banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 21:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 736 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37
Autoru Poruka
PostPoslato: 28 Dec 2011, 17:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...pa "dizajniran" je za korisnike škole... dakle učenike. Pretpostavljam da je sekcija informatike radila isti.

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Dec 2011, 22:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Sep 2003, 19:51
Postovi: 54
Lokacija: Banja Luka
ma nisam ni mislio u dizajnerskom smislu - vec onako smiješan je kompletno sve sa tim natpisom za četu i sl.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Dec 2011, 00:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 07 Avg 2006, 11:22
Postovi: 450
Dizajn i sadrzaj sam radio ja, normalno da ce prezentacija vremenom imati bar 5 dizajn tema pa ce svako moci da izabere sta mu odgovara. U principu citav sistem ima takve mogucnosti kakve jos nisam vidio ni na jednom mjestu. Od automatske detekcije preko 20 razlicitih multimedijalnih dodataka vijestima i pokretanja internih plejera pa do elektronskog dnevnika, video nadzora i sta ti ja znam. Do sad nije upaljeno ni 5% sistema, cekaju se dozvole... Sto se tice same prezentacije to je PHPNUKE sistem a koliko znam u tom sistemu za ovo godina na ovim prostorima je radilo svega par ljudi jer je previse komplikovan. Skendy, ja i nekad kreator banjalukalive-a. Sistem jeste komplikovan jer u njemu ni boju nekog dijela nije jednostavno promjeniti jer ima oko 2000 fajlova minimum. A sto se tice informaticke sekcije volio bi da vidim ne informaticku sekciju nego bilo kog nastavnika informatike u osnovnim skolama, pa i u srednjim da samo boju projmeni u ovom sistemu, a o ostalom da ne pricam... Natpis za cetu je za one koji razumiju sta u stvari predstavlja najbitniji dio toga svega...
@bokacbl ako mislis da dizajn ne valja uradi novi, posalji i postavicu nije nikakav problem...

_________________
http://www.majsta.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 16:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Sep 2003, 19:51
Postovi: 54
Lokacija: Banja Luka
Igore sta se palis ?

Uopste nisam ni jednog momenta komentarisao ni sistem ni dizajn u tehnickom vec mi je dizajn ili bolje reci header
smijesan - u duhovitom smislu tj. ideja kombinovanja ove neke grafike kao iz ovih FB igrica sa sve lamelama iz Borika..

I nema potrebe da ubijamo temu sa nekim nebitnim stvarima, nego sta ti predajes u skoli?
I ko je jos ostao od nastavnika koji su radili tamo negdje od 89-97?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 22:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 07 Avg 2006, 11:22
Postovi: 450
haha ma nisam uopste reagovao ljutito ili kako vec, nego rekoh da je u planu da svako ko nesto zna o tome napravi dizajn pa da ubacim na prezentaciju. A header pojma nemam neko mi pade na um da napravim neki kontrast, mada me tjeraju da to promjenim neki nikako da skontaju poentu al ajde. Ma tu sam ja u headeru na tom dijelu razvijao bukvalno igricu, da svako ko dodje na sajt kad se uloguje dobije nekog lika iz brankovih djela pa da sa njim izvrsava odredjene radnje, prica sa ostalim ulogovanim korisnicima i sta ti ja znam, al ispalo preko 10 mega sve sa programskim kodovima pa odustao. Uglavnom, vidjecemo kako ce ici, godina je pred nama...

_________________
http://www.majsta.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 22:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
majstorovic je napisao:
Sto se tice same prezentacije to je PHPNUKE sistem a koliko znam u tom sistemu za ovo godina na ovim prostorima je radilo svega par ljudi jer je previse komplikovan. Skendy, ja i nekad kreator banjalukalive-a. Sistem jeste komplikovan jer u njemu ni boju nekog dijela nije jednostavno promjeniti jer ima oko 2000 fajlova minimum. A sto se tice informaticke sekcije volio bi da vidim ne informaticku sekciju nego bilo kog nastavnika informatike u osnovnim skolama, pa i u srednjim da samo boju projmeni u ovom sistemu, a o ostalom da ne pricam...


Kakva je ovo bolan zajebancija? :lol: :roll: :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jan 2012, 23:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 07 Avg 2006, 11:22
Postovi: 450
Nije zahebacija ono sto je mozda tebi lako vjeruj mi da je vecini ljudi spansko selo... Tipa integracije css-a u php, al necemo daleko od teme...

_________________
http://www.majsta.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2012, 21:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
Šta je sa grafitom na školiŽ? Što se ne završi?
Zid do brda na kabinetu fizike ako me sjećanje pamti.. :lol:
Slobin mali daj to reguliši!!! :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jun 2012, 01:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...pa to ti je gotovo :D

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2012, 20:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
to je tewbi gotovo tek neki dan crni ram oko grafita :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Okt 2012, 21:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
...uh! Onda se radi!

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2013, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
Samo malo da oživim svoju jedinu temu na forumu....
Ima li šta novo osim što Slobe više nema, naravno ne Miloševića neg Majstorovića?
:D :D :D

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2013, 07:51 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Šta je sa Slobom?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jul 2013, 23:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1963
Lokacija: Banjaluka/Wien
SLOBO JE KRALJ!

_________________
Pametni ljudi napravili da se gramofon okrece, a onaj di dzej... On njega zaustavlja!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jan 2014, 12:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Nov 2004, 19:28
Postovi: 464
Lokacija: banja luka
Pozdravcic svima, nije me ovdje bilo godinama :). Vidim da su neki jos uvijek aktivni, svaka cast,posto je ocito da je FB uzeo danak ovakvim forumima. Elem, procitah sad ovaj komentar za Slobu???!!! Kako nema Slobe? Cini me se da sam ga prosle godine vidjala u bolnici, jeste da je bio bas slab,ali sve je bilo ok.Imam i puno novih informacija o nasim drugarima iz generacije, pa ako ste jos tu, mozemo procaskati o tome.
Pozdrav svima!
P.S. Citajuci iz pocetka sve ove nase komenatre, lijepo sam se ismijala i prisjetila nekih momenata. Ali sam upala u frku, jer masa tih informacija koje sam ja sama ovdje postavila, vise ih nemam memorisane u glavi, kontam , da nije i mene posjetio onaj švabo Alzhajmer :)

_________________
trag u beskraju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Jun 2014, 09:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
i gdje smo ono stali ? :lol: :lol:

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 736 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 33, 34, 35, 36, 37

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs