa tim pitanjem?


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2365, 2366, 2367, 2368, 2369, 2370, 2371 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Other] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs