banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 01:52 Danas je 28 Jun 2026, 01:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2364, 2365, 2366, 2367, 2368, 2369, 2370 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Jan 2017, 22:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Vidre smo često viđali do prije petnaestak godina, poslije su nestale. Nedavno komšija reče da je vidio jednu, nadam se da nije zalutala i da će ostati tu.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Jan 2017, 22:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Dabrovi su se prije 2 godine ponovo pojavili u Ukrini...al' to nema veze sa temom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jan 2017, 09:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Гдје у Бања Луци повољно купити венецијанере?

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Jan 2017, 15:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Avg 2011, 21:10
Postovi: 396
Gdje ima za kupiti onih plasticnih zastita za licne karte?


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Feb 2017, 14:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
Ima li možda neko iskustva sa zamjenom Velux krovnih prozora, da preporuči dobrog majstora/firmu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Feb 2017, 18:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Odličan majstor Boris 066 198 573

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Feb 2017, 19:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Jan 2016, 19:33
Postovi: 15
Hocu sebi da uzmem Huawei Y6. Ima na piku, ali bih radije otisao u pravu prodavnicu. Sad me zanima koji Mobil šopovi prodaju Huawei telefone i gdje im je lokacija ? Unaprijed zahvalan.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Feb 2017, 09:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2632
Zna li iko, cija je ovo izjava ili odakle je ovaj citat:"Kad izgradim zid oko sebe, to nije zato što ne želim da te pustim blizu sebi, nego da vidim voliš li me dovoljno da ga srušiš." ?

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Feb 2017, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Tesla nije :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Feb 2017, 11:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Трампова посланица Мексиканцима.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Feb 2017, 12:46 
Citiraj:
tensa ajd pitaj na forumu, jesu li putni nalozi obavezni za d.o.o. za teretna vozila do 3.5 tona , za prevoz robe unutar RS. ima neko na forumu da se bavi prevozom, roker ili veteran, ne sjećam se. u policiji kažu da nije potrebno, u Ministarstvu kažu da jeste.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Feb 2017, 12:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Potrebno je za sva teretna vozila koliko ja znam. Nije to neka filozofija,ispiše se putni nalog na ovakvoj formi otprilike:

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Feb 2017, 13:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ako se dobro sjecam, putne naloge samo trazi saobracajni republicki inspektorat. Mada mi nikad nije bilo jasno sta njih to ima zanimati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Kako da prodajem nešto na rate? Kako se zove ta usluga u banci i koji su uslovi?

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2017, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Milan je napisao:
Citiraj:
tensa ajd pitaj na forumu, jesu li putni nalozi obavezni za d.o.o. za teretna vozila do 3.5 tona , za prevoz robe unutar RS. ima neko na forumu da se bavi prevozom, roker ili veteran, ne sjećam se. u policiji kažu da nije potrebno, u Ministarstvu kažu da jeste.


ЗАКОН О ПРЕВОЗУ У ДРУМСКОМ САОБРАЋАЈУ РЕПУБЛИКЕ СРПСКЕ
(Објављен у "Сл. гласнику РС", бр. 111 од 28. новембра 2008, 50/10, 12/13, 33/14)

Члан 11.
(1) У возилу којим се врши превоз морају се налазити оригинал потврда о регистрацији возила и извршеном редовном техничком прегледу, лиценца за возило, легитимација за возача моторног возила, путни налог за возило прописно издат, овјерен и попуњен, и оригинал или овјерена копија лиценце превозника.
(2) Обавези издавања путног налога из става 1. овог члана не подлијежу такси возила, возила ауто школа, изнајмљена рентакар возила, возила у власништву предузетника у вршењу превоза за властите потребе и путничка моторна возила с највише 1 + 8 регистрованих сједишта у власништву грађана, предузетника и правних лица, осим јавних предузећа и буџетских корисника.
(3) Правилник о обрасцу, садржају и начину попуњавања путног налога доноси министар.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2017, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
da li neko zna gdje se u BL mozgu uzeti ukusi za nargilu i ugalj?

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2017, 20:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2080
Lokacija: Dystopia
Ja sam prije par godina preko pika narucivao, nisam nasao u BL

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2017, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
razmatrao sam to kao opciju ali bih radije otisao u radnju dao pare i uzeo sta mi treba ali...

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2017, 15:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 2045
Lokacija: Бања Лука
Моја пријатељица хоће да путује за Москву, зна ли неко која је најјефтинија опција авионом? Хвала :)

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2017, 15:35 
logicno neka low cost iz zagreba bi bila najbolja opcija...e sada kada je mislila ici tamo, kada ce se vracati, sta ima od prtljaga?

u sustini najbolje je naci na netu kartu tj proguglati provjerene sajtove, a ima ih poprilicno...


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2364, 2365, 2366, 2367, 2368, 2369, 2370 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs