banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 06:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Sep 2012, 21:32 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Sep 2012, 18:40
Postovi: 56
A joj, i mene je strah kako bi to prijateljstvo funkcionisalo dalje, ali ljudi ne mogu je poslati gdje ne treba, ako me zove da idemo prošetati, ne mogu je odbiti, ne mogu je ignorisati kada se javi na fb Nadam se da razumijete :)

Ma ne znam, iskreno prvi mi se put dešava da me cura odbije, i to baš ona, a bio sam ubjeđen da je sve uredu, i sada stvarno ne znam kako da se postavim.
Ništa nastavit ću da se družim sa njom, malo ću joj stavljati do znanja da sam i dalje "zagrijan", ali se neću ničemu nadati, tako da se neću moći ni razočarati, valjda će me početi izbjegavati ako se odluči da ne želi ništa sa mnom, ili će nešto biti. Nadati se da će naići neka druga, a ovo sam jbg negdje zeznuo :confused3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 09:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
1946 je napisao:
ali ljudi ne mogu je poslati gdje ne treba, ako me zove da idemo prošetati, ne mogu je odbiti, ne mogu je ignorisati kada se javi na fb Nadam se da razumijete :)

Al' te mala lijepo smotala, drži na kratkom lancu.
Vidi koliko je sati i prija joj da se patiš oko nje a 'vamo glumi kao da ništa bilo nije. :D
A odgovor je:
Talija je napisao:
Čet'res šesta, prekinite da se viđate, pa il' si pukovnik il' pokojnik, ako joj je stalo doće ona sama sa revidiranim stavom, a ako nije i ne treba ti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
Ma samo filozofija "Oš? Neš? Bangladeš!". U pravu je Talija...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Naravno da nećeš poslušati ove hajvane odozgo, jer nemaju pojma o čemu pričaju. Još ti samo treba da ti žene daju savjete o ženama, a poznato je da su sve žene vještice i imaju svoj tajni pakt, i sve se prećutno razumiju, te im je cilj da te skrenu s pravog puta.

Treba da budeš malo više ladnošpricerast sa tom tvojom drugaricom, da se opustiš, te da ona vidi da, iako voliš da provodiš vrijeme sa njom i draga ti je, tvoj život ne zavisi od njenog poziva i sl. Poenta je, zašto bi se samo ti mučio razmišljanjem o prirodi vašeg odnosa, i budućnosti istog? Ona da uživa, dok ti plačeš, plačeš i tuguješ, aaaa...Upotrijebi svu svoju mentalnu snagu da potisneš tu zaljubljenost u drugi plan, odnosno, da je okreneš u svoju korist. Malo je tretiraš ko klasičnog muškog drugara, da bi sljedećeg trenutka lupio neku dvosmislenu ljubavnu izjavu, a sekund kasnije se praviš da se ništa nije desilo, i pričaš joj o ooooogromnim sisama klinke s kojom si se zapričao u parkiću i imao problem da je gledaš u oči tokom razgovora. Malo joj pomuti rasuđivanje u vezi s tobom, jer ona očekuje podaničkopseću predvidljivost. Ionako si na tački poslije koje malo toga možeš izgubiti takvim pristupom, a mnogo dobiti.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 10:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Popokatepetl je napisao:
Naravno da nećeš poslušati ove hajvane odozgo, jer nemaju pojma o čemu pričaju. Još ti samo treba da ti žene daju savjete o ženama, a poznato je da su sve žene vještice i imaju svoj tajni pakt, i sve se prećutno razumiju, te im je cilj da te skrenu s pravog puta.

:lol:
Najveća laž je da žene imaju pakt.

Nego, šta i da mu upali plan pa je smota,ona će se dakle primiti na taj šmekersko-drugarski stav a ne kakav je stvarno (jer čovjek reče da mu prija da bude fin i drag prema njoj). I ako je uplete u mrežu, nakon nekog vremena će postati onaj stari i ona će ga opet odbiti.
Različite prirode za vezu i gotovo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 10:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Pusti Pupketa, opet je u nekom sentiš raspoloženju, sa' će pjesma na tu tematiku. :)

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Eh, pa nisam ja Trojka, da iskazujem raspoloženja pjesmama :D

Komarččče, ne rekoh mu da glumi nekog drugog, već da je malo "o'ladi", skulira, kako već. Jer se milion puta pokazalo (iako bih volio da nije, ali ste same tome krive) da su mnoge žene takve, da je potrebno napraviti zaokret u ponašanju da bi prestale da se ponašaju glupavo. Naravno, sve se to može izvesti a da se ostane i fin, i normalan i kakav jeste, samo odbacivanjem ropskog mentaliteta :D

Znam, znam, vi ćete ovo do sutra opovrgavati, jer ne volite kad neko rasrinkava vaš "coven", možda nađem i neki "hex bag" ispod kreveta ovih dana, ali neću odustati od borbe :D

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
ali ljudi ne mogu je poslati gdje ne treba, ako me zove da idemo prošetati, ne mogu je odbiti, ne mogu je ignorisati kada se javi na fb. Nadam se da razumijete :)


Razumijemo. Ti si bio iskren, skupio si kuraž, rekao joj sve, fino i natenane kada si skontao da je prava prilika da se sve kaže. Ona je rekla da od tog nema ništa.

I ONDA SE JAVLJA DA ŠETATE, I JAVLJA TI SE NA FB????!!! :evil:

Što joj to treba, sad kad zna da ti se sviđa na jedan erotizovan način? Da ti sjeda na muku? Nema udvarača, ponestalo, pa da hrani svoj ego?
Da je karakter, pustila bi te da se malo ohladiš, pa bi, ako joj je stalo do drugarstva, riješila da se javi tek nakon određenog vremena. A ne zvati na nova svakodnevna druženja.

Meni ovo liči na "ne dam ti se igru".

Siluj je u mraku i riješi se frustracije.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:24 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Maj 2012, 13:20
Postovi: 297
Eh, pa nisam ja Trojka, da iskazujem raspoloženja pjesmama :D

Bogumi Trica istjera svoje sa ovim citatima. Sad da l' u stihu il' u prozi..... :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Dr. Love odgovara, pitajte stručnjaka. :D
To što ti sad pričaš, važi i za Ž i M. Da se razumijemo. Obe strane su i licimuri i anđeli.
Ali ako je čovjek za na kruh namazati, onda neće dugo moći tako biti 'ladan, teško je protiv sebe ići.
Ili se rodiš kao šmeker ili ništa. Sve ostalo je u silu a to nema smisla, stvarno. :)

800, to i ja govorim, odi mi dođi mi. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Slažem se, jeste da izgleda kao teorija zavjere protiv Pupketa, kao ženski koven vampirica, ali važi isto za oba pola.
Ko ima živaca za femkanje, oblijetanje, osvajanje bez kraja i konca - aferim. :D

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Jest bogUm'. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka

Treba da budeš malo više ladnošpricerast sa tom tvojom drugaricom, da se opustiš, te da ona vidi da, iako voliš da provodiš vrijeme sa njom i draga ti je, tvoj život ne zavisi od njenog poziva i sl. Poenta je, zašto bi se samo ti mučio razmišljanjem o prirodi vašeg odnosa, i budućnosti istog? Ona da uživa, dok ti plačeš, plačeš i tuguješ, aaaa...Upotrijebi svu svoju mentalnu snagu da potisneš tu zaljubljenost u drugi plan, odnosno, da je okreneš u svoju korist. Malo je tretiraš ko klasičnog muškog drugara, da bi sljedećeg trenutka lupio neku dvosmislenu ljubavnu izjavu, a sekund kasnije se praviš da se ništa nije desilo, i pričaš joj o ooooogromnim sisama klinke s kojom si se zapričao u parkiću i imao problem da je gledaš u oči tokom razgovora. Malo joj pomuti rasuđivanje u vezi s tobom, jer ona očekuje podaničkopseću predvidljivost. Ionako si na tački poslije koje malo toga možeš izgubiti takvim pristupom, a mnogo dobiti.



Pupke je APSOLUTNO u pravu!

EDIT: isto važi i za muškarce.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Vidiš, Popokatepetl, da nismo u klanu (ili je zavjera višeg nivoa).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Hm, odabrale ste onu drugu taktiku, ajmo sad sve potvrditi pa da ljudi ne znaju u šta da vjeruju :D

Naravno da toga ima kod oba pola. Vole ljudi da zavode i da ih zavode, kao što na forumu vole da navode i da ih navode. A sad, zahvaljujući Trojki, znamo i kad (o, Trojko, ne zaboravi ko je lobirao za tvoj prjedlog, i batinama prijetio moderatorima) :D

I, mislim da se može postati kuler, svjesnom odlukom i vježbom, dakle nije sve u genima. Teže, ali je moguće.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 11:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Naravno da je moguće. A kad postane kuler život će mu postati mnooooooooooogo jednostavniji. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 12:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Dec 2010, 19:10
Postovi: 413
Lokacija: Banja Luka
Ili padneš na glavu pa ti se poremete klikeri. I onda budeš kao Čombe.
Ljudi, ne mlatite praznu slamu, može se zauzeti takav stav i da donekle čovjek promijeni taktiku ali kad se zaljubiš ode to sve u tri lijepe.
I onda opet ispočetka reforma pristupa.
Jedini način da ohladi je da pusti ''problem'' od sebe. Čuj to, ne možeš baš uvjeriti sebe da ti nije stalo.
To dođe ili ne dođe.
A i jako je pametno pokušati potisnuti to, neće to nikad izbiti na površinu, neće...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Pa ne treba potiskivati. Normalno da će to jednom da ispliva i onda neće biti dobro. Ali treba sjesti sam sa sobom i razlučiti neke stvari i razraditi taktiku. ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Sep 2012, 12:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Alo ljudi, u ovoj priči njih je dvoje, nije čovjek sam. Koliki pritisak na čovjeka, ebote!

On treba ovo, on treba ono, a ona?
A fino lik kaže: Zove me u šetnje, javlja mi se stalno..
Ona treba da iskulira, ne on. Koji đavo ga zove sad kad je sve svježe?
I kako da čovjek kulira kad kujica vrti repom?
Pa on se još nada, zaboga!

Ja bi je ščepala, stvarno da sam na tvom mjestu 1946, ili to, kad već vrti repom, ili joj rekla da oladi malo. Nemaš šta ti ohlađivati takav varen i pečen.

De ti nju dovedi ovamo, iljadu devetstro četrdeset šestice, da mi njoj kažemo koju :confused3: !

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs