banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 06:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Konoplja
PostPoslato: 31 Avg 2011, 22:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
svako ima svoj sud o konoplji. velika vecina je istu i probala, neki je smatraju drogom neki ne. medjutim, zelimo li prihvatiti to ili ne, to jeste droga. u zemlji u kojoj zivimo vlada opsta depresija sto zbog rata, sto zbog bijede, nemastine i kojecega, tako da legalizacija bilo kakve droge predstavljalo bi cistu katastrofu (moje misljenje). ali treba se osvrnuti na alkohol i duvan. zajednicki problem te tri stvari jeste ovisnot. ja sam bio pusac i garantujem da je ovisnost o nikotinu najvece kad su u pitanju alkohol, cigare i marihana. ne pusim vec 2 godine i 6 mjeseci ali bar jednom mjesecno mi dodje da me slomi i da zapalim. jer kako se volimo tjesiti, od jedne ne moze nista da mi bude :D . ipak uspjevam da odolim 8) . cak mislim da i alkohol ima jacu ovisnost od marihane. ipak smatram da je glavni problem mentalitet, kojeg nije lako iskorijeniti, a koji navodi omladinu na prvi korak "samo da probam". zadojeni idejom nadmoci koja se ogleda kroz "popularnost" u drustvu on stice samopouzdanje i osjecaj dobrog sto ga dalje vodi na rub ovisnosti. ni tu nije kasno, ni tu nisi ovisnik cak i ako nastavis sa konzumiranjem marihuane. osisnik postajes kad predjes na "visi nivo". tad povlacis za sobom mnogo toga u propast i gubis povjerenje ljudi kod kojih se ono tesko vraca.

moram da se ogradim da neko ne pomisli da sam narkoman, nisam. nisam nista teze probao od marihane ali imao sam srece da zivim u zdravoj sredini. medjutim, imao sam prijatelja koji je zaista bio dobar momak... :(

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Konoplja
PostPoslato: 31 Avg 2011, 22:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
blaf77 je napisao:
Po vama je znaci trava jednako bezopasna kao i pivo?


Jedno bez drugog ko burek bez jogurta...ide al moras zalit.

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Konoplja
PostPoslato: 26 Dec 2011, 01:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
Za mene je to smeće... nisam baš nešto siguran da koristi bilo čemu... da šteti, šteti gadno.
Ako bi neko mogao naći CT snimke glave, da se vidi šta radi ova divna biljka moždanoj opni
(koju čovjek, za razliku od ostalih dijelova mozga - ako ih uopšte i koristi - intenzivno napreže).

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Konoplja
PostPoslato: 28 Feb 2012, 15:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Nov 2008, 12:56
Postovi: 402
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Zu9mRRTkOG0[/youtube]

_________________
PERMAKULTURA JE REVOLUCIJA POD MASKOM BAŠTOVANSTVA!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 24 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs