banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 18:28 Danas je 28 Jun 2026, 18:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57266 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 2864  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2011, 21:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
GTK_Marko je napisao:
Zasto sa jebenih 20 feninga na jebenom mtel racunu ne mogu jebeno ni trznuti? Jebemu. Izvinite sto sam nekulturan, jebeno sam nervozan, a popio sam citavo pivo.

Dijecko ,izvini ,ali ti si alkoholicar,ko se jos nervira zbog radi 20 fengosa !?

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2010, 21:48
Postovi: 5457
Probaj ga ugasiti pa ponovo upaliti, možda i uspiješ.

_________________
A MAN'S GOT TO DO WHAT A MAN'S GOT TO DO!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Ma oce.

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 21:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
@sajo ja sam vec rekla da je chili najkonkretnije odgovorio, al i ta njegova teorija ima mana npr sta ako slupa svoje auto??? :oops: :oops: i gdje je tu pad sa motora??? :oops: :oops:
i stvarno nema smisla da kacis edudedu to niko nicim nije zasluzio gledat! :( :( Al niko!!!! :( :( :(

Spoiler:
Frisky_Dingo je napisao:
ja mislim da hrvati i bosanci ovog edu mogu komotno da koriste u psiholoskom ratu. puste i mozdane celije odumiru.
ja sam imao iskustvo jednom u autobusu. jedva prezivio. i trebalo je dugo da se oporavim.

@dino kako znas da to vec ne rade??? sta ce im inace??? 8) 8)
i moram reci da ti se vidi, sta ces samo se ti nemoj sikirat i oporavt ces se nekad, valjda,,,, :oops: :oops:

@gtk to ti je zato stos GLUP!!! al tolko da ne znas ni zvrcnut!!!! 8) :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 21:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2011, 16:14
Postovi: 3962
Lokacija: Fabrika teškog naoružanja ' Milovan Đilas'
Ajmee ,jesli opet poplavila po glavi ? ( evo ,tvoja gramatika me je totalno obuzeja)

_________________
Nema pregovora sa onima kojima je republika spekulacija, a revolucija zanat !


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 21:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
Зашто имам осјећај да сваким даном постајем све свјеснији да све мање знам? (без неозбиљних одговора или одговора заснованим на претпоставкама и логичким елементарним исказима).

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 22:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 04 Feb 2008, 11:28
Postovi: 1234
pa ovaj, stob se reklo, s godnama polako dolazis do pameti,, ali u isto vrijeme,,, i odlazis,, :fadein: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 22:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
avatarx je napisao:
pa ovaj, stob se reklo, s godnama polako dolazis do pameti,, ali u isto vrijeme,,, i odlazis,, :fadein: :lol: :lol: :lol:


Сад сам у тоталној дилеми "нешто би рекао ал се бојим да не би погријешио".
Углавном ти желиш рећи да је до година?
Ја ипак сматрам да знање које се ненадопуњује сваког дана, троши се сваке ноћи. Да неко не протумачи погрешно.
Негдје сам чак и прочитао неку велику изреку,не знам тачно ког говорника " Ни свјесни нисмо да врло мало знамо,чак и ако вјерујемо да мало тога знамо,нисмо у могућности схватити да је и то мало небитно".

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 22:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
drinin vuk je napisao:
Зашто имам осјећај да сваким даном постајем све свјеснији да све мање знам? (без неозбиљних одговора или одговора заснованим на претпоставкама и логичким елементарним исказима).

Pa to je uredu.
Recimo da sve informacije koje čovjek može saznati predstavimo jednim velikim krugom.
Čovjek koji malo zna sa svoje tačke gledišta vidi samo par susjednih tačaka i misli da je to ono što mu nedostaje. Učenjem uviđamo da uvijek postoji nešto što neznamo i da je taj svijet nepoznatih činjenica svakim danom sve veći i samo za čovjeka koji je svjestan svog neznanja možemo reći da nešto zna, dok ostali žive i umiru u zabludi da su sve saznali.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
spoken as a true frisky

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Hoće li meni neko objasniti zašto je meni, u sve i jednoj temi, u donjem desnom ćošku sve i jednog forumaša, avatar MuškoBrea???
Nije vam jasno? E biće vam jasno:
Slika
edit: pardon, ovo mu je bivši avatar


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jedan je logičan odgovor.
Ljubav.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:37 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Jer si se zaljubila u njega? Kakav avatar,nema tu ništa,pričinjava ti se....

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:38 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Great minds think alike....

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
jakih mi umova :P
dovoljno sam paranoična danas, ne treba mi i ovo ludilo


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Liso, to je znak koji si čekala.
:lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Spoiler:
Slika

A što je Zoka grammar nazi napisao "banjaluka"?
Imena gradova se pišu velikim slovom, Zoka.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 09:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Dijecko. :lol:

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 10:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Tri 'stvari' trebam:

1. Pet ili sest fotografija predmeta;
2. Isti taj predmet nacrtati tako da ga moze svaki me(n)talac napraviti;
3. Ovaj gornji plan uprostiti za izradu upustva za koristenje. Isto napisati.

Zainteresovani na PP.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2011, 12:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Izgleda da mu je Deni posudio kosulju.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
 [ 57266 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 2864  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs