banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 21:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Sep 2008, 23:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Sep 2008, 14:12
Postovi: 3
Zdravo Bojane . Nadam se da cemo se vidjeti u decembru.Pozdrav Jajcevicu zna li iko ista o Agatic Sasi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2008, 08:53 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Sep 2008, 16:47
Postovi: 5
Zdravo Ljubo stari prijatelju.Agatic Sasa ti je blizu mene,tacnije u Kalrsruhe.To je grad 30km udaljen od mene.Nazalost nemamo kontakta :( Stalno posao,kuca familija.Nekad kada imam nocnu smjenu sjetim se tebe i tvoje gitare,i mislim pa zar ima preko 20godina od tih lijepih inezaboravnih vremena .Kako si ti? Kako tvoja porodica?Puno pozdrava od Zeke P.S Vidimo se u decembru 1000%


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Sep 2008, 16:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
´Ajd`, Ljubisa, brisi prasinu sa gitare, dolazi ti drugar :D

Lijepa vremena, ali kad pomislim da je proslo 20 godina... :(

Sto bi rekao moj dragi, krstenica nam zuti :roll:

Bojane, s obzirom da spominjes rukomet i skolsko doba, uclani se na facebook i potrazi grupu "O.S. Ranko Sipka". Vidjeces i nastavnika Branka i nacices mnostvo slika iz tog vremena.

Poslala sam ti privatnu poruku, pa je procitaj.

Pozdrav, Jack


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Okt 2008, 18:40 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Sep 2008, 14:12
Postovi: 3
Zdravo Zeko.Ja sam u braku ne znam ni ja koliko god.i lijepo mi je,imam dva sina 7 i 13god.Sto se tice gitare odavno sam izgubio publiku samo su oni primorani da me nekad slusaju.Kako je tvoja porodica?
sandicljubisa@yahoo.com


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2008, 11:05 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2004, 21:45
Postovi: 8
Evo i moje prve simpatije, iz prvog ili drugog razreda. Ljubise. Kad smo kod simpatija, javio mi se Bojan Cermelj, on je u USA.
Ljubisa i Bojane, drago mi je da cujem da ste dobro i divno je uspostaviti kontakt nakon toliko godina na bilo koji nacin.
Nadam se da ste bili na facebook-u i vidjeli sve one snimke sa Dana skole i sve fotografije koje su do sad postavljene.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2008, 13:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Jao,
ovo vec postaje preslatko! Sve neke simpatije iz osnovne skole ;-)
Kad se samo sjetim kako su se simpatije mijenjale, odlazile, pa ponovo vracale... :oops:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2008, 17:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:17
Postovi: 3
halo narode banjaluke ovo je nesto sasvim fenomenalno jack tebi svaka cast da samo hoce svi da se jave bilo bi super ako imas koju adresu posalji nalazim se vec 17 god. u düsseldorfu puno pozdrava od sunte.kovacic darijo


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Nov 2008, 23:35 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Darijo,
divno da si nas pronasao!!! Tvoje javljanje mi je uljepsalo vece :D . Poslala sam ti privatnu poruku.
Pozdrav,
Jack


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2008, 11:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Nov 2008, 11:38
Postovi: 2
Vidim da se dopisujete godinama, ali nikad nije kasno da se priključim. Išla u A odjeljenje - Mara Janković, a poslije Jasminka.Mislim da sam skontala ko je Jack, javi mi se na privatni.Inače u Banja Luci sam cijelo vrijeme, sa povremenim odlascima u bijeli svijet- škola.
Neke viđam povremeno, neke čujem, a neke nisam više nikada ni vidjela ni čula, bilo bi lijepo , barem da vidimo na šta ličimo sada.Za Mumu odgovor da se družim sa Anitom , tu je magistrirala je likovnu umjetnost- to je njen životni san i radi u specijalnoj ustanovi za ret. djecu.
Renata Đukić je za one koji me se sjećaju.Radim u jednoj firmi čiji je vlasnik Siniša Čolić, opet Budžak, a tu je sa nama i Daca Ignjatić.Nema šta , za nas se barem zabava nastavlja.Pozdravčić


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2008, 17:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2004, 21:45
Postovi: 8
turbulencija je napisao:
Vidim da se dopisujete godinama, ali nikad nije kasno da se priključim. Išla u A odjeljenje - Mara Janković, a poslije Jasminka.Mislim da sam skontala ko je Jack, javi mi se na privatni.Inače u Banja Luci sam cijelo vrijeme, sa povremenim odlascima u bijeli svijet- škola.
Neke viđam povremeno, neke čujem, a neke nisam više nikada ni vidjela ni čula, bilo bi lijepo , barem da vidimo na šta ličimo sada.Za Mumu odgovor da se družim sa Anitom , tu je magistrirala je likovnu umjetnost- to je njen životni san i radi u specijalnoj ustanovi za ret. djecu.
Renata Đukić je za one koji me se sjećaju.Radim u jednoj firmi čiji je vlasnik Siniša Čolić, opet Budžak, a tu je sa nama i Daca Ignjatić.Nema šta , za nas se barem zabava nastavlja.Pozdravčić

Pa dobro, Renata, ja tebe vec nekoliko godina ganjam. Otkako smo se vidjele onda u BL prije nekoliko godina tebi se izgubio svaki korak! Mozda sam ostavila na tebe ruzan utisak? ;)
Ajd se, javi, bice mi drago (heroneya@gmail.com).
Pozdrav,
Monika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2008, 13:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Jao, pa ovo je divno! Zivio intrenet!
U jednom danu lupam dvije recke: Renata Djukic i Zaklina Barisic. Dan prije - Sunto, pa to je nevjerovatno!!!

Renata, hvala na javljanju. Bas sam razmisljala da te potrazim u roditeljskoj kuci kad iduci put odem za BL. Znas cega se sjecam, jednom sam prilikom boravila u tvojoj kuci i ti si tad tamanila gajbu kivija i jos si mi objasnjavala kakvo dejstvo ima kivi :wink:
Tvoje pjegice i tvoj glas i dalje imam u zivom sjecanju. No, dobro, bar nas dvije nismo na kraju svijeta, nacicemo se.

Sicku jos moram dovesti na ovaj forum da nam se pridruzi.

Nego, kad smo se vec tako okupili, moram da napravim malu anketicu i da vam upitam dali ste zainteresovani za organizovanje susreta iduceg ljeta u BL. Znam da nas dosta ima preko bare, ali bar da vidimo Evropljane :D koliko su zainteresovani. Termin bi bio recimo sredinom ili druga polovica jula, jer je tad spic sezone.

Da cujem vase misljenje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2008, 14:14 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 20 Nov 2008, 11:38
Postovi: 2
Nemam više pjege, ali zato imam koji kilogram viška pa ti dođe na isto.To za viđenje idućeg ljeta odlična je ideja, pa ko voli neka izvoli. Monika pišem ti mail privatni, nije da si ostavila loš utisak, nego mi je život bio malo prebrz zadnjih 10-tak godina, tako da sam mnoge ljude propustila, ali nikad nije kasno. Sada sam malo usporenija, pa ćemo valjda uspostaviti nekakav normalan kontakt.
To sa kivijem se ne sjećam, mada sam uvjek voljela da objašnjavam sve, tako da je moja najveća greška što nisam u politici, uvijek sam znala da pričam mnogo , a ne kažem ništa = USPJEŠAN POLITIČAR.
Zaista mi je drago da sam se uključila,kada mi je frka na poslu, samo se isključim i eto me u osnovnoj školi, gdje je život bio pjesma - a kao svi smo imali nakakvih problema. Užas!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2008, 17:03 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:17
Postovi: 3
halo jack jos uvjek ocekujem tvoju privatnu poruku ja mislim da ce uskoro da dodje cekao sam 17 godina za par dana necu umrijeti gdje se nalazis i u kojem suncevom sistemu se nalaze ostali sto se tice ponovnog sastanka generacije jedna supericka idejica moj mail za sve koji zele da pisu . www.sunto73@web.de radujem se svakom mailu e sad malo o meni bio ozenjen 8 godina pa se razveo laufa nesto novo vec 3 god. imam 3 kcerke jedno pseto i pajciklo :evil:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Nov 2008, 21:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Sunto,
pa ti si i medjuvremenu bas bio vrijedan ;-)

Privatnu poruku sam ti poslala jos 19.11. na ovaj forum. Kad se ulogujes, pogledaj u gornjem lijevom uglu, vidjeces da pise "1 novih poruka" 8)

Vor lauter Wald siehst Du wohl die Bäume nicht :P (u slobodnom prevodu: "i corava koka pronadje zrno")

Ako i dalje ne vidis poruku, poslacu ti na tvoj privatni mail.

Pozdrav,

Jack

P.S. Moj suncev sistem je udaljen 250 km juznije od tvog :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Nov 2008, 17:26 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Nov 2008, 17:17
Postovi: 3
a gdje je tacno tvoja planeta i gdje nadje b.zaklinu kao sto sam prije napisao posalji na privatni mail sve sto imas od ostalih volio bih se rado svima da javim :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2008, 19:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Sep 2008, 16:47
Postovi: 5
To je bas super idea. :D .Nadam se da ce se i ostvariti. Pozdrav od Bojana Zeca. P.S Ljubisa vidimo se za 15 -tak dana u Banjaluci.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Dec 2008, 21:39 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Dec 2008, 21:26
Postovi: 6
cao ljudi,i ja sam ta generacija,uciteljica mi je bila savka pavlovic,a razrednik redzep kahriman,predavao geografiju.mirjana mijatovic


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 00:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Zdravo Mirjana,
ti mora da si bila C odjeljenje, bar prve cetiri godine. Dali se dobro sjecam, plavuskica, krace, pomalo frckave kose i rumenih obraza? ;-)

Bas lijepo da si nas pronasla ovdje. Gdje se trenutno nalazis?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2008, 01:30 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Dec 2008, 21:26
Postovi: 6
ja sam u banja luci,od ljudi za koje si se ti raspitivala srecem bibu,ali izgleda da vas vise ima vani nego ovdje,tako da ti se moram zahvaliti na pokrenutoj temi pa sam o mnogima prvi put poslije dosta godina nesto cula.znam da su popovici u b l,violetin brat pedja je valjda u crnoj gori,i da vidjam i violetinog muza,svira u jednom klubu.pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Maj 2009, 03:31 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Feb 2006, 00:13
Postovi: 8
Lokacija: Canada
Mirjana, jesi se ti druzila sa Aleksandrom Rogic? Ako jesi znas li gdje je ona sad?
Ja sam Nikolina Novicki, puno pozdrava :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs