banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 16:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:23
Postovi: 36
Evo jedna tema,slobodno se može reć autobiografska....

Imam 20 godina i jednostavno još uvijek nisam imao djevojku,štaviše, jednostavno nijednu priliku koja mi se pružila nisam iskoristio zbog nedostatka samopouzdanja.... A i eto neke slučajno uglavnom cure koje su mi se na prvu dopale i kada bih skontao da ih pitam da krenemo,dobio bih info da su već zauzete..... Bilo je par slučajeva gdje su me neke pitale da krenemo u vezu,ali jednostavno spadam u grupu onih koji (vjerovatno pogrešno) smatraju da po svaku cijenu se ništa ne mora...

Odmah da kažem nisam nikakav psiho slučaj,al jednostavno shvatam da sa punih 20 godina nisam dosta toga prošao i bojim se da će me to koštati u životu.... što je najgore sam sam kriv....

Kažem, jednostavno nešto uvijek nedostaje,neko će reći damu da proste dame,al nedostaje..... Doduše jednoj sam prišao i pitao je da krenemo i ponovo je to bila cura koja ima momka,a to poštujem i zaobilazim....

Da li je moguće da 95% cura koje bi mi se dopale i nakon nekog vremena bi skupio hrabrosti da ih pitam,shvatio bih odnosno saznao bih da su u vezama?!

Da ne ispadnem ja nekakva plačipička, da li se to još nekom događalo? Gdje griješim? Da li to moje nesamopouzdanje je glavni uzrok svega ili jednostavno život kroji takvu priču? Ili se ja samo tješim da svaki ima svoju sreću i pitanje je vremena?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Ne razmišljaj mnogo o tome šta i kako će biti, jednostavno kreni pa ako prođe, prođe. U najgorem slučaju možeš dobiti korpu, ali ni prva ni poslednja. :)
I da, ako čekaš dugo postaćete drugovi, a onda ga mo'š jebat što išta bude.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
zadnji put kad sam "pitao" neku da "krenemo" imao sam 14 godina, (prije 20ak godina :) ), a danas mislim da ni mladji klinci ne pitaju nista nego UZMU :D
nego, salu na stranu, ne moras odmah na naskocis i da ju prepadnes, de malo vidi da porazgovaras sa "kandidatkinjom", ako je to neko sire drustvo, nadji razlog da se zadesis tu par puta, pa uhvati koju priliku da popricas s njom, ili ne moras s njom, ponasaj se opusteno mozda ona tebi kaze koju rijec... ako ces sam u sebi vrtiti po glavi imas li sanse kod nje, a ona ne zna ni da postojis, pa se jos pojavis sa tako nekim nastupom, osudjen si na propast... samo opusteno.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Možda se cure pitaju kud čovjek hoće da krene, pa još sa njom. :?

Elem, opušteno, imaš vremena. I ne kreći nikuda.


Poslednji put menjao mrkvica dana 12 Avg 2012, 13:35, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:39 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:23
Postovi: 36
RSboljaPolovinaBiH je napisao:
zadnji put kad sam "pitao" neku da "krenemo" imao sam 14 godina, (prije 20ak godina :) ), a danas mislim da ni mladji klinci ne pitaju nista nego UZMU :D
nego, salu na stranu, ne moras odmah na naskocis i da ju prepadnes, de malo vidi da porazgovaras sa "kandidatkinjom", ako je to neko sire drustvo, nadji razlog da se zadesis tu par puta, pa uhvati koju priliku da popricas s njom, ili ne moras s njom, ponasaj se opusteno mozda ona tebi kaze koju rijec... ako ces sam u sebi vrtiti po glavi imas li sanse kod nje, a ona ne zna ni da postojis, pa se jos pojavis sa tako nekim nastupom, osudjen si na propast... samo opusteno.

Zavidim ti,ali i većini onih koji su u tim godinama uradili isto.Ja nisam i toliko mi je krivo da svakim danom donekle padam u trip kako jednostavno nije suđeno da nađem djevojku ( da se razumijemo tzv. klošarke koje bi svak mogao imat me ne zanimaju).
Kažem i ne sporim,do mene je!
Dakle, imam specifičan ukus žena,jednostavno lice mi je to na što prvo obratim pažnju,al zaista.... I uglavnom dok su se drugarima sviđale tzv. najmoćnije žene u gradu,meni su uvijek pažnju privlačile skromnije,lijepe i umjerene.
Ne bih da kukam jer vas ne znam ko ni vi mene. ;) Al kažem zaista svjestan sam da moj problem nije jedini ali da je PROBLEM.
Jednostavno imam utisak da sam uvijek u pogrešno vrijeme na pogrešnom mjestu....
Slučaj 1: Curu koju gledam više od godinu dana,relativno smo se pozdravljali,godinu dana sam mislio da li da krenem u neku ozbiljnu priču, međutim ona je već posle 3 mjeseca imala momka.... Dakle greška kašnjenje.
Slučaj 2: Djevojka koja mi se takođe sviđa upravo je završila srednju i upisaće neki faks... Ne znam je lično ali je viđam,relativno daleko će studirati a ja donekle neiskusan ne znam baš da li je trenutak da joj priđem,pri tom iskreno nisam primjetio da na ulici je to obostrano....
Slučaj 3: Djevojka koja je godinu mlađa koju sam maltene 3 godine srednje šmekao i gledao,ali nisam imao hrabrosti prići,doduđe živi na selu i ne znam u tim godinama koliko bi ta veza imala budućnosti.... Ne viđam je odavno i sad mi je svejedno,ali tada nisam imao hrabrosti.....
mrkvica
Nekako je veći to što uglavnom nabasam na "Pogrešne" u tom nekom statusnom smislu.....Dok isto tako one kojima sam ja interesantan nisam nikada posmatrao kao buduću djevojku.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
odlicno! :)
znaci nije u pitanju jedna nego si imao (imas) vise opcija... naletice jedna, tj. jedno poklapanje... ako je igdje lako naci djevojku to je u BL :) samo opusteno, kako neko rece.
i da, nemoj traziti savjete po forumu, ovde ti je vecinom gola voda, mislis da neko od ovih likova (pored mene naravno) ima iole kakvo iskustvo da moze dati pametan savjet... dakle, ostavi se ti interneta i lagano u setnju, imas jos 20 dana dok LEGALNE srednjoskolke nisu krenule nazad u skolu, citaj: i one non stop izlaze, pa nadji sebi neku.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
south_family je napisao:
donekle padam u trip kako jednostavno nije suđeno da nađem djevojku


I onda dođe čovjek na forum. Tek sad nikad nećeš naći curu.

south_family je napisao:
mrkvica
Nekako je veći to što uglavnom nabasam na "Pogrešne" u tom nekom statusnom smislu.....Dok isto tako one kojima sam ja interesantan nisam nikada posmatrao kao buduću djevojku.....


Tvoj problem je što bi ti odmah vezu. Pa ne može tako. Ajde malo izlazi, zezaj se, zbari nešto za jednu noć... Ne možeš očekivati da odmah uletiš u vezu i da je to to. Kažeš za ovu jednu, godinu dana si RAZMIŠLJAO da li kreneš u ozbiljniju priču. Godinu dana?! Ode vrijeme, ode.

Samo se ti opusti. Imam drugaricu koja je tek ove godine (ima 21.godinu) napokon našla momka. Ista stvar, lijepa, pametna, zgodna, dobra, ali džaba. Kad se prestala brinuti oko toga tad je našla momka.

Strpi se malo. Ne razmišljaj previše o tome.

P.S. Ako se nikad ne oženiš, nemoj me kriviti što sam te savjetovala da se strpiš.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:23
Postovi: 36
Care te tri opcije ustvari prva i treća su prošlost druga nije. A tu je i 4 od sinoć,djevojka s kojom se prvi put srećem i koja živi u mojoj sredini,ispričasmo se pofino,shvatio sam da to nije bilo obično ćaskanje,još joj onako krišom pitah " mogla bi nekada i ti zovnuti u svoje mejsto da izađemo",pozitivno odgovori.... Što se kaže ama baš me oduševila u svakom pogledu,jeste mlađa 3 godine.... i možeš mislit,jutrost gledam na fejsbuku,ima momka! :(
I vječito tako!
Ma nisam htio ovo svoje kukanje javno promovisati al kontam da ima iskrenih ljudi koji su prošli slične stvari ;)
Nisam iz Banjaluke ;)
off:Vjerovatno na forumu ima ljudi s Lausa.... Sinoć u Guči ogroman trans,zastava, Banjaluka Laus,ćirilicom ;) Čak sam upoznao i neku curu Tamaru iz BL.... Baš simpa,praktično cijela RS je bila na Guči... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2010, 15:17
Postovi: 3033
eto sam si sebi rekao sve.

_________________
The Sun does not have no prisoners!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 13:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
A što je problem što ona ima momka? Možda joj se ti više svidiš pa momka ostavi. A možda i ne.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
Nemoj te sa Lausa, vjeruj bratu :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
јест људи воле себи компликовати живот...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 26 Dec 2010, 17:58
Postovi: 2206
O, moj ti, kažeš da "proste dame", pa ne smiješ napisati muda, a smiješ napisati plačipička?
Čini se koliko ti ofijaš oko tih dama, a ne prilaziš da ti istih možda baš i nedostaje ;)
(Muda, a očigledno i dama)
Vala baš, i meni je upalo u oči to pitanje da krenete.
Nije mi baš jasno, nije valjda da tek tako priđeš nakon višemjesečnog uhođenja i kažeš:
Damo, da li biste da krenemo?

Evo malo i ozbiljno. Previše ti razmišljaš i kombinuješ, ideš u budućnost, a u sadašnjosti ni makac.
Ne kažem da moraš naskakati na svaki kontejner (što bi jedan mudar forumaš rekao), ali da računaš što je cura sa sela,
pa koliko bi se viđali, pa kad ona ima autobus i da li biste stigli na sladoled...
Ako ti se neka djevojka stvarno sviđa neće ti biti probem ni da je otpratiš tih deset stanica kući.
Pričaj s njima, nađi razlog da se upoznate, sretnete, daj ponekad neki iskren kompliment.
I nemoj sakrivati da ti se neko sviđa, to nije ništa loše.
Poneki smiješak, pogled, dodir, eto gaaa.

A možda si ružan i glup? Štatijaznam. Mogao bi poraditi na izražavanju ako već pucaš na te skromne, nježne, učiteljica tip djevojke.
Evo ti pusa od mene.
MWA :*
(nemoj sad da zloupotrijebiš, pa da ga bacaš na mene ;)

_________________
That looks tasty
That looks plenty
This is hungry work


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5942
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
giometar je napisao:
Nemoj te sa Lausa, vjeruj bratu :wink:

Bil se ti tuko?


Spoiler:
:lol:

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Мрквице, да ли би хтјела да ти и ја кренемо?

а за саут фемили, надам се да си тај израз "кренемо" користио само да нама објасниш, јер ако си га стварно користио код улета цурама, ето ти донекле одговора зашто немаш цуру


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
A đe ćemo ići?

Ontopic: nemam šta da ka'em.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
код мене у стан, наравно


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2010, 12:02
Postovi: 6252
Lokacija: Banja Luka
Imam momka, žao mi je.

Molim moderaciju da ne briše ovo, ovo je samo demonstracija pokretaču teme.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
mrkvica je napisao:
Imam momka, žao mi je.

Molim moderaciju da ne briše ovo, ovo je samo demonstracija pokretaču teme.
нисам ја љубоморан. то покретачу теме сметају заузете цуре :D


Poslednji put menjao Шајин dana 12 Avg 2012, 14:57, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Avg 2012, 14:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Avg 2012, 14:23
Postovi: 36
Joj vi se još našli šprdat sa mnom. Nisam ja otvorio temu kako bi prosio forumašice ;)
PLAVAMACA
Jbg možda sam stvarno ružan,ko bi ga znao,ljepota je relativna stvar :)
mrkvica
I dakle koliki je procenat da ćeš momka ostavit ukoliko ti se svidi eventualni zavodnik?! Pitam onako reda radi,jer na osnovu većine odgovora,svega 10% je slučajeva gdje će žena u tim situacijama ostavit sadašnjeg.....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs