banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 21:45 Danas je 27 Jun 2026, 21:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2358, 2359, 2360, 2361, 2362, 2363, 2364 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jan 2017, 17:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Pa neka ih ostave kući, šta će im biti. Gdje ostaju inače prije i nakon nastave?

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 17:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
Владимир je napisao:
Је ли сутра нерадни дан у свим школама или су у Буџаку неки убер-Срби? Озбиљно је питање, не зајебавам се.



Radni, nenastavni.

(nadoknađivaće se nastava negde u maju)

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 17:44 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Bogami kod mene je i radni i nastavni, samo skraćeni časovi na 30


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Philby je napisao:
Pa neka ih ostave kući, šta će im biti. Gdje ostaju inače prije i nakon nastave?

Имаш дјецу школског узраста, па искуство проговара из тебе или... Ја, лично, у продуженом. Продужени не ради сутра, такође.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 18:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Nemam dijete, ali smo kao djeca svi ostajali sami kod kuće nakon nastave i ne vidim da je bilo kome to smetalo.

Jebote, pa i ranije dok nismo krenuli u školu bili sami dok su starci na poslu, a sad od zdrave djece treba praviti invalide koje će neko čuvati do tridesete, a često i duže.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 18:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 16145
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
jel ovo drinin :lol:

Slika
Slika
https://www.facebook.com/zeljko.savic.543

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 18:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
shakal je napisao:
Bogami kod mene je i radni i nastavni, samo skraćeni časovi na 30


Stiglo obaveštenje iz Ministarstva prosvete i kulture. Što znači da se mora tako i pristupiti.


Koja škola?

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 18:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Kod mene kažu da se moglo birati, moji odabrali nenastavni dan :(

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Philby je napisao:
Nemam dijete, ali smo kao djeca svi ostajali sami kod kuće nakon nastave i ne vidim da je bilo kome to smetalo.

Jebote, pa i ranije dok nismo krenuli u školu bili sami dok su starci na poslu, a sad od zdrave djece treba praviti invalide koje će neko čuvati do tridesete, a često i duže.

А остајање послије школе сат-два је исто што и само дијете од осам до 17?


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 19:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Koji bus vozi tamo do vitaminke? Vidio sam stanice i ljude na stanicama, ali nikad buseve.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 19:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Nekada je vozila 9-ka, samo ne znam koja (A,B,C).

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 19:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Владимир je napisao:
А остајање послије школе сат-два је исто што и само дијете од осам до 17?

Kako ostaju vikendom ili preko raspusta?
Previše su razmaženi i roditelji i djeca da svake godine stvaramo sve više nesposobnu naciju. Čuvaj ih 24 časa dnevno, serviraj svaki obrok, napitaj da slučajno ne ostanu gladni, nedaj Bože da sami nešto urade u kući i oko kuće.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 19:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
joj cekaj cekaj filbi pitacu de za godinu dvije....kad je policija bila milicija mogao si spavati u svakom cosku ovog grada bez glavobolje....ajd sad to uradi....normalno da se brinu ljudi


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 19:48 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Do vitaminke ide samo devetka od gradskih i vitaminkin autobus koji vozi radnike.
Malo je glupo što se devetka vodi da ide do Česme, a nikad u Česmu nije išao već samo do Kumsala.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 19:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Направи себи, па изгладњуј.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 19:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
Dok je postojao viseći nije bilo glupo, sada jeste.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 20:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
_Krol_ je napisao:
joj cekaj cekaj filbi pitacu de za godinu dvije....kad je policija bila milicija mogao si spavati u svakom cosku ovog grada bez glavobolje....ajd sad to uradi....normalno da se brinu ljudi

Bilo je i tad ludo vrijeme, stara na poslu, stari na ratištu, a znaš i sam gdje mi je kuća i ko je bio većina u komšiluku. Da su brinuli, sigurno jesu, ali nije nam ništa falilo. Loži vatru, postavi sebi doručak i ručak, ne idi do Vrbasa i ne otključavaj nepoznatim. :)
Whotanoob je napisao:
Dok je postojao viseći nije bilo glupo, sada jeste.

Bilo je glupo i tada. Ako ide u Kumsale neka piše tako, to je kao da na liniju 13 staviš da ide na Tunjice jer eto samo prođeš petlju i tamo si.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 20:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5290
99% raje u tom busu je bilo iz Česme, da je mogao bus bi prelazio viseći.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 21:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Philby je napisao:
Nemam dijete, ali smo kao djeca svi ostajali sami kod kuće nakon nastave i ne vidim da je bilo kome to smetalo.

Jebote, pa i ranije dok nismo krenuli u školu bili sami dok su starci na poslu, a sad od zdrave djece treba praviti invalide koje će neko čuvati do tridesete, a često i duže.


Isao u ranko sipka osnovnu, prvi dan me otpratili do skole i sacekali u povratku. Od drugog dana pa do kraja osmog razreda solo, pjeske... I zavrsio skolu najnormalnije, bio ok ucenik(da ne kazem odlican), roditelji me kontrolisali kao i sve ostale u to doba i nista meni ni ostatku generacije ne fali.
Nije bilo vozanja autom u skolu ili na zeljin na trening, 13kom se vozilo samo ako se prosverca ili te vozac pusti...
I zbog toga stvarno ne razumijem ovo sada...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Jan 2017, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 17 Avg 2011, 13:21
Postovi: 6282
isto tako isao u filip macuru...al tad u banja luci bilo auta kolko ih ima sad u cesmi i bilo daleko daleko daleko sigurnije okruzenje bezbjedonosno


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2358, 2359, 2360, 2361, 2362, 2363, 2364 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs