banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Okt 2007, 18:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
e kad vec svi postavljaju teme o nastavnicima ajd da i ja postavim jednu ... al za nas "mladje" iz Borika (Vuk Karadzic)... ja sam 84 ... razrednica mi bila Marina , srpski predavala ... hemiju predavala dragica a a matematiku druga dragica, fiziku cini mi se sanja (plavusa) ...
ima li ovdje koga ko poznaje te likove ... odnosno kome su predavali ...
inace meni je broj 1 bio zlaja (muzicko predvao) ..

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Okt 2007, 23:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jun 2006, 22:47
Postovi: 737
Lokacija: zanzibar
Meni je Zlaja predavao muzicko, Dragica hemiju, Dragica matematiku, fiziku pokojni Talaja i Pogi u petom razredu.
Ja sam 80 godiste.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Okt 2007, 00:27 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Zlaja? Imao plavu ili svjetlije smeđu kosu?

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Okt 2007, 12:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
fantomacan je napisao:
Zlaja? Imao plavu ili svjetlije smeđu kosu?


cini mi se svjetlo smedju ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Okt 2007, 12:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 18 Jan 2006, 13:38
Postovi: 1591
Lokacija: on the way
Nije to Zlaja, to je Mačak! Samo kod nas je bio nešto kratko pa se baš ne sjećam kakav je bio, ali dovoljno dugo da dobije nadimak.

_________________
Moja Republika
Laktaši.com forum - Posjetite Laktaše
Totalno ludilo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2007, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2005, 01:01
Postovi: 1227
zlaja hahaha, samo kad se sjetim kad su mu "nepoznati pocinitelji" nasuli krec ili sta u klavir... :lol: :lol: :lol: EXTRA o majko cini mi se da je neko bas na njegovom casu gurnuo sestar u uticnicu... :lol:

biologicarka, kak gog de se zove, "nastavnice, jel cuna misic ili kost" :lol:

marina stara prdara, vidjam je po gradu udebljala se ka krava...

gluoavi golub i jebeni gorski vijenac, "premazujemo bojuuuu preko bojeeee"

bj d vej 84 sam god.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2007, 10:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Zlaja.... kad god sam ga ponudio smokijem, uzme citavu kesu....
Dragica mi nije predavala mat nego Milosava i to jos razrednica bila... pa nam sat koji smo joj kupili kao razred poklonila drugoj profesorici jer joj se nije svdio... pljunem na nju.

Najbolji profesor je bio Stanko -istorija. Pogotovo kada objasnjava kako su praistorijski ljudi hodali...

A najbolja scena kada smo vidili Marina (prod. likovnog) izlazi iz Sanjine ucionice i zakopcava slic.... Inace Sanja je bas luda.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Poslednji put menjao Frenki dana 08 Dec 2010, 00:02, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2007, 11:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2005, 01:01
Postovi: 1227
kad kisin kod svoje tetke dane [istorije i geografija] na kontrolnom iz geografije izvadi ogromnu kartu SFRJ [1x1] i pocne prpisivati...

secam se da je neko iz 3-ce na casu rose istoricarke viknuo ROSA KRMACA hhahahahaha

secali se neko od 84g petra solaka, tj scenu kad je zadnji dan skole dosao traktorom... :drinking:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2007, 13:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
ja sam 84, al ne sjecam se te scene ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2007, 13:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
ignjholio je napisao:
kad kisin kod svoje tetke dane [istorije i geografija] na kontrolnom iz geografije izvadi ogromnu kartu SFRJ [1x1] i pocne prpisivati...

secam se da je neko iz 3-ce na casu rose istoricarke viknuo ROSA KRMACA hhahahahaha

secali se neko od 84g petra solaka, tj scenu kad je zadnji dan skole dosao traktorom... :drinking:


Al sjecam se kako je sanja (fizika) pricala kako je neko iz 4ke pricao kako dr.ka :) :) :)

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Okt 2007, 16:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Avg 2005, 01:01
Postovi: 1227
Sta je tu cudno :lol: :lol: :lol:

nego, kak se ne secas traktora nasukanog na stubic ispred bivseg vrtica, bila je tu i prikolica prepuna nekih ljudi...

aaaaaaa, kad je pavljuk odlucio prepasti lazu [matematicara], ugasili svetlo u ucionici [7 cas 2 smjena] svi se smirili i cekamo lazu, udje laza kad pavljuk urliknu BUUU.... ahahahah kakav jebeni car, ne palivsi svjetlo laza je samo viknuo "zeljo, mars na tablu"...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Okt 2007, 10:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
ignjholio je napisao:
Sta je tu cudno :lol: :lol: :lol:

nego, kak se ne secas traktora nasukanog na stubic ispred bivseg vrtica, bila je tu i prikolica prepuna nekih ljudi...

aaaaaaa, kad je pavljuk odlucio prepasti lazu [matematicara], ugasili svetlo u ucionici [7 cas 2 smjena] svi se smirili i cekamo lazu, udje laza kad pavljuk urliknu BUUU.... ahahahah kakav jebeni car, ne palivsi svjetlo laza je samo viknuo "zeljo, mars na tablu"...


sjecam se kad se pokojni talaja nakasljo a zubi mu ostadose u ruci :))))

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Okt 2007, 22:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2002, 22:53
Postovi: 178
Znaci Stanko vrh!!! Meni je bio razrednik i to su bile nezaboravne scene sa njim na razrednim casovima, a tek na ekskurziji. Legendarno! Takvog ni u srednjoj nisao mogao naci. Istoriju je imao u malom prstu i bio je odlican predavac. Najjace kad dodje na cas bez icega ko turist, trazi od nas olovku da upise cas :)...Sanja fizicarka mi je odvratna bila .. stalno neke glupe price pricala. Jednom nam je pricala kako se njen muz seta go po kuci, pa onda uletila komsinica , pa ovo pa ono, tipicna seljanka. ...Sjeca li se ko ROJKE (Rose, predavala geografiju)? Najjace su mi bile njezine dol'na , kotl'na, cetvrtk , voden'ca. Zena iz naroda! Ivanka mi je isto super bila..."Sta majka rodi pa meni posalje u skolu!" "Cigani!".. Najpoznatije njene;)). Ondaa i Dragicaa hvala bogu da nju ne zaboravim :).."Ja cu lajati ko bjesna kuja ako ti budes imao 2!"...Vjeroucitelj Milan .. jadnik..bas mi je zao bilo kad smo mu takav zijan na casu napravili da je covjek napustio cas i uzasno je bilo, al' smo se mi posteno ismijali :D. Silva mi je predavala srpski i dobra riba je bila;]...Zlaja muzicko, opajdaren lik, frik;]. Milosava matematicarkaa, aaa sto me ta zena znala isfuravati sa nekim svojim glupim komentarima, tipa npr. "Ne vidi od ociju" ... ova izjava joj je za pamcenje;]]] .. i tako, fino bilo sve u svemu :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Okt 2007, 14:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
buki je napisao:
Znaci Stanko vrh!!! Meni je bio razrednik i to su bile nezaboravne scene sa njim na razrednim casovima, a tek na ekskurziji. Legendarno! Takvog ni u srednjoj nisao mogao naci. Istoriju je imao u malom prstu i bio je odlican predavac. Najjace kad dodje na cas bez icega ko turist, trazi od nas olovku da upise cas :)...Sanja fizicarka mi je odvratna bila .. stalno neke glupe price pricala. Jednom nam je pricala kako se njen muz seta go po kuci, pa onda uletila komsinica , pa ovo pa ono, tipicna seljanka. ...Sjeca li se ko ROJKE (Rose, predavala geografiju)? Najjace su mi bile njezine dol'na , kotl'na, cetvrtk , voden'ca. Zena iz naroda! Ivanka mi je isto super bila..."Sta majka rodi pa meni posalje u skolu!" "Cigani!".. Najpoznatije njene;)). Ondaa i Dragicaa hvala bogu da nju ne zaboravim :).."Ja cu lajati ko bjesna kuja ako ti budes imao 2!"...Vjeroucitelj Milan .. jadnik..bas mi je zao bilo kad smo mu takav zijan na casu napravili da je covjek napustio cas i uzasno je bilo, al' smo se mi posteno ismijali :D. Silva mi je predavala srpski i dobra riba je bila;]...Zlaja muzicko, opajdaren lik, frik;]. Milosava matematicarkaa, aaa sto me ta zena znala isfuravati sa nekim svojim glupim komentarima, tipa npr. "Ne vidi od ociju" ... ova izjava joj je za pamcenje;]]] .. i tako, fino bilo sve u svemu :)



Dragica matematicarka kaze, jedna lopta dve lopte, pet lopata :)

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Maj 2010, 14:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Maj 2010, 14:50
Postovi: 1
hej, sjeća li se iko imena učitelja iz prvog razreda... generacija '90 !? :))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 14 Jun 2010, 23:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Nov 2004, 19:33
Postovi: 1223
Lokacija: Tu sam
buki je napisao:
Znaci Stanko vrh!!! Meni je bio razrednik i to su bile nezaboravne scene sa njim na razrednim casovima, a tek na ekskurziji. Legendarno! Takvog ni u srednjoj nisao mogao naci. Istoriju je imao u malom prstu i bio je odlican predavac. Najjace kad dodje na cas bez icega ko turist, trazi od nas olovku da upise cas :)...Sanja fizicarka mi je odvratna bila .. stalno neke glupe price pricala. Jednom nam je pricala kako se njen muz seta go po kuci, pa onda uletila komsinica , pa ovo pa ono, tipicna seljanka. ...Sjeca li se ko ROJKE (Rose, predavala geografiju)? Najjace su mi bile njezine dol'na , kotl'na, cetvrtk , voden'ca. Zena iz naroda! Ivanka mi je isto super bila..."Sta majka rodi pa meni posalje u skolu!" "Cigani!".. Najpoznatije njene;)). Ondaa i Dragicaa hvala bogu da nju ne zaboravim :).."Ja cu lajati ko bjesna kuja ako ti budes imao 2!"...Vjeroucitelj Milan .. jadnik..bas mi je zao bilo kad smo mu takav zijan na casu napravili da je covjek napustio cas i uzasno je bilo, al' smo se mi posteno ismijali :D. Silva mi je predavala srpski i dobra riba je bila;]...Zlaja muzicko, opajdaren lik, frik;]. Milosava matematicarkaa, aaa sto me ta zena znala isfuravati sa nekim svojim glupim komentarima, tipa npr. "Ne vidi od ociju" ... ova izjava joj je za pamcenje;]]] .. i tako, fino bilo sve u svemu :)


Sve isto (i profesori i misljenje o njima), osim matematike...to mi predavao Pero Raca, koji mi je ujedno i razrednik bio....odlican covjek i profesor.
Engleski Zoja...da se ne zaboravi :)

Zlaja vam sada svira subotom u krcmi kod Alekse (na Lausu)...

_________________
Be nice, I could be your lawyer someday...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jul 2010, 13:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jul 2010, 18:22
Postovi: 730
Svi su oni zivi...Meni je razrednik bio Lazo

_________________
Ivo Andrić ima 5.000 fanova na fejsu. Dunja Ilić 15.000, Ekrem Jevrić 50.000, Kristijan Golubović 65.000 . .
Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2010, 23:28 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Dec 2008, 13:49
Postovi: 21
Lokacija: Kojekude
Ivanka, favorit. Nema šta: 'Ti s' govno! Rode ludo pa meni pošalju u školu! Sad bi' te zadavila al' neću da prljam ruke!' i mnogi drugi.. a nema ko joj nije drag bio.
Silva.. znaju muški šta je i ko je.
Dragica hemija, fiu.. 'Boldi bilder' 'Radije bi' te oborila nego se baklave najela!', što je i rezultiralo u kupovini baklave od njenog razreda negdje pred maturu.
Zlaja - vr'. Razrednik mi. Majstor grimasa i rekorder po broju izvedenih 'Moji su drugovi'.
Talaja, pokoj mu duši. Jedna kultna: 'Ove godine se nećemo više vidjeti.' (rekao pred Novu Godinu)
Stanko - kako neko već reče, interpretator praistorijskog čovjeka u skoku za jabuku, legenda, prvi redovi bili pod svojevrsnim pljuskom od siline priče.
Dana geografija - flegma živa, mogao si sat vremena govoriti o godišnjem rodu usjeva pirinča u Mongoliji, ako je dobro, petica.
Marin - 'Zalepiću ti keca za polugođe!' (ošin'ću te tašin'com)
Nada, vrhunski znalac informatike :'Danas učimo.. - PAM i POM memoriju.'
i drugi.. ne da mi se.
Naravski, tu su uz samog Vuka bile i ikone: Pola, Gargamel i ostatak birokratskog aparata kao nezaobilazna postavka.
Brings back memories..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 23:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Dec 2010, 23:20
Postovi: 2
Astor_Piazzolla skoro sam se reg na ovaj sajt i naletio na ovu temu, isli smo zajedno u razred, samo sto po nicku ne mogu da skontam ko je, ipak zbog ove muzike mislim da je Ognjen ili Danic, znam da ste se vas dvojica iz razreda posvetili muzici.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 23:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Физика- Сања- луда к`о струја :lol:
Математика- Перо Раца- стара лола из Дрвара... имао је ненормално чупаве шаке... Па кад уписује неку лошију оцјену тим чупавим рукама, уф није ми остало у најљепшем сјећању...
Музичко- Злаја- краљ невиђени. "Сједи Мркело" :D
Физичко-Дане- био више пијан него тријезан.
Српски-Марина, Жана и Силва, све три одличне, плус што је Силва била у сваком погледу одлична :D Причало се како ју је Злаја музичар ваћарио :D
Географија- Дана- онако, непримјетна. Нит` смрди нит` мирише.
Историја- Станко- то је био наставник и по! Омиљени! Строг, али праведан. И увијек му она пљувачка се видјела, то је било одвратно.
Биологија- Весна- краљица, имала је бар 150 кила, али је била добра. Једном ми испале пушкице њој на ципелу,али она се правила да не види. И дала ми 5 на том контролном.8)
Информатика- више се ни не сјећам ко је предавао...
Енглески- Татјана Вилендечић, мрзио сам је!! :angry4: Ал` је била добра кока 8)
Техничко- Нада- само једна ријеч-Богиња! 8)
Вјеронаука- Милан Јанковић, легенда. Кад лупи дневником о сто, само отпадну корице :lol: било ми га жао како га дјеца провоцирају :(
Хемија-Драгица- тој жени је увијек било мало меса и кромпира и стално је кукала како је сиротиња. Баш је нисам волио.
Ликовно- Маки, онако педеркаст, али ОК наставник. "Кец за полугође-АНТОЛОГИЈСКА"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs