banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2001, 16:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Postovani forumasi,
kao neizljeciv nostalgicar imam zelju da saznam gdje se nalazi moja generacija. Ako iko posjeduje bilo kakvu informaciju u vezi mjesta boravka, e-mail-adrese ili broja telefona dole navedenih osoba, molim da mi se jave. Znam da se necemo vise nikad okupiti kao u stara dobra vremena, ali sansa ipak postoji da se bar pojednici jave. U meni zivi mnogo lijepih sjecanja iz tog vremena, to dokazuje i cinjenica da su mi skoro sva imena ostala trajno urezana u sjecanje. Generacijo, javi se!!!

Anusic Darko, Barisic Monika, Barisic Zaklina, Bijelic Davor, Bilbija Dragan,
Cejic Zeljko, Cermelj Bojan, Cetojevic Branislav, Culum Dario, Dinek Monika, Djuric Gabina, Dragusic Aleksandra, Ducanovic Tanja,
Gajic Aleksandar, Gligoric Violeta, Glisic Zlatko, Juric Marina, Ljubicic Mirela, Kovacic Dario, Majstorovic Sinisa, Maric Elizabeta, Marinkovic Natasa, Matic Antonija,
Nedoklan Ivona, Novicki Nikolina, Perduv Irena, Prestas Sinisa, Sandic Ljubisa, Simic Dalibor, Simic Snjezana, Simunovic Goran, Skenderija Saska, Simic Marica, Tesanovic Drazen, Tesanovic Tanja, Uvalic Mario,
Vujmilovic Dragana, Zaric Dragan, Zec Bojan.

Nadam se da niko nije zaboravljen na spisku, ali "moja raja" ce znati o kom razredu (d odjeljenje) je rijec.

S postovanjem,
"Jack"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jan 2002, 16:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 26 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1
Lokacija: Sydney
Kad sam ja krenuo u skolu ti si vec bio sesti razred. Ima par imena koja mi zvuce poznato (uglavnom starija braca ili sestre moje generacije) ali, nazalost, nisam siguran gdje su oni sada.
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Jan 2002, 10:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Hvala na komentaru, ali to mi, nazalost, ne pomaze dalje. Nadam se da ce ipak neko od gore navedenih da procita ovu poruku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2002, 11:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 16 Apr 2002, 01:00
Postovi: 36
Lokacija: kod sanka
Ja sam isto isao u OS M.Visnjic pa sam se preselio u Beograd ali sam i dalje isao u OS.M.Visnjic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2002, 16:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Mar 2002, 01:00
Postovi: 39
Ako ikoga znam sa tog spiska onda bi to trebao biti onaj ''Uvalic Mario''.

Ne znam ni gde ni kad je otisao ali sam ga poznavao.

Znam da ti ni ovo ne pomaze ali eto samo sam hteo da toliko napisem.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Jan 2003, 23:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Zeki,
hehe, javi mi se na privatne poruke ili ostavi mail da se sjetimo onih starih, dobrih vremena :fadein:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2004, 14:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Hvala na kontaku,
Stara kajlo, poruka ti je stigla.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Apr 2004, 01:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Bilo bi lijepo kad bi se i moja generacija okupila, ali mnoge osobe ne mogu nikako da pronađem :cry:
Čak ih već i sanjam...
O ostalim detaljima, provjeri priv., Nikita :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Sjecam se
PostPoslato: 08 Maj 2004, 08:17 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Maj 2004, 07:58
Postovi: 3
Lokacija: Moskva
I ja sam isla u OS Ranko Sipka do 1985, kada sam se takodje, kao jedan od nas gore, preselila na Starcevicu i prepisala u OS Mirko Visnjic. Naravno, ista smo generacija, i ja sam isla u taj razred. Meni je uciteljica bila Ruza Strbac, a u petom razredu smo, kako mi se cini, bili zajedno. Branislav Cetojevic je moj stari prijatelj iz ranog djetinjstva i bivsi komsija. On je u BL, srela sam ga ljetos. Nije se mnogo promijenio, simpatican je i drag kao i uvijek. Dinek Monika je isla sa mnom u Gimnaziju u BL, u prvi razred, tako da smo se druzile i kasnije. Mnogih drugih imena se sjecam, naravno. Simic Dalibor nije u Svajcarskoj, nego se vratio u BL, i gradi zgrade, jako je uspjesan. Njega sam srela kad sam bila u BL za Novu Godinu.
Postavljac topika je mene izgleda zaboravio, no, ja cu napisati svoje puno ime, pa me se mozda i sjeti. U 5. razredu sam bila predsjednik razreda, a razrednica nam je bila Radmila Djekanovic.
Puno pozdrava iz Moskve od Aleksandre Zahorodni.
Usput, moram da naglasim da mi je u OS Ranko Sipka bilo predivno i da sam bila jako tuzna kada sam se preselila. Moje djetinjstvo u Budzaku je puno predivnih uspomena koje se nikada, nikada ne zaboravljaju!
No, sa nekim ljudima sam ostala uvijek u kontaktu.
Neznam da li se sjecas Anite Juric, ona je sa mnom sjedila u gimnaziji 4 godine, kasnije je otisla kad je poceo rat. Da, Anusic Darko je takodje isao u gimnaziju sa mnom u razred. I on je lik koji se ne zaboravlja.
Puno pozdrava svima od srca.
To su divna vremena bila!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Maj 2004, 09:25 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 08 Maj 2004, 07:58
Postovi: 3
Lokacija: Moskva
Eh, poslala sam post tri puta, greskom, zbog stalnog iskljucivanja s mreze, nadam se da ce moderator obrisati. Ruski provajder.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Jun 2004, 12:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Uh, Aleksandra,
hvala ti na opsirnim informacijama. Nismo išle u isti razred, jer sam ja stalno bila odjeljenje "D", a možda se sjećaš da su se u petom razredu "karte" ponovo miješale, tako da su možda mnogi iz tvog odjeljenja (do 4. razreda) prešli u "D".
Prezime mi je onako kao kroz maglu poznato... ali se ne mogu sjetiti tvog lika :cry:

Btw, učiteljica Ruža sad živi u Londonu. Uspostavile smo kontakt prošle godine, jako se obradovala...

Ako želiš, javi se na priv., pa možemo malo da se prisjećamo starih vremena.... :fadein:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2004, 22:00 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2004, 21:45
Postovi: 8
Tek sad sam nabasala na ovaj post, a ima ih mnogo koji nikad nece nabasati. Imam samo osjecaj ko je postavljac posta (fali na spisku ljudi iz razreda). Voljela bih vise nego ista da znam sta je sa svakim ponaosob. Voljela bih da se sretnemo, svi, da vidim ko je u sta izrastao. Ja sam se jednom cula sa Anusicem, tad je bio u Hrvatskoj, nije pokazao veliko interesovanje za nastavak kontakta.
Puno pozdrava svima koje poznam i koji me poznaju, a koji ce ovo procitati.
Monika Dinek

P.S. Redovno se vidim jedino s Violetom kad odem u Banjaluku. Ostala je ista. Lijepa, misticna i sa stilom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: osobe
PostPoslato: 25 Jul 2004, 22:18 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jul 2004, 21:45
Postovi: 8
tuznno je, ali priznam da ne mogu prizvati u sjecanje lica nekih imena koja si gore napisala.
zar ne fali na spisku renata djukic? i muharem dracic? zar nisu oni isli s nama u razred?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Eh
PostPoslato: 29 Jul 2004, 10:29 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jul 2004, 10:17
Postovi: 11
Lokacija: banjaluka
Bila su to fina vremena i ja sam jedan od ucenika te skole i ja sam generacija '77 bila mi je uciteljica Ruza Strbac. Pozdrav svim koji su isli u tu skolu!!!Javite se!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Avg 2004, 20:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Uh, ti si generacija mog brata. Javi mi se na priv., mozda ces se sjetiti o kome je rijec. Uciteljica Ruza je u Londonu, u kontaktu smo s njom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Mar 2006, 20:53 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Mar 2006, 20:20
Postovi: 14
Da, da.

_________________
Cika Crni je najjaci covjek na svijetu...


Poslednji put menjao Cika Crni dana 07 Avg 2010, 16:32, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Avg 2006, 09:01 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2006, 23:32
Postovi: 15
Lokacija: Zagreb
i ja sam isto isao u skolu ranko sipka,od 1982-1987,tj do 5-og razreda,razrednik mi bjese Kasim Bajric,zna neko sta bi s njim,imal neko ko je iso sa mnom .onda sam se preselio u mejdan.5-8(samo pocetak) Razred o.s.Kasim Hadzic


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Avg 2006, 19:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Cika Crni je napisao:
Ja sam isao u Ranko Sipka a sad radim u njoj.

Mali doprinos od mene.

http://home.blic.net/borisav/ 8)


Ciko,
suze mi krenuse kad vidjeh dobro poznatu zelenu harmoniku :sad1:

Vidim da raspolazete i nekim arhivskim slikama. Da li postoji mogucnost doci do vise informacija? Svaki put kad boravim u BL nesto me sprijeci da posjetim svoju voljenu skolu. Najvise sam odustajala zbog pretpostavke da ionako nema nikog iz 80-tih godina tako da bih bila tamo kao stranac, a zelim malo da se prisjetim tih divnih godina. Da li postoji arhiva u skoli i kome bih se mogla obratiti?
Hvala unaprijed!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Sep 2006, 04:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 31 Jul 2004, 02:38
Postovi: 158
Heh sta da ti kazem, vecinu tih kjudi poznajem. letomocno sam pogledao sta si pisao , ali nisam video kako se ti zoves?
kako god
BILBIJA DRAGAN BIBA trenutno snimatelj na BHT 1. uvek bio faca i ostao. bio pred zenidbom, sa radnom kolegicom SANDROM V, ali corak
CULUMOVIC DARIO, TRENUTNO ZIVI I RADI U ORLANDU MA FLORIDI. SRETNO OZENJEN- SIN DANIEL. LEPA KUCA , LEPA OKOLINA .......
GAJIC ALEKSANDAR, UVEK TEZIO KA NECEM VISEM - I DOSKOCIO. POSLE NIZA POSLOVA KOJE JE RADIO , TRNUTNO SE ZADRZAO NA DRZANJU NOCNOG KLUBA /INSOMNIJA. LEPO MU IDE OZENJEN DVOJE DECE........
moram da idem
POZDRAV IZ BANJALUKE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2006, 00:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2001, 01:00
Postovi: 275
Lokacija: RS West Europe
Hvala ti puno na informacijama!!!

Saznadoh mnogo novih podataka. Sa Darijom je ostao kontakt i mnogo godina nakon sto se odselio iz Budzaka, jer se onomad zabavljao sa mojom komsinicom. Davno to bjese ;-)

Nije mi bio poznat podatak da je Gajic tako "napredovao".

A Biba, mislim da je uvijek ostao isti. Skoro da mi je komsija, a nismo se vidjeli bar 10-godina.

Ako ti nije problem, mozes li mi na privatnu poruku napisati nesto o sebi? Podrazumijeva se da se ostati anonimno za javnost.

Pozdrav, Jack-ica


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 91 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs