banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 13:55 Danas je 25 Jun 2026, 13:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 2863  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2012, 16:29
Postovi: 348
Lokacija: 44°46'N 17°11'E
Mene dugo drži led... izgleda si ti baš osjetljiva na to :)

kada sam bio mali :D ja sam bio jako osjetljiv na svrab i konstantno sam se češao i pravio ranice...
a živio sam sa puno komaraca... sad me poneki ujede (ugrize, ubode?) i skoro da mi i ne smeta ;)

_________________
''Just let me hear some of that
Rock and Roll Music,
Any old way you choose it;
It's got a back beat, you can't lose it,
Any old time you use it.''

Chuck Berry


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ma ovo su nekakvi mutanti, na stranu oni standardni smećkaste boje (boje stonoge) nego ovi su nekakvi crni, neki imaju šarene noge (tigrasti) a neki su "sasma" crni.
Od tigrastih dobijem "pečat" veličine 5KM a onda ostane modri podliv.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Hvala Ajvaru za linkovLJe. :)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2012, 16:29
Postovi: 348
Lokacija: 44°46'N 17°11'E
Au, sa takvim se nisam još susreo... ali čuo sam da su ti tigrasti zeznuti...
je li i to na jugu republike nam? :)

_________________
''Just let me hear some of that
Rock and Roll Music,
Any old way you choose it;
It's got a back beat, you can't lose it,
Any old time you use it.''

Chuck Berry


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Onda najbolje da pribjegneš metodi koju moja Đ i ja koristimo.
Čučimo mi tako u nekom žbunju, moju Đ komarci izjedoše, na mene ništa.
Ona je fina i bijela, a ja se kravcala, pa se osjetim na paljevinu, na to komarci neće.
Helem, onda to počne da svrbi, ali pošto u žbunju nema octa, paradajza (neću reći da nema ni kiselih krastavaca)
pribjegavamo metodi koju sam ja kao dijete koristila.
Počnem noktom da bocam svrbljivo mjesto, kad jako pritisneš ne osjećaš bol niti svrab.
I tako se mi bocamo? i grebuckamo svunoć, a gle radosti sutra nastanu krastice? koje onda možeš kopati,
oni hrabriji i grickati.
Sreći nigdje kraja nema.
Naravoučenije, nađi nekog da te boca i grebe u stilu MC Stojan.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Da, da, bockanje u obliku krstića.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2008, 14:55
Postovi: 152
Lokacija: BiH
Ташко je napisao:
nova je napisao:
Taško, daj malo upristoji se


_________________
Српски народ треба јебати.
Sa srpskim narodom treba općiti zar kovako nije bolje ha ha ha ha ha ha



Ocigledno nisi gledala intervju Cara najveceg. Najbolje je da srpski seljak kaze "Sa srpskim narodom treba općiti" :confused3:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:27 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Jašta. :D Letu štuke, letu avijoni.

Maco probala i to, na mjestu ujeda pravim krstiće noktima ili zvjezdice u zvisnosti koliko sam nadahnuta, pomaže vrlo kratko.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Talija, nisi dovoljno uporna.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Mi smo pravili krstiće, ali se moja Đ buni, kaže draža mu je zvjezdica, sa polukrugom pored.
Đ se loži na istok.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2012, 16:29
Postovi: 348
Lokacija: 44°46'N 17°11'E
PlavaMaca je napisao:
moja Đ
Samo da pitam ko ti je ova, ako smijem...
vidim da je više puta pominješ, a ima smiješno ime ili inicijal ili whatever it is... :D

_________________
''Just let me hear some of that
Rock and Roll Music,
Any old way you choose it;
It's got a back beat, you can't lose it,
Any old time you use it.''

Chuck Berry


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Zanimljivo! Isti motiv sam i ja pravila :lol: danas ću se orijentisati na domicilne znakove, četiri slova C :D možda to pomogne.

Edit:
Zgembo Adislić je napisao:
PlavaMaca je napisao:
moja Đ
Samo da pitam ko ti je ova, ako smijem...
vidim da je više puta pominješ, a ima smiješno ime ili inicijal ili whatever it is... :D

To je Džontra, mada Maca ima isturene zube pa šuška. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Poslednji put menjao Talija dana 06 Avg 2012, 10:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Talija je napisao:
Autan je obično smetlje. Imam Autan u stiku i vonja na nešto bzze, a ne štiti me od leteće pogani.

Zgembo, dobiću kakvu upalu koliko se namačem ledenom vodom i prislanjam kocke leda. Al čim uklonim obloge opet nastupi svrabež.

Zakon su one narukvice gumene protiv komaraca,nije ni gadan miris nesto citrusno a odlicno djeluju,a na vec postojece ujede,bilo kakav kortikosteroid da malo ublazi otok i svrab,ja kupila taj neki aloa vera gel ma nista ,bezveze sam bacila pare

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Ako Zgembi neko kaže ko je moja Đ podaviću pola voruma!
Zgembo bjaaaži.
To sa četiri c sačuvaj za tigrastog, kad bola bude ko 5KM, imaš prostora da fino iscrtaš :D

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2012, 16:29
Postovi: 348
Lokacija: 44°46'N 17°11'E
PlavaMaca je napisao:
Ako Zgembi neko kaže ko je moja Đ podaviću pola voruma!
Haha, dobro, ne moraš ni ti reći ni neko drugi,
ali izgleda da sam skontao dok ovako reaguješ... :D
PlavaMaca je napisao:
Zgembo bjaaaži.
Važi ;)

_________________
''Just let me hear some of that
Rock and Roll Music,
Any old way you choose it;
It's got a back beat, you can't lose it,
Any old time you use it.''

Chuck Berry


Poslednji put menjao Zgembo Adislić dana 06 Avg 2012, 10:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:36 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
azdajica-ny je napisao:
Zakon su one narukvice gumene protiv komaraca,nije ni gadan miris nesto citrusno a odlicno djeluju,a na vec postojece ujede,bilo kakav kortikosteroid da malo ublazi otok i svrab,ja kupila taj neki aloa vera gel ma nista ,bezveze sam bacila pare

Nisam čula za te narukvice, moraću potražiti u apoteci, nije zgoreg sve probati.
Ono se kortikosteroidi ne smiju mazati više od 5 dana u kontinuitetu? Ali ne bi trebalo duže ni da traju otoci od ujeda.

Maco, ups, već rekoh! :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Zgembo Adislić je napisao:
PlavaMaca je napisao:
Ako Zgembi neko kaže ko je moja Đ podaviću pola voruma!
Haha, dobro, ne moraš ni ti reći ni neko drugi,
ali izgleda da sam skontao dok ovako reaguješ... :D
PlavaMaca je napisao:
Zgembo bjaaaži.
Važi ;)

Aj da čujemo šta si skontao :P
(Ako nisi skontao da smo princezekraljice onda si pogrešno skontao.)

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2012, 16:29
Postovi: 348
Lokacija: 44°46'N 17°11'E
Valjda je dragi pa mu samo tepaš... (nadam se da nije draga :lol:)
ali ne tiče me se, pa da je i draga :P

_________________
''Just let me hear some of that
Rock and Roll Music,
Any old way you choose it;
It's got a back beat, you can't lose it,
Any old time you use it.''

Chuck Berry


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
E moj Zgembo. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Avg 2012, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
Ajde Đ ljubavi, javi se, ovaj ne bi prepoznao Princezekraljice ni da mu (je) mama pokaže.

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
  
 
 [ 57260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 660, 661, 662, 663, 664, 665, 666 ... 2863  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs