banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 06:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Sep 2012, 02:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Wrangler je napisao:
Trebaš jarane biti uporan dok je neguziš onda je druga priča.
Ja volim dok ne yebem poslije toga mrtav hladan.

sta rece,nisi ti drinin
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2012, 06:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
UHajte stvarno poslušajte Taška...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Sep 2012, 08:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
E . je napisao:
UHajte stvarno poslušajte Taška...

Srpski narod treba jebati?

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 19:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Hoću nešto da vam ispričam. Obično ovako ne tražim savjete, pa bih zamolio da me ne zezate.

U razred nam je došla nova djevojka, ne sjedim sa njom, ali iza nje. Obično sa svima volim da stvorim prijateljski odnos. Već mjesec dana od kad je krenula škola, ni sa kim se iz razreda ne druži, sama jede, ni sa kim ne priča, voli da daje neke ružne cinične upadice, nikoga ne voli, a mene najviše. Fizički je srednje lijepa, psihički rugoba.

Sebi u pauzi dok jedem u školi upalim crtić Pat & Mat i pogledam sa drugaricom jer su epizode kratke, pa stignem. Nova je to vidjela i rekla mi pred cijelim razredom da sam mentalno retardiran iz čista mira, jer to gledaju samo djeca, tako kaže. Stara kineska poslovica kaže da su za svađu uvijek potrebne 2 budale, tako da sam je "isfurao". U razredu su neki rekli da me pusti na miru i da joj nisam kriv.

Ogradio sam se od nje, i maksimalno pokušao da je ne primjećujem, kao i svi ostali. Prođe nekoliko dana, danas idem u školu, kad ona ispred na klupi plače, priđem ja, pitam šta je bilo, sjednem, ona hoće nešto da kaže, ali ništa nije rekla, uhvati me za glavu i poljubi me. Ne pušta, ne prestaje. Meni je to iskreno neočekivano bilo, ja nas nekako odvojim i odmah kao iz topa pitam šta je razlog ovoga? Kaže kako je promijenila mišljenje o meni i da joj se sviđam. Ja joj kažem kako se ona meni ne sviđa i da je tu kraj priče. Možda nije loša osoba ali meni ne odgovara i neću da budem u društvu takvih. Ona ustane sa klupe i bez progovorene riječi ode.

Nekako se ružno osjećam kad sam joj to tako direktno rekao i smatram da nisam trebao, ali sad je kraj. To sam rekao u afektu, jer je to opet osoba koja je rekla da sam retardiran, koja me izbjegavala kao i sve ljude u razredu. Ali opet mislim da sam bio pregrub i to bi na neki način ispravio. Međutim bojim se da ona to neshvati kao nekakav znak da krene naprijed jer ja ne želim ništa od toga. Želim samo da se sve zaboravi i da nastavimo gdje smo stali, da kažemo dobar dan za dobar dan i ako treba da joj recimo posudim olovku. Nikakva dalja i dublja priča, jer ne želim biti u društvu takvih osoba.

Šta mi vi predlažete da uradim? Kako na najbezbolniji način privesti sve kraju, a da joj ne dajem neke skrivene znakove jer to ne želim. Hvala :wink:

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 19:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
Danny ^_^ je napisao:
Draga Saveta,
Hoću nešto da vam ispričam. Obično ovako ne tražim savjete, pa bih zamolio da me ne zezate.
Spoiler:
U razred nam je došla nova djevojka, ne sjedim sa njom, ali iza nje. Obično sa svima volim da stvorim prijateljski odnos. Već mjesec dana od kad je krenula škola, ni sa kim se iz razreda ne druži, sama jede, ni sa kim ne priča, voli da daje neke ružne cinične upadice, nikoga ne voli, a mene najviše. Fizički je srednje lijepa, psihički rugoba.

Sebi u pauzi dok jedem u školi upalim crtić Pat & Mat i pogledam sa drugaricom jer su epizode kratke, pa stignem. Nova je to vidjela i rekla mi pred cijelim razredom da sam mentalno retardiran iz čista mira, jer to gledaju samo djeca, tako kaže. Stara kineska poslovica kaže da su za svađu uvijek potrebne 2 budale, tako da sam je "isfurao". U razredu su neki rekli da me pusti na miru i da joj nisam kriv.

Ogradio sam se od nje, i maksimalno pokušao da je ne primjećujem, kao i svi ostali. Prođe nekoliko dana, danas idem u školu, kad ona ispred na klupi plače, priđem ja, pitam šta je bilo, sjednem, ona hoće nešto da kaže, ali ništa nije rekla, uhvati me za glavu i poljubi me. Ne pušta, ne prestaje. Meni je to iskreno neočekivano bilo, ja nas nekako odvojim i odmah kao iz topa pitam šta je razlog ovoga? Kaže kako je promijenila mišljenje o meni i da joj se sviđam. Ja joj kažem kako se ona meni ne sviđa i da je tu kraj priče. Možda nije loša osoba ali meni ne odgovara i neću da budem u društvu takvih. Ona ustane sa klupe i bez progovorene riječi ode.

Nekako se ružno osjećam kad sam joj to tako direktno rekao i smatram da nisam trebao, ali sad je kraj. To sam rekao u afektu, jer je to opet osoba koja je rekla da sam retardiran, koja me izbjegavala kao i sve ljude u razredu. Ali opet mislim da sam bio pregrub i to bi na neki način ispravio. Međutim bojim se da ona to neshvati kao nekakav znak da krene naprijed jer ja ne želim ništa od toga. Želim samo da se sve zaboravi i da nastavimo gdje smo stali, da kažemo dobar dan za dobar dan i ako treba da joj recimo posudim olovku. Nikakva dalja i dublja priča, jer ne želim biti u društvu takvih osoba.

Šta mi vi predlažete da uradim? Kako na najbezbolniji način privesti sve kraju, a da joj ne dajem neke skrivene znakove jer to ne želim. Hvala :wink:

Da, da. Školski primjer švedske emotivne rigidnosti na djelu.
Tako i u tvom slučaju. Ali ne jadikuj naglas, već se drži prve (pret)postavke da ti se ne sviđa.
Mislim da je linija koju nikako ne smiješ preći, a da bi održao način koji zastupaš, posuđivanje olovke.
Ne preostaje nam ništa drugo nego da nas obavijestiš njene dalje korake u vezi postojanosti tvojih stavova pa bi mogli i nešto više da izvučemo.

lp

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 22:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Danny ^_^ je napisao:
Hoću nešto da vam ispričam. Obično ovako ne tražim savjete, pa bih zamolio da me ne zezate.

U razred nam je došla nova djevojka, ne sjedim sa njom, ali iza nje. Obično sa svima volim da stvorim prijateljski odnos. Već mjesec dana od kad je krenula škola, ni sa kim se iz razreda ne druži, sama jede, ni sa kim ne priča, voli da daje neke ružne cinične upadice, nikoga ne voli, a mene najviše. Fizički je srednje lijepa, psihički rugoba.

Sebi u pauzi dok jedem u školi upalim crtić Pat & Mat i pogledam sa drugaricom jer su epizode kratke, pa stignem. Nova je to vidjela i rekla mi pred cijelim razredom da sam mentalno retardiran iz čista mira, jer to gledaju samo djeca, tako kaže. Stara kineska poslovica kaže da su za svađu uvijek potrebne 2 budale, tako da sam je "isfurao". U razredu su neki rekli da me pusti na miru i da joj nisam kriv.

Ogradio sam se od nje, i maksimalno pokušao da je ne primjećujem, kao i svi ostali. Prođe nekoliko dana, danas idem u školu, kad ona ispred na klupi plače, priđem ja, pitam šta je bilo, sjednem, ona hoće nešto da kaže, ali ništa nije rekla, uhvati me za glavu i poljubi me. Ne pušta, ne prestaje. Meni je to iskreno neočekivano bilo, ja nas nekako odvojim i odmah kao iz topa pitam šta je razlog ovoga? Kaže kako je promijenila mišljenje o meni i da joj se sviđam. Ja joj kažem kako se ona meni ne sviđa i da je tu kraj priče. Možda nije loša osoba ali meni ne odgovara i neću da budem u društvu takvih. Ona ustane sa klupe i bez progovorene riječi ode.

Nekako se ružno osjećam kad sam joj to tako direktno rekao i smatram da nisam trebao, ali sad je kraj. To sam rekao u afektu, jer je to opet osoba koja je rekla da sam retardiran, koja me izbjegavala kao i sve ljude u razredu. Ali opet mislim da sam bio pregrub i to bi na neki način ispravio. Međutim bojim se da ona to neshvati kao nekakav znak da krene naprijed jer ja ne želim ništa od toga. Želim samo da se sve zaboravi i da nastavimo gdje smo stali, da kažemo dobar dan za dobar dan i ako treba da joj recimo posudim olovku. Nikakva dalja i dublja priča, jer ne želim biti u društvu takvih osoba.

Šta mi vi predlažete da uradim? Kako na najbezbolniji način privesti sve kraju, a da joj ne dajem neke skrivene znakove jer to ne želim. Hvala :wink:



Reci cemo tebi smo smo rekli i 1946 - siluj je i onda prekini kontakte.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 22:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 9848
Lokacija: Далеко од раја
Vidi se da je Danny učio od DV. :lol:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ali obavezno tim redoslijedom, ne obrnuto.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
Stvarno ne vrijedi pisati u ovom podforumu ništa. A kad vi nešto upitate, očekujete ozbiljan odgovor.

Smatrajte kao da nisam ni postavio pitanje.

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
osamstotinazena je napisao:
E . je napisao:
UHajte stvarno poslušajte Taška...

Srpski narod treba jebati?
Nije no to loša ideja, ali sam mislio na ovaj post:
Ташко je napisao:
Predlazem da bjezimo odavde, podavice nas E ko macice, kad vidi sta smo mu uradili od teme, mama.
Predlazem da se okupimo u kafani! :D

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
Hahaha,kako ja nemam pojma o ovim temama


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Hajde E. budi drug, vikend je nemoj nas tjerati.

@Danny, preporucujem knjigu autora prof. Miljenka Popovica "101 nacin kako da joj ga zbicim"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Loodaci :D
Deni ne udubljuj se u tudje dubioze, ne pokusavaj shvatiti neshvatljivo.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2011, 16:22
Postovi: 6477
Lokacija: Tamo gore.
I ne mislim. Ovaj podforum se zove ljubav i romantika. Kome se pišu zajebancije, ima podforum dole na dnu. Ja pišem ozbiljno, nema potrebe odmagati. Šta sam krivo uradio, pa ste se vas dvojica morali javiti? Nije problem, slobodno me ti sad zezaj, odnosno za*bavaj, ali nećeš postići nikakav efekat.

Zar je moguće da sam ja zreliji ponekad od vas. ;)

_________________
Måndagsbarn?
Slika


Poslednji put menjao Daniel. dana 07 Sep 2012, 23:21, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2012, 23:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Normalno da je moguce kad si i duplo stariji od nas.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 195 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs