banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 00:45 Danas je 28 Jun 2026, 00:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2355, 2356, 2357, 2358, 2359, 2360, 2361 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jan 2017, 12:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Trapi je napisao:
Neka povoljnija brza posta od euro expresa?

A2B, tj. nekadašnji FedEx.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 13:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
Trapi je napisao:
Neka povoljnija brza posta od euro expresa?


i ja trebam poslati danas neki manji paket za SA, preko državnih pošta nikad više jer su mi zagubili jednom.

U EuroExpresu 17 KM sa naplatom, je li slao iko još skoro, gdje je najjeftinije jer mi se ne isplati sobzirom na vrijednost paketa.

P.s. Fercera li ono preko pika?

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Vjerovatno u par deka razlike, meni juce poslato danas stiglo Euroex. a prekjuce poslato nije stiglo, ne znam kojom ali ako je A2B oni imaju one male kombije i onda nije ni cudo sto kasne


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 14:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2004, 23:49
Postovi: 647
Lokacija: BL
dtkbl je napisao:
Trapi je napisao:
Neka povoljnija brza posta od euro expresa?


i ja trebam poslati danas neki manji paket za SA, preko državnih pošta nikad više jer su mi zagubili jednom.

U EuroExpresu 17 KM sa naplatom, je li slao iko još skoro, gdje je najjeftinije jer mi se ne isplati sobzirom na vrijednost paketa.

P.s. Fercera li ono preko pika?


vozaci autobusa (trebas samo preskociti rampu ili platiti peron)
on traze od 5km pa nadalje,mada sam jednom uspjeo za 2km mali paket (3G modem)
to stize isti dan,samo moras traziti pare unapred i upac mora doci na aut.stanicu
Druge opcije mozda neki spediteri sto ionako voze kamione tamo,ili mozda facebook grupa carpool

_________________
Shoot first,ask question later


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 17:05 
buduci da dosta forumasa ne cita poostove na pf telefonija da stavim i ovdje...

Milan je napisao:
Jedno pitanjce, rodjak je poslao telefon u mtel na servis, a mtel ce ga sibnuti u komtrejd u sarajevo, ali problem je u tome sto je telefon malo kvrcnut sa strane tj na ekranu je samo jedna linija gdje je isti slomljen (naravno prije nego se desio problem zbog kojeg tel ide na servis). Sta mislite hoce li se garancija uvaziti?

Inace ono sto se telefonu desilo je serijska greska u hardveru i hrpa ljudi sirom svijeta sa tim telefonom (LG G4) su imali isti problem, telefon se samo ugasi i kada se opet upali pojavi se logo koji traje nekoliko sekundi i onda se opet ugasi, bas kao na ovom klipu

https://www.youtube.com/watch?v=doARIFie1ik


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 17:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
veljo1981 je napisao:
ako je A2B oni imaju one male kombije i onda nije ni cudo sto kasne

???
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 18:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 26 Okt 2014, 07:58
Postovi: 4681
Lokacija: Kostajnica
Kod mene u selo dolazi neki mali furgon A2B samo fale Dell i Rodni, evo cekam ovo jos od prekjuce, ne pustam mob iz ruke dok sam na poslu kad ce zvati da slucajno ne odnese kuci i nema. Mozda i nije A2B ali oni su mi pali na pamet sa tim malim kombijem na ovom nevremenu :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 18:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ima A2B i caddy vozila.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 19:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
A2B 15 Km (24 sata) sa povratom kesa, ili 9 km 5 radnih dana (preko pika). Preporucujem drugu opciju kome se da zezati preko Pika.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 21:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Eno predviđa se skori početak novog rata...Gambija i Senegal...Pa me interesuje koje je forumsko mišljenje...koga podržavamo a kome majku jebemo?

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 21:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Шта каже Алесандар Шапић?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 21:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
U firmi koristimo svaku prevozničku kuću koja krstari ovim postorima.
Ja koristim samo dvije, jednu jer je najpovoljnija i najpouzdanija, a drugu radi poslovnog partnera po njegovoj volji (on plaća).

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Sjajan i nadasve prosvijetljujući post.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 22:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
Džontra je napisao:
Eno predviđa se skori početak novog rata...Gambija i Senegal...Pa me interesuje koje je forumsko mišljenje...koga podržavamo a kome majku jebemo?

Koji imaju većije ćune?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2080
Lokacija: Dystopia
Nasi.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 22:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Feb 2012, 22:52
Postovi: 2730
Iskusno cemo sacekati da vidimo
koga ce podrzati svjetske sile, e mi smo za one druge.

_________________
Да волим ЦРНО-БЕЛЕ поносно кажем свима!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Treba probati ovu novu X-Expres brzu postu. Kazu da su najjeftiniji, a i novi su trebali bi biti da se probiju na trziste.

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jan 2017, 23:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
srda83 je napisao:
Sjajan i nadasve prosvijetljujući post.

A ti bi da se tebi posebno ponovi? :) Da odgovor nije na istoj strani pa i da razumijem.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 07:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Avg 2015, 18:05
Postovi: 5166
E sad vidjeh,meni na TT nije na istoj strani pa nisam skontao.
Ispričavam se.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jan 2017, 09:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Владимир je napisao:
Шта каже Алесандар Шапић?

Gangula kae da bez Nambije Senegul nea sanse.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 2355, 2356, 2357, 2358, 2359, 2360, 2361 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Google [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs