banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 19:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jan 2012, 19:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
jellyfish je napisao:
Nisi nam odgovorila da li je uz pogled i poljubac dobio odgovor da ili ne :P


Jeste odgovorila.


boa je napisao:
... a taj moj momak je toliko uzivao u cijeloj toj predstavi da ga nikakvo odbijanje ne bi urazumilo-kao sto i nije.
ja sam u njemu vdjela svojevrsno rasteracenje,ludost i srecu do tih granica da je prestao da vidi mene.bio je zaljubljen u svoj usud.
tako i lik sa klipa, vjerovatno je otisao kuci pustio http://www.youtube.com/watch?v=4ADh8Fs3YdU i sjetno pjevusio uz pivo

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 01:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Najbolje zaprositi preko SMS-a. Ako prihvati, odeš kupiš prsten i to je to. Ako odbije, pao samo 6 pf :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 10:25 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Е,да сам то знао раније :lol:

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 11:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
oh jadni mali ugrozeni muskarci...ako vam je zaista stalo do neke zene i spremni ste provesti ostatak zivota sa njom,valjda je vec toliko poznajete da mozete i vjeridbu isplanirati tako da budete sigurni da ce se to i njoj svidjeti,kakve tribine,narod silni okolo ali ne bi trebalo biti bas ni nesto tek tako usput,kao da se mora :-?

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 11:56 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Ове театралне просидбе изгледају лијепо (ако успију),романтично али у суштини је све то небитно. Неко нуди себе,нуди да свој живот,све добро и зло у њему,подјели са неким. То је поента свега. Не би начин на који је то неко извео требао да буде битан него разлог због којег је то урадио.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Zoka, odgovorno tvrdim da zene u tom momentu samo na nacin misle i to im je jedino bitno.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 12:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39418
Lokacija: Месечева икра
Знам ал' јбг...

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 12:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Iako ima i suprotnih primjera, nekima je to zanimljivo, evo recimo ima vec tema na ovom podforumu: viewtopic.php?f=69&t=59210 To je meni u sustini isto, ako ne i gore jer ovdje te ljudi znaju, pa ako se osramotis to je za stalno, a na stadionu te ne znaju pa nije ni bitno (osim kad se snima kao sto je bilo u gornjim slucajevima :) )

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 12:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Ako žensko u trenutku kada je potpuno iznenađeno, ima vremena da razmišlja o načinu, a ne da istog trenutka prihvati "ponudu"... Onda bolje da se završilo prije nego što je i počelo.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5aCrTmAGd64[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=hSyDz9_VFag[/youtube]

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 12:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23489
Citiraj:
Hoking: Najviše razmišljam o ženama, one su mi misterija

Jedan od najvećih živih fizičara Stiven Hoking sutra, 8. januara, slavi 70. rođendan. U intervjuu kojeg je tim povodom dao za časopis “Nju sajentist” otkriva gde očekuje najveća otkrića savremenog doba, šta smatra svojm najvećom naučnom zabludom, kao i to da najveću misteriju univerzuma za njega ipak predstavljaju - žene.
Stiven Hoking 8. januara slavi 70. rođendan

Kao svoju “najveću naučnu zabludu” Hoking, inače najpoznatiji po svojoj teoriji crnih rupa, okarakterisao je svoje nekadašnje uverenje da u crnim rupama informacija biva uništena, koje je opovrgnuto kasnijim otkrićima drugih naučinika i njegovim sopstvenim radovima.

Otkrićem koje bi najviše revolucionisalo naše shvatanje svemira smatra eventualno otkrivanje supersimetričnih partnera svih poznatih fundamentalnih čestica, možda u Velikom hadronskom kolajderu.

Na kraju intervjua, na pitanje šta mu tokom dana uglavnom zaokuplja misli, čuveni fizičar odgovara:

- Žene. One su mi potpuna misterija.

Hoking je imao dva braka. Prvi, sa Džejn Vajd, trajao je gotovo 30 godina, a okončan je zbog trzavica izazvanih pritiskom slave i njegovim sve gorim zdravstvenim stanjem. Iz ovog braka ima troje dece, dva sina i ćerku Lusi, koja je popularna književnica.

Drugi put se oženio 1995. godine svojom bolničarkom Elen Mejson, bivšom suprugom Dejvida Mejsona, koji je konstruisao prvu verziju kompjutera koji Hokingu omogućava da govori. I taj brak se, međutim, 2006. završio razvodom.


Itekako vezano za temu :)

Sada mi je jasno gdje je našao inspiraciju za teoriju crnih rupa. :lol:

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 12:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
kome uopste trebaju prosidbe?
kakva su to nepotrebna izlaganja tolikoj kolicini stresa?

sjednete jenog finog dana pod neko drvo, gdje je pogled fin, ugasite mobilne pa opletete o zeljama, potrebama, vizijama...
on tebi kaze vidis ove dvije ruke, stvoricemo :lol:
ti njemu kazes vidis ti ove noge-stici cemo. :lol:
ili tako nesto...

mrzim prosidbe i svadbe, a ako nekoga interesuje i obicaje i ove disco srbe sto vozaju badnjake u autima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 23:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
:lol: Boa, obožavam te. :D

Za moj ukus je to previše cirkusa, a momci iz uvoda su očigledno srljali, ne razmišljajući da postoje dva odgovora. :)

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jan 2012, 23:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
boa je napisao:
kome uopste trebaju prosidbe?
kakva su to nepotrebna izlaganja tolikoj kolicini stresa?

sjednete jenog finog dana pod neko drvo, gdje je pogled fin, ugasite mobilne pa opletete o zeljama, potrebama, vizijama...
on tebi kaze vidis ove dvije ruke, stvoricemo :lol:
ti njemu kazes vidis ti ove noge-stici cemo. :lol:
ili tako nesto...

mrzim prosidbe i svadbe, a ako nekoga interesuje i obicaje i ove disco srbe sto vozaju badnjake u autima.

ne volim ni ja ni svadbe niti bilo sta teatralno ali neke stvari ne idu,ja bih sa tako nekog stadiona ili nesto poput toga vjerovatno pobjegla glavom bez obzira,ali isto tako mi nije svejedno da me neko zaprosi kao da je to uradio usput kad je posao kupiti tiket za kladionicu :-?
nazalost,imala sam sam priliku na svojoj kozi osjetiti nespretan i totalno promasen pokusaj prosidbe,kazem nazalost jer je divna osoba ali nije bilo ni vrijeme ni mjesto...vjerovatno sada ne bih tako odreagovala kao sto sam tada,ali vrijeme ne mogu vratiti...a i jos uvijek mi je bitno kad i kako bi me neko zaprosio :D

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2012, 00:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
azdajica-ny je napisao:
a i jos uvijek mi je bitno kad i kako bi me neko zaprosio :D

Pod "kad" misliš na šta? Na doba dana? Godišnje doba? Na zrelost veze?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2012, 00:38 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Vader je napisao:
azdajica-ny je napisao:
a i jos uvijek mi je bitno kad i kako bi me neko zaprosio :D

Pod "kad" misliš na šta? Na doba dana? Godišnje doba? Na zrelost veze?


Stoljece? :lol: :lol: :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2012, 00:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Feb 2010, 17:12
Postovi: 1428
Lokacija: Živinice
Zamisli da te Zoka zaprosi preko foruma, kako bi odreagovala? :D
Vidiš, mogli smo da otvorimo temu "Prosijak sam od malena" pa da svi redom zaprosimo nekoga (sa foruma)... čisto da probijemo led.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2012, 02:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
Iako mislim da su ove teatralne prosidbe patetične i glupave, vjerujem da u 99% slučajeva te njihove osobine nemaju veze sa odbijanjem, već loš tajming, nespremnost pitanog, ili čak nepostojanje vizije o braku sa onim koji pita. A ovi cirkusi to samo iznesu na površinu.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2012, 03:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8385
Lokacija: 133
jellyfish je napisao:
Nisi nam odgovorila da li je uz pogled i poljubac dobio odgovor da ili ne :P

boa je napisao:
taj moj momak je toliko uzivao u cijeloj toj predstavi da ga nikakvo odbijanje ne bi urazumilo-kao sto i nije.

Čitaj malo.
boa je napisao:
dobio je blag pogled i poljubac kao da ljubis bolesno dijete.
Ovo je tako..jao.
boa je napisao:
e sad mozemo otvoriti trecu temu a to je "kako nastaviti i da li nastaviti vezu ako jedno ne zeli brak"
Slobodno vi, uprava se neće žaliti.:P
boa je napisao:
kome uopste trebaju prosidbe?
kakva su to nepotrebna izlaganja tolikoj kolicini stresa?

sjednete jenog finog dana pod neko drvo, gdje je pogled fin, ugasite mobilne pa opletete o zeljama, potrebama, vizijama...
on tebi kaze vidis ove dvije ruke, stvoricemo :lol:
ti njemu kazes vidis ti ove noge-stici cemo. :lol:
ili tako nesto...
Ovo ljepo zvuči. Teoretski - Ljubav lepo zvuči...

No, zaglave ljudi, telefoni zvone, makar greškom, pogotovo kad ne treba. Jebiga.
boa je napisao:
mrzim prosidbe i svadbe, a ako nekoga interesuje i obicaje i ove disco srbe sto vozaju badnjake u autima.
A pusti ljude da si daju oduška, šta je januar bez mrtvih...

_________________
bleek.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2012, 13:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2005, 15:44
Postovi: 5938
Popokatepetl je napisao:
Iako mislim da su ove teatralne prosidbe patetične i glupave, vjerujem da u 99% slučajeva te njihove osobine nemaju veze sa odbijanjem, već loš tajming, nespremnost pitanog, ili čak nepostojanje vizije o braku sa onim koji pita. A ovi cirkusi to samo iznesu na površinu.

e tako nekako
Vader i Muskobre,nema veze sa stoljecima i godinama,vec napisah da mi nije bas svejedno da me neko tek tako zaprosi ,posao po kruh i mlijeko i rekao e ajd se udaj ,bilo bi mi logicnije da je zakazao termin za vjencanje i to mi rekao :)
anyway,ionako sad mogu samo lupati o prosidbama i vjencanjima ali ne i ucestvovati u istim,osim kao gost :)

_________________
"You got a dream... You gotta protect it. People can't do somethin' themselves, they wanna tell you you can't do it. If you want somethin', go get it.."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Jan 2012, 13:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
azdajica-ny je napisao:
da mi nije bas svejedno da me neko tek tako zaprosi ,posao po kruh i mlijeko i rekao e ajd se udaj ,bilo bi mi logicnije da je zakazao termin za vjencanje i to mi rekao :)


Sta, on zakaze, a ti odbijes i onda dzabe zakazivao termin :P

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 260 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs