banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 19:35

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Izgubljeni ljudi,,
PostPoslato: 30 Jun 2004, 16:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Da li postoje neke organizacije u Bosni sad preko kojih se mogu pronaci i stupiti u kontakt sa ljudima koji su se izgubili , nestali, nemislim samo za vrjeme rata ali , mora biti nesto kao Missing persons department, preko kojeg ljudi ostave info o sebi i ucestvuju u pomoci ukoliko je moguce,, isto me zanimaju humanitarne organizacije , da li jos uvjek bosna dobija pomoc , odjecu hranu itd,, djeci poginulih roditelja svih nacija i paralizovanim ljudima, sve vase informacije duboko cjenim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Jun 2004, 21:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Ti očigledno ne znaš kako je u Bosni... :wink:
Za ljude nestale u ratu, može probati da dobiješ informacije u Crvenom Krstu, a za ostale u policiji.

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jul 2004, 13:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Jun 2004, 16:45
Postovi: 7
Lokacija: London sw7 4LAHarington Garden
stvarno nisi normalan sa pitanjem.sta ce Bosni pomoc?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2004, 14:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
Srdjan je napisao:
stvarno nisi normalan sa pitanjem.sta ce Bosni pomoc?


Jednom je trebala!.


ps. nema potrebe da postanes sav uzbudjen na moje pitanje , get some information on how many people had died and became paralised during the war, have you ever heard of a war anyway and what happens afterwards?
But hey How would you know what helping other people MEANS.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jul 2004, 16:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
niko nama pomoci vise ne moze.........a ne........


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jul 2004, 19:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
tough je napisao:
Srdjan je napisao:
stvarno nisi normalan sa pitanjem.sta ce Bosni pomoc?


Jednom je trebala!.


ps. nema potrebe da postanes sav uzbudjen na moje pitanje , get some information on how many people had died and became paralised during the war, have you ever heard of a war anyway and what happens afterwards?
But hey How would you know what helping other people MEANS.


Zbog cega stalno pises engleski... na banjaluckom si forumu gdje svi pricamo jednim jezikom, kako bi bilo kada bi drugi pisali svedski, fransuski, njemacki , talijaski itd.? Ja te savrseno dobro razumijem ali isto tako vjerujem da ima forumasa koji bi voljeli ucestvovati u razgovoru ali ne mogu jer te ne razumiju. Nema smisla a i nekulturno je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jul 2004, 22:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
zao mi je da ti smeta i yes vjerujem da je nekulturno ,naravno protiv prirode ne mogu, ponekad jedini nacin na kojem se mogu izrazit je na engleskom jeziku , vjerovatno tvoja je prednost imat bosanski kao prrvi maternji jezik, stoga meni je stvarno zao al i mene nervira vjeruj mi, ja ne mogu prvoditi il nesto tako,, samo razumijem fantasticno bosanski i pricati ga mogu fantasicno ali mi dojde u intervalima, to ne mogu kontrolisati,
nadam se da neki razumiju me.
trudim se da ne pisem na engleskom pogtovo od kako sam bukvalno iznapadala mr vader i za to zaista nije bilo potrebe, nego nadam se da ce mi oprostit.

vjerujem da niko nije savsen, right?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jul 2004, 14:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Okt 2001, 01:00
Postovi: 496
U principu mi ne smeta mnogo jer te razumijem, smetalo bi mi mnogo vise da pises svedski ili neki drugi jezik koji apsolutno ne razumijem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2004, 02:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2004, 01:39
Postovi: 799
Lokacija: somewhere in between
tough je napisao:
Da li postoje neke organizacije u Bosni sad preko kojih se mogu pronaci i stupiti u kontakt sa ljudima koji su se izgubili , nestali, nemislim samo za vrjeme rata ali , mora biti nesto kao Missing persons department, preko kojeg ljudi ostave info o sebi i ucestvuju u pomoci ukoliko je moguce,, isto me zanimaju humanitarne organizacije , da li jos uvjek bosna dobija pomoc , odjecu hranu itd,, djeci poginulih roditelja svih nacija i paralizovanim ljudima, sve vase informacije duboko cjenim.

ICMP (International Commission for Missing Persons) u Tuzli i IMP (Institute for Missing Persons) u Sarajevu, nazalost koliko znam slicna Komisija ili Institut ne postoji u BL. Ove organizacije se bave licima nestalim za vrijeme rata, pa ne znam koliko ti je to od pomoci. A sto se tice humanitarne pomoci, hm...jos uvijek su mnoge humanitarne organizacije prisutne e sad koliko su efektivne...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Avg 2004, 17:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Mar 2004, 13:15
Postovi: 297
danijela.p je napisao:
tough je napisao:
Da li postoje neke organizacije u Bosni sad preko kojih se mogu pronaci i stupiti u kontakt sa ljudima koji su se izgubili , nestali, nemislim samo za vrjeme rata ali , mora biti nesto kao Missing persons department, preko kojeg ljudi ostave info o sebi i ucestvuju u pomoci ukoliko je moguce,, isto me zanimaju humanitarne organizacije , da li jos uvjek bosna dobija pomoc , odjecu hranu itd,, djeci poginulih roditelja svih nacija i paralizovanim ljudima, sve vase informacije duboko cjenim.

ICMP (International Commission for Missing Persons) u Tuzli i IMP (Institute for Missing Persons) u Sarajevu, nazalost koliko znam slicna Komisija ili Institut ne postoji u BL. Ove organizacije se bave licima nestalim za vrijeme rata, pa ne znam koliko ti je to od pomoci. A sto se tice humanitarne pomoci, hm...jos uvijek su mnoge humanitarne organizacije prisutne e sad koliko su efektivne...


, Hvala ti mnogo na ovoj informaciji , duboko cjenjeno.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs