banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 12:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Maj 2009, 16:45 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Maj 2009, 16:39
Postovi: 3
Evo jos jedne gospodje koja je zavrsila Gimnaziju 1984. Pripreme su u toku za proslavu 25 godina. Datum je 20.06. Svi zainteresovani mogu da me kontaktiraju preko ovog foruma.
A, da, bila sam IV 7 i zovem se Mirjana!!!!! :D :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2009, 18:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Okt 2007, 01:57
Postovi: 23
Cao Dudjo i Macko!

Ne mogu da vjerujem da se neko javio...Ja vec duze vremena nisam navracala ovde...mnogo mi je drago da ipak cujem nesto od nekoga......


Djudjo ne mogu da vjerujem da smo bile u istom gradu a da nismo to ni znale....Ja sam u Torontu od septembra 1990.....eto kako vidis skoro vec 19 godina....mnogo dugo.....
"Kokine francuskinje'....svaka cast za ovo.....

sjecate li se kad nas je na kraju cetvrte godine pitala za nadimak...niko nije smio ni da bekne....bila je super...danas se nje najvise secam....verovatno nije ziva....

molim te javi se....

Macko....zar je moguce da si to ti.....mislila sam da si se vec davno izgubila u tom Amsterdamu....kako vidim ziva i zdrava....secam se davno da sam cula da si otisla u Holandiju....a videle se nismo jos iz gimnazijskih dana....

Hvaka vam mnogo za informacije o nekima ....za Franjun sam isto davno cula da je u Austriji,....za Esteru nisam znala....za Lamiju isto tako......voljela bih da stupim u kontakt sa njima....a i da se njih vise javi barem ovde.....

evo sad mi pade na pamet ideja da otvorim stranicu na Facebook...moza bi bilo bolje...mozda bi se vise njih javilo...

ostavljam vam moju email adresu...pa se javite....
mil-cer@hotmail.com

da malo o meni....
ja sam u Torontu od 1990....bila sam se udala pa razvela...sad zivim sama sa sinom od 10 godina.......zavrsila sam ovde Engleskim, tako da sam profesor engleskog na jednom localnom koledzu....

Toliko od mene sada....mnogo mi je drago kad sam konacno videla da se neko javio.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2009, 18:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Okt 2007, 01:57
Postovi: 23
mirjam je napisao:
Evo jos jedne gospodje koja je zavrsila Gimnaziju 1984. Pripreme su u toku za proslavu 25 godina. Datum je 20.06. Svi zainteresovani mogu da me kontaktiraju preko ovog foruma.
A, da, bila sam IV 7 i zovem se Mirjana!!!!! :D :)



Mirjana mnogo fino od tebe da si se sjetila da se javis i da organizujes tu 25 proslavu mature....

Napisi nesto vise o sebi....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2009, 18:18 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Okt 2007, 01:57
Postovi: 23
Banjalucki_Behar je napisao:
Ja sam malo mlada generacija,,Marija Lipovac zivi sada u BL,,na Mejdanu moja komsinica,,vratila se iz Njemcake...



Super da se ipak neko javio....Mara je bila super cura....pozdravi komsinicu...poruci joj da se javi....


ne zavidim joj puno sto se vratila u Banjaluku......
Banjaluka nikad ljepsa nije bila....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Maj 2009, 18:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Okt 2007, 01:57
Postovi: 23
njanja je napisao:
Hi Milka i Djudjo !!!!

I ja sam nesto kopala po proslosti i slucajno vas nadjoh
ovdje. Bas lijepo! Ja sam jos uvijek u Amsterdamu, vec 21. godinu.
Zeljka i Senka su u Svedskoj, Silva u Australiji, Lamija u USA,
Estera i Franjo u Becu, Harisa nam vise nema, poginuo
prije neku godinu u saobracajnoj...

Javite se opet !!!

Macka


Cao Macko...

kako si?
hvala ti mnogo za informacije....nisam znala skoro nista ni o kome osim o Franju.....Za Franju sam znala da je u Austriji....
Mnogo mi je zao zbog Harisa....iako nije dugo bio sa nama u gimnaziji ipak ga se rado sjecam....
da li si u kontaktu sa njima....voljela bih da se cujem sa njima kao i sa tobom.....vec sam ostavila moju email adresu ali cu ostaviti ponovo....mil-cer@hotmail.com.....
koja Silva je u Australiji?......
Voljela bih da se cuem sa Zeljkom i Senkom.....Lamijom isto tako...mozda je cak i negdje blizu mene....

mnogo mi je drago da se ipak neko javio....
javi se....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Maj 2009, 18:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Apr 2009, 09:11
Postovi: 7
milka da li ti je poznato ime veran acimovic.isao je u gimnaziju mislim u to vreme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Maj 2009, 16:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Okt 2007, 01:57
Postovi: 23
srbin vaske je napisao:
milka da li ti je poznato ime veran acimovic.isao je u gimnaziju mislim u to vreme.



ne bas to ime mi nije bas tako poznato....ali gimnazija nije mala po broju ucenika u jednoj generaciji nikad bila .....
tako da je moguce da je bio u jednom od 7 odeljenja koliko smo imali (ako me secanje dobro sluzi)....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2009, 11:59 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Maj 2009, 16:39
Postovi: 3
Milka,
ispravka, bilo nas je osam odjeljenja, ali taj momak nije završio sa nama. Nema ga ni u generaciji ispred, a ni poslije nas. možda se upisao, ali nije završio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Jun 2009, 07:34 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 13 Maj 2009, 21:34
Postovi: 1
Gimnaziju sam završio 1981.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2009, 20:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Maj 2009, 16:39
Postovi: 3
Draga Milka,
proslo je i to veče. Okupila se generacija. Bilo nas je stotinjak. U subotu je u Gimnaziji bila opšta gužva. Stigli maturanti koji slave 30 i 25 godina u 11 časova, za njima stižu maturanti koji slave "samo" 20 godina, a u školi vježba dječji hor Vrapčići. Veče, odnosno noć smo proveli u Kazamatu. Iznenađenje je da je naša profesorica marksizma, Milena stigla čak iz Brisela da bi ovaj dan provela sa nama.Mislim da je tvoj razred bio najbrojniji a došla je i Mira Marinković, pratila vas je trica, pa osmica, pa četvorka, pa moja sedmica. Najmanje je došlo iz jedinice i dvice. U školi je bila Rada Serdar i Tihomir Levajac, Milena Dovgan i Đorđe Ličina. Ostali smo do jutra, veseli i raspoloženi. Pozdrave koje si uputila svom razredu sam prenijela i svi te mnogo pozdravljaju. Slike ću ti poslati sutra ili prekosutra. Punio pozdrava od Mirjane nekad Zec, sada Nišavić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2009, 17:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Okt 2007, 01:57
Postovi: 23
Draga MIrjana
Hvala ti puno na ovim vijestima. Mnogo mi je drago cuti da ste se okupili i proveli dobro. Naravno da ste se podsetili starih dana. Nazalost me koji smo daleko mozemo to da vidimo samo na slikama, zato bi bilo lijepo da mozes da mi poslajes slike.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Avg 2009, 08:21 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Avg 2009, 18:30
Postovi: 1
konacno da neko misli i na tu generaciju usmjerenih,ja sam bila organizatir kulture i umjetnosti i sad imam kontakt samo sa jednom prijateljicom iz bl.mislim da su se svi razbjezali iz bl,pozdrav iz njemacke


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2009, 03:16 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Sep 2009, 03:13
Postovi: 1
Thanks for the feedback. That is very useful.
Cheers and we look forward to your Forum Favourites selections!

document internet management software property asset project find the right internet management software for you document internet management software property asset project


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2023, 23:54 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Okt 2023, 15:11
Postovi: 2
Halo kako ste?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 19 Okt 2023, 23:57 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Okt 2023, 15:11
Postovi: 2
Zdravo Milka, mislim da sam te prepoznala. Jesi li se vratila u Banjaluku?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 35 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs