banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 00:45 Danas je 28 Jun 2026, 00:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2356, 2357, 2358, 2359, 2360, 2361, 2362 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jan 2017, 09:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Džontra je napisao:
Eno predviđa se skori početak novog rata...Gambija i Senegal...Pa me interesuje koje je forumsko mišljenje...koga podržavamo a kome majku jebemo?

Senegal priznao samoproglašenu nezavisnost Kosova 19. februar 2008. Gambija priznala tek 7. april 2009..... jebite senegalcima majku majčinu crna braćo gambijci, nek im majka crnu vunu prede, crno im se i piše...

Citiraj:
Novi češki predsednik Miloš Zeman pokrenuo je inicijativu za povlačenje priznanja nezavisnosti Kosova

Citiraj:
Maldivski parlament je istraživao optužbe da je Behđet Pacoli kupio priznanje nezavisnosti Kosova od maldivskog ministra inostranih poslova Ahmeda Šahida za 2 miliona dolara

Citiraj:
Katar.Prva država koja je priznala nezavisnost Kosova u 2011. iako je je manje od godinu dana pre toga odlučno bila protiv.


Vatikan nije priznao. Eto ti ga na Vojvodo
Citiraj:
Fidel Kastro je, u svojstvu novoizabranog savetnika za spoljne poslove Kube, napao Havijera Solanu kao oca nezavisnosti Kosova i nazvao ga suštinom nepravde i nerazuma


:( :( :( :( :(
Citiraj:
Za vreme Gadafijevog režima libijski državni ministar za inostrane poslove Abelati El Obejdi izjavio je da Libija neće priznati jednostrano proglašenu nezavisnost Kosova i Metohije i da se zalaže za nastavak pregovora koji bi doveli do kompromisnog rešenja. Moamer el Gadafi nije verovao da nametnuto rešenje za Kosovo, doneto van Saveta bezbednosti UN, može da donese mir i stabilnost u regionu.



Citiraj:
Sao Tome i Principe – nova Vlada ove države je poništila odluku prethodnog režima o priznanju nezavisnosti Kosova donetu 13. mart 2012. Zvaničnici su izjavili da takva odluka nikada nije došla na dnevni red njihovog parlamenta, pa u skladu s tim nije zvanična


Citiraj:
Posle razgovora ministra spoljnih poslova Srbije Vuka Jeremića i zvaničnika Namibije potvrđeno je ne priznanje Kosova.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 12:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Mislim da je nakon ovog sve jasno


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24013
Pa ko iznervirao Zirija nakon što Đole u drugom kolu ispade. Nije vam to bilo pametno. :D De banuj ih dok Đole ne uzme GS. :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 13:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
davorr3 je napisao:
veljo1981 je napisao:
ako je A2B oni imaju one male kombije i onda nije ni cudo sto kasne

???
Slika

Ipak A2B, kontaktirao sam danas prodavca da kazem da nije stigla posiljka a on kaze da su mu javili da ne mogu dostaviti jer put za ovaj dio nije ociscen, njima nije a euroexpressu jest :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2017, 18:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Da li je produzena ova balada oko pistolja i dozvola?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2017, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2759
Da li je neko odjavljivao gradsko grijanje? Koje su procedure i uslovi?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2017, 21:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
Jeste tns i jesam Aikus. Odjavljivanje se radi van sezone grijanja mislim jul ili jun, ne smiješ imati dug, i plaća se paušal skidanja po radijatoru. Tako makar do zadnjih godinu dvije prije ovih branjenja skidanja.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2017, 21:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Izvor?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2017, 21:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Juče sam sreo jednog prijatelja ispred poliklinike, kaže još je gužva za ljekarsko. Valjda je produženo, nebi džaba čekali.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jan 2017, 23:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Aikus je napisao:
Da li je neko odjavljivao gradsko grijanje? Koje su procedure i uslovi?

Spominjano je na temi o toplani. Moras izmiriti racune do kraja grejne sezone (avgustovski racun platiti) i onda se mozes skinuti. Zvanicno samo iz toplane te smiju iskljuciti (a skupi su), ali mozes se tamo raspitati da ti nadju nekog od radnika da ti to odradi privatno jeftinije, a onda oni srede da nemas problema kad dodju drugi iz toplane da ti naprave zapisnik. Ja sam tako 5 radijatora odradio za 60KM.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 02:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
The_new_Statesman je napisao:
Izvor?

Baba penzionrr koja prati PTPC al ne na tviteru.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 08:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Pouzdana baba? Ne zaebava unuke jer je dokona? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 08:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Gdje se ono vadi zdravstveno i moze li subotom?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jan 2017, 08:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
Ne meže subotom. Il nazovi medicinu rada i sporta pa pitaj, poliklinika. Baba pouzdana.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Jan 2017, 19:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
Ko reže mikro sim kartice na nano? Svratih u Zenit lik neće, a onaj kod ex Picete radi do 4. Ne znam radi li još ko do 20h?

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Jan 2017, 19:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
Vidi u Emporio onaj šalter do kafane sa tel.maskama i ostalim ..


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Jan 2017, 20:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
munja.alex je napisao:
The_new_Statesman je napisao:
Izvor?

Baba penzionrr koja prati PTPC al ne na tviteru.


Baba ti siri poluinformacije. Produzeno je za one koji su pokrenuli postupak do 31.12.2016. :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Jan 2017, 22:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10205
Kaže ona :"Dabude pokreno, a ne da lupa o Mađarskoj po forumu....."
:-)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 13:29 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13460
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
jel negdje prebacena tema o rusenju madjarske..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> ČOVJEK TO SAM JA <--


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jan 2017, 15:00 
zna li ko ima li gdje u BL kupiti konjetine? znam da je bilo prije u boriku pored istoimenog kafica i mesnica gdje se moglo uzeti to meso, rade li i prodaju li jos konjetinu?


Poslednji put menjao Milan dana 24 Jan 2017, 15:02, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2356, 2357, 2358, 2359, 2360, 2361, 2362 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs