banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 01:51 Danas je 28 Jun 2026, 01:51

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2362, 2363, 2364, 2365, 2366, 2367, 2368 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jan 2017, 17:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ma nemam pojma, jedinog poremecenog lika kojeg se ja sjecam je Drago Udovcic...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 17:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11728
Lokacija: PL / BL
_зока je napisao:
Bečka, odakle si ti izbjegao?

Sa PMF-a.

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 18:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
iz Drugovica....


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jan 2017, 22:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Jul 2011, 20:55
Postovi: 520
Pratim malo ovu transformaciju, BeckaSkola je gnjavio danima gdje moze naci knjige Rajka Vasica... ko god mu je poslao linkove kriv je za ove eseje o banjaluckim komunistima po forumu :D

Ima li neko broj postara iz Podgradaca sto masira ljude? Hvala...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 09:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Znam ko ima. Ali javice se on sam :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 09:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
_зока je napisao:
Jebemti, ja odem po malu u školu (živimo više od 10km od škole) kad ono puno dvorište roditelja koji su došli po djecu, a žive u istom naselju. Jbt, ja sam bio blizu škole kao klinac al' jedan Branko iz mog razreda je sa Ade dolazio u Branko Ćopić školu sam.

Сад би те мој стари питао што идеш аутом по њу, он је ишао пјешке неколика километра, па би онда сјео на аутобус, ђед би рекао да је коњ закон, а прађед да смо сви ненормални што уопште идемо у школу.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 11:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Kad sve saberes i oduzmes, pradjed je u pravu. Em je zivio 100 godina, em je bio srecan :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 11:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5389
Lokacija: Gradiška
WrDa je napisao:
Ima li neko broj postara iz Podgradaca sto masira ljude? Hvala...


Imam samo fixni... Možda ovaj što ga TNS spomenu ima i mobilni :D
895-353
Ne vrijedi zvati prije 15h, tek poslije podne će se neko javiti...

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 12:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
nemojte dzaba zvati...termini samo 25 u mjesecu od 16 do 20h....obicno je u 16 i 10 vec sve popunjeno...dakle 25....u 4 popodne i okreci


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 17:24 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Владимир je napisao:
_зока je napisao:
Jebemti, ja odem po malu u školu (živimo više od 10km od škole) kad ono puno dvorište roditelja koji su došli po djecu, a žive u istom naselju. Jbt, ja sam bio blizu škole kao klinac al' jedan Branko iz mog razreda je sa Ade dolazio u Branko Ćopić školu sam.

Сад би те мој стари питао што идеш аутом по њу, он је ишао пјешке неколика километра, па би онда сјео на аутобус, ђед би рекао да је коњ закон, а прађед да смо сви ненормални што уопште идемо у школу.

Šta hoćeš da kažeš? Da smo napredovali? Jesmo al' u qrcu. Svako drugo dijete je gojazno, ima krivu kičmu i ravne tabane. Zašto? Zato što je roditeljima teško gledati da im se sunaščca malo pomuče. Ova djeca sada će biti nesposobna za samostalan život.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 17:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Не, него да свака генерација има своје, а да се предходне саблажњавају. Ни мени првом није јасно зашто неке ствари интересују млађе од мене. Узми у обзир да ћемо и ти и ја примијетити ствари које нам иду на курац, а онда то олако генерализовати на читаву популацију. Ако је малац , који је данас био иза мене у биоскопу, размажено дериште, па нису сви такви. Ако су њега тако направили, па нису и остали родитељи погријешили.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 18:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ovi kriticari nece da priznaju kako su postali matora cangrizala :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 19:06 
The_new_Statesman je napisao:
Ovi kriticari nece da priznaju kako su postali matora cangrizala :D

x2 :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 20:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
The_new_Statesman je napisao:
Ovi kriticari nece da priznaju kako su postali matora cangrizala :D



Možeš to gledati tako ali neke činjenice su neosporne. Kao što Zoka reče, pogledaj samo koliko je djece gojazno, čak i pretilo. U moje vrijeme :D kad sam išao u osnovnu, recimo prije 20 god, imao si na cijeloj školi par njih debljih i svi ih znali, jer je to bila rijetkost. U mom razredu niko. Prije 30-40 god još bolja situacija. Danas takvu djecu vidiš na svakom koraku. Nit smo mi bili bolja djeca niti smo izrasli u bolje ljude ali neke stvari jesu bile bolje, zdravije.

Takvo je bilo vrijeme, danas su neka druga vremena, ali ostaje činjenica da isti ti ljudi koji su prije 20 i kusur godina živjeli zdravije danas imaju svoju djecu i od njih prave debile. Tako vjerovatno ću ja (koji sam bio đak pješak, par km do škole) voziti svog mališana sutra kada bude stasao za školu. Žena će me natjerati :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 20:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Nesporna cinjenica je da ljudi zive sve duze. Ako meni ne vjerujes, eno ti premijerke :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 20:39 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 09 Jun 2012, 13:13
Postovi: 1521
Ako ona kaže onda je to istina :D

Tačno da ljudi žive duže u odnosu na prije 50 g npr, ali to je kompleksno pitanje. Na to je najviše uticao razvoj medicine, neke bolesti koje su tada harale su sada skoro bezopasne, bolja je zdravstena zaštita, veća dostupnost lijekova itd.

A da je sada život zdraviji, nije sigurno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 21:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Sep 2015, 19:59
Postovi: 2503
Možda će ova teta objasniti neke stvari
https://youtu.be/SDUVBnmrJmo


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 21:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12603
Pozdrav!

Interesuje me da li se može išta uraditi sa najobičnijom napom, ako nema nigdje predviđen odvod za ventilaciju. Može li se naknadno kupiti neki filter ili nešto slično?

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 22:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Uzmes bacvu za kupus i spojis na napu da skuplja u bacvu


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jan 2017, 22:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 10312
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Milan je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Ovi kriticari nece da priznaju kako su postali matora cangrizala :D

x2 :D


X3
Sve vise lice na onu dvojicu djedova sa balkona u mupet show :lol:

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2362, 2363, 2364, 2365, 2366, 2367, 2368 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs